ברוכים הבאים, אורח

מתחיל את המסע מחדש ומשתף
(0 צופה) 

נושא: מתחיל את המסע מחדש ומשתף 4845 צפיות

תגובה: מתחיל את המסע מחדש ומשתף לפני 1 שבוע, 1 יום #135754

• אלי שומר
  • רצף ניקיון נוכחי: 128 ימים
  • דירוג זהב

גידי דברים נפלאים. כל הכבוד לאן שהגעת.
החיים תמיד מורכבים, והקב''ה יעזור לך למצוא את המקום והתפקיד שלך. 

תגובה: מתחיל את המסע מחדש ומשתף לפני 4 ימים, 16 שעות #135834

• gidi
  • דירוג פלטיניום

עובר יום דיי מטורף ומבולבל. כל מה שיכל להשתבש השתבש.

קמתי מאוחר פיספסתי את החלק העיקרי של התפילה ובכל זאת הצטרפתי כי לא יכלתי ללכת למניין אחר בגלל שהייתה לי ישיבה מהעבודה.

כמעט מפספס את הישיבה בגלל באג במחשב.

התחלתי יום עבודה, לא מצליח להתרכז ובמקום זה משוטט פה באתר, עוד רגע אתחיל, עד שהגיעה השעה שהספונסי קבע והתקשר.

אחר כך הרגשתי שאני פשוט עייף מאוד אז נחתי, חצי שעה+.

קמתי ל"הפסקת צהוריים" בה תכננתי להסתפר ולהתגלח (מחר מגיע פיזית למשרד וכבר נראה נורא..) אז הלכתי.. נמשך מעבר למה שחשבתי.

נזכרתי שאני צריך לאסוף דואר אז כבר הלכתי עם הרכב לאסוף למרות שקצת חורג מזמן ה"הפסקה".
תוך כדי שאני עכשיו מרגיש את הקושי בתחילת הדרך לעצמאות הכלכלית שלי - אין לי עדיין אשראי (אם הייתי נשאר תלוי באמא שלי היה לי מזמן ועכשיו לוקח להם מלאאא זמן עד שמביאים לי) אז כל פעם נאלץ להלוות מזומן מאבא שלי ולהרגיש יותר את ההוצאות.
בדרך הדלק נגמר ובגלל שאני צריך להגיע מחר פיזית למשרד כבר הלכתי למלא.. אצטרך ללות שוב שיהיה לקנות אוכל מחר.

בדרך חזרה הבולמים של הרכב עושים בעיות - עוד דאגה כלכלית לעצמי בדרך..

מגיע לבית פותח את המשלוח ופעם שנייה- מגן מסך לטלפון, יוצא דפוק עם איזה דפקט שאני לא מבין. אז כבר נהרס והפך ללא שמיש ואני שוב שילמתי לחינם ונשאר עם טלפון בלי מגן במצב בעייתי ולא נוח..

תוך כדי שואלים מהעבודה איך ההתקדמות ואני עונה שעדיין לא התקדמתי הרבה, הייתי צריך לטפל בכמה דברים אבל מקווה שאעשה יותר מאוחר התקדמות טובה יותר.

אולי נתחיל לעבוד? אבל אני כבר מת מרעב ולא אכלתי כלום אז טורף משהו.

עוד ישיבה בדרך אז לפני מבקש ממישהי עזרה במה שנתקעתי, הראש בכלל לא במקום אז בקושי מצליח לשאול או להבין.

הישיבה מתחילה אז ההסבר נקטע, אני לא מבין שום מילה בישיבה.

נגמרת הישיבה ואני שוב עייף ומבולבל, לישון שוב? נשמע מוגזם.. כל אלו שיכלו לעזור לי במה שנתקעתי נראה שכבר התנתקו וסיימו את יום העבודה שלהם ואני עדיין מנסה אולי להבין ולהזיז משהו..

לא במרכז אבל בצד התאווה יושבת לה במהלך כל היום הזה, ביחד עם עוד איזה תחושה של חוסר נעימות/כאב קל באיזור של האיבר והתאווה קצת קורצת שאם הייתי לוקח איזה שימוש ככה בקליל הייתי יכול קצת להשתחרר ולהמשיך בקלות.
מזכיר לעצמי שזאת לא אופציה, זה ממש לא יעזור וזה לא מה שאני בכלל רוצה..

מתפלל להמשיך את הקצת שנשאר מהיום בשפיות ואולי לקדם משהו ואם לא אז לפחות מחר..

תגובה: מתחיל את המסע מחדש ומשתף לפני 4 ימים, 16 שעות #135835

• דייב 2
  • דירוג פלטיניום

אוהב אותך גידי
מאד מזדהה עם הבלבול גם אני ככה בין הפטיש לסדן
מאחל לך את כל הטוב

זמן ליצירת דף: 0.44 שניות

Are you sure?

כן