ברוכים הבאים, אורח

מיומנו של: ישיב'ע בוחע'ר
(0 צופה) 

נושא: מיומנו של: ישיב'ע בוחע'ר 4239 צפיות

תגובה: מיומנו של: ישיב'ע בוחע'ר לפני 3 שנים, 8 חודשים #126851

• טהרני
  • רצף ניקיון נוכחי: 3306 ימים
  • דירוג פלטיניום
  • עלי לבחור בין כניעה להשפלה

מאוד מזדהה.

אני לא חושב שיש לך מה להתבייש. כולנו כאן באותה סירה. ליפול אצלנו זה הדבר הרגיל, ולהישאר נקי לאורך זמן זה יוצא הדופן והנס. מה שחשוב הוא להמשיך לבוא גם אחרי נפילות, כי יש לא מעט אנשים שזה גורם להם לעזוב אחרי שכבר ניצתה בהם התקווה וחבל.

לגבי זה שכבר לא בא לך להתאבד - מאוד מכיר את התחושה הזאת ואת החיפוש אחר מנוע חדש שיעזור לי לא ליפול.אחרי שפגשתי הרבה חברים שמתמודדים עם העניין,ואני לא הדפוק היחיד, אני מתחיל יותר לקבל את זה שהנפילות יכולות לקרות לי, וזה נהיה פחות דרמטי. יש בזה צד טוב, שאני פחות צולל לתהומות רגשיים, ויש בזה צד פחות טוב שזה עשוי לגרום לי להקל ראש, כפי שכתבת. מהניסיון הקצר שלי אני מרגיש שאני צריך למצוא מניעים אחרים, מכיוון שהקודמים כבר לא מספיק דוחפים אותי קדימה. המניע המרכזי במקרה שלי הוא איך שהחיים שלי נראים כשאני משתמש. איך כל התחומים מתפרקים. 

בתחילת הדרך שלי בתכנית הצעדים התחברתי לחלקו הראשון של הצעדים הראשון "הודינו שאנו חסרי אונים מול התאווה", ופחות הבנתי מה רוצים ממני בחלק השני. אולם כיום אני מתחבר יותר לחלק השני "ושאבדה לנו השליטה על חיינו". כשאני משתמש בתאווה, הכל מתפרק לי, וגם כשאני לא משתמש אני מצליח לשרוד בקושי. זה גורם לי לחפש אחר פתרון רוחני שיעזור לי להיות במקום טוב יותר. 

ליומן המסע שלי     הפוסט שהסביר לי מה הבעייה     הפוסט שהסביר לי מה הפתרון
אני חסר אונים, אנא עזור לי!

כאשר "בידך אפקיד רוחי" אז "פדית אותי ה' א-ל אמת". וככל שהצד הראשון של המטבע יהיה יותר בשלימות, כך גם הצד השני.

תגובה: מיומנו של: ישיב'ע בוחע'ר לפני 3 שנים, 8 חודשים #126852

• טהרני
  • דירוג פלטיניום

עכשיו אני גם רואה שכינית את עצמך הלוחם שהפסיד. הרב הוטנר כתב במכתב בעניין הזה את הפתגם באנגלית, lose the battle and win the war כלומר: הפסד בקרב ונצח במלחמה. צריך להסתכל על כל זה כתהליך שבו התקדמת, גם אם נקודתית נפלת, ולא להתייאש מלהמשיך.

כאשר "בידך אפקיד רוחי" אז "פדית אותי ה' א-ל אמת". וככל שהצד הראשון של המטבע יהיה יותר בשלימות, כך גם הצד השני.

תגובה: מיומנו של: ישיב'ע בוחע'ר לפני 3 שנים, 8 חודשים #126854

• מתרפא
  • רצף ניקיון נוכחי: 210 ימים
  • דירוג פלטיניום

אח יקר ואהוב שלי!!

אין לך בכלל מה להתבייש.. אני אישית נפלתי אלפי פעמים... והייתי בנקודה הזאת שאתה נמצא בה מאות פעמים.. ומאות פעמים שהייתי בנקודה של דכאון עצבות ורצון למות..

זה לוקח זמן... בסוף ההתמסרות והנקיות מגיעים. מתי שאלוקים מחליט.

בדבר הזה אחי, ספציפית - אין דבר כזה לוחם שהפסיד.
כל אחד שנלחם עצם המלחמה היא ניצחון. גם אם הוא נופל.
כי מספיק שנפלת פעם אחת ויחידה פחות ממה שנפלת תמיד אז ניצחת. היצר רצה שתיפול 700 פעם השנה ונפלת 699 אז ניצחת.
גם אם דחית נפילה בדקה אחת בודדת... דקה אחת ויחידה שאמרת טוב אני נופל אני אעצור דקה ואקדיש את הדקה הזאת לאלוקים ואחרי דקה פתחת פורנו אוננת וגמרת - ניצחת.

אל תתן ליצר הרע לחשוב אחרת... זה מה שהוא רוצה.. כי אתה מנצח.. והוא רוצה אותך מפסיד.

והפסד זה כשתפסיק להילחם. כשתרים ידיים. כשתסגור את החשבון פה ולא תיכנס יותר.. ולא תתרום לאחרים יותר עם הסיפור בהמשכים המרתק שאתה כותב ועם הכתיבה המדהימה שלך שכ"כ כיף לקרוא.

אם אתה לא מתכנן לחזור לפה יותר אז באמת תשאיר את השם הזה- לוחם שהפסיד או לוחם לשעבר. אבל אם אתה כאן, שוב, גם אם אתה נופל עכשיו עוד 100 פעם.. אם אתה עדיין כאן ועדיין מנסה - אז לוחם שהפסיד זה בוודאי לא שם שהולם אותך.

יש תכנית SA, יש קבוצות חיות, יש ספונסר, יש 12 הצעדים, יש חברים טלפוניים וקבוצה טלפונית. יש מסרים. יש כתיבה יומית. יש טונה של פעולות שאתה לא ניסית ולא עשית עדיין... סה"כ התחלת לכתוב בפורום- שזה מצויין !!

אבל ממש אין לך את הזכות להתייאש... עוד לא עשית רבע מהדברים שאפשר לעשות כדי להגיע למפוכחות אמיתית ולשינוי אמיתי בחיים ושחרור מכל פגמי האופי ומהתאווה.

אוהבים אותך אחי אהבת אמת!!

תמשיך לבוא

תגובה: מיומנו של: ישיב'ע בוחע'ר לפני 3 שנים, 8 חודשים #126855

• מתרפא
  • דירוג פלטיניום

עוד דבר שאני רוצה להוסיף..

אני משתמש כבר קרוב ל30 שנה.

מנסה להפסיק כבר קרוב לעשור.
ממש ממש מנסה להפסיק כבר קרוב ל-6 שנים.
ועוד יותר ממש ממש ממש ממש ממש מנסה להפסיק עם כל מה שאני רק יכול לחשוב עליו ועם כל הכוחות (שאין לי) ב-3 שנים האחרונות.

תראה כמה זמן לקח לי כדי להגיע לשנה נקיות... וזה עם המון כאב דם וסבל!! 

ויכול מאוד להיות שאני אפול מחר ואאפס ואחזור לנקודת ההתחלה.. מספיקה רק החלטה אחת לא נכונה ברגע הלא נכון ואני שם וזה אבוד..

אני לא יודע כמה זמן אתה מנסה להפסיק.. אבל אני מניח שזה קצת פחות ממני.. אז אל ייאוש.. ההחלמה עוד תבוא כל עוד תמשיך לבוא ולנסות. מבטיח!

אוהבים

נערך לאחרונה: לפני 3 שנים, 8 חודשים על ידי מתרפא.

תגובה: מיומנו של: ישיב'ע בוחע'ר לפני 3 שנים, 8 חודשים #126861

• טהרני
  • דירוג פלטיניום
ניסן כתב on 18 אוג' 2020 12:19:

שלום ללוחם
מכיר מאד את התחושות של הלחץ, הדיכאון, החרדות, שגורמים לנו המכורים להשתמש. אדם רגיל יודע להתמודד עם מצבים כאלו, ומתאושש מהר, אצלינו זה קצת יותר מורכב.
אני הבנתי לפני מספר חודשים, שאני חייב לטפל בבעיות השורש הללו של דיכאון, חרדות, חוסר אמונה בעצמי ועוד, ופניתי לעזרה מקצועית. השימוש בתאווה הוא בכלל לא הבעיה, אלא הפתרון שלנו לבעיות שורש אלו.
ממליץ לך מאד לנסות ולהבין מהן בעיות השורש שלך, או פגמי האופי במינוחים של תוכנית 12 הצעדים, ולחשוב איך להתמודד איתם.
כשהבנתי מהם בעיות השורש שלי, התאווה כבר פחות מושכת אותי מבעבר. אני מרוכז כולי בנסיון להתמודד עם אותן בעיות, לא בהצלחה יתירה עדיין.
לכן, לא הפסדת דבר, להיפך, מתוך מה שכתבת תוכל ללמוד ולהבין הרבה על עצמך ולנסות להתמודד ולשפר את איכות חייך.
מקווה שעזרתי במשהו

ניסן, אשמח לשמוע יותר על העזרה המקצועית שפנית אליה. אם מתאים לך אשמח גם שנדבר על זה בטלפון. מוזמן לשלוח הודעה בפרטי (או לכתוב כאן אם אתה חושב, שתהיה בכך תועלת לאחרים ומרגיש בנוח להיחשף)

תגובה: מיומנו של: ישיב'ע בוחע'ר לפני 3 שנים, 8 חודשים #126863

• gidi
  • דירוג פלטיניום

לא מצאתי זמן לקרוא את הכל (מצטער) אבל הבנתי שנפלת ורציתי קצת לחזק.

לוחם יכול להפסיד בקרב רק ב-2 מצבים:
1-הוא מפסיק את הקרב (נכנע ומתייאש או חסר יכולת להמשיך)
2-בהכרעה של השופטים

כמאמר רוקי בלבואה בסרטו - "זה לא על כמה חזק אתה יכול להכות אלא על כמה אתה יכול להמשיך לספוג ולהמשיך להילחם"

ההכרעה של השופטים תגיע רק אחרי 120 אז כל עוד אני ממשיך להילחם אני עדיין יכול לנצח.

זה כמובן בצורה ציורית כי בפועל אנחנו לא ממש נלחמים מול היצר אלא יודעים שאין לנו כוחות ונותנים לאלוקים להיכנס ולכוחו הגדול להושיע אותנו.

ובכל זאת, יש לך יכולת להשיג כלי נשק מאחרים שלא היו  לך עד עכשיו לשימוש בקרב. אל תתעקש להילחם לבד באותה צורה שבה לא הצלחת- פנה למאמן הנכון תרגל מולו כניעה וקבל ממנו את הכלים והטכניקות לקרב שלא היו לך עד היום ותגיע לקרב מוכן יותר עם סיכוי גדול וחדש יותר להצליח.

[אני קצת בא מהעולם הזה אז אוהב את ההקבלה של הלוחם :) ]

בהצלחה חבר יקר, מכל כישלון לומדים ומתחשלים, שאלוקים יהיה איתך.

קצת סדר על עצמי 
הפעם הראשונה שלי באתר , הפעם הראשונה שלי בקבוצות
יומן המסע שלי  , ציון דרך שנה נקיות
ההתלבטות שלי לגבי נישואים

~~~מידע על הכלי העיקרי של ההחלמה - קבוצות SA~~~

צעד 0  , יומן צעד ראשון

**כל מי שמעוניין לגבי הכוונה, עזרה או כל שאלה לגבי קבוצות SA מוזמן ליצור איתי קשר בפרטי ואשמח לעזור.

תגובה: מיומנו של: ישיב'ע בוחע'ר לפני 3 שנים, 8 חודשים #126864

• gidi
  • דירוג פלטיניום

ולהתיחס לדברים שכתבת-

אומנם המסע שלך עוזר ותורם לאחרים אבל דאג להגיע להחלמה קודם כל רק בשביל עצמך, לא בשביל הפורום והחברים, בשביל עצמך. 

מזדהה וחיויתי גם רגעים שנפלתי ולא הרגשתי רע עם זה (גם קרה בנפילה האחרונה), מבין אותך ואוהב.

קצת סדר על עצמי 
הפעם הראשונה שלי באתר , הפעם הראשונה שלי בקבוצות
יומן המסע שלי  , ציון דרך שנה נקיות
ההתלבטות שלי לגבי נישואים

~~~מידע על הכלי העיקרי של ההחלמה - קבוצות SA~~~

צעד 0  , יומן צעד ראשון

**כל מי שמעוניין לגבי הכוונה, עזרה או כל שאלה לגבי קבוצות SA מוזמן ליצור איתי קשר בפרטי ואשמח לעזור.

תגובה: מיומנו של: ישיב'ע בוחע'ר לפני 3 שנים, 8 חודשים #126876

אוהבים אותך מאד ישיבע בוחער, אין לך בכלל ממה להתבייש, כולנו איתך ביחד, כולנו מתמודדים עם התאווה, וכולנו בעיקר חסרי אונים מול התאווה.
העיקר תמשיך להיות איתנו כאן, תמשיך לשתף, להתקדם, ובעז"ה תצליח.
אנחנו יכולים לעשות רק את הפעולות אבל התוצאות בידים של אלוקים.

אם אתה רוצה להיות איתי בקשר טלפוני, תשלח לי הודעה פרטית.

אסירות תודה לאבא אוהב ששומר אותי נקי מ - י' ניסן חודש הגאולה ה'תשע"ה

........................................................................................................

מודה אני לך שאתה הוא ה' אלוקי ואלוקי אבותי לעולם ועד, צור חיינו מגן ישענו אתה הוא לדור ודור. נודה לך ונספר תהלתך, על חיינו המסורים בידך ועל נשמותינו הפקודות לך ועל ניסיך שבכל יום עמנו ועל נפלאותיך וטובותיך שבכל עת ערב ובוקר וצהריים, הטוב כי לא כלו רחמיך, והמרחם כי לא תמו חסדיך מעולם קוינו לך.

יומן המסע שלי - מתחיל שוב וצועד לאלוקים  או כאן.          הפוסט שלי ב"הצג עצמך"  או כאן.      המשפחה שלנו - משפחת "שמור עיניך"  או כאן

תגובה: מיומנו של: ישיב'ע בוחע'ר לפני 3 שנים, 8 חודשים #126891

• הלוחם613
  • רצף ניקיון נוכחי: 10 ימים
  • דירוג כסף
gidi כתב on 18 אוג' 2020 17:51:

לא מצאתי זמן לקרוא את הכל (מצטער) אבל הבנתי שנפלת ורציתי קצת לחזק.

לוחם יכול להפסיד בקרב רק ב-2 מצבים:
1-הוא מפסיק את הקרב (נכנע ומתייאש או חסר יכולת להמשיך)
2-בהכרעה של השופטים

כמאמר רוקי בלבואה בסרטו - "זה לא על כמה חזק אתה יכול להכות אלא על כמה אתה יכול להמשיך לספוג ולהמשיך להילחם"

ההכרעה של השופטים תגיע רק אחרי 120 אז כל עוד אני ממשיך להילחם אני עדיין יכול לנצח.

זה כמובן בצורה ציורית כי בפועל אנחנו לא ממש נלחמים מול היצר אלא יודעים שאין לנו כוחות ונותנים לאלוקים להיכנס ולכוחו הגדול להושיע אותנו.

ובכל זאת, יש לך יכולת להשיג כלי נשק מאחרים שלא היו  לך עד עכשיו לשימוש בקרב. אל תתעקש להילחם לבד באותה צורה שבה לא הצלחת- פנה למאמן הנכון תרגל מולו כניעה וקבל ממנו את הכלים והטכניקות לקרב שלא היו לך עד היום ותגיע לקרב מוכן יותר עם סיכוי גדול וחדש יותר להצליח.

[אני קצת בא מהעולם הזה אז אוהב את ההקבלה של הלוחם :) ]

בהצלחה חבר יקר, מכל כישלון לומדים ומתחשלים, שאלוקים יהיה איתך.

א. תודה ענקית לכם על כל התמיכה.
ב. תודה לך על התגובה.
ג. אני רוצה לומר משהו בקשר למה שאמרת ש -  "לא להתעקש להילחם לבד באותה צורה שבה לא הצלחתי " סוף ציטוט.

סליחה?!
לא הצלחתי?!
25 יום!!
עשרים וחמשה ימים!!!
25 יום שירקתי דם, נלחמתי בעצמי והצלחתי.
אני רואה בזה ניצחון ענק!!!!!!!!!!!
תבין אח יקר שלי,
קשה לי לחשוף את עצמי,
אינמצב כזה שאני חושף את עצמי,
אני גם לא רואה כל כך סיבה,
והיה אם אני יצליח לבד מה טוב אם לא אני ינסה עוד פעם,
ואם לא אני ינסה שוב,
לבד.
עם עצמי.
אני רק רוצה לציין: הבנתי מה שאמרת, שבעצם לפעמים צריך לשנות אסטרטגיה,
הבנתי זאת,
רק שבשבילי זו לא אופציה. 
אני מעוניין להישאר באנונימיות שלי, בא נגיד שאפילו את הקול שלי לא בא לי לחשוף.
אולי זה נשמע מוזר אבל זה אני.
יותר נכון חלק ממני...
אוהב אותך מאוד ותודה ענקית.

הלוחם613.

תגובה: מיומנו של: ישיב'ע בוחע'ר לפני 3 שנים, 8 חודשים #126893

• הלוחם613
  • דירוג כסף

יום 1.
כן, כולה יום אחד.
אני מרגיש שנסוכים בי המון כוחות.
כי הפעם אני חייב למסור את התאווה לאבא שאוהב אותי כל כך.
הטבלה של ה - 90 שלי כרגע זה בעצם טבלה של 25.
אני ממש ממש רוצה לשבור את השיא הקודם שלי.
ככה שבאיזה שהוא מקום אני יודע שעד ה- 25 אין בכלל על מה מדבר.
טוב, אין לי משהו מעניין לעדכן אתכם.
אני מקווה לטוב.
חדור אלי קרב.
הלוחם 613.
שחזר.
בזכותכם.

הלוחם613.

תגובה: מיומנו של: ישיב'ע בוחע'ר לפני 3 שנים, 8 חודשים #126894

הלוחם היקר, צהריים טובים.
כתבת שזה מוזר שאתה רוצה להישאר אנונימי ואפי' את קולך אינך רוצה להשמיע, אז זה באמת מוזר שאתה חושב שזה מוזר.
כולנו כאלה, אם לא רובינו המוחלט. אם תיכנס להיסטוריה שלי, תראה שבמשך שנתיים וחצי הייתי כאן בפורום ולא העזתי לדבר עם שום חבר בפלאפון למרות שהיו הרבה מאד חברים יקרים שהביאו לי את המספר שלהם, והיתה גם פעם אחת שהייתי צריך להתקשר לחבר שיתן לי קוד לקבוצה טלפונית, והתקשרתי מחסוי ומיד כשהוא הרים ניתקתי את השיחה, רק אח"כ העזתי עוד פעם להתקשר ולקבל קוד, אבל גם אז רק עליתי קצת לקבוצות הטלפוניות ולא העזתי לדבר, ולכן אחר כמה שבועות הפסקתי לעלות לקבוצות הטלפוניות הללו, והמשכתי לסבול עוד תקופה ארוכה מאד, עד שהתחלתי להיות מוזר והסכמתי לחשוף את עצמי... באותו יום נכנעתי... הבנתי שהובסתי במלחמה, ולבד לא אצליח מול התאווה, רק בפניה לאלוקים אוכל, ביחד עם הכח של החברותא הגדולה של חברי קבוצות הצעדים...

בהצלחה רבה
אוהב ומעריך

אסירות תודה לאבא אוהב ששומר אותי נקי מ - י' ניסן חודש הגאולה ה'תשע"ה

........................................................................................................

מודה אני לך שאתה הוא ה' אלוקי ואלוקי אבותי לעולם ועד, צור חיינו מגן ישענו אתה הוא לדור ודור. נודה לך ונספר תהלתך, על חיינו המסורים בידך ועל נשמותינו הפקודות לך ועל ניסיך שבכל יום עמנו ועל נפלאותיך וטובותיך שבכל עת ערב ובוקר וצהריים, הטוב כי לא כלו רחמיך, והמרחם כי לא תמו חסדיך מעולם קוינו לך.

יומן המסע שלי - מתחיל שוב וצועד לאלוקים  או כאן.          הפוסט שלי ב"הצג עצמך"  או כאן.      המשפחה שלנו - משפחת "שמור עיניך"  או כאן

תגובה: מיומנו של: ישיב'ע בוחע'ר לפני 3 שנים, 8 חודשים #126899

• עמוס24
  • רצף ניקיון נוכחי: 9 ימים
  • חבר קבוע

כל הכבוד גיבור!
קום בכל הכוח!
בעז''ה תשבור את השיא שלך ותראה שההרגלים שלך כבר מתחילים קצת להשתנות ושהתכיפות יורדת!
מאמינים בך!
תמשיך לשתף !

תגובה: מיומנו של: ישיב'ע בוחע'ר לפני 3 שנים, 8 חודשים #126902

• מתרפא
  • דירוג פלטיניום

מה עם הפרק הבא אחי?!?!

לא אכפת לי שאתה נופל אבל למה להרוס לנו את המשך הסיפור 

תגובה: מיומנו של: ישיב'ע בוחע'ר לפני 3 שנים, 8 חודשים #126913

• הלוחם613
  • דירוג כסף
מתרפא כתב on 19 אוג' 2020 16:47:

מה עם הפרק הבא אחי?!?!

לא אכפת לי שאתה נופל אבל למה להרוס לנו את המשך הסיפור 

חחחח שפכת אותי...
לך לעזעאזל...
חחחח
מחר בעזרת ד'

הלוחם613.

נערך לאחרונה: לפני 3 שנים, 8 חודשים על ידי הלוחם613.

תגובה: מיומנו של: ישיב'ע בוחע'ר לפני 3 שנים, 8 חודשים #126917

• מתרפא
  • דירוג פלטיניום

אוהבים

זמן ליצירת דף: 0.89 שניות

Are you sure?

כן