ברוכים הבאים, אורח

חבר חדש בא לעיר
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: חבר חדש בא לעיר 4960 צפיות

חבר חדש בא לעיר לפני 11 שנים, 7 חודשים #14967

ממש בימים אלו נתוודעתי לאתר נפלא ומשובח זה חזקו ואמצו.

אני בחור בן 19, כבר מגיל צעיר מאד מאד אפילו גיל 6 אני נמשך למין השני, והייתי תמיד מסתכל על נשים ובפרט אם היו אלה נשים שאינן לבושות בצניעות.

והייתי מחפש תמונות לא יפות וכו וכו. וכמו כן אהבתי ללבוש בגדי נשים שאותם הייתי לוקח מאחיותי כמובן בלי שיראו אותי.

אינטרנט לא היה לנו באותם שנים. ובמשך השנים נתוודעתי להנאה הגדולה שיש באוננות וכו' זה היה עוד לפני הבר מצוה. ומאז הייתי מאונן בכל מיני הזדמנויות אפילו בבתי כנסת ובאמצע שמיעת שיעור בישיבה ובאוטובוסים הייתי מאונן כשלמולי בחורה יפה ופרוצה.

בהמשך התחלתי לקנות מגזינים שונים למיניהם שיש בהם תמונות של נשים בעירום חלקי או מלא, וכן ספרים על סקס עם תמונות וכו'.

בהמשך זה עבר לסרטי פורנו שהייתי מסתכל במשך שעות ופעמים שהגעתי ביממה אחת להרבה הוז"ל.

וכמו כן חלק הפנטזיות הנוראיות לא עוזב אותי.

ובמקווה אני מנסה להסתכל על אחרים וכו'.

נ. ב. עלי לציין שאין לי אינטרנט פרוץ, וב"ה משם אני לא ניזון בפורנו וכו'.

בעתיד בעז"ה אפרט בהרחבה יותר על חיי.

אני נואש נורא אנא עזרו לי.

אסירות תודה לאבא אוהב ששומר אותי נקי מ - י' ניסן חודש הגאולה ה'תשע"ה

........................................................................................................

מודה אני לך שאתה הוא ה' אלוקי ואלוקי אבותי לעולם ועד, צור חיינו מגן ישענו אתה הוא לדור ודור. נודה לך ונספר תהלתך, על חיינו המסורים בידך ועל נשמותינו הפקודות לך ועל ניסיך שבכל יום עמנו ועל נפלאותיך וטובותיך שבכל עת ערב ובוקר וצהריים, הטוב כי לא כלו רחמיך, והמרחם כי לא תמו חסדיך מעולם קוינו לך.

יומן המסע שלי - מתחיל שוב וצועד לאלוקים  או כאן.          הפוסט שלי ב"הצג עצמך"  או כאן.      המשפחה שלנו - משפחת "שמור עיניך"  או כאן

נערך לאחרונה: לפני 8 שנים, 11 חודשים על ידי .

בעניין: חבר חדש בא לעיר לפני 11 שנים, 7 חודשים #15002

אלףבית היקר
ברוך הבא לאתר הזה. זה המקום הנכון
יש באתר כלים רבים שעוזרים להתמודד, אתה גם יכול להיעזר בחברים בפורום.
אבל לפני הכל - יש לי בקשה ממך.
אל תתייאש.
תדע לך שאם אתה מתייאש, אף אחד לא יכול לעשות במקומך את העבודה.
אני מאמין שאם הגעת לאתר, פתחת משתמש ופרסמת הודעה - אתה עדיין מנסה.
ובכן, ברוך הבא ובהצלחה
חוסר אונים איננו חולשה, זו המציאות.

בעניין: חבר חדש בא לעיר לפני 11 שנים, 7 חודשים #15092

אני בגיל 17 ואני לא פחות גרוע ממך בעניין הזה אל תתייאש יש עוד כמוך הרבה לצערי, ורק מצער לחשוב מה החילונים עושים שלהם זה בכלל מותר והם לא מנסים להפסיק אפילו ממש מצער אותי...!!

בעניין: חבר חדש בא לעיר לפני 11 שנים, 7 חודשים #15118

• סוד הכניעה
  • רצף ניקיון נוכחי: 2477 ימים
  • מנהל
חברים יקרים,

ראשית כל, ברוך הבא, אכן הגעתם למקום הנכון.

באופן אישי הייתי ממליץ להתחיל מקריאה לעיון של המדריך המופיע באתר, שם יש כלים רבים ואפקטיביים. אחרי קריאה ועבודה בכלים המתאימים, תמיד ניתן לראות לאן יש להתקדם. הפורום גם הוא מקום שיכול לעזור המון.

בהצלחה
הכינוי שלי הוא 'סוד הכניעה' ואני מכור בהחלמה. בחסד א-לוהים - לגמרי לא מובן מאליו - אני נקי מאז כ"ו בכסלו תשע"ב, כל יום - רק להיום.

הסיפור האישי שלי: goo.gl/mShRFs

בעניין: חבר חדש בא לעיר לפני 11 שנים, 5 חודשים #17659

• mi ani
  • רצף ניקיון נוכחי: 1568 ימים
  • דירוג פלטיניום
בס"ד
ברוך הבא בצל קורתנו...
נשמח לעזור במה שאפשר
רק תספר במה הינך רוצה עזרה...
כדאי לקרא את המדריך
www.guardyoureyes.com/heb/index.php?option=com_zoo&view=category&Itemid=80
בהצלחה רבה מכל הלב
מועדים לשמחה! 
נ.ב. תודה על ההפניה
כי נפלתי קמתי! כי אשב בחושך ה' אור לי!
הסיפור שלי
forum.gye.org.il/index.php?PHPSESSID=a76822ede5e4cf190e1b2fdb3243da39&topic=1081.0

תגובה: חבר חדש בא לעיר לפני 8 שנים, 1 חודש #83796

• חוסידל
  • רצף ניקיון נוכחי: 2917 ימים
  • דירוג פלטיניום
  • אוי מיין וועלט .....
מדהים לראות את הדרך שחבר עושה....

בהחלמה
אבא אוהב גילה לי את האור ברח' ניסן תשע"ה בכנס של שמור עיניך

נאר אמונה אין בורא כל עולמים...ומבלעדי עוזך ועזרתך אין עזרה וישועה

תגובה: חבר חדש בא לעיר לפני 8 שנים, 1 חודש #84198

חוסידל כתב on 13 פבר' 2016 21:58:
מדהים לראות את הדרך שחבר עושה....

בהחלמה

הייתי אומר כך: מדהים לראות את הדרך שאבא אוהב עושה....

תודה לך
ובהחלמה

שבת שלום!!!

........................................................................................................

מודה אני לך שאתה הוא ה' אלוקי ואלוקי אבותי לעולם ועד, צור חיינו מגן ישענו אתה הוא לדור ודור. נודה לך ונספר תהלתך, על חיינו המסורים בידך ועל נשמותינו הפקודות לך ועל ניסיך שבכל יום עמנו ועל נפלאותיך וטובותיך שבכל עת ערב ובוקר וצהריים, הטוב כי לא כלו רחמיך, והמרחם כי לא תמו חסדיך מעולם קוינו לך.

יומן המסע שלי - מתחיל שוב וצועד לאלוקים  או כאן.          הפוסט שלי ב"הצג עצמך"  או כאן.      המשפחה שלנו - משפחת "שמור עיניך"  או כאן

תגובה: חבר חדש בא לעיר לפני 2 שנים, 11 חודשים #135069

• אלי שומר
  • רצף ניקיון נוכחי: 15 ימים
  • דירוג פלטיניום

אוהבים אותך המשתוקק על הכל. ובפרט על ההקפצה הזו

תגובה: חבר חדש בא לעיר לפני 1 שנה, 11 חודשים #142247

המשתוקק כתב on 19 אפר' 2022 17:12:

מקפיץ שוב מתוך הערכה גדולה

המשתוקק היקר, תודה על ההקפצה.
אני זוכר היטב את התחושה שלי כשכתבתי את ההודעה הראשונה שלי כאן בפורום, ואלוקים סידר לי  שאף אחרי שהגעתי כאן לפורום אסבול עוד למעלה משנתיים וחצי סבל רב מאד, עד שבס"ד הוא תפס אותי בפינצטה והביא אותי לקבוצות ולהחלמה.
בשבועות האחרונים הייתי במשך ימים רבים ושעות רבות באזור מקום השימוש האחרון שלי, שבימים אלו שמתי לב שהמקום האחרון בו אוננתי הוא המקום הראשון בו אוננתי... והרהרתי רבות על כל מה שקורה איתי, זה לא מובן כלל וכלל איך החיים שלי נראים כיום לעומת מה שהיה באותם ימים.
אפשר להאריך בזה עוד ועוד, יכלה הזמן והם לא יכלו, תודה לך אבא אוהב על כל המתנות הנפלאות של הנקיות והשפיות, השלוה והרוגע, ושאר המתנות הגדולות שבדרך.

בתפילה לעוד יום אחד נקי ושפוי.
תודה לכולכם שאתם איתי בדרך

תגובה: חבר חדש בא לעיר לפני 1 שנה, 11 חודשים #142342

• אלי שומר
  • רצף ניקיון נוכחי: 15 ימים
  • דירוג פלטיניום

אינני יודע מדוע התגובה שלי להקפצה של לפני שנה גם עלתה. אבל תודה לך גם על זה. 
אמנם לא זכיתי להיות נקי 9 שנים וגם לא 2585 ימים. אבל חסדי שמים גם 486 יום אינם באים ברגל. הם מאבק קבוע. 
מאבק שמצליח בזכות האתר הקדוש הזה, ובזכות החברים התומכים. תודה לכולכם.
ולכל המציצים כאן, אל תתייאשו, תצטרפו ותצליחו. 

תגובה: חבר חדש בא לעיר לפני 1 שנה, 7 חודשים #143659

מתחיל שוב כתב on 17 אוג' 2012 13:33:
ממש בימים אלו נתוודעתי לאתר נפלא ומשובח זה חזקו ואמצו.

אני בחור בן 19, כבר מגיל צעיר מאד מאד אפילו גיל 6 אני נמשך למין השני, והייתי תמיד מסתכל על נשים ובפרט אם היו אלה נשים שאינן לבושות בצניעות.

והייתי מחפש תמונות לא יפות וכו וכו. וכמו כן אהבתי ללבוש בגדי נשים שאותם הייתי לוקח מאחיותי כמובן בלי שיראו אותי.

אינטרנט לא היה לנו באותם שנים. ובמשך השנים נתוודעתי להנאה הגדולה שיש באוננות וכו' זה היה עוד לפני הבר מצוה. ומאז הייתי מאונן בכל מיני הזדמנויות אפילו בבתי כנסת ובאמצע שמיעת שיעור בישיבה ובאוטובוסים הייתי מאונן כשלמולי בחורה יפה ופרוצה.

בהמשך התחלתי לקנות מגזינים שונים למיניהם שיש בהם תמונות של נשים בעירום חלקי או מלא, וכן ספרים על סקס עם תמונות וכו'.

בהמשך זה עבר לסרטי פורנו שהייתי מסתכל במשך שעות ופעמים שהגעתי ביממה אחת להרבה הוז"ל.

וכמו כן חלק הפנטזיות הנוראיות לא עוזב אותי.

ובמקווה אני מנסה להסתכל על אחרים וכו'.

נ. ב. עלי לציין שאין לי אינטרנט פרוץ, וב"ה משם אני לא ניזון בפורנו וכו'.

בעתיד בעז"ה אפרט בהרחבה יותר על חיי.

אני נואש נורא אנא עזרו לי.

אני זוכר היטב היטב את הרגעים הללו, ביום שישי כ"ט אב לפני 10 שנים בדיוק, בהם כתבתי את ההודעה הראשונה והנואשת שלי כאן בפורום.
אסירות תודה על הרבה דברים טובים שקרו לי במשך השנים שאחרי זה, בעקבות הכניסה והחיבור לפורום הנפלא הזה.
אוהב וצריך.

תודה לכולכם.

תגובה: חבר חדש בא לעיר לפני 1 שנה, 7 חודשים #143662

• דייב 2
  • רצף ניקיון נוכחי: 194 ימים
  • דירוג פלטיניום

איזה כיף לקרוא. ממש מרגש

תגובה: חבר חדש בא לעיר לפני 1 שנה, 7 חודשים #143687

• שמואל גלבוע
  • רצף ניקיון נוכחי: 50 ימים
  • דירוג כסף

עשית דרך מדהימה המשך להשפיע ולהיות מקור השראה עברו חברי הפורום 

חזק ואמץ 

תגובה: חבר חדש בא לעיר לפני 11 חודשים, 3 שבועות #145774