ברוכים הבאים, אורח

90 יום... חחח... מי בכלל חשב על זה...
(0 צופה) 

נושא: 90 יום... חחח... מי בכלל חשב על זה... 74523 צפיות

90 יום... חחח... מי בכלל חשב על זה... לפני 4 שנים, 6 חודשים #117971

• מתרפא
  • רצף ניקיון נוכחי: 210 ימים
  • דירוג פלטיניום

טוב... אז כשנכנסתי לאתר הזה, הדבר הראשון שקפץ לי בצד ימין שמה היה "האם אתה רוצה להשתתף באתגר ה90 יום?"

אמרתי לעצמי במחשבה של רגע כזה ... יאללה כן מה יכול להיות... לא מאמין שאצליח וזה בכלל לא מטרה הגיונית וריאלית עבורי... אבל בוא ננסה ... נרשמתי

אני אתן קצת רקע, אני לא זוכר מאיזה גיל זה בדיוק היה, אבל מהגיל שהיה לי בו מחשב בחדר וגישה לאינטרנט חופשי (אני לא בא מבית דתי..) הייתי מאונן 3-4 פעמים ביום. כל יום. ואני מתכוון כל יום.
קם בבוקר עם אוננות, חוזר מביה"ס אוננות, לפעמים עוד פעם לקראת הערב ושוב קבוע לפני הכניסה למיטה לישון (או במיטה עצמה ממש לפני הירדמות)

בגיל קצת יותר מאוחר, התחלתי ללכת למועדוני חשפנות, מכוני ליווי, מכוני מסאז'ים, נערות ליווי, ובנוסף היו לי חברות כל הזמן, שגרת החיים שלי סבבה סביב מין. תמיד זה היה לפני או אחרי, בדרך ל.. או בדרך מ..
תמיד.

מהרקע הזה אני בא. ברקע הזה גדלתי. לא חשבתי לעולם שזה לא בסדר, שיש בזה פסול.. היו לי חברות תוך כדי לפני ואחרי, לא הרגשתי רע לעולם... חברה הייתה בשבילי מישהי של סקס קבוע שעושים טוב אחד לשנייה וזהו. לא הרגשתי שאני בוגד בה כשאני הולך למועדון חשפנות או לזונה.. 

מאז הרבה השתנה כמובן... התחלתי להתקרב לקב"ה, הכרתי את מציאות השם בכלל... התחלתי להאמין. התחתנתי. חזרתי בתשובה. התחלתי תהליך של חזרה בתשובה שממשיך עד היום.

התחלתי להיאבק בתאווה הזאת.

ואז קלטתי... שאין מצב שאני מצליח להפסיק בכלל...
אז סבבה, אין יותר מועדוני חשפנות או מכוני ליווי מאלף ואחת סיבות (פחד, מחלות, העובדה שאני נשוי שהיא בעצמה רק נותנת אלפי סיבות, החזרה בתשובה - חילול השם חס ושלום שעלול להיווצר (ניכר עליי חיצונית שאני אדם דתי) משפחה, חוסר זמן, וכו')  אבל מה קורה עם הפורנו? מה קורה עם האתרים? מה קורה עם הסתכלות על בנות חצי ערומות ברחוב ואח"כ פינטוז עליהם ואוננות עליהם? הדמיון שלנו זה הכלי הכי חזק והכי מפחיד שיש...
איך לעזאזל אפשר להילחם בזה?
בהתחלה חשבתי שאפשר... וגיליתי שאני לא מצליח.

היו לי רצפים של חמישה-שישה ימים, ואז כבר לא יכלתי להתאפק והמחשוף הראשון של בחורה שהייתי רואה ברחוב גם אם היא דומה לצפרדע ישר היה מעלה לי את הדם למוח והייתי רץ לשירותים הקרובים ומאונן. מחלה אמיתית.

כשהייתי ממש ממש מנסה ורב עם עצמי הייתי מגיע לרצף של שבועיים. שבועיים וחצי גג!!
ואז זה כבר נהייה קטסטרופה...

הרצף הכי ארוך של נקיות שהיה לי בחיים, מאז שאני זוכר את עצמי כמאונן פעיל (שזה היה עוד מלפני גיל 13) היה רצף של 29 יום (המטרה הייתה אז 30... כמה חבל שאפילו לא עמדתי במטרה שלי) שבתוכו תכניסו נסיעה לאומן לראש השנה... וכל ההתרגשות של לפני ואחרי... וכו'.

פעם אחת ויחידה בחיים שהצלחתי להגיע לרצף כזה מטורף, והיא כללה ראש השנה באומן, והיא הייתה של 29 יום.
חוץ ממנה הרצף הבא הכי גדול, היה של 22 יום, שלאחר שנשברתי ממנו, התרסקתי טוטאלית. וזה גם הזמן שהתחלתי ללכת לקבוצות SA.

אז עכשיו אחרי ההקדמה הזאתי שמצטער שקצת יצאה ארוכה, אתגר 90 יום? נווו באמתתתת... חחחח
איזה 90 יום ואיזה נעליים...

אבל אמרתי יאללה... בוא נירשם ננסה.. מה יכול להיות.

היום אני ביום ה 19 לנקיון שלי. אתמול היה לי יום קשה בטירוף. שרדתי אותו בנס. ניצלתי מליפול ממש ממש ברגע האחרון... אפרט על זה בהמשך אם תרצו כי כל הסיפור של אתמול זה פי 2 מכל מה שכתבתי כאן עד עכשיו... אז לא ארחיב, רק אגיד שממש ממש בדרך נס ניצלתי אתמול מנפילה. לא בצורה הגיונית. אז זכיתי ממש להגיע ל19 יום. הייתי אמור להיות עכשיו על 1. (או 0 תלוי בשעה המדוייקת שזה בדיוק יוצא בערך עכשיו)

מקווה לשרוד רק את היום. אמן.

נערך לאחרונה: לפני 4 שנים, 6 חודשים על ידי מתרפא.

תגובה: 90 יום... חחח... מי בכלל חשב על זה... לפני 4 שנים, 6 חודשים #117972

• אבי גולן
  • רצף ניקיון נוכחי: 208 ימים
  • דירוג פלטיניום

תודה על הכנות חבר יקר,
מנסיון של ליווי חברים חדשים,
האתגר של 90 יום, זה משחק מילים להראות לנו כמה אנחנו מכורים, להחלטות שלנו להפסיק שווה לאפס,
הפתרון הוא כמו שכתבת עוד קבוצה ועוד חיבור לחברים, וכמובן חיבור להקב"ה שייתן לנו עוד יום נקי, ובמקביל להתקדם בצעדים, ולהתמקד בהיום, להתחנן, אני היום לא רוצה להתאוות לא מבטים וכו'
אוהבים שוב.

אֲנִי מַאֲמִין בֶּאֱמוּנָה שְׁלֵמָה. שֶׁהַבּוֹרֵא יִתְבָּרַךְ שְׁמוֹ הוּא בּוֹרֵא וּמַנְהִיג לְכָל הַבְּרוּאִים. וְהוּא יכול בכוחו לתת לי עוד יום נקי ומפוכח.

תגובה: 90 יום... חחח... מי בכלל חשב על זה... לפני 4 שנים, 6 חודשים #117974

• יוסי91
  • רצף ניקיון נוכחי: 1 יום
  • דירוג פלטיניום

מה שלומך מתרפא?
- מבין את ההרגשה שלך, גם בשבילי 90 יום זה בגדר חלום, אומנם יש חברים שהצליחו את זה... ואפילו נקיים הרבה יותר מ90 יום ולכן הדבר אפשרי..
- ממליץ לחשוב רק על היום, כי אם נסתכל על תקופה ארוכה זה יכול לייאש אותנו ולגרום לנו לא לנסות, אם נחשוב רק על היום או רק על המקרה הזה זה מתחיל להיראות יותר טוב.
- 90 יום זה כלי טוב לשינוי הרגלים, אדם שמכור צריך לעבוד יותר מזה..

בהצלחה!

תגובה: 90 יום... חחח... מי בכלל חשב על זה... לפני 4 שנים, 6 חודשים #117978

• Kdouchat
  • רצף ניקיון נוכחי: 211 ימים
  • דירוג פלטיניום

ממש תודה על הכינות.

אתה באמת בר מרחוק בכל הדברים האלה !! וואי איזה תקווה אתה נותן לנו כאן !!
איזה ויתורים עצומים אתה עושה ! אשריך !
קראתי כל מילה ואשמח שתשתף גם את היומיים האלה ! אני אקרא כל מילה בלי נדר !
אז הנה, יש תקווה... יש סיכוי...

בהצלחה אחי היקר !!

תגובה: 90 יום... חחח... מי בכלל חשב על זה... לפני 4 שנים, 6 חודשים #117990

• נתן 01
  • רצף ניקיון נוכחי: 2260 ימים
  • דירוג פלטיניום

אני לא יכול. יש איזשהו כוח שעושה לי את מה שאני לא יכול לעשות לבדי. 
מאחל לך גם למצוא אותו. 

מאחל לך המון טוב.

תגובה: 90 יום... חחח... מי בכלל חשב על זה... לפני 4 שנים, 6 חודשים #118007

• מתרפא
  • דירוג פלטיניום

תודה רבה רבה לכל המגיבים ... אחד אחד.

כבר אין טעם לפרט על היומיים שכתבתי עליהם מפני שאני ביום חדש והוא לא פחות קשה מהיומיים שקדמו לאתמול חחחח

השימוש האחרון שלי היה ביום רביעי לפני 3 שבועות, בערך בשעה הזאת שאני כותב כעת... משמע לפני 21 ימים בדיוק. (לא יודע למה באתר זה מופיע כיום פחות אבל סבבה..)

הרצף נקיות שלפני השימוש האחרון היה של 21 יום... כלומר, היום זה היום שבו נפלתי בפעם שעברה. וזה הרצף השני הכי ארוך שהיה לי אי פעם.
כלומר היום הוא יום מאוד מאוד משמעותי עבורי... וכמה שהוא משמעותי ככה הוא גם קשה...

אני סובל סבל אמיתי.. קשה לי.. קשה לי להתרכז.. קשה לי לעבוד... קשה לי לא להסתכל על בנות בעבודה שכולן כאן לבושות כאילו יוצאות לחתונה...
קשה לי לא לרדת למטה להסתכל על הבנות שיורדות לעשן...

חסמתי את המחשב עם התוסף הזה כך שיש לי שעה התראה כך שאני לא יכול לראות שום תמונה או סרטון של בחורות במחשב - וזאת הצלה ענקית! ענקית!! מזמן הייתי מתרסק כבר אם זה היה פתוח....
היו-טיוב פתוח לי, כי אני רואה שיעורי תורה בד"כ במהלך היום.. היום בעזרת התוסף סגרתי את היו-טיוב ל-4 שעות הקרובות.

אין לי כל פתח מהמחשב לצפות בבנות.
הדבר מוביל אותי לרדת למטה להסתכל .. אבל אני נאבק. מתקשר בטלפון כל פעם שאני יורד למטה. זה עוזר.
מתפלל לקב"ה, שיעזור לי, לעבור רק את היום !

בעצת חבר טוב מהפורום, אלך ארד על הברכיים ואתחנן להשם שיעזור לי. לעבור רק את היום. לשבור את המחסום הזה שיש לי בראש של 21 יום.
הלוואי ואזכה להגיע שוב ל29 יום כמו הרצף הארוך ביותר שהיה לי... אבל זה סתם פנטזיה - לא חושבים על זה. חושבים רק על היום !
עזור לי לעבור רק את היום אבא! אמן.

תגובה: 90 יום... חחח... מי בכלל חשב על זה... לפני 4 שנים, 6 חודשים #118008

• אבי גולן
  • דירוג פלטיניום

אוהבים אותך,
תמשיך לשתף, ואלוקים יעזור לך.

אֲנִי מַאֲמִין בֶּאֱמוּנָה שְׁלֵמָה. שֶׁהַבּוֹרֵא יִתְבָּרַךְ שְׁמוֹ הוּא בּוֹרֵא וּמַנְהִיג לְכָל הַבְּרוּאִים. וְהוּא יכול בכוחו לתת לי עוד יום נקי ומפוכח.

תגובה: 90 יום... חחח... מי בכלל חשב על זה... לפני 4 שנים, 6 חודשים #118010

• יוסי91
  • רצף ניקיון נוכחי: 1 יום
  • דירוג פלטיניום

בהצלחה רבה!
תעדכן מחר מה קורה אתך.

תגובה: 90 יום... חחח... מי בכלל חשב על זה... לפני 4 שנים, 6 חודשים #118012

• Kdouchat
  • דירוג פלטיניום

בהצלחה ענקית !

אל תדאג, עם הימים המלחמה תלך ותפחת בעזרת השם !!

כל טוב !

תגובה: 90 יום... חחח... מי בכלל חשב על זה... לפני 4 שנים, 6 חודשים #118021

• מתרפא
  • דירוג פלטיניום

תודה רבה חברים. תודה רבה וענקית.

אז שרדתי את אתמול.. איכשהו.

כתבתי את ההודעה האחרונה אתמול סביבות השעה 11:00 בצהריים...
בשעה 12 כבר הייתי בדרך לסידור קטן שהיה לי במרכז ת"א. רחוב בוגרשוב.
ידעתי שאסור לי להתקרב לשם ובמיוחד לא באותו יום.. מה גם שהסידור הזה לא היה דחוף בכלל... אבל הייתי חלש ובכוונה הלכתי לעשות אותו כדי לעבור שם ולראות בנות ברחוב.. ושוב מי שגר בת"א מבין ויודע בדיוק על מה אני מדבר...

בוא נגיד שלא צריך ללכת לחוף הים כדי להיות בחוף הים ...

משם המשכתי באמת לטיילת, עשיתי סיבוב על הטיילת, ומשם שוב למקום של זונות רחוב .. הרגשתי מועקה עצומה בלב רק מהיותי מסתובב שם.. מהמעידה הזאת...
רציתי לפרק הכל לזרוק הכל... נמאס לי מהכל... נכנסתי לדכאון פחד בעסה ועצבות לא היה בא לי לדבר אפילו עם אף חבר תכנית...
כבר החלטתי שאני חוזר לעבודה ומשתמש היום.
אמרתי לעצמי יודע מה, לך תפנק אותך בארוחה טובה. אתה אוהב שקשוקה מאוד באיזה מקום מסויים - סע לשם לך תאכל שקשוקה.

הגעתי הזמנתי שקשוקה, אני נוהג לאכול עם שיעור תורה באוזניות, לא היה בא לי לשמוע שיעור תורה... אני עוד רגע הולך להשתמש איזה שיעור תורה עכשיו יעזור לי?...
נזכרתי שהספונסר מSA אמר לי לשמוע מסרים... ונתן לי מלא מסרים ..
אמרתי יאללה... בוא נשמע מסר... בוא נשמע מישהו שמכיר מה שאני עובר עכשיו.

שמתי לעצמי מסר ניקיון 5 שנים באורך חצי שעה של בחור בשם אורי, והתיישבתי לאכול.

אולי 5-6 פעמים במהלך האוכל פשוט התחלתי לבכות בקול.. לא הצלחתי להחזיק את עצמי...
המסר שלו... כ"כ נגע לליבי, כ"כ תיאר אותי, כ"כ היה בול אני! 
נשברתי לרסיסים! הזדהיתי - זה אני מדבר שם!!!! זה ממש אני!!!!
הוא עבר בדיוק מה שאני עובר ברגעים אלה והוא מתאר את זה באוזניים שלי!!!!
והוא נקי 5 שנים!!!!

כל המצב רוח התהפך לגמרי! החלטתי שאני נשאר נקי - רק להיום!!
עפתי למעלה!!!
חזרתי לעבודה, עבדתי, המשכתי לסידורים, הלכתי לעוד קבוצה של SA בערב, הייתי מעודד ועל הגל !!

אח"כ אישתי שלחה אותי להביא משהו מאיזור צפון ת"א, הגעתי לשם והבנאדם לא היה בבית אמר לי עוד 20 דקות הוא מגיע..
איך תעביר 20 דקות בצפון ת"א עכשיו?... 

אז נסעתי לתל ברוך...
עשיתי שם סיבוב ...
הסתכלתי.. ראיתי...
הבנתי עד כמה אני חולה באמת... עד כמה המחלה עמוקה.
למזלי זה לא כ"כ גירה אותי עדיין.. כלומר זה גירה אבל לא הצלחתי לחשוב על עצמי עכשיו הולך ומשתמש.. הייתי עדיין חזק מהמסר...
אם הייתי ממשיך להסתובב שם עוד כמה דקות יכול להיות שהייתי נופל שוב... אבל למזלי הגיעה שיחת הטלפון מהבנאדם שהוא הגיע .. אז עפתי משם לקחת מה שהייתי צריך ועפתי ישר הביתה.

בחסדי השם נשארתי נקי. הגעתי ליום ה-22. הרצף השני הארוך ביותר שלי של נקיות. התחלתי היום במקביל עוד איזה תכנית נסיונית שבע"ה תעזור להוריד את התאווה, לא אפרט עליה כאן אלא אם כן אראה שהיא עובדת ומצליחה. בינתיים ההרגשה טובה. אפילו טובה מאוד.

אבל אני יודע שזה הכל עד המראה הראשון שאני איתקל בו... ואז... שוב אהיה בסכנת שימוש..

מקווה שהכלים שניתנו לי ע"י הקבוצה והבורא יתברך, יספיקו ויצליחו להציל אותי שוב, גם היום, רק להיום. אמן.

אוהבים

תגובה: 90 יום... חחח... מי בכלל חשב על זה... לפני 4 שנים, 6 חודשים #118024

• אבי גולן
  • דירוג פלטיניום
אוהב אותך באמת, שאלוקים ייתן לך רק טוב.

תגובה: 90 יום... חחח... מי בכלל חשב על זה... לפני 4 שנים, 6 חודשים #118028

• Kdouchat
  • דירוג פלטיניום

שלום חבר יקר !

איזה חיזוקים !!! איזה יופי !!!

נראה לי שהמסר שלך חיזק אותי לא פחות מההוא של ה5 שנים !

את האמת אני גם מאד נהנה מידי פעם לשמוע מסרים, זה ממש מחזק אותי !!

אתה בטוח בדרך הטובה ! תמשיך להיות איתנו והמון ניסים יקרו בלי ספק. אמן !

אוהב אותך !

תגובה: 90 יום... חחח... מי בכלל חשב על זה... לפני 4 שנים, 6 חודשים #118041

• נתן 01
  • רצף ניקיון נוכחי: 2260 ימים
  • דירוג פלטיניום

הי מתרפא. 
יש לנו מה לשוחח. 
כשנשוחח, תבקש ממני שאסביר לך על האובססיה והאלרגיה. 

יום שפוי ונקי. לכולנו. 

תגובה: 90 יום... חחח... מי בכלל חשב על זה... לפני 4 שנים, 6 חודשים #118084

• מתרפא
  • דירוג פלטיניום

תודה רבה חברים. תודה רבה !
נתן, אנסה לזכור להזכיר לך לדבר איתי על האובססיה והאלרגיה. 

אז היום יום ה-27 (26 לפי האתר כאן..)
קשה .. קשה לי מאוד

אני כל הזמן מנסה להשוות את עצמי לאלכוהוליסט..

אני לא חושב שאלכוהוליסט שנמצא בגמילה יושב במשרד עובד והראש שלו חושב על לשתות ויסקי...
אולי כן? אין לי מושג ...
אבל כאילו תמיד אני תופס את עצמי כמעבר למכור לתאווה... כפשוט בנאדם שלא יכול בלעדיה..
שכל מחשבה שנייה בראש זה איך אני רוצה להנות (כי זה מהנה אחרי הכל...) וכמה חסר לי הכיף הזה והריגוש הזה...
אם בעצם כן יכלתי לשלוט בזה.. וכן יכלתי לפגום רק אחת לשבועיים, האם זה היה בסדר? האם היה כדאי להיות שם?
אלכוהוליסט לא יכול לשתות משקה אחד, כי משם הוא מתרסק. סקסהוליסט לא יכול להשתמש כי משם הוא מתדרדר ישירות למקומות נוראיים ושימושים בלי הפסקה..?
אני כאילו משוכנע על עצמי שלא... שאני יכול לאונן היום והכל יהיה בסדר ואני פשוט אתחיל את הספירה מחדש עד ל-20 ימים שוב כמו שעשיתי עד עכשיו... אני מאמין בזה ב100%... אבל אני מפחד לנסות את זה כי אני יודע שכבר הייתי שם מליון פעמים והאמנתי במליון אחוז...
יש לי תאווה אדירה עכשיו להיכנס ליו-טיוב ולראות סרטונים יפים.. לראות קצת בנות... כמה זמן לא ראיתי בחורה בביקיני... מלא זמן!! 27 יום! רק המחשבה על זה מגרה אותי ... גורמת ללב שלי לפרפר... וקצת לאוכל לעלות מהקיבה לכיוון הושט... ממש עושה לי בחילה מרוב התרגשות...
אני כל כך הרבה זמן מסיט את המחשבות לא נותן לעצמי לשקוע לתוכן ולפנטז ולדמיין.. הכי הרבה שאני עושה בחודש האחרון זה מסתכל. מביט. בוהה. אבל לא נוגע בעצמי.. לא נכנס לאינטרנט לראות מעבר..
וקשה לי.. קשה לי עם זה...
העניין הוא שבאמונה שלי אני לא יכול להנות מפעם אחת לאונן בשבועיים גם אם אכן הייתי יכול להיות שם..
כי אסור בכלל לפי התורה לאונן.. ואסור לראות תדברים האלה.. אני צריך להיגמל לגמרי אין לי בכלל את הדילמה שיש לאלכוהוליסט שיגיד לעצמו טוב יאללה רק כוסית אחת לכבוד ראש השנה ....
לי אין כוסית אחת... אין לי בכלל אפשרות לכוסית אחת ...
גם אם נניח ו... שהייתי יכול להישאר על השימוש האחד והיחיד הזה ... הוא אסור בכלל...
אני מניח שזה מה שמציל אותי פעמים רבות מלהשתמש... הידיעה שזה בכלל אסור.. אז אסירות תודה..

מה שכן, ככל שהזמן עובר.. דברים יותר ויותר קטנים מגרים אותי
סתם בחורה יפה שיורדת איתי במעלית אפילו שהיא לבושה לגמרי כבר מטריפה אותי כאילו היא עם בגד ים...

מקווה שזה לא מידרדר מכאן כי הלב שלי חלש מרגיש אותו עומד להתפוצץ...

אוהב המון ותודה לכולם

תגובה: 90 יום... חחח... מי בכלל חשב על זה... לפני 4 שנים, 6 חודשים #118091

• Kdouchat
  • דירוג פלטיניום

ממש מזדהה איתך אחי !

אני גם הרגשתי בתחילת ההחלמה שאני עוד יותר חושב על זה מאשר כשהייתי בשימוש.

הייתי חולם בלילה על בנות... דבר שלא היה קורה כמעט כשהייתי בשימוש ביום.

אבל פשוט צריך לתת לגוף ולמוח להתרגל לחיות בלי זה, וקשיי הגמילה הולכים ונמכים עם הזמן... כך אומרים החברים וכך אני גם כן מרגיש.

ניסיתי להתקשר אילך היום אבל ללא הצלחה !

אוהב אותך מאד אחי !

תמשיך להתמיד ואל תוותר !

זמן ליצירת דף: 0.74 שניות

Are you sure?

כן