ברוכים הבאים, אורח

90 יום... חחח... מי בכלל חשב על זה...
(0 צופה) 

נושא: 90 יום... חחח... מי בכלל חשב על זה... 75890 צפיות

תגובה: 90 יום... חחח... מי בכלל חשב על זה... לפני 3 שנים, 10 חודשים #124076

• עשר שמעון
  • רצף ניקיון נוכחי: 406 ימים
  • דירוג פלטיניום

אהבתי את הניתוח,
אוהב את האותנטיות שלך,
שכותבים אמוציונלי כותבים ת'אמת!
כל כך שמח שהצלחת היום,
אוהבים

תגובה: 90 יום... חחח... מי בכלל חשב על זה... לפני 3 שנים, 10 חודשים #124080

• טהרני
  • רצף ניקיון נוכחי: 3306 ימים
  • דירוג פלטיניום
  • עלי לבחור בין כניעה להשפלה

תודה מתרפא. אוהבים. 
נראה לי שאחפש בשבילך את הפוסט המגנט של אסירותודה ואקפיץ אותו. זה קשור מאוד לתהיות שהעלית. 

ליומן המסע שלי     הפוסט שהסביר לי מה הבעייה     הפוסט שהסביר לי מה הפתרון
אני חסר אונים, אנא עזור לי!

כאשר "בידך אפקיד רוחי" אז "פדית אותי ה' א-ל אמת". וככל שהצד הראשון של המטבע יהיה יותר בשלימות, כך גם הצד השני.

תגובה: 90 יום... חחח... מי בכלל חשב על זה... לפני 3 שנים, 10 חודשים #124081

• טהרני
  • דירוג פלטיניום

אח, היו זמנים שאנשים העלו כאן פוסטים. בדיוק מישהו התרפק על הזיכרון הזה היום באחת מקבוצות הווצאפ.

כאשר "בידך אפקיד רוחי" אז "פדית אותי ה' א-ל אמת". וככל שהצד הראשון של המטבע יהיה יותר בשלימות, כך גם הצד השני.

תגובה: 90 יום... חחח... מי בכלל חשב על זה... לפני 3 שנים, 10 חודשים #124082

• Kdouchatnakimimabatim
  • רצף ניקיון נוכחי: 69 ימים
  • דירוג זהב

וואוו איזה יופי של פעולות !

אתה מלך הפטנטים מול התאווה ועם כל כך הרבה סייעתא דשמיא !

מקווה שמחר יהיה לך יותר טוב ויותר קל.

אוהב אותך מאד !

תגובה: 90 יום... חחח... מי בכלל חשב על זה... לפני 3 שנים, 10 חודשים #124088

• טהרני
  • דירוג פלטיניום
טהרני כתב on 17 יוני 2020 21:04:

תודה מתרפא. אוהבים. 
נראה לי שאחפש בשבילך את הפוסט המגנט של אסירותודה ואקפיץ אותו. זה קשור מאוד לתהיות שהעלית.

הקפצתי ביומן המסע שלי

תגובה: 90 יום... חחח... מי בכלל חשב על זה... לפני 3 שנים, 10 חודשים #124095

• מתרפא
  • רצף ניקיון נוכחי: 210 ימים
  • דירוג פלטיניום

תודה רבה טהרני! אקרא מיד בע"ה.

קמתי לא טוב.. הקריז ממשיך.. קיוויתי שזה יעבור לי אחרי השינה אבל לאלוקים תוכניות אחרות..

קמתי עם זיקפה ב5 וחצי בבוקר.. וישר חשבתי לאונן..

בלילה לפני השינה גיליתי שהפלאפון הפרוץ שמסתובב בבית פתוח ולא נעול...
הייתה מחשבה להיכנס לאתרים דרכו.. ומיד נעלתי אותו כדי לחסום את האפשרות.

בבוקר זה כבר היה הרבה יותר ממחשבה.. ישר רצתי אליו לראות אם הוא נעול..
מזל שהוא אכן נעול.. כי אני באובססיה מטורפת להיכנס לאתרים שוב..

מתפלל ליום שפוי נקי ומחובר.. קשה לי..

אוהבים

תגובה: 90 יום... חחח... מי בכלל חשב על זה... לפני 3 שנים, 10 חודשים #124097

• KOBIWWD
  • חבר קבוע

וואו.
וואו.

אין לי מילה אחרת~
איזה פוסט ענקק!!

ריגשת אותי.

כמה יקר לקב"ה יהודי כמוך.
איך הוא גאה בך.

בטוחני שכעת ממש בפמליא של מעלה
מרים אותך הקב"ה על נס
ומתגאה בך.
שבעולם שלנו, בדור של 2020
בדור שלו רק היית רוצה
היית מקבל את כל התאוות.

מי התמודד בדורות עברו
עם כאלה נסיונות?

אני לא יודע עם גדולי עולם
קדושי אמת וצדיקים מיוחדים
היו יכולים לעמוד מול
מערכת הפיתויים והתאוות המטורפותתתתתתת
שקיימות באופן הכי נגיש מאי פעם שניתן להעלות על הדעת.

ווואוווווווו!!!!!!!!
כמה התגברויות היה לך היום!
כמה נצחונות מזהירים!!!
איזה קרבות אחי!!
כל צבאות עולם וכל חיילותיו של
אותו זקן וכסיל
מופנים כלפיך וכלפיי
ואנחנו ב"ה לא נופלים!!
עומדים איתן!!!

מטורףףףףףףףףףףףףף!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
אחי, מטורף!!!!!!!!!!!!!!!!!

ולא זו בלבד,
אנו אף שמחים שאנחנו עושים מצוותיו!

יש לנו כיפה!
יש לנו ציצית!
יש לנו תפילין!!!
שבת!!!!
קשר עם בורא עולם!!
קשר עם אבא!!!

אוי.. 
אבא.. אבא.. מלך העולם!!!!!

תודה רבה ה' על הזכות שנתת לי
להכיר אותך!
ולעבוד אותך!

לא רוצה עוד שום דבר אחר מלבדיך!!
רבונו של עולם.. אני כל כך אוהב אותך!!
לא רוצה עוד שום דבר.............

תגובה: 90 יום... חחח... מי בכלל חשב על זה... לפני 3 שנים, 10 חודשים #124103

• מתרפא
  • דירוג פלטיניום

וואו אחי !

ממש ממש שימחת אותי אחי ! תודה רבה ! אלפי תודות אפילו !!

טהרני - לא מוצא תפוסט הזה.. לא מוצא את היומן מסע שלך בע"ה בהמשך אמצא

וואללה בדיוק הייתה לי שיחה בדרך לעבודה עם חבר....
עכשיו היה שקט קצת לאחרונה בגלל הקורונה מבחינת שלטי חוצות...
היום בדרך לעבודה קצת אחרי הבית שלי ראיתי באיילון כביש מהיר שמו 3 שלטי חוצות ענקיים בגודל של בניין של הלבשה תחתונה...

כל תמונה יותר קשה מהשנייה..

אח"כ בהמשך הדרך הייתה עוד אחת, רביעית...

אמרתי לחבר שלי שהיה על הקו תראה מה זה אחי ... אנחנו משתדלים.. שמים חסימות על המחשב, על הפלאפון, בסוף אתה יוצא לרחוב מקבל תמונה כזאת מול הפנים בענק באמצע הכביש! ולא רק זה... אלא זה לא בהיחבא ככה במחשכים רק אתה והתמונה.. זה בריש גלי כולם רואים את זה כל רגע ורגע כל מי שעובר שם מאות אלפי אנשים כל יום רואים את התמונות האלה!!! אותן תמונות שכשאני בקריז אני נכנס לאינטרנט ומחפש כדי לאונן עליהן תלויות בשלטי חוצות ענקיים בלב תל אביב!!!

מה זה ?! זה הגיוני!? זה יכול להיות דבר כזה ?!?!....

ואז הגעתי למסקנה, אמרתי לו תראה...
השלטים האלה?
ברור לנו שזה סיטרא אחרא לחלוטין... כמה כוח יש לו ליצר הרע בעולם הזה בדור הזה ... כמה כוחחחחח!!

אבל זה פועל לרעתו.. כביכול...
זה עובד לטובתנו.

זה ילמד עלינו זכות !!
בזכות התמונות האלה שתלויות לנו מול הפנים ובזכות הבחורות שמשנה לשנה מורידות ומקצרות עוד קצת את הבגדים ומגדילות עוד קצת את החזה והמסיבות וחוף הים שהגיע ממש לרחוב מתחת לבית ולמכולת ולגני הילדים ואפילו בבני ברק לחרדיות כן כן!!! אפילו לשם!
בזכות הדברים האלה, הקב"ה ילמד עלינו זכות. יהיה לנו זכות בשמיים.. כי גדלנו והיינו בדור הזה וזה מה שהיה מסביב.

אמרתי לחבר שלי תראה ... מאז ומעולם בני ישראל נפלו בתאווה הזאת... מאז ומעולם...
גם כשהיה בית המקדש והקב"ה שכן בתוכנו... ושלא היה ככה פריצות ברחובות וכו'... כשיחסית היית צריך להתאמץ כדי למצוא משהו.. זתומרת היית צריך להתמודד אך ורק עם התאווה עצמה בתוכך.. לא הייתה כמעט השפעה חיצונית לעניין...
ועדיין חטאנו בעבירות האלה...

אז מה עשה הקב"ה?...

ונהפוך הוא !

טימטם את העולם עוד יותר, טימטם לחלוטין את כל מה שהולך בחוץ, שהפריצות תהיה בכל פינה והמין יהיה נגיש לכל דורש ובחינם ויהיה את האינטרנט וכו' וכו'... כדי שלא תהיה בכלל מציאות שנוכל להישמר !!
ואז אם ניפול הרי זה ברור מאליו... אבל כל רגע שלא ניפול!!!! עליו נקבל שכר !!!

הקב"ה הפך את המציאות לחלוטין כדי שיוכל לתת לנו שכר על המאמץ הזה על הרגעים הקטנים האלה שאנחנו לא נופלים בהם!! במקום שהכל יהיה רגוע ושקט ונקבל "עונש" כשנופלים... הפך את הכל לזה שהכל יהיה בלאגן ונקבל שכר כשלא ניפול !!

זה הדרך היחידה שאני יכול להסביר הרי "כל דעביד רחמנא לטב עביד", איך זה יכול להיות לטובה שאני יוצא לעבודה ויש לי תמונה בגודל 10 מטר על 20 מטר של דוגמנית בהלבשה תחתונה מול העיניים תלויה בריש גלי, וזה ידליק אותי ויגרום לי ליפול או כמעט ליפול, איך זה לטובה??

אז זה לטובה עבור מי שיוותר, ויתגבר על יצרו ולא יסתכל. יקבל שמה שכר אדיר!
ומי שכן יסתכל כי הוא מכור וייפול מזה... זה הנורמה זה הברור מאליו... אפילו אין מה לתת עונש הבאתי לכם את זה עד הבית... עד הגרון...

אוהבים !!

נערך לאחרונה: לפני 3 שנים, 10 חודשים על ידי מתרפא.

תגובה: 90 יום... חחח... מי בכלל חשב על זה... לפני 3 שנים, 10 חודשים #124106

• עשר שמעון
  • רצף ניקיון נוכחי: 406 ימים
  • דירוג פלטיניום

מצטער שקמת לא טוב, 
חושב עליך.
מצפה לשמוע איך עבר היום, 
אם קמת לא טוב בטח תראה דברים הזויים היום....( כמו שכתבת אתמול...) 
מקווה שיהיה לך ולי ולנו את השכל להבין שכל מה שאנחנו רואים וחושבים, 
Its from with in.... 
הכל מבפנים, מהמצב הספציפי שבו אנחנו נמצאים, 
ה' תזכה אותנו למצב טוב בפנים, 
ואז גם אם נראה דברים טובים לא נראה כלום! 
אחרי קריאת הפוסט שלך מאתמול ותגובתו של טהרני חשבתי שאולי זה עומק תפילת דוד מלכנו המשורר האהוב לאלוקיו 
"העבר עיני מראות שווא" 
דוד התפלל שהוא פשוט לא יראה את השווא, 
לא שיעצום עינים, או יתבודד בחדר סגור 
אלא את ה"שווא" הדמיון שעל פיו אנחנו מסתכלים יעביר ה', 
הלוואי עלי, 
הלוואי עליך 
והלוואי על כל עם ישראל! 

כ

תגובה: 90 יום... חחח... מי בכלל חשב על זה... לפני 3 שנים, 10 חודשים #124120

• פנימה
  • רצף ניקיון נוכחי: 3201 ימים
  • דירוג פלטיניום
  • "...ואם לא עכשיו אימתי"?

אוהבים אותך מתרפא יקר
מזדהה מאד עם התסכול שתיארת והתחושה שכל העולם הזה פועל כדי להפיל אותי.
אוסיף את ההסתכלות שלי על מה שתיארת, למדתי עם הזמן בהחלמה שלי שכל מה שקורה סביבי משקף לי את מה שקורה בתוכי בפנים, ואם הלכתי ברחוב ואני מרגיש קושי גדול להימנע ממבטים חוזרים (את המבט הראשוני לא תמיד אפשר למנוע) על כל מיני מושאות תאווה חיות או מצולמות, זה מהווה בשבילי תזכורת שאני לא מספיק מחובר עכשיו למקור הרוחני שלי.
יש לי מדד חיבור בזמן אמת.
לא תמיד אני 'בעניין' של להתחבר מחדש לרשת הרוחנית שלי, אבל זה נושא אחר כבר..
אולי זה יעודד טיפה שאשתף שבימים שבהם אני חש באמת מחובר ושלוו (נדיר אצלי אבל קורה) אינני חש בקושי להימנע ממבטים חוזרים, לא משנה באיזה דרגה של "חווה אימנו קודם החטא" מדובר... וכך שמעתי מעוד מחלימים.
שזה גם תזכורת בשבילי כמה כדאי ו'שווה' לי להשקיע בפעולות החלמה וחיבור רוחני.
מתפלל שנזכה להתמיד ולהתקדם בקשר שלנו לאבא האוהב שלנו 'רק להיום'.
באהבה
'פנימה'

- "מצבי היום לא משקף את האני הפנימי האמיתי שלי, אלא רק את מה שעשיתי בחיים עד היום".
- "עיקר כוחו של האדם הוא להודות בחולשתו ולפנות אל ה'. זה הכוח הגדול של האדם" - הרב מנחם פרומן.
שיהיה יום טוב ונקי - לך לי ולכולנו
----------------------------------------------------------
לסיפורי האישי - פנימה

ליומן המסע שלי - חיים פנימיים

תגובה: 90 יום... חחח... מי בכלל חשב על זה... לפני 3 שנים, 10 חודשים #124129

• מתרפא
  • דירוג פלטיניום

תודה רבה פנימה! אני מאוד מתחבר למה שכתבת... ואף תיארתי זאת בעצמי שבאמת עד לפני כמה ימים הייתי בגל שקט ומאוד מחובר וגם ראיתי מושאות תאווה אבל יותר בקלות ויתרתי על מבט שני וכו' וגם המבט הראשון לא השאיר רושם עז..

ועכשיו כשאני במצב לא טוב זה פועל עליי ומשפיע קשות..

אני לא מצליח להבין מהי אותה נקודה של אובדן החיבור הזה.. כי למעשה לא השתנה שום דבר בפעולות שלי, להיפך אני חושב שהתחלתי להתפלל במניין יותר וגם לשמוע יותר שיעורי תורה ובהנאה ומתוך בחירה..

תמיד הייתי בדעה של מה שאמרו לי החברים שאם אני חווה קריז של תאווה זה כי משהו מפריע לי ואני רוצה לברוח ממנו..

הפעם לא כל כך הצלחתי למצוא ממה אני בורח...
מצאתי מה מעצים את ההרגשה הרעה שלי.. העבודה המשימה החוסר התקדמות.. אבל לפני כן קדם לכך שכבר לא היה לי חשק לעבוד ולהתקדם ולא מצאתי מה גרם לאותו אובדן חשק ראשוני שהכניס אותי לסערה הזאת של הרגשה רעה בעבודה ומשם לרצון לברוח לתאווה..

אוהבים ותודה שאתם איתי ועל ההודעות המחממות !

היה יום קשה ביותר... כמעט שנסעתי לשוטט.. בסוף חבר אמר אולי תלך לקבוצה? רעיון גאוני שאני לא מבין איך לא חשבתי עליו בעצמי...

נסעתי לקבוצה ועכשיו חזרתי הביתה. אמנם היו המון המון לגימות של מושאי תאווה בדרך לקבוצה וממנה הביתה, שהולכות על המדרכה עושות ספורט, ברכבים לידי או סתם בנות ברחוב שכולן פתאום נראות כאילו יצאו מסרט או יוצאות לחתונה... אבל אסירות תודה שלא פעלתי על זה.. לא עצרתי ונסעתי אחריהם או שוטטתי או עקבתי...

הגעתי הביתה מתפלל לסיים את היום הזה נקי.

אוהבים

תגובה: 90 יום... חחח... מי בכלל חשב על זה... לפני 3 שנים, 10 חודשים #124142

• פנימה
  • רצף ניקיון נוכחי: 3201 ימים
  • דירוג פלטיניום
  • "...ואם לא עכשיו אימתי"?

שלום מתרפא יקר
כניסיון לענות לתהיה שהעלית על אובדן החיבור והקריזים שלא ברור מאיפה הם מגיעים, לעניות דעתי צריך להוסיף למשוואה של החיבור, הרוחניות, והקשיים הכלליים שעוברים עלי, את האלמנט המאד משמעותי בהתמכרות ובתהליך ההחלמה שלי ממנה, וזה המח שלי הפיזי.
בקיצור נמרץ כשאני בהתמכרות פעילה המח שלי בונה בתוכו קשרים עצביים שתפקידם לגרום לי לכמיהה לעשות שוב את המעשים שנותנים לי הנאה, וכמו בכל התמכרות, כל תהליך ה-90 יום נועד בשביל לתת למח שלי את הזמן להתחיל ל'חווט' את עצמו מחדש, ממש רואים את זה בסריקות של המח איך הוא משתנה בעקבות תהליך החלמה, קשרים עצביים ישנים מתנתקים וחדשים ויותר בריאים נבנים. אפשר לחפש ולמצוא על זה הרבה חומר בפורום.
וזה לוקח הרבה מאד זמן, 90 יום זה רק בשביל השלב הראשון המאד משמעותי ומאתגר. שמעתי פעם ממחלים וותיק, שהוא היה עושה סיבובים סביב השולחן בבית מרוב הקריזים הקשים שתקפו אותו בתקופת התחלת ההחלמה.
בתחילת תהליך ההחלמה שלי הייתי צריך לתת לזה זמן, הרבה מאד זמן, עד שפתאום קלטתי שעבר יום שלם בלי שהכמיהה ליפול תקפה אותי.
ועדיין עוד חוזר הניגון הזה אצלי מדי פעם, אבל כמו ש'אסירותודה' הגדיר את זה פה בעבר, ככל שאני מתמיד בהחלמה אני מגדיל לעצמי את מרחב הביטחון שיש לי לעשות פעולת חיבור רוחנית מהרגע שאני חש בכמיהה תוקפת אותי ועד שאני מרגיש שאני 'חייב' לעשות בעקבותיה איזה פעולה שאתחרט עליה בהמשך.
מתפלל שנקבל מאבא האוהב שלנו את הכח והשלווה להמשיך ולהתמיד בהחלמה 'רק להיום'.
 באהבה
'פנימה'

- "מצבי היום לא משקף את האני הפנימי האמיתי שלי, אלא רק את מה שעשיתי בחיים עד היום".
- "עיקר כוחו של האדם הוא להודות בחולשתו ולפנות אל ה'. זה הכוח הגדול של האדם" - הרב מנחם פרומן.
שיהיה יום טוב ונקי - לך לי ולכולנו
----------------------------------------------------------
לסיפורי האישי - פנימה

ליומן המסע שלי - חיים פנימיים

תגובה: 90 יום... חחח... מי בכלל חשב על זה... לפני 3 שנים, 10 חודשים #124145

• gidi
  • דירוג פלטיניום

השלמתי וקראתי קצת הודעות אחרונות.

אוהבים אותך מתרפא ואני מזדהה מאוד.
רציתי להגיב לך לגבי כמה דברים שכתבת:

קודם לגבי העבודה- האמת שאני מייחל כבר מעל שנה לעבודה כלשהי בתחום שלמדתי כבר לא איכפת לי סטודנט או עבודה שחורה רק משהו וממש לא מצליח לי, אז אני שמח בשבילך שלך לפחות יש את זה ויותר.

לגבי הדרשה והניתוח שנתת על מצב הדור- אהבתי מאוד! חזק וברוך ומאוד מזדהה ומתחבר, חיזקת אותי.

לגבי העניין עם השלמות של מושאות התאווה- אני אסביר מהניסיון שלי שזה יכול להיות פשוט מילים שלי לדברים שאחרים כבר אמרו:
לי הסבירו שיש 2 בעיות עיקריות בתאווה:
1.אובססיה מנטלית- הכמיהה והמחשבות והשאיפות בראש למינם בשביל להשתמש ולהשיג תאווה
2.אלרגיה גופנית- כאשר אני פועל על תאווה ונכנס לריגוש וטירוף (גם בראש וגם בגוף).
שמתי לב באחת הפעמים לתופעה מעניינת אצלי: כשאני פועל על תאווה ברגע מסויים אני יכול ליצור השקה של 2 הפעולות האלו ביחד בזמן שאני משתמש, וכשזה קורה קורה לי דבר מוזר- אני נכנס למצב לא שפוי ולמצב של אשליה. באותו רגע אותו הדבר שאני מתאווה מולו הופך להיות הדבר הכי מושלם ביקום, הכי כיף, הכי נכון, הכי מושך, הכי יפה. ככה שאני יכול באותו רגע להסתכל על בחורה שמתנהגת בחוסר שפיות וגם לא באמת הכי מושלמת אבל באותו רגע אני ממש נכנס לאשליה הזאת שזה הדבר המושלם ביותר שאני מחפש.
קרה לי בעבר שגיליתי את זה כשיצאתי בחסד אלוקים מאחד המצבים ואז פתאום אני תופס את עצמי מסתכל בסיטואציה לא שפויה וחולה במשהו שבהיגיון לא אמור להיות בכלל מושך ולא כזה יפה אבל לפני רגע כשהייתי "מסומם" באשלייה זה היה נראה לי אחרת לגמרי.
אולי ורק אולי זה יכול להסביר איך אתה מתאר את מושאות התאווה שלך כמשהו מושלם (לא סותר שיכול להיות יופי או משיכה אבל המושלמות זה נראה לי משהו מעבר)

אוהב אותך, מחזק ומעריך אותך מאוד על ההתמודדויות וההתקדמות ושאלוקים יהיה איתך תמיד ויצליח דרכך.

קצת סדר על עצמי 
הפעם הראשונה שלי באתר , הפעם הראשונה שלי בקבוצות
יומן המסע שלי  , ציון דרך שנה נקיות
ההתלבטות שלי לגבי נישואים

~~~מידע על הכלי העיקרי של ההחלמה - קבוצות SA~~~

צעד 0  , יומן צעד ראשון

**כל מי שמעוניין לגבי הכוונה, עזרה או כל שאלה לגבי קבוצות SA מוזמן ליצור איתי קשר בפרטי ואשמח לעזור.

תגובה: 90 יום... חחח... מי בכלל חשב על זה... לפני 3 שנים, 10 חודשים #124146

• טהרני
  • דירוג פלטיניום

גידי, הזכרתי לי איך בהיותי נער מתבגר ראיתי איזו אישה מבוגרת עם מלא ורידים בולטים ברגלים. משהו באמת מפחיד. ואז פינטזתי בהתרגשות איך אני מסכים להיות איתה למרות זאת, וכמה שהיא שמחה ומעריכה. בעעע. עושה לי להקיא להיזכר בזה. אבל זה בדיוק הקטע, שכשאני באטרף של התאווה אני מוכן/נאלץ להתפשר. בספר הלבן רוי קיי אומר שזה גרם לו גם להתחיל להשתמש עם גברים, למרות שהוא בעיקרון לא היה בקטע. הוא פשוט הגיע למצב שכל דבר שיכול לתדלק את האובססיה לגיטימי. מזכיר לי עוד דברים שעשיתי מרוב שעמום בחיפוש אחרי התאווב.

תגובה: 90 יום... חחח... מי בכלל חשב על זה... לפני 3 שנים, 10 חודשים #124148

• מתרפא
  • דירוג פלטיניום

תודה רבה חברים על התגובות.. מאוד מזדהה עם הדברים.

פנימה, כן מסכים עם הדברים מאוד.. אני מניח (וכך גם אמר הספונסר) שכמיהה לא תמיד חייבת להגיע בגלל פעולת תאווה אלא באמת אני במשך קרוב ל30 שנה השתמשתי בסם הזה.. אז לצפות שאחרי 10 חודשים בלי המוח שלי יישכח את זה ויפסיק להתאוות זה באמת דרישה מוגזמת..
מאוד מזדהה עם הדבר השני גם לי היו כבר ימים שלמים שבכלל לא חשבתי על תאווה..

גידי תודה- מאוד מזדהה ומסכים.. ואפילו סיפרתי כאן פעם אחת על רכב של בחורה שהייתה חונה קבוע לידי בחניון ויום אחד שהייתי בקריז שכזה ראיתי את מעיל הפרווה שלה באוטו מונח על הכיסא ודמיינתי איזה שווה היא ואח"כ נתקלתי בה כשהיא הגיעה לרכב לאסוף אותו וראיתי שהיא עלתה על הדמיון שלי...
אחרי כמה ימים או שבועות שלא הייתי בקריז והייתי מאוד מחובר שוב נתקלתי בה וראיתי שהיא בכלל לא כזאת מושכת לא הבנתי ממה התלהבתי כל כך בפעם שעברה ואיך ראיתי מה שראיתי...
הבנתי שהדמיון שלי פשוו מהתל בי.. אולי זאת גם נקודה שחשוב לזכור כשאני במצב לא טוב ותאווה גואה לזכור שהמוח שלי מהתל בי ואני פשוט הוזה דברים.. וסביר להניח שגם הבחורה משלשום בבוקר לא באמת הייתה כזאת מושלמת...

טהרני אוהבים אחי ומחילה שלא הצלחתי לחזור אלייך שוב אתמול.. גם עם זה אני מאוד מזדהה עם אמא של אחד הילדים בגן שהיא חילונית ובאה תמיד חשוף עם שמלות קצרות אבל היא כלל כלל לא יפה.. לא מושכת ואפילו מגעילה בעיניי.. ועדיין אתמול ביום של קריז שפגשתי אותה מצאתי את עצמי מפנטז עליה ומתגרה... לא מביו איך בכלל כי ביום יום היא ממש דוחה אותי... היא מהאלה שהולכות חשוף בכל מיני מקומות ואצה אומר לעצמך איככככס בחייאת תסתירי את זה את עוד באה להבליט את זה?!...
ופתאום ביום של קריז גם עליה אני מפנטז כי זה מה יש כרגע מולי...

אוהבים.. מתפלל לשפיות..
יום שישי היום יום שאני הולך לשוק ולקניות... אין בי כל כך חשק לוותר על מבטים ומקווה שזה לא יתדרדר משם.. ושאצליח כן לוותר במקומות שאני יודע שיכולים לגרום לי לשוטטות וכו'...

אעדכן בהמשך שיהיה יום נקי מפוכח ומחובר לכולם! 

אוהבים

זמן ליצירת דף: 0.94 שניות

Are you sure?

כן