ברוכים הבאים, אורח

אחרי שבוע באתר החלטתי לספר את מה שעובר עלי
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1
  • 2

נושא: אחרי שבוע באתר החלטתי לספר את מה שעובר עלי 906 צפיות

אחרי שבוע באתר החלטתי לספר את מה שעובר עלי לפני 3 שנים, 10 חודשים #125251

• Wanthelp
  • חבר חדש

היי.
הצטרפתי לא מזמן וראיתי אנשים שמספרים את הסיפור שלהם ועלה לי רצון לספר אבל אני לא יודע אם אני רוצה לספר את הסיפור שלי במלואו.

אני אספר קצת רקע על התקופה האחרונה ואיך הגעתי לאתר.

אני יוצא עם מישהי מאוד מכילה ומבינה כבר תקופה דיי ארוכה, וגם אני כמו רבים (מסתבר) חשבתי שכשאצא עם מישהי וזה יגיע למצב ממש רציני אז אפסיק, או שכשאתחתן אפסיק וככה גם לא אצטרך לספר על זה.
התחלתי להפסיק בצפיה, ובשלב מסויים כבר לא רציתי להסתיר את המצב שלי בפניה וסיפרתי לה.
ב"ה כמו שאמרתי היא מכילה, ואפילו נראה כאילו הקב"ה שלח לי אותה כדי לעזור לי לצאת מההתמכרות הזאת.
היא אמרה לי שהיא מכירה פסיכולוג שגם מתעסק עם התחום הזה.
קבענו אצלו פגישה, משהו שאני ממש צריך מעבר להתמכרות אלא גם למצב האישי שלי.
בפגישה הראשונה קבענו שחודש אני משתדל להפסיק.
שבוע מוצלח והרגשה נהדרת אבל אחרי שבוע הרגשה של לחץ אחת שברה אותי.
ניסיתי עוד שבוע וגם אחרי השבוע הזה נפלתי.
וכך אני מנסה כמה שבועות לחזור ויוצא שאני מצליח יום או יומיים ונופל שוב.
בפגישה האחרונה שלי עם הפסיכולוג הוא הפנה אותי לפה במטרה שאולי אקבל פה סיוע ותמיכה.
נכנסתי לאתגר 90 הימים נחוש ועם ראש למעלה, מנסה וביום הראשון כבר נופל, מנסה שוב ומצליח יום ושוב נופל וככה חוזר על עצמו שאני מצליח לכמה ימים בודדים ונופל.
אתמול הצלחתי להגיע למצב של יומיים נקיים וקבעתי לעצמי יעד לא רחוק של ט באב, אבל היום בבוקר לא עמדתי בניסיון ונפלתי, הבעיה היום היא שמשהו יושב עלי ובגלל המצב רוב היום שלי עובר בבטלה ושיעמום, כך שהיום נפלתי כבר 4 פעמים מהבוקר עד עכשיו ולצערי גם שלוש פעמים היו עם צפיה בתוכן לא ראוי (שכמו שאמרתי הפסקתי לצפות כבר לפני שסיפרתי לבחורה שאני יוצא איתה).
נכון שצריך לקום ונכון שאסור לתת לזה למעוך אותי, אבל אני כבר גם ככה מרגיש מעוך ואפילו לא יודע למה.
אז מה אני אמור לעשות, איך אני אמור להתמודד עם זה, איך אני יכול להחזיק מעמד שבועיים אם אני לא יכול להחזיק מעמד יומיים?

תגובה: אחרי שבוע באתר החלטתי לספר את מה שעובר עלי לפני 3 שנים, 10 חודשים #125252

• עשר שמעון
  • רצף ניקיון נוכחי: 406 ימים
  • דירוג פלטיניום
כל הכבוד שבאת לכאן!
הסיפור שלך נשמע מוכר לכולנו, מנסה מנסה ומנסה ולא ממש הולך,
אוהבים אותך,
ומחכים לשמוע ממך

תגובה: אחרי שבוע באתר החלטתי לספר את מה שעובר עלי לפני 3 שנים, 10 חודשים #125253

• Wanthelp
  • חבר חדש

איך אני קם?
כל נפילה אני אומר שהכל טוב ואני יכול להצליח אבל היום אחרי 4 נפילות והרגשה לא טובה מהבוקר אני לא רואה איך יהיה טוב, איך אני אצליח בכלל להתמודד עם זה.
הפעם האחרונה שנפלתי כלכך הרבה ביום אחד הייתה לפני הרבה זמן.
כרגע אני מרגיש אבוד

תגובה: אחרי שבוע באתר החלטתי לספר את מה שעובר עלי לפני 3 שנים, 10 חודשים #125259

• יהודי מתוק
  • רצף ניקיון נוכחי: 2 ימים
  • דירוג פלטיניום

יש לך סינון אחי?

תגובה: אחרי שבוע באתר החלטתי לספר את מה שעובר עלי לפני 3 שנים, 10 חודשים #125260

• gidi
  • דירוג פלטיניום

אוהבים אותך!
אם כבר הלכת לטיפול אני יכול לנסות להציע לך לחשוב ללכת לקבוצות sa, זה דבר שעזר לחברים שניסו טיפולים שונים ולא החזיק להם מעמד.
זה גם חינם וגם מספק פיתרון מעולה להרבה חברים ואם אתה בעניין אז אתה מוזמן לנסות.

הרבה הצלחה בע"ה

קצת סדר על עצמי 
הפעם הראשונה שלי באתר , הפעם הראשונה שלי בקבוצות
יומן המסע שלי  , ציון דרך שנה נקיות
ההתלבטות שלי לגבי נישואים

~~~מידע על הכלי העיקרי של ההחלמה - קבוצות SA~~~

צעד 0  , יומן צעד ראשון

**כל מי שמעוניין לגבי הכוונה, עזרה או כל שאלה לגבי קבוצות SA מוזמן ליצור איתי קשר בפרטי ואשמח לעזור.

תגובה: אחרי שבוע באתר החלטתי לספר את מה שעובר עלי לפני 3 שנים, 10 חודשים #125267

• Kdouchat
  • רצף ניקיון נוכחי: 268 ימים
  • דירוג פלטיניום

שלום חבר !!

כל הכבוד על הכנות המדהימה שלך כלפינו וכלפי החברה שלך !!

ה12 צעדים כמו שכתבת הם יעזרו לך לא רק לצאת מהתאווה אלא גם לצאת מהמון בעיות אחרות בחיים.

צא לדרך אחי ותקח ספונסר ...

המון הצלחה !!

תגובה: אחרי שבוע באתר החלטתי לספר את מה שעובר עלי לפני 3 שנים, 10 חודשים #125278

• טהרני
  • רצף ניקיון נוכחי: 3306 ימים
  • דירוג פלטיניום
  • עלי לבחור בין כניעה להשפלה

מאוד מזדהה. אצלי כמעט לא נפלתי בתקופה שיצאתי עם אשתי ועד החתונה, אבל אחר כך זה התפרץ בגדול...

ליומן המסע שלי     הפוסט שהסביר לי מה הבעייה     הפוסט שהסביר לי מה הפתרון
אני חסר אונים, אנא עזור לי!

כאשר "בידך אפקיד רוחי" אז "פדית אותי ה' א-ל אמת". וככל שהצד הראשון של המטבע יהיה יותר בשלימות, כך גם הצד השני.

תגובה: אחרי שבוע באתר החלטתי לספר את מה שעובר עלי לפני 3 שנים, 10 חודשים #125279

• טהרני
  • דירוג פלטיניום

ומדהים שפסיכולוג מפנה לפה...

כאשר "בידך אפקיד רוחי" אז "פדית אותי ה' א-ל אמת". וככל שהצד הראשון של המטבע יהיה יותר בשלימות, כך גם הצד השני.

תגובה: אחרי שבוע באתר החלטתי לספר את מה שעובר עלי לפני 3 שנים, 10 חודשים #125280

• אוהב ימים
  • רצף ניקיון נוכחי: 3 ימים
  • דירוג זהב

אח יקר!
פעולות ראשונות שלדעתי חייב לעשות כשרוצים לצאת מזה,

1. תתקין סינון על הפלאפון- אבל אל תעבוד על עצמך, תתקין משהו איכותי גם אם תצטרך לוותר על חלק מהאפליקציות שאתה אוהב.

2. תכין לו"ז מסודר - אחת הבעיות שלי שגרמו לי ליפול היא חוסר סדר ביום, כשיש זמן פנוי (ולצערנו בגלל הקורונה יש ים) מהר מאוד מגיעים לבטלה שמביאה לידי חטא.

3. ספורט - אמנם גם אני מעיד על עצמי שאני קצת עצלן, אבל ספורט באמת ממלא לך את הזמן ובנוסף הוא נותן לך הרגשה טובה וסיפוק לאחר הפעילות - שזה בדיוק התחושות שימנעו ממך להגיע לנפילות

4. כתיבה בפורום - הפורום הוא כלי חזק מאוד, אני סוף סוף מרגיש לא לבד בתוך הבוץ הזה! תשתדל לעשות יומן מסע ולכתוב בו כל יום גם אם אין כל כך מה לכתוב

5. לשתף חבר קרוב - אמנם אני יודע ששיתפת את חברה שלך (וזה מעשה אמיץ שתדע לך) אבל לרוב חבר קרוב יותר יבין אותך ויזדהה איתך בהתחשב בזה שהוא גם חווה התמודדויות דומות.

6. תעבור על הכלים בתוכנית - יש פה כלים נפלאים, קח את אלה שאתה חושב שמתאימים לך ויועילו לך.

אוהב אותך אחשלי והמון בהצלחה!

תגובה: אחרי שבוע באתר החלטתי לספר את מה שעובר עלי לפני 3 שנים, 10 חודשים #125283

• Wanthelp
  • חבר חדש

תודה רבה לכולם, זה לא מובן בכלל התמיכה שיש פה באתר.

הפסיכולוג הוא לא סתם פסיכולוג, הוא גם הקים עמותה של פסיכולוגים שעוזרים עם התמכרות למין ולכן הוא מכיר והפנה אותי לכאן.

אני יודע שסינון זה חובה אבל אני פשוט לא מצאתי אחד שמתאים לי ובאמת ימנע ממני, אני ממש נגד נטספארק ולא הייתי צריך לעבור על הרבה פוסטים כדי לראות שכאן אני לא היחיד, אבל מצד שני אין חסימות חזקות באמת.

אני יודע שאני יכול, פשוט עכשיו אין עבודה ואין ממש מה לעשות ביום יום ככה שאני עובר כל יום כמו היום שלפני ומתחרפן עד שזה יוצא לדברים כאלה

תגובה: אחרי שבוע באתר החלטתי לספר את מה שעובר עלי לפני 3 שנים, 10 חודשים #125285

• טהרני
  • דירוג פלטיניום

למה אתה נגד נטספארק? בגדול זה עובד מצוין. ואם אתה צריך תקן מחמיר יותר, יש את נתיב.

תגובה: אחרי שבוע באתר החלטתי לספר את מה שעובר עלי לפני 3 שנים, 10 חודשים #125291

• Wanthelp
  • חבר חדש

ראיתי הרבה שהנטספארק תוקע להם את הפלאפון ובגדול זאת תוכנה שפחות עובדת טוב על הפלאפון.
מאוד מעמיסה על המערכת.
ובנוסף היא עולה כסף שאני לא יכול להרשות לעצמי לשלם.

ונתיב אני לא מכיר, תוכל לפרט לי בבקשה?

תגובה: אחרי שבוע באתר החלטתי לספר את מה שעובר עלי לפני 3 שנים, 10 חודשים #125296

• מתרפא
  • רצף ניקיון נוכחי: 210 ימים
  • דירוג פלטיניום

קודם כל ברוך הבא חבר יקר!! ותודה רבה על השיתוף הכנה.

גם אני הייתי במצבך. בדיוק במצבך אחד לאחד.

גם אני הייתי משתמש 3 - 4 ולפעמים 5 פעמים ביום.
ואז אחרי כמה ימים גדושים כאלה של שימושים הייתי מצליח להחזיק תקופה מסויימת של כמה ימים בודדים עד שהייתי משתגע כבר ושוב נכנס לבולמוס של שימושים....

לא עזר לי שום דבר.. הגעתי לSA התחלתי ללכת לקבוצות לקחתי ספונסר ונצמדתי לפעולות שהוא הנחה אותי לעשות שעבדו עבורו ובינתיים בחסדי השם בנס גמור הצלחתי לא ליפול במשך 333 ימים למרות שהיו מעידות קשות בדרך ואף צפייה בפורנו וכו' אבל אסירות תודה שאלוקים שמר עליי ולא נפלתי בשז"ל.

סינונים הם חשובים והם הכרחיים אבל עבורי לצערי הם לא הספיקו...

יש לי סמארטפון כשר של נתיב שחסום לחלוטין לכל תוכן שאפילו מתקרב ללהיות מיני...
היה לי מסלול של חוזב"שים כך שאיפשרו לי וואצפ, ודרך שם הגעתי לתמונות פרופיל פרוצות ובהמשך לפורנו ממש... עד שגם העפתי את הוואצפ...

פייסבוק \ אינסטגרם \ יוטיוב אין מה לדבר בכלל זה מבחינתי אתרי פורנו וכמובן שהם סגורים בלא אפשרות לפתוחם בנתיב.

במחשב בבית יש לי נטספארק והסיסמא אצל אישתי - עובד מצויין נגמרה האובססיה שם.

במחשב של העבודה התקנתי פלאקי שזה הפיתרון הכי טוב שמצאתי למצבי (לא יכול לשים אינטרנט מסונן כי זה האינטרנט של החברה) ונטספארק לא קיים למחשבי macintosh

גם הפלאקי עובד מצויין עבורי עד כה התחלתי בזמן המתנה של שעה, שעלה לשעתיים, ל4, ל6, ל8 שעות ובסוף ל24 שעות.
כל פעם שפתחתי את הפלאקי וחיכיתי את זמן ההמתנה וצפיתי בפורנו ברגע ההתעשתות הבא הגדלתי את זמן ההמתנה.
בינתיים 24 שעות עושות את העבודה עבורי.

ולמרות כלללללל זאת.....
כמו שאני משתף כאן היטב במשך ה300 ימים האחרונים, ברגעים של קריז ומשבר אני מוצא את הדרך להגיע לתאווה גם בלעדי הפלאפון ומחוץ למחשב שלי... 
פעם אחת אפילו קניתי פלאפון פרוץ יד2 עם סים טוקמן כדי להגיע לתאווה...

התכנית, הקבוצות, החברים, השיחות, הפורום, הכתיבה היומית, הקבוצה הטלפונית כל בוקר, השירות, הנתינה ומעל הכל אלוקים הם ביחד מהווים את מכלול הדברים שעזר לי ברגעי האמת ברגעי המשבר בגלים המטורפים ביותר ובקריזים הקשים ביותר שזה היה או לאונן או לדפוק את הראש בקיר עד אובדן הכרה פשוט להמשיך ללכת.. להמשיך לצעוד. לנשום. להתפלל. לשתף. לא להשתמש. לא ליפול.

בלעדי כל אחד מהדברים האלה לא היה לי סיכוי.

עדיין לעיתים אני מרגיש שאין לי סיכוי.. שאני עוד רגע נופל ומתרסק... אבל גם אם כן... זה עבד והשאיר אותי נקי 333 ימים שזה 304 ימים יותר ממה שאני אי פעם הצלחתי "לבד".
גם אם אפול מחר.. אני יודע שזה עבד. שזה עובד. יש שם פיתרון יש שם תרופה למחלה שלי ואני פשוט צריך לבוא ולהשתתף ולקחת אותה.

as simple as that.

מזמין אותך באהבה לברר על קבוצת SA הקרובה לאיזור מגורייך, ליצור קשר עם מלווה חברים חדשים ולהצטרף למסע הזה אל עבר ההחלמה.

לא יכול להבטיח שזה יהיה קל וכיפי... אבל כן יכול להבטיח לך שאם תיקח ספונסר תבוא לקבוצות ותיצמד לכל מה שהספונסר שלך אומר לך - זה יעבוד לך ואתה תישאר נקי.

המון בהצלחה בדרך יקירי!! תרגיש חופשי לשאול שאלות בפרטי להתקשר ליצור קשר מה שבא לך אני לרשותך.

אוהבים!!

תגובה: אחרי שבוע באתר החלטתי לספר את מה שעובר עלי לפני 3 שנים, 10 חודשים #125320

• Wanthelp
  • חבר חדש

תודה רבה, חיזקת אותי מאוד.
אני כרגע במצב יותר טוב ממה שהייתי אתמול ואני יודע שאני יכול להצליח, אתמול פשוט היה משבר רציני לא רק במובן הזה וזה מה שהביא לדחף גדול יותר.
והיום אני גם במצב הרבה יותר טוב ממה שהייתי בעבר, היו תקופות קשות וברובן אפילו לא רציתי להפסיק.
אולי את הסיפור המלא שלי, את כל מה שעברתי והוביל אותי לאובססיה הזאת, אבל כרגע אני עוד מתלבט כמה בדיוק אני רוצה לחשוף כי יש פרטים קשים בסיפור.
אבל התמיכה פה גורמת ללי לרצות לספר אז יש מצב שזה יהיה בקרוב

תגובה: אחרי שבוע באתר החלטתי לספר את מה שעובר עלי לפני 3 שנים, 10 חודשים #125321

• Wanthelp
  • חבר חדש

לא רק בסוף!
אם נתמיד יכול להיות טוב גם עכשיו.
אבל תודה על החיזוק

• עמוד:
  • 1
  • 2
זמן ליצירת דף: 0.60 שניות

Are you sure?

כן