ברוכים הבאים, אורח

ציון דרך 100 ימי נקיות - הנס קורה
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: ציון דרך 100 ימי נקיות - הנס קורה 413 צפיות

ציון דרך 100 ימי נקיות - הנס קורה לפני 4 שנים, 5 חודשים #119286

• מתרפא
  • רצף ניקיון נוכחי: 210 ימים
  • דירוג פלטיניום
היום הלכתי להתבודדות... לשדה.. לדבר קצת עם השם יתברך אחרי הרבה מאוד זמן שלא עשיתי את זה..
הגעתי לשדה ופשוט עמדתי שם. לבד. בשקט בחושך. נתתי לעצמי להירגע ולהיכנס לאווירה.

פתאום עלה לי פלאשבק לאחור.. כמעט שנתיים אחורה.. לתקופה שבה כל יום אחרי העבודה הלכתי לשדה להתבודד ולדבר עם השם בין חצי שעה לשעה, כל יום כל יום במשך יותר מחצי שנה.

נזכרתי בזמנים ההם.. כמה דמעות שפכתי בשדה.. כמה צעקתי כמה צרחתי כמה בכיתי.. אבא, התחננתי.. עזור לי לא ללכת לשוטטויות האלה יותר... עזור לי לא להסתכל על בנות יותר... עזור לי אני מתחנן לא רוצה לפגום בברית יותר מתחנן לעזרתך!!

יום אחרי יום אחרי יום. כל יום אחרי העבודה.

ושוב משתמש.. ושוב משתמש..

לא הבנתי למה אבא אתה לא עוזר לי למה???

אני עומד בשדה ומהרהר בזה.. נכנסה בי קצת עצבות.. התקשרתי לשתף את זה לחבר תכנית מאוד קרוב. הוא אמר שמחר הוא ייתן לי תשובה לזה בע"ה.
ניתקתי איתו מקבל שיחה מחבר אחר, מספר לי שקשה לו עם הצעדים הוא לא מתחבר לזה.. ושהוא שוב מתחיל ליפול לתאווה..

אני מדבר איתו קרוב לחצי שעה בטלפון .. על איך שאני התחלתי גם לא הבנתי בכלל את החשיבות של הצעדים או על הקשר שלהם להחלמה שלי מהתאווה שלי לנשים, ואיך היום אני רואה את הקשר מרגע לרגע יותר ויותר במדוייק..
על הפגמי אופי שצצים ואני לומד להכיר אותם ואת עצמי ולומד להתפלל נכון ולבקש נכון ומדוייק מהשם את מה שאני צריך.

נופל לי אסימון.. השם שלח לי את התשובה שם בשדה עוד לפני שדיברתי אליו עוד לפני שפתחתי את הפה!

השם "לא עזר" לי כביכול כי אני לא עזרתי לעצמי...
המשכתי להתחנן שיעזור לי לא ללכת לשוטטויות ולא להיכנס לפורנו כשבעצם אני בעצמי ברחתי לשם כי היה לי רע בגלל הפגמי אופי שלי שלא הייתי מודע להם בכלל!

בגלל הגאווה שלי, בגלל הרצון לרצות אחרים, חוסר עמידה על שלי, העצלנות שלי, חוסר האמונה וחוסר ביטחון והערכה עצמית נמוכה.

כל אלו הם אלו שגרמו לי לברוח בעצמי לתאווה בלי שהקב"ה יעשה שום דבר...
עליהם הייתי צריך לעבוד עליהם הייתי צריך להתפלל!

אבל יותר מהכל.. הוא לא הוריד ממני את התאווה כי הוא רוצה שאני אעזור לבנים אחרים שלו שיעלו על דרך ודרך כך אני אקבל החלמה בעצמי! זאת תהיה התרופה שלי - העזרה והנתינה לאחרים!!

הלכתי לשדה לדבר עם השם ובסוף בלי צורך במילים הוא פשוט אמר לי אני לא רוצה שתדבר איתי כעת, אני רוצה שתדבר עם בן שלי שסובל ושתעזור לו ושתעביר לו ממה שאתה למדת ושתחזק אותו, רק להיום להישאר נקי!

בסוף לא ביקשתי כלום מהשם. הורדתי דמעות של אושר ושמחה, ואמרתי תודה על מליון דברים שהוא נתן לי כלללל הדרך עד להיום.
ובסוף עצרתי להתפלל ולבקש לא על עצמי, אלא עליכם חברים יקרים.
הזכרתי כל שם של חבר וחבר שזכרתי, מכאן ומהקבוצות.

זאת הייתה ההתבודדות הכי טובה שהייתה לי, ולא ביקשתי ממנה שום דבר על עצמי.

זה נמצא בצעדים.. זה צעד 12.

מי שהמציא את הצעדים אמנם לא היה יהודי וגם לא דתי.. אבל אני מוצא שהם כוללים בתוכם המון דברים מתוך התורה הקדושה שלנו! לכן הם מצליחים.

אסירות תודה לאלוקים שהביאני עד הלום, עם כל הסבל שעברתי! הייתי צריך לעבור את כל זה, ואולי אפילו עליי עדיין לעבור עוד סבל וצער וקושי. כדי שאני אוכל להעביר את המסר ולעזור לעוד בן של הקב"ה לעלות על דרך.

שתדעו לכם שאני רואה את הנס קורה, בכל יום שאני נשאר נקי בכל תחום בחיים שלי. ואני רוצה להודות להשם על כך.
אישתי פתאום באורח נס מסתדרת לבד עם 4 ילדים שאחת מהם תינוקת בת שבועיים...
פתאום יש לי שקט גמור לעבוד, לסיים תעבודה לנסוע ל4 קבוצות בשבוע ועוד ללכת לשיעורי תורה פעמיים בשבוע...
רק זה כשלעצמו זה נס!!
פתאום יש לי יותר סבלנות לילדים! פתאום אני לא בורח מלהיכנס הביתה... אם יש שעה פנויה אני רץ הביתה לעזור לאישתי להיות קצת עם הילדים...
אני לא פוחד להיות בבית ולא מרגיש כלוא יותר...
המצב בעבודה השתפר פלאים הגעתי למקום שאני מרגיש שהוא תפור לי כמו כפפה! ברמת החברי צוות המנקים הציוד המשרדי העבודה המנהלים הכל!

אני רואה ניסים ואני מחפש דרך להחזיר לקב"ה ולו במקצת.... והדרך "להחזיר" להשם זה לעזור לילדים שלו.

כל מי שצריך, רוצה, לדבר להתייעץ לשתף או סתם רוצה עזרה במשהו אפילו עזרה גשמית - אני מוכן לעזור בכל מה שצריך. צור איתי קשר. לא בשבילכם - בשבילי! ובשביל הקב"ה!

אוהבים !

תגובה: ציון דרך 100 ימי נקיות - הנס קורה לפני 4 שנים, 5 חודשים #119290

כרגיל, התרגשתי מהדברים שלך עד דמעות
מאוד מתחבר למה שאמרת, אחד מהסיבות שאני רוצה להישאר נקי זה על מנת לעזור לאחרים להישאר במצב של נקיות

אוהב וצריך!

"הַשְׁלֵךְ עַל ה' יְהָבְךָ וְהוּא יְכַלְכְּלֶךָ לֹא יִתֵּן לְעוֹלָם מוֹט לַצַּדִּיק."

תגובה: ציון דרך 100 ימי נקיות - הנס קורה לפני 4 שנים, 5 חודשים #119296

• מתרפא
  • רצף ניקיון נוכחי: 210 ימים
  • דירוג פלטיניום

תודה רבה גוש!!

אני רוצה לשתף אותכם.. שחשבתי הרבה לפני שלחצתי על כפתור ה"שלח" כשכתבתי את זה....

היו לי המון המון חששות... 
יותר קל לי לשתף על דברים רעים ושרע לי ושאני סובל מאשר לשתף על תובנות טובות או דברים טובים מכמה סיבות...
1. אני מפחד להישמע יהיר או גאוותן או להגיע לגאווה וזחיחות
2. אני מפחד שמחר אני אפול ואז ארגיש הכי טמבל בעולם על מה שכתבתי שהוא לא רלוונטי בכלל
3. אולי יש מישהו שממש בהרגשה רעה היום ולא מסתדר לו כלום ואני לא רוצה לגרום לו לקנאה או חס ושלום לזרות לו מלח על הפצעים ושירגיש שאחרים מצליחים והוא לא
4. מה המטרה שאני כותב את זה? בכנות שלמה עם עצמי... האם אין בזה שמץ של הנאה של להראות לאחרים שטוב לי? של לקבל מחמאות על אופן הכתיבה שלי? להעלות לעצמי את האגו?

אני יודע שזה יושב על הרבה פגמי אופי. ואני רוצה למסור את כל החששות שלי והפחדים שלי לאלוקים שהוא זה שמנהל את הכל והוא זה שגם בסופו של דבר החליט שאני אכתוב את זה.

החלטתי כן לכתוב את זה מתוך הנחה שזה יכול לעזור למישהו אחר ולו בדבר הכי קטן כמו ליטוע אצלו תקווה שאפשר להחלים או שיש גם ימים יפים... וגם כדי לפרסם את הנס ולהודות לקב"ה.

לכן חשוב לי לציין... 
אני לא חושב או מרגיש שהחלמתי. בכלל לא. אני כשלעצמי בטבע שלי ייפול היום אם לא הקב"ה עוזר לי. שום דבר זה לא מכוחי. שום דבר זה לא ממני. גם כושר ההתבטאות והכתיבה וגם התובנות שכתבתי עליהם הכל זה מאת ה' יתברך ולי אין מה להתגאות בשום דבר.

וגם אם אני אפול מחר, שבדרך הטבע זה מה שאמור לקרות, עדיין אני אהיה אסיר תודה שעברתי שבוע של שפיות ונקיות שזה מעל ומעבר למה שאי פעם היה לי כל החיים! אז בכל מקרה מה שכתבתי תמיד יהיה רלוונטי גם אם אני מחר אפול. זה יהיה תזכורת לעצמי בימים קשים שמגיעים גם ימים כאלה.

אוהב אתכם וצריך אתכם מאוד! בלעדיכם, שליחי השם, כל זה לא היה קורה.

אוהבים

תגובה: ציון דרך 100 ימי נקיות - הנס קורה לפני 4 שנים, 5 חודשים #119300

• gidi
  • דירוג פלטיניום

אוהב אותך מאוד חבר יקר!!
שמחתי לקרוא והתחברתי מאוד, מאוד מזדהה עם ההרגשה שזה לא יבוא ממקום של יהירות או לגרום לקינאה אבל אני רוצה להגיד לך שדווקא כשחבר בא ומשתף אותי בכמה טוב לו וכמה עבר עליו יום נפלא וכו.. זה משמח אותי מאוד! לא דווקא ממקום שנותן לי תקווה אלא מתוך דאגה וחיבור לאחר זה משמח לראות חבר שסבל הרבה מהמחלה ועכשיו עובר תקופה טובה, טוב לשמוע מישהו שמודה לבורא עולם על הטוב שהוא נותן לו (בכנות יש לי איזה חבר שכל הזמן בוכה ומתלונן וסובל וכנראה בצדק אבל הוא אף פעם לא משתף על משהו חיובי וזה נהיה לי כבר קשה מאוד לשמוע אותו אבל אני משתדל בכל זאת להיות לעזר).
אוהבים ומאחל לך עוד המון הצלחה בדרך ושאלוקים יהיה איתך תמיד.

קצת סדר על עצמי 
הפעם הראשונה שלי באתר , הפעם הראשונה שלי בקבוצות
יומן המסע שלי  , ציון דרך שנה נקיות
ההתלבטות שלי לגבי נישואים

~~~מידע על הכלי העיקרי של ההחלמה - קבוצות SA~~~

צעד 0  , יומן צעד ראשון

**כל מי שמעוניין לגבי הכוונה, עזרה או כל שאלה לגבי קבוצות SA מוזמן ליצור איתי קשר בפרטי ואשמח לעזור.

תגובה: ציון דרך 100 ימי נקיות - הנס קורה לפני 4 שנים, 5 חודשים #119301

• אוהב ימים
  • רצף ניקיון נוכחי: 3 ימים
  • דירוג זהב

מדהים מדהים מדהים!! וואו תהיה בטוח שעשית טוב ששלחת את זה, זה מחזק גם את מי שנקי, ונותן תקווה גדולה למי שנופל!
תודה על הסתכלות חדשה על הדבר הזה שנקרה התמכרות ועל דרך הריפויי!!
תודה רבה לך

נערך לאחרונה: לפני 4 שנים, 5 חודשים על ידי אוהב ימים.

תגובה: ציון דרך 100 ימי נקיות - הנס קורה לפני 4 שנים, 5 חודשים #119308

• Kdouchat
  • רצף ניקיון נוכחי: 246 ימים
  • דירוג פלטיניום

אתה מדהים מתרפא !

וגם אם זה מוסיף לך באגו, זה האמת !

מעריך ומעריץ אותך, וכמובן שהכל מאיתו יתברך !!!

תודה שכתבת את זה !!!

תגובה: ציון דרך 100 ימי נקיות - הנס קורה לפני 4 שנים, 5 חודשים #119313

• אבי גולן
  • רצף ניקיון נוכחי: 208 ימים
  • דירוג פלטיניום

מרגש מאוד אחי,
דמעות בעיניים איתך.
תמשיך ככה, אלוהים איתנו,
רק תתחבר חזק אליו, הוא מקשיב לנו.
באהבה רבה אני הקטן.

אֲנִי מַאֲמִין בֶּאֱמוּנָה שְׁלֵמָה. שֶׁהַבּוֹרֵא יִתְבָּרַךְ שְׁמוֹ הוּא בּוֹרֵא וּמַנְהִיג לְכָל הַבְּרוּאִים. וְהוּא יכול בכוחו לתת לי עוד יום נקי ומפוכח.
  • עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.78 שניות

Are you sure?

כן