ברוכים הבאים, אורח

תוכנה שהצילה אותי מאות פעמים
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: תוכנה שהצילה אותי מאות פעמים 2468 צפיות

תוכנה שהצילה אותי מאות פעמים לפני 4 שנים, 4 חודשים #118936

• מתרפא
  • רצף ניקיון נוכחי: 210 ימים
  • דירוג פלטיניום

מכירים את זה שהכל בסדר, אתה בשליטה לגמרי, מחובר, לא בתאווה ולא בקריז, אומר לעצמך נגלוש קצת באינטרנט (סה"כ האינטרנט הרי זה המצאה לא רעה יש המון מידע מועיל ודברים ללמוד וכו') נבדוק איזה משהו, ואז אתה גולש וקורא קצת ומתעמק ואז צד את עינייך איזה באנר בצד ימין או איזה פרסומת עם בחורה יפה למטה בתחתית העמוד.. 
ובהתחלה אתה מתעלם אבל זה שם וזה ממשיך להיות שם.. ובמקרים קיצוניים זה גם פרסומת גסה למשחק סקס ואז אתה לא יכול להתאפק ולוחץ ומשם זה מידרדר ומידרדר עד שאתה מוצא את עצמל יוצא מאתרי פורנו אחרי אוננות סוגר את המחשב ולא מבין מה קרה כאן ואיך הגעת לזה...

ב90% מהשימושים שלי זה היה המצב.

היו ימים כמובן שהייתי רואה מושא תאווה ברחוב ולא שולט על עצמי או שפנטזיה או זיכרון מהעבר שלא הצלחתי לוותר עליו ושקעתי בתוכו גררו אותי לעוף ישר למחשב לפתוח פורנו ולאונן... אבל אלה היו מקרים מועטים יותר. 

ברוב המקרים הייתי משוטט לי בהנאה ברחבי האינטרנט ונופל קורבן לפרסומות או כתבות עם תמונת שער לא צנועה וכו'.

בדיוק בשביל זה יש תוסף למחשב שנקרא pluckeye
הוא חינמי לגמרי ומאוד פשוט לתפעול.
הוא פשוט חוסם באופן גורף את כל התמונות וכל הסרטונים בכל אתר שאתה גולש בו, אלא אם כן אתה בוחר לפתוח את האתר הספציפי הזה לתמונות וסרטים.

כך יכלתי לגלוש באתרי ספורט ואתרי חדשות שכל כך אהבתי ולקרוא כתבות ומאמרים מבלי להיתלש משם לתוך פורנו ואוננות בעל כורחי ממש.

לי זה ממש עזר לכן בחרתי לשתף את זה כאן.

בנוסף לכך, יש לתוסף הזה אפשרות לשים זמן מסויים שתצטרך להמתין כדי שאתר ייפתח לך לתמונות ולסרטים.

כך שגם עבור האופציה השנייה שבה הייתי בקריז לפתוח את המחשב ולצפות בפורנו נאלצתי להמתין את זמן ההמתנה שבחרתי לעצמי, שבהרבה פעמים הזמן המתנה הזה פשוט עוזר פלאים והאובססיה נרגעת ואתה מצליח לוותר ולא לצפות.

היתרון שאני רואה בתוסף הזה אל מול כל תוכנות החסימה המוכרות הוא ש:

1. אפשר להסיר את התוסף אך ורק לאחר המתנת משך זמן ההמתנה שבחרת לעצמך.
2. כל ניסיון להסיר את התוסף לא בדרך קונבציונאלית (ניסיון לעקוף את זמן ההמתנה) דופק לך את המחשב טוטאלית ולא תוכל לגלוש עד שתפרמט את המחשב (או שתתחיל לחפש מה הוא שינה לך ברג'יסטרי של המחשב ולשנות חזרה - קשה מאוד..) 
3. זה שם את ההחלמה בידיים שלך. זה תוסף לשליטה עצמית שבו אתה מנסה בכוחות עצמך להימנע מפורנו והשליטה נשארת בידיים שלך. אתה מכיר את עצמך ואתה יודע כמה זמן המתנה לבחור לעצמך כדי שישאיר לך מספיק זמן להתעשת מצד אחד ומצד שני זמן שלא יהיה גדול מידי שיגרום לך לנסות לעקוף ולפרוץ את התוסף (מה שרובנו מנסים לעשות ואף מצליחים בחסימות הרגילות של רימון ונטספארק וכו')
4. יש לך אפשרות למנות "עוזר" מישהו שתוכל לשלוח אליו בקשה לפתיחת אתרים והוא יאשר את זה מבלי לחכות את זמן ההמתנה, למקרה חירום שבו אתה צריך להיכנס לאתר מסויים ולראות תמונות בו.

אני אישית מאוד אהבתי את התוסף הזה, הוא עזר לי המון המון המוןןן פעמים.

התקנתי אותו במחשב בעבודה לפני כ3 חודשים, וגלשתי בפורנו רק 3 פעמים מאז. 

לעוד פרטים והסברים אשמח לענות על כל שאלה! זה תוסף חינמי לחלוטין אפשר להוריד אותו לראות איך הוא עובד בהתחלה אפילו עם זמן המתנה של 0 זה כבר מונע 90% מהנפילות עבורי שבאנרים ופרסומות ותמונות מגרות שלא רציתי להיתקל בהן פשוט נחסכו ממני...

צירפתי הוראות התקנה של פלאקי בסוף השרשור למטה, או כאן

בהצלחה !

נערך לאחרונה: לפני 4 שנים, 1 חודש על ידי מתרפא.

תגובה: תוכנה שהצילה אותי מאות פעמים לפני 4 שנים, 4 חודשים #118938

• robinhood
  • דירוג פלטיניום
מתרפא כתב on 14 נוב' 2019 09:51:

מכירים את זה שהכל בסדר, אתה בשליטה לגמרי, מחובר, לא בתאווה ולא בקריז, אומר לעצמך נגלוש קצת באינטרנט (סה"כ האינטרנט הרי זה המצאה לא רעה יש המון מידע מועיל ודברים ללמוד וכו') נבדוק איזה משהו, ואז אתה גולש וקורא קצת ומתעמק ואז צד את עינייך איזה באנר בצד ימין או איזה פרסומת עם בחורה יפה למטה בתחתית העמוד.. 
ובהתחלה אתה מתעלם אבל זה שם וזה ממשיך להיות שם.. ובמקרים קיצוניים זה גם פרסומת גסה למשחק סקס ואז אתה לא יכול להתאפק ולוחץ ומשם זה מידרדר ומידרדר עד שאתה מוצא את עצמל יוצא מאתרי פורנו אחרי אוננות סוגר את המחשב ולא מבין מה קרה כאן ואיך הגעת לזה...

היו ימים כמובן שהייתי רואה מושא תאווה ברחוב ולא שולט על עצמי או שפנטזיה או זיכרון מהעבר שלא הצלחתי לוותר עליו ושקעתי בתוכו גררו אותי לעוף ישר למחשב לפתוח פורנו ולאונן... אבל אלה היו מקרים מועטים יותר. 

ברוב המקרים הייתי משוטט לי בהנאה ברחבי האינטרנט ונופל קורבן לפרסומות או כתבות עם תמונת שער לא צנועה וכו'.

הוא פשוט חוסם באופן גורף את כל התמונות וכל הסרטונים בכל אתר שאתה גולש בו, אלא אם כן אתה בוחר לפתוח את האתר הספציפי הזה לתמונות וסרטים.

כך יכלתי לגלוש באתרי ספורט ואתרי חדשות שכל כך אהבתי ולקרוא כתבות ומאמרים מבלי להיתלש משם לתוך פורנו ואוננות בעל כורחי ממש.

בנוסף לכך, יש לתוסף הזה אפשרות לשים זמן מסויים שתצטרך להמתין כדי שאתר ייפתח לך לתמונות ולסרטים.

כך שגם עבור האופציה השנייה שבה הייתי בקריז לפתוח את המחשב ולצפות בפורנו נאלצתי להמתין את זמן ההמתנה שבחרתי לעצמי, שבהרבה פעמים הזמן המתנה הזה פשוט עוזר פלאים והאובססיה נרגעת ואתה מצליח לוותר ולא לצפות.

2. כל ניסיון להסיר את התוסף לא בדרך קונבציונאלית (ניסיון לעקוף את זמן ההמתנה) דופק לך את המחשב טוטאלית ולא תוכל לגלוש עד שתפרמט את המחשב (או שתתחיל לחפש מה הוא שינה לך ברג'יסטרי של המחשב ולשנות חזרה - קשה מאוד..) 
3. זה שם את ההחלמה בידיים שלך. זה תוסף לשליטה עצמית שבו אתה מנסה בכוחות עצמך להימנע מפורנו והשליטה נשארת בידיים שלך. אתה מכיר את עצמך ואתה יודע כמה זמן המתנה לבחור לעצמך כדי שישאיר לך מספיק זמן להתעשת מצד אחד ומצד שני זמן שלא יהיה גדול מידי שיגרום לך לנסות לעקוף ולפרוץ את התוסף (מה שרובנו מנסים לעשות ואף מצליחים בחסימות הרגילות של רימון ונטספארק וכו')
4. יש לך אפשרות למנות "עוזר" מישהו שתוכל לשלוח אליו בקשה לפתיחת אתרים והוא יאשר את זה מבלי לחכות את זמן ההמתנה, למקרה חירום שבו אתה צריך להיכנס לאתר מסויים ולראות תמונות בו.

לעוד פרטים והסברים אשמח לענות על כל שאלה! זה תוסף חינמי לחלוטין אפשר להוריד אותו לראות איך הוא עובד בהתחלה אפילו עם זמן המתנה של 0 זה כבר מונע 90% מהנפילות עבורי שבאנרים ופרסומות ותמונות מגרות שלא רציתי להיתקל בהן פשוט נחסכו ממני...

בהצלחה !

נשמע מצוין, כל הכבוד שפינית את הזמן ואת המאמץ לכתוב את כל מה שכתבת, זה יעזור להרבה אנשים בשנים הבאות כאשר הם יבקרו את האתר הזה.
הרעיון שעומד מאחוריו הוא פשוט, ופשטות היא חשובה ליעילות של התוכנה  - הרי מה מפתה אותנו ? סרטים ותמונות, אז נוריד את כל הסרטים ונוריד את כל התמונות. הבעיה נפתרה. חכם.

הייתי מפרט יותר באיזה מערכות הפעלה התוספת pluckeye הזאת קיימת והאם התוספת הזאת מאיטה את מהירות הגלישה, אבל בעיקרון נראה שכיסית את רוב המידע.

מחזק את דבריו של מתרפא, ואומר שמניסיון עם תוכנות סינון, הייתי ממליץ לא לקפוץ למים הקרים ולא לתת לתוסף הזה זמן המתנה של חודשים כבר מההתחלה, אלא להתחיל בקטן - זמן המתנה של שעות או ימים.
אני אישית משתמש בנטספארק, לכן אני לא צריך את התוכנה הזאת.

שלום, אני robinhood, מומחה בטכנולוגיות סינונים של פורום שמור עיניך.
אני תמיד משתדל לשתף כל טיפת מידע שיש לי, אם אתה מעוניינים לקרוא:
איגוד כל המדריכים שלי בנושא סינון

תגובה: תוכנה שהצילה אותי מאות פעמים לפני 4 שנים, 4 חודשים #118944

• Kdouchat
  • רצף ניקיון נוכחי: 211 ימים
  • דירוג פלטיניום

תודה רבה מתרפא היקר !

אישית יש לי סינון של אתרוג, וזה כמובן מאד מאד שומר עלי !

מאז תחילת ההחלמה לפני 379 יום לא נגעתי בפורנו פעם אחת אסירות תודה.

עיקר ההתמכרות שלי לא בפורנו אבל ברור שבלי סינון הייתי מאות פעמים יכולתי להגיע לדברים נוראיים.

אני עד לזה שכמה פעמים זה עזר לך מתרפא היקר !

אני מברך אותך שתצליח לעבור הן במחשב העבודה והן במחשב הבית לסינון הרבה יותר חזק בלי אופציה בכלל להגיע לפורנו וגם לא ליו טיוב.

אוהב אותך מאד ומאד מעריך את התקדמותך !

תגובה: תוכנה שהצילה אותי מאות פעמים לפני 4 שנים, 4 חודשים #118971

• robinhood
  • דירוג פלטיניום

בהצלחה !

הלכתי לבדוק את האתר של pluckeye כי הסתקרנתי, ואני חייב לומר שהתרשמתי מאוד, בלשון המעטה.

https://www.pluckeye.net/what-is-pluckeye.html

חשבתי שזה איזה תוכנה עלובה לחסימת תמונות שאתה לא יכול לעשות לה uninstall אבל אתה יכול לכבות אותה באמצעות משהו טיפה יצירתי יותר.
וגיליתי תוכנה שיצר מישהו שלא משחק משחקים ולא מספר שטויות, עם כוונה מוצהרת להיות "חסינת מכורים", (על משקל "חסינת כדורים"), והכי חשוב - יצר אותה מישהו שמבין בדיוק את הבעיה שלנו כמכורים, יש שם רשימה ארוכה של FAQ ותשובות מצידו שהם לעניין, ברורות, פשוטות, קולעות.
האיש מאחורי התוכנה עשה עליי רושם טוב מאוד, עד כדי כך שאני מרגיש שאם תהיה אי פעם בעתיד הרחוק איזה דליפה כלשהיא במערכת של pluckeye, היא תיסתם תוך יום-יומיים לכל היותר. וזו מחמאה ענקית.
יש שם גם דברים מדהימים שאנשים עשו עם התוכנה הזאת - מתכנת אחד שמשתמש ב pluckeye רצה להשתמש ב reddit, אבל רצה למחוק את כל ה subreddit שהם לא צנועים, אז הוא כתב תוכנה שזוחלת ב reddit ומצאה (עד כה) 3600 subreddits שכתובות האתרים שלהם הוזנו אוטומטית ל pluckeye שחסמה את התמונות שלהם. מרשים ביותר.

מתרפא, שיחקת אותה, הפוסט שכתבת הוא אחד הפוסטים החשובים ביותר שנכתבו בפורום בשנה-שנתיים האחרונות.

לי עצמי יש בעיה קשה של פייסבוק, אני חושב ש pluckeye יעזור לי מאוד בעניין, אני יוריד אותה בזמן הקרוב בלי נדר ויכתוב על זה פוסט ביקורת והכוונה משל עצמי. הולך להיות מעניין.

אבל אם תוכל לענות על כמה שאלות לפני:
1. האם אפשר לחסום אתרים בכללי ולא רק תמונות וסרטונים בתוך אתרים ?
(לדוגמא: האם אפשר לחסום עם התוסף את ynet.co.il או אפשר רק לחסום את התמונות בתוך האתר הזה ?)
2. ממה שבדקתי באתר של pluckeye, אם אתה מסיר את התוסף באמצעים הלא נכונים, אתה תאבד את הגישה לאינטרנט, במקרים נדירים יותר אתה תאבד את היכולת לאתחל את pluckeye. אבל זה ממש לא "דופק טוטאלית את המחשב", זה פשוט משבית לך את האינטרנט עד שאתה מחזיר אותה, ואתה יכול להחזיר (בהכוונה של אנשי pluckeye, ראיתי כמה דברים באינטרנט שביקשו עזרה בנושא הזה ומצאו) ומן הסתם זה יחזור עם המשך הפיקוח של pluckeye.

השאלה שלי היא למה כתבת "דופק טוטאלית" ונתת את הרושם שזה נדפק ללא תקנה, אולי אתה יודע משהו שאני לא יודע ? אשמח לשמוע.

3. איך גילית את התוסף הזה ?

נערך לאחרונה: לפני 4 שנים, 4 חודשים על ידי robinhood.

תגובה: תוכנה שהצילה אותי מאות פעמים לפני 4 שנים, 4 חודשים #119022

• robinhood
  • דירוג פלטיניום
robinhood כתב on 16 נוב' 2019 19:04:

בהצלחה !

הלכתי לבדוק את האתר של pluckeye כי הסתקרנתי, ואני חייב לומר שהתרשמתי מאוד, בלשון המעטה.

https://www.pluckeye.net/what-is-pluckeye.html

חשבתי שזה איזה תוכנה עלובה לחסימת תמונות שאתה לא יכול לעשות לה uninstall אבל אתה יכול לכבות אותה באמצעות משהו טיפה יצירתי יותר.
וגיליתי תוכנה שיצר מישהו שלא משחק משחקים ולא מספר שטויות, עם כוונה מוצהרת להיות "חסינת מכורים", (על משקל "חסינת כדורים"), והכי חשוב - יצר אותה מישהו שמבין בדיוק את הבעיה שלנו כמכורים, יש שם רשימה ארוכה של FAQ ותשובות מצידו שהם לעניין, ברורות, פשוטות, קולעות.
האיש מאחורי התוכנה עשה עליי רושם טוב מאוד, עד כדי כך שאני מרגיש שאם תהיה אי פעם בעתיד הרחוק איזה דליפה כלשהיא במערכת של pluckeye, היא תיסתם תוך יום-יומיים לכל היותר. וזו מחמאה ענקית.
יש שם גם דברים מדהימים שאנשים עשו עם התוכנה הזאת - מתכנת אחד שמשתמש ב pluckeye רצה להשתמש ב reddit, אבל רצה למחוק את כל ה subreddit שהם לא צנועים, אז הוא כתב תוכנה שזוחלת ב reddit ומצאה (עד כה) 3600 subreddits שכתובות האתרים שלהם הוזנו אוטומטית ל pluckeye שחסמה את התמונות שלהם. מרשים ביותר.

מתרפא, שיחקת אותה, הפוסט שכתבת הוא אחד הפוסטים החשובים ביותר שנכתבו בפורום בשנה-שנתיים האחרונות.

לי עצמי יש בעיה קשה של פייסבוק, אני חושב ש pluckeye יעזור לי מאוד בעניין, אני יוריד אותה בזמן הקרוב בלי נדר ויכתוב על זה פוסט ביקורת והכוונה משל עצמי. הולך להיות מעניין.

אבל אם תוכל לענות על כמה שאלות לפני:
1. האם אפשר לחסום אתרים בכללי ולא רק תמונות וסרטונים בתוך אתרים ?
(לדוגמא: האם אפשר לחסום עם התוסף את ynet.co.il או אפשר רק לחסום את התמונות בתוך האתר הזה ?)
2. ממה שבדקתי באתר של pluckeye, אם אתה מסיר את התוסף באמצעים הלא נכונים, אתה תאבד את הגישה לאינטרנט, במקרים נדירים יותר אתה תאבד את היכולת לאתחל את pluckeye. אבל זה ממש לא "דופק טוטאלית את המחשב", זה פשוט משבית לך את האינטרנט עד שאתה מחזיר אותה, ואתה יכול להחזיר (בהכוונה של אנשי pluckeye, ראיתי כמה דברים באינטרנט שביקשו עזרה בנושא הזה ומצאו) ומן הסתם זה יחזור עם המשך הפיקוח של pluckeye.

השאלה שלי היא למה כתבת "דופק טוטאלית" ונתת את הרושם שזה נדפק ללא תקנה, אולי אתה יודע משהו שאני לא יודע ? אשמח לשמוע.

3. איך גילית את התוסף הזה ?

שלחתי מייל ישירות למי שכתב את pluck eye והוא ענה לי לבד על שאלה 2 שזה ידפוק את האינטרנט אם תנסה לעקוף, ואם תנסה לעקוף באמצעים מאוד מוזרים או חריפים יש סיכוי מסוים שהמחשב לא יידלק מחדש.

אם האינטרנט יידפק הוא יעזור לך אם תשלח לו מייל, אבל רק פעם אחת כי הוא לא הפראייר שלך, וגם אחרי הפעם הזאת האינטרנט יחזור עם pluck eye אוטומטית ובלי שינוי.

תגובה: תוכנה שהצילה אותי מאות פעמים לפני 4 שנים, 3 חודשים #119110

• מתרפא
  • דירוג פלטיניום

היי רובינהוד, תודה רבה שמח להיות לעזר אכן התוסף הזה הוא בדיוק מה שהייתי צריך לעצמי ותיארתי לעצמי שכמוני כך רבים שנכשלים בדיוק באותה צורה שאני נכשל...

לגבי מה ששאלת:

1. כן, יש אפשרות גם לחסום אתר מסויים בכלל ולא רק מסרטונים ותמונות בו.
יש גם אפשרות לחסום באופן גורף את כל האתרים, ולפתוח רק את אלו שאתה בוחר.
הקונפיגרציה מאוד נרחבת, אתה מסדר איך שאתה רוצה, מסדר את הזמן המתנה למה שאתה רוצה, ומתחיל בפעולה.

2. שמח שהוא ענה לך על זה, ראיתי בפורומים על אנשים שרשמו שניסו להסיר את התוסף וזה דפק להם את המחשב אז כך הבנתי שלא שווה להתעסק עם זה .. וכמו שהוא אמר, לא כדאי לנסות לעשות את זה

3. רציתי להוריד K9, שממה שזכרתי גם כן חוסם באופן גורף את כל האתרים, פרט לאתרים שדרך מערכת ניהול שסיסמתא לא בידך אתה פותח אתרים מסויימים שאתה רוצה לפתוח.
ראיתי שהיא כבר לא פעילה וירדה מהמדפים, היה שם כפתור FIND SIMILIAR APPLICATIONS
דרך זה מצאתי את PLUCKEYE

הורדתי התחלתי להתנסות ובול ! מה שחיפשתי.

ממליץ בחום באמת לכל אחד שמנסה לצאת מההתמכרות, ואין לו כוח להתעסק עם נט-ספארק או רימון, או למשל אנשים במצבי - אני עובד בחברת הייטק עם מחשב MAC, אני לא יכול לשים סינון על ספק האינטרנט (כדוגמת רימון) כי האינטרנט והספק פה הוא של החברה ולא פרטי שלי, ואני לא יכול להתקין NETSPARK פשוט כי אין גירסא לMAC עדיין

אז PLUCKEYE זה הדבר היחידי שיכלתי להתקין, ולמזלי הוא עובד מצויין.

תגובה: תוכנה שהצילה אותי מאות פעמים לפני 4 שנים, 3 חודשים #119115

• robinhood
  • דירוג פלטיניום
מתרפא כתב on 21 נוב' 2019 14:40:

היי רובינהוד, תודה רבה שמח להיות לעזר אכן התוסף הזה הוא בדיוק מה שהייתי צריך לעצמי ותיארתי לעצמי שכמוני כך רבים שנכשלים בדיוק באותה צורה שאני נכשל...

לגבי מה ששאלת:

1. כן, יש אפשרות גם לחסום אתר מסויים בכלל ולא רק מסרטונים ותמונות בו.
יש גם אפשרות לחסום באופן גורף את כל האתרים, ולפתוח רק את אלו שאתה בוחר.
הקונפיגרציה מאוד נרחבת, אתה מסדר איך שאתה רוצה, מסדר את הזמן המתנה למה שאתה רוצה, ומתחיל בפעולה.

2. שמח שהוא ענה לך על זה, ראיתי בפורומים על אנשים שרשמו שניסו להסיר את התוסף וזה דפק להם את המחשב אז כך הבנתי שלא שווה להתעסק עם זה .. וכמו שהוא אמר, לא כדאי לנסות לעשות את זה

3. רציתי להוריד K9, שממה שזכרתי גם כן חוסם באופן גורף את כל האתרים, פרט לאתרים שדרך מערכת ניהול שסיסמתא לא בידך אתה פותח אתרים מסויימים שאתה רוצה לפתוח.
ראיתי שהיא כבר לא פעילה וירדה מהמדפים, היה שם כפתור FIND SIMILIAR APPLICATIONS
דרך זה מצאתי את PLUCKEYE

הורדתי התחלתי להתנסות ובול ! מה שחיפשתי.

ממליץ בחום באמת לכל אחד שמנסה לצאת מההתמכרות, ואין לו כוח להתעסק עם נט-ספארק או רימון, או למשל אנשים במצבי - אני עובד בחברת הייטק עם מחשב MAC, אני לא יכול לשים סינון על ספק האינטרנט (כדוגמת רימון) כי האינטרנט והספק פה הוא של החברה ולא פרטי שלי, ואני לא יכול להתקין NETSPARK פשוט כי אין גירסא לMAC עדיין

אז PLUCKEYE זה הדבר היחידי שיכלתי להתקין, ולמזלי הוא עובד מצויין.

יש לך עוד אופציה ב MAC חוץ מה PLUCKEYE
יש לך את התכונה שאפל בנתה בעצמה, קוראים לזה Screen time, היא בנתה את זה לפני כשנה והכניסה למערכות שלה, כתוצאה מהתעקשות של שני חברי דירקטוריון שלה שחייבים להכניס משהו שמאפשר מעקב נתונים מרחוק וניהול שליטה ושימוש מרחוק, במקור זה נועד לשליטה על ידי ההורים.
עם סיסמא כמובן.
אפשר לחסום שם אתרים למבוגרים (אם כי זה לא מתוחכם כמו נטספארק כמובן), לחסום אפליקציות על פי קטגוריות הגיל שלהם, אפשר לחסום אפליקציות על פי זמן, אפשר לחסום אפילקציות מקטגוריות שונות,  אפשר לחסום את חנות האפליקציות, אפשר לחסום את דפדפן ספארי לגמרי, תבדוק את זה, זה ממש טוב.
לא מכיר ?
זה חוסם יותר הרמטית מ PLUCKEYE, קשה יותר לעקוף את החסימה על המערכות של אפל, כי זה חסימה שבנו המהנדסים של אפל... כאילו, בהצלחה שיהיה לך עם זה
אבל זה דורש שמישהו אחר יזכור את הסיסמא.

תגובה: תוכנה שהצילה אותי מאות פעמים לפני 4 שנים, 3 חודשים #119117

• מתרפא
  • דירוג פלטיניום

נשמע מעניין מאוד! אני בהחלט אקרא על זה

זוכר שכבר נתקלתי בזה בעבר וזה לא התאים לצרכים שלי..

אולי בגלל העובדה שצריך לחסום פרטנית אתרים מה שהוא לא אפשרי בעליל?

אני לא זוכר.. אבל זוכר שלא מצאתי את זה לעזר כל כך..

זה יודע לזהות אתרים בעייתיים ולא לתת לך גישה אליהם? אתה מכיר את האפליקציה הזאת? יכול לענות לי על כמה שאלות?

תגובה: תוכנה שהצילה אותי מאות פעמים לפני 4 שנים, 1 חודש #120346

• מתרפא
  • דירוג פלטיניום

לטובת כאלו שמתקשים בהתקנת פלאקי, מכיוון שאני מוצא את עצמי שולח את זה שוב ושוב דיי הרבה במייל בזמן האחרון חשבתי ששווה לכתוב את הוראות ההתקנה כאן:

כנס ללינק http://www.pluckeye.net/try-it.html
לחץ על DOWNLOAD
הפעל את הקובץ שירד
תן אישור אם המחשב מבקש, ועקוב אחרי הוראות ההתקנה כדי להתקין את התוסף במחשב
הדפדפן כרום אמור להיפתח על עמוד התקנה של פלאקי, ואמור לקפוץ POPUP שמבקש לתת הרשאה לתוסף של הפלאקי - יש לאשר אותו.

אם מאיזשהי סיבה לא קפץ הפופאפ, לחץ בצד ימין למעלה על כפתור האפשריות של כרום (או שמאל - תלוי בשפת המערכת אנגלית או עברית) הכפתור בצורת שלוש נקודות בשורה אחת מעל השנייה, בחר ב- SETTINGS, ולחץ בצד שמאל למטה על EXTENSIONS

תאתר במסך את התוסף החדש PLUCKEYE, ותלחץ על הכפתור כדי להפעיל אותו. (או לחץ על DETAILS ותפעיל אותו משם)צא מעמוד הSETTINGS ועבור לעמוד רגיל לגלישה.
בצד ימין למעלה אמור להופיע הסמל של הPLUCKEYE, והוא אמור להתחיל לפעול כבר כעת.
לחץ מקש שמאלי על הסמל של PLUCKEYE, ותבחר ב SETTINGS

זהו מסך ההגדרות של פלאקי.

ברירת המחדל של פלאקי לאחר ההתקנה היא שלב 1, וזמן המתנה 0.

הסבר קצר על איך פלאקי עובד,
פלאקי חוסם באופן גורף את כל התמונות והסרטונים באתרי אינטרנט ללא יוצא דופן.
אם יש אתר מסויים שבו אתה רוצה לאפשר לראות תמונות\סרטונים עלייך להיכנס לאתר, ללחוץ בצד ימין למעלה על הסמל של פלאקי, ולבחור ALLOW.
שים לב, שכמה כפתורים מתחת, יש סמל של שעון עם הכיתוב ALLWAYS, זה אומר שאתה הולך לפתוח את האתר הזה לתמיד.
אם אתה רוצה לפתוח אתר מסויים רק לכמה שעות, לפני שאתה לוחץ ALLOW, תלחץ על הALLWAYS ותבחר משך זמן אחר.
ככה פלאקי ייפתח לך את האתר הזה רק למשך הזמן שבחרת.אם "בטעות" פתחת אתר "לא טוב", ולא למשך זמן מסויים אלא לתמיד.. אם התחרטת, אתה יכול ללחוץ על האפשרות REVERT, שהיא תבטל את הפתיחה שלו באופן מיידי.נעבור להסבר על ההגדרות,
זמן המתנה של 0 אומר שכעת, כשאתה רוצה לפתוח אתר לתמונות, הוא ייפתח באופן מיידי - למשך הזמן שבחרת. (או לתמיד אם בחרת כך)

מומלץ להתחיל עם זמן המתנה כלשהו, שאינו 0, אך הוא נמוך מספיק כדי שלא תתבאס בכל מיני אתרים שפתאום תגלה שאתה צריך ביום יום.
לאחר כחודש שכבר התרגלת לנוכחות של פלאקי, תעלה את זמן ההמתנה לגבוה יותר - כמה שאתה תצטרך במידה ויהיה לך "קריז" לראות דברים לא טובים.

בשלב 1 ההתקנה היא בסיסית מאוד, ו"רכה" יותר, ניתן לעקוף אותה בכל מיני צורות דיי בקלות. (ניתן למשל לעשות את השלב שעשינו מקודם רק הפעם ההיפך ולבטל את התוסף..)
בשלב 2, ההתקנה היא אגרסיבית, לא ניתן להסיר את פלאקי ללא המתנה של זמן ההמתנה שקבעת, ולא ניתן לגלוש בחלון גלישה פרטית.

השימוש המומלץ בפלאקי הוא כמובן בשלב 2, עם זמן המתנה של לפחות שעה אחת.

תבחר את זמן ההמתנה (בצד שמאל) שאתה רוצה, בחר איזה שלב הגנה אתה רוצה (1 או 2) ותלחץ על APPLY בתחתית המסך.

שים לב ! ! כדי לעבור מרמת הגנה 1 ל-2 צריך שזמן ההמתנה יהיה על 0.
מומלץ קודם כל לעבור לשלב 2, ללחוץ על APPLY, לסגור את הדפדפן ולהפעילו מחדש, ולבדוק שהכל עובד ושיש חיבור לאינטרנט. רק אחרי זה להיכנס שוב ל SETTINGS ורק אז להעלות את הזמן ההמתנה.
(כיוון שאם יש איזשהי בעיה ספציפית אצלך במחשב עם רמה 2 - איזושהי תוכנה שאתה רגיל לעבוד בה נחסמת או שאין אינטרנט או כל בעיה אחרת - תוכל ישר להוריד לרמה 1 ולא תצטרך לחכות את זמן ההמתנה)

דרך צלחה!

לעוד הסברים, קצת יותר מתקדמים על פלאקי, ראה את פוסט הביקורת הנפלא של רוביןהוד כאן
נערך לאחרונה: לפני 4 שנים, 1 חודש על ידי מתרפא.

תגובה: תוכנה שהצילה אותי מאות פעמים לפני 4 שנים, 1 חודש #120349

• robinhood
  • דירוג פלטיניום

"מתרפא" post=120346 date=1579697504 catid=18

לטובת כאלו שמתקשים בהתקנת פלאקי, מכיוון שאני מוצא את עצמי שולח את זה שוב ושוב דיי הרבה במייל בזמן האחרון חשבתי ששווה לכתוב את הוראות ההתקנה כאן:

כנס ללינק http://www.pluckeye.net/try-it.html
לחץ על DOWNLOAD
הפעל את הקובץ שירד
תן אישור אם המחשב מבקש, ועקוב אחרי הוראות ההתקנה כדי להתקין את התוסף במחשב
הדפדפן כרום אמור להיפתח על עמוד התקנה של פלאקי, ואמור לקפוץ POPUP שמבקש לתת הרשאה לתוסף של הפלאקי - יש לאשר אותו.

אם מאיזשהי סיבה לא קפץ הפופאפ, לחץ בצד ימין למעלה על כפתור האפשריות של כרום (או שמאל - תלוי בשפת המערכת אנגלית או עברית) הכפתור בצורת שלוש נקודות בשורה אחת מעל השנייה, בחר ב- SETTINGS, ולחץ בצד שמאל למטה על EXTENSIONS

תאתר במסך את התוסף החדש PLUCKEYE, ותלחץ על הכפתור כדי להפעיל אותו. (או לחץ על DETAILS ותפעיל אותו משם)צא מעמוד הSETTINGS ועבור לעמוד רגיל לגלישה.
בצד ימין למעלה אמור להופיע הסמל של הPLUCKEYE, והוא אמור להתחיל לפעול כבר כעת.
לחץ מקש שמאלי על הסמל של PLUCKEYE, ותבחר ב SETTINGS

זהו מסך ההגדרות של פלאקי.

ברירת המחדל של פלאקי לאחר ההתקנה היא שלב 1, וזמן המתנה 0.

הסבר קצר על איך פלאקי עובד,
פלאקי חוסם באופן גורף את כל התמונות והסרטונים באתרי אינטרנט ללא יוצא דופן.
אם יש אתר מסויים שבו אתה רוצה לאפשר לראות תמונות\סרטונים עלייך להיכנס לאתר, ללחוץ בצד ימין למעלה על הסמל של פלאקי, ולבחור ALLOW.
שים לב, שכמה כפתורים מתחת, יש סמל של שעון עם הכיתוב ALLWAYS, זה אומר שאתה הולך לפתוח את האתר הזה לתמיד.
אם אתה רוצה לפתוח אתר מסויים רק לכמה שעות, לפני שאתה לוחץ ALLOW, תלחץ על הALLWAYS ותבחר משך זמן אחר.
ככה פלאקי ייפתח לך את האתר הזה רק למשך הזמן שבחרת.אם "בטעות" פתחת אתר "לא טוב", ולא למשך זמן מסויים אלא לתמיד.. אם התחרטת, אתה יכול ללחוץ על האפשרות REVERT, שהיא תבטל את הפתיחה שלו באופן מיידי.נעבור להסבר על ההגדרות,
זמן המתנה של 0 אומר שכעת, כשאתה רוצה לפתוח אתר לתמונות, הוא ייפתח באופן מיידי - למשך הזמן שבחרת. (או לתמיד אם בחרת כך)

מומלץ להתחיל עם זמן המתנה כלשהו, שאינו 0, אך הוא נמוך מספיק כדי שלא תתבאס בכל מיני אתרים שפתאום תגלה שאתה צריך ביום יום.
לאחר כחודש שכבר התרגלת לנוכחות של פלאקי, תעלה את זמן ההמתנה לגבוה יותר - כמה שאתה תצטרך במידה ויהיה לך "קריז" לראות דברים לא טובים.

בשלב 1 ההתקנה היא בסיסית מאוד, ו"רכה" יותר, ניתן לעקוף אותה בכל מיני צורות דיי בקלות. (ניתן למשל לעשות את השלב שעשינו מקודם רק הפעם ההיפך ולבטל את התוסף..)
בשלב 2, ההתקנה היא אגרסיבית, לא ניתן להסיר את פלאקי ללא המתנה של זמן ההמתנה שקבעת, ולא ניתן לגלוש בחלון גלישה פרטית.

השימוש המומלץ בפלאקי הוא כמובן בשלב 2, עם זמן המתנה של לפחות שעה אחת.

תבחר את זמן ההמתנה (בצד שמאל) שאתה רוצה, בחר איזה שלב הגנה אתה רוצה (1 או 2) ותלחץ על APPLY בתחתית המסך.

דרך צלחה!

לעוד הסברים, קצת יותר מתקדמים על פלאקי, ראה את פוסט הביקורת הנפלא של רוביןהוד כאן

זה אדיר מתרפא.

הייתי גם מבקש שאנשים יצטרפו ב reddit לדף של pluckeye פה:
https://www.reddit.com/r/pluckeye/

לדעתי זה חשוב.

תגובה: תוכנה שהצילה אותי מאות פעמים לפני 3 שנים, 1 חודש #133325

• נארוטו
  • רצף ניקיון נוכחי: 364 ימים
  • חבר חדש

האם זה מתאים גם לטלפון אנדרואיד

תגובה: תוכנה שהצילה אותי מאות פעמים לפני 3 שנים, 1 חודש #133339

• shomerbrit38
  • רצף ניקיון נוכחי: 18 ימים
  • חבר ותיק
יש תוכנה נטספארק זה בתשלום, אבל חוסם טוב
נערך לאחרונה: לפני 3 שנים, 1 חודש על ידי shomerbrit38.

תגובה: תוכנה שהצילה אותי מאות פעמים לפני 3 שנים #133486

• lamedmoti
  • דירוג כסף

הייתי רוצה שיהיה אפשרות להשתמש בPLUCKEYE עם דפדפן 'מייקרוסופט אדג' החדש', כבר לפני כמה חודשים גיליתי שהוא דפדפן יותר מוצלח מכרום. ואני כבר רגיל אליו.
בדפדפן החדש הם מבוססים על הקוד של 'כרומיום' בדיוק כמו 'כרום' ו'פיירפוקס', אפשר להתקין עליו תוספים של 'כרום' (כולל PLUCKEYE). ככה שלא אמורה להיות בעיה כללית שPLUCKEYE יעבוד עליו. בווינדוס 7 גם עבד לי אבל בווינדוס 10 לא עובד. רק צריך לשנות בקוד התוכנה שמותקנת על המחשב שתאפשר גם את 'אדג''.

נ.ב. הם קצת שינו את הממשק ממה שמתואר כאן באתר, וממה שהיה לי בווינדוס 7, עכשיו הממשק קצת מעצבן.

נערך לאחרונה: לפני 3 שנים על ידי lamedmoti.

תגובה: תוכנה שהצילה אותי מאות פעמים לפני 1 שנה, 11 חודשים #142053

• reuven1
  • רצף ניקיון נוכחי: 42 ימים
  • חבר ותיק

איך אפשר להפעיל את זה על אדג'?

• עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 1.07 שניות

Are you sure?

כן