ברוכים הבאים, אורח

90 יום... חחח... מי בכלל חשב על זה...
(0 צופה) 

נושא: 90 יום... חחח... מי בכלל חשב על זה... 75670 צפיות

תגובה: 90 יום... חחח... מי בכלל חשב על זה... לפני 2 שנים, 11 חודשים #136506

• עשר שמעון
  • רצף ניקיון נוכחי: 406 ימים
  • דירוג פלטיניום

כמה אני אוהב אותך!! 
מורי ורבי בהחלמה!!!
לא אשכח איך היית הראשון שהרים אלי טלפון בימים הקשים האלה לפני למעלה משנה שהייתי תקוע בחו"ל.... 
ולמרות שלא רציתי לדבר והמהמתי והשמעתי חרחורים בטלפון כי פחדתי לדבר, 
בכל זאת קיבלת אותי,והיום אחד ההייליטים של היום זה לדבר איתך... 

כל הכבוד על הספירות החדשות (חשבתי שתעשה כבר 10 ספירות מחכמה עד מלכות או לפחות 7....) על הכבוד על המלחמה למפוכחות, בסביבה שבה אתה מתגורר ועובד זאת אכן משימה גדילה, 
אך לא בלתי אפשרית, 
מתפלל לזכות לעשות בשבילך את מה שעשית בשבילי ובשביל עוד חברים רבים מספור. 

תגובה: 90 יום... חחח... מי בכלל חשב על זה... לפני 2 שנים, 11 חודשים #136562

• מתרפא
  • רצף ניקיון נוכחי: 210 ימים
  • דירוג פלטיניום

אוהב אותך מאוד רבי שמעון! אתה הפכת להיות גלגל הצלה שלי לא פעם אחי היקר ולכן ההיפך הוא הנכון!

נכון להיום:
מפוכחות - כמעט יומיים
נקיות מאוננות ללא גמירה - כמעט יומיים
נקיות מפנטזיות מיניות (יותר מ-3 שניות) - כמעט יומיים
נקיות ממבטים (יותר מ-3 שניות) - 7 ימים
נקיות משוטטויות \ מעקבים אחרי נשים - 7 ימים
נקיות מתאווה באינטרנט - 7 ימים
נקיות מפורנו \ אתרי תאווה מפורשים - 24 ימים
נקיות משז"ל - 24 ימים
נקיות משז"ל עם פורנו \ תוך כדי צפייה בנשים - 650 ימים

כדי לפשט את זה אתמקד בספירת מפוכחות / נקיות רשמית / נקיות אופי התמכרות

אז נכון להיום 2/24/650

אסירות תודה על יום נקי.. עם הרבה תהפוכות בו. התחיל מצויין והמשיך פחות טוב עברתי הרבה היום.. רגשית..

מתפלל ליום מאושר ושמח יותר מחר.

אוהבים

תגובה: 90 יום... חחח... מי בכלל חשב על זה... לפני 2 שנים, 11 חודשים #136563

• gidi
  • דירוג פלטיניום

אוהבים אותך אחי.

חחח אתה מזכיר לי את עצמי עם כל הספירות האלה. כשאני מצהיר בקבוצת הבית (ששם אין הגבלה על הצהרת הנקיות) לוקח לי יותר מחצי מהזמן להצהיר על כל הספירות שלי ונראה לי היחיד שככה חח, בהתחלה זה נראה מוזר גם לחברים אבל לא מצאתי פיתרון אחר כי בדיוק כמו שאתה אומר לכל ספירה יש את החשיבות שלה.(בקבוצות מסויימות אני עדיין צריך לבחור משהו ספציפי להצהיר כדי לא לגזול זמן).

אני גם מנסה לאחרונה ספירה של מפוקחות מול מדיה, לראות אם אני מצליח להיות מפוקח שם ולא להגיע בין במקרה ובין בכוונה לתכנים לא רצויים (וכן בינהם בעיקר גם תאווה) והאמת שאני ממש מזגזג שם ועדיין לא מצליח להתייצב עם ממוצע של 7 ימים בערך וגם זה לא נראה לי 100אחוז.

שנזככה למצוא את הדרך להתחבר לאלוקים, אוהבים.

קצת סדר על עצמי 
הפעם הראשונה שלי באתר , הפעם הראשונה שלי בקבוצות
יומן המסע שלי  , ציון דרך שנה נקיות
ההתלבטות שלי לגבי נישואים

~~~מידע על הכלי העיקרי של ההחלמה - קבוצות SA~~~

צעד 0  , יומן צעד ראשון

**כל מי שמעוניין לגבי הכוונה, עזרה או כל שאלה לגבי קבוצות SA מוזמן ליצור איתי קשר בפרטי ואשמח לעזור.

נערך לאחרונה: לפני 2 שנים, 11 חודשים על ידי gidi.

תגובה: 90 יום... חחח... מי בכלל חשב על זה... לפני 2 שנים, 11 חודשים #136576

• מתרפא
  • דירוג פלטיניום

חחחח 

כל כך צודק...

אני שונא את כל הספירות האלה האמת.. והראש אומר לי ללכת ולהשתמש שימוש אחד חריף שיאפס את כולן ואז להתחיל לספוק ספירה אחת ויחידה שהיא תהיה הנקיות האמיתית...

אבל כמובן שזה עצת היצר.. כי צמד המילים שימוש ו-אחד לא באמת הולכות ביחד אצלי אחרת לא הייתי כאן...

אז מצד אחד חשוב מאוד לא לחזור אחורה לאופי השימוש שלי שאיתו הגעתי לSA, ומצד שני חשוב להתקדם גם באופי השימוש החדש שנוצר לי (מבטים \ פנטזיות \ שוטטויות \ אוננות ללא גמירה) לכן הדרך היחידה כרגע לעשות את זה זה להחזיק כמה ספירות...

יש לי חברי תכנית שסופרים מפורנו ושוטטויות.. אבל אצלהם מעולם לא הייתה בעיה של שז"ל...

זה נראה כמו משהו שאצטרך לדון עם הספונסר שלי לגביו..

אפרופו ספונסר.. לצערי הספונסר שלי בעצמו משומש מהתחת (ללא שז"ל..) ואיננו מפוכח.. לא הולך לקבוצות כבר יותר משנתיים לא בקשר עם הספונסר שלו ולא עושה צעדים... ואני מרגיש לאחרונה שהעצות ממנו כבר לא כ"כ רלוונטיות עבורי..

אתמול התקשרתי להתייעץ על משהו שעברתי במהלך היום עם אישתי שבאמת רציתי הכוונה איך להתייחס לזה, להתעלם, לפנות לגורם שלישי כלשהו או לדבר עם אישתי? מה הדבר הנכון?
התקשרתי לספונסר והוא רק בילבל אותי עוד יותר ממה שהייתי לפני כן..

אני יודע כבר זה זמן ארוך שאני צריך למצוא ספונסר חדש.. שנקי באמת. שעובד צעדים. אבל מפחד מהצעד הזה מאוד..

אתמול התחלתי לחפש כזה בין החברים הותיקים יותר.. מתפלל לאלוקים לעזרה למצוא ספונסר טוב עבורי. 

אוהבים

תגובה: 90 יום... חחח... מי בכלל חשב על זה... לפני 2 שנים, 11 חודשים #136577

• צורצור
  • רצף ניקיון נוכחי: 721 ימים
  • דירוג פלטיניום

בהצלחה, בהצלחה, בהצלחה!
מזמן לא פתחתי שרשורים ארוכים, ופתאום הסתקרנתי, ואני שמח ממש!
הזדהתי מאוד עם התהליך!
מאחל לך למצוא בקלות ספונסר.

לא עוקב אחרי שרשורים שכתבתי בהם. אם אתם רוצים שאראה את התגובה שלכם, כתבו לי בפרטי.

לשאוף תמיד להתקדם!
(זה היה השם שלי בפורום בימים הראשונים. שיניתי כי רציתי שם שיתן אוירה יותר אנושית).

תגובה: 90 יום... חחח... מי בכלל חשב על זה... לפני 2 שנים, 11 חודשים #136578

בוקר טוב אחי אהובי, בוקר טוב איש מדהים,
אולי 17 שנה שאני מכיר את המונח "לעשות תשובה על תשובתו הראשונה", המובא בליקוטי מוהרן תורה ו', ואני לא באמת מבין מה זה אומר,
ותמיד הסברתי את זה לעצמי ולאחרים בצורה כללית כזו,
אני מתחיל עכשיו להבין שעד היום לא הבנתי בכלל מה זו תשובה,
כל הספירה של הנקיות שלך שהגעת עם זה ל-600+ יום, היא אדירה בפני עצמה,
ואז אתה מייצר ספירה משנית, של מפוכחות,
ועכשיו אתה מייצר כמה ספירות, שמפרקות את התאווה לגורמים.

תוך כדי שאני כותב עולה לי בראש "תכנית הבראה למוסדות",
טיפ טיפה אני מכיר את זה, ממש טיפ טיפה, ואני יודע שכשיש מוסד בקשיים כלכליים, הדבר הראשון שעושים זה הפרדה.
חשבון בנק נפרד לפנימייה לבנות
חשבון בנק נפרד לישיבה
חשבון בנק נפרד לבית המדרש
חשבון בנק נפרד לפעילות לילדים
וכן הלאה,

כך בעצם אפשר לזהות איפה יש נקודות חזקות ואיפה יש נקודות חלשות, ואז אפשר לטפל בצורה יותר יעילה.
מה שאתה עושה עכשיו זה בדיוק זה,
שהרי אנחנו נמצאים במצב של ביצה ותרנגולת:
רואים מישהי / נדלקים / רוצים עוד / מחפשים באינטרנט / נדלקים / רוצים עוד / רואים מישהי... וזה לא נגמר - או נפילה או עצירה בכח.

ועכשיו אתה בעצם מפרק את כל כדור השלג הזה ובודק את עצמך איפה נמצאת הנקודה הכי דורשת טיפול ואיפה יש נקודות חזקות יותר

כל התהליך הזה, שאדם שהתחיל להתנקות ואז מתחיל מחדש בתוך התהליך עצמו בלי להפסיק, זה נקרא בעיני "תשובה על תשובה"
לך תדע לאיפה עוד תגיע ונגיע אחריך 

השם יתברך יעזור לנו לכולנו יחד להתגבר על הכל ולהכניע לחלוטין את התאווה ולהתרפא ממנה אחת ולתמיד 
אמן

נערך לאחרונה: לפני 2 שנים, 11 חודשים על ידי לכבוד השם.

תגובה: 90 יום... חחח... מי בכלל חשב על זה... לפני 2 שנים, 11 חודשים #136624

• אלי שומר
  • רצף ניקיון נוכחי: 44 ימים
  • דירוג פלטיניום

מתרפא היקר, עוקב אחריך, אתה ממש מיוחד, ועובד נכון, אין לי מה לומר לך, רק להתפלל להצלחה שלך, ושתצליח להמשיך לחזק את כולם כאן.

תגובה: 90 יום... חחח... מי בכלל חשב על זה... לפני 2 שנים, 10 חודשים #136865

• מתרפא
  • דירוג פלטיניום

שלום חברים יקרים.

הספירה הנוכחית 9/31/657

9 ימי פיכחון מוחלט ללא אף פעולת תאווה.
31 ימי נקיות לפי הגדרות SA
657 ימי נקיות משימוש עם פורנו.

אסיר תודה על ימים מדהימים.. שלא חוויתי כמותם מזה הרבה מאוד זמן...

ימים של פיכחון, של התמודדות בריאה ונכונה עם קשיים ומשברים, ימים של עשייה בעבודה בזוגיות, של סבלנות לאישה ולילדים, ימים של אופטימיות זהירה, ימים של ויתורים על מבטים מטורפיםםם לחלוטין- לא מכוחי.

אסיר תודה לאלוקים על המתנה הזאת.

הלקח.  הלקח שרק נקיות אמיתית מכל פעולה על תאווה ופיכחון אמיתי וויתורים על מבטים (בגדר האפשר, אני בכל זאת גר בת"א..) פשוט עושים את שלהם. אין דכאונות.. לא קשים כמו שהיו כל החיים.. אין אובססיה.. יש קושי.. יש רצון להסתכל על מושאות תאווה מטורפות שעוברות סביבי.. אבל הרכנת הראש מגיעה ביחד עם תפילה לבורא עולם על החוסר אונים שאני מרגיש ובקשה לוותר רק להיום על הזכות להתאוות.

היום קיבלתי מחשב חדש בעבודה, נצרכתי להוריד את הפלאקי מהמחשב הישן ולהעביר את המידע למחשב החדש.
נתקפתי אובססיות קשות ברגע שהפלאקי נפתח.. עליתי עם חבר יקר על הקו (זעיר אנפין) ונשארתי איתו על הקו במשך שעה ועשר דקות שאני מנסה לסדר את ההתקנה ללא הצלחה.

בסוף הבנתי שאין מנוס.. לא אוכל להתקין פלאקי במחשב החדש כי המערכת הפעלה בו לא נתמכת ואי אפשר לשנמך אותה . הייתי עם 2 מחשבים פתוחים לאורך כל היום (ועדיין..) והאובססיה נעלמה. פותח מעגלים כל הזמן כדי שגם לא תגיע בע"ה..

מקווה מחר לפתור את הבעיה ולהתקין נטספארק על המחשב החדש ולעבור אליו.

מודה לאלוקים על כל רגע נקי ומחובר.

אוהב אותכם ותודה שאתם איתי בדרך

תגובה: 90 יום... חחח... מי בכלל חשב על זה... לפני 2 שנים, 10 חודשים #136887

• שמח בחלקי
  • רצף ניקיון נוכחי: 635 ימים
  • דירוג פלטיניום

אוהבים מתרפא!!!
אכן אתה "מתרפא"
וְעַל מִי יֵשׁ לָנוּ לְהִשָּׁעֵן? עַל אָבִינוּ שֶׁבַּשָּׁמַיִם.
אוהבים

תגובה: 90 יום... חחח... מי בכלל חשב על זה... לפני 2 שנים, 10 חודשים #136991

• מתרפא
  • דירוג פלטיניום
הספירה הנוכחית 13/35/661

אין זמן כ"כ לפרט.. אני בקבוצה כעת.. היום גיליתי שהנטספארק לא עובד על המחשב של העבודה.. כנראה גם בגלל הנושא של הגרסא החדשה..
פלאקי כמובן לא עובד זה כבר ידעתי לפני.. כך שאני נאלץ בעל כורחי להתמודד עם הנוכחות של מחשב פתוח כל היום ...

מתפלל לאלוקים לעזרה חסר אונים שם..

אסירות תודה שהיום לא פעלתי על תאווה כלל.

אוהבים

תגובה: 90 יום... חחח... מי בכלל חשב על זה... לפני 2 שנים, 10 חודשים #136994

• דף חדש
  • רצף ניקיון נוכחי: 18 ימים
  • דירוג פלטיניום

בהצלחה... זה ממש ניסיון לא פשוט...
כו

תזכור שכולם פה איתך.. במעשה ההתגברות שלך על הניסיון אתה משפיע פה על ונותן כוח לעוד הרבה חברים.. 

"תמיד נזכור שאנחנו בנים של מלך"

תגובה: 90 יום... חחח... מי בכלל חשב על זה... לפני 2 שנים, 10 חודשים #137024

• מתרפא
  • דירוג פלטיניום

ניסים ניסים ניסים....

ועוד ניסים לערימה..

הספירה הנוכחית 13/36/662

13 ימי פיכחון ללא שום פעולת תאווה, 36 ימים ללא שז"ל, 662 ימים ללא שז"ל שלא עם אישתי (פורנו, פנטזיות, עם היד, וכו')

והניסים קורים.. בזה אחר זה.

יש איזה נושא ששיתפתי עליו כמה פעמים, משהו משפטי שקשור עם אישתי שמאוד ניהל אותי ועשה לנו המון בלאגנים במשך שנתיים, אסירות תודה שאלוקים סידר שמה הכל, וממש לפני שבאנו לחתום הגיע איזה מישהו חיצוני ועלתה אפשרות לעשות משהו אחר לגמרי ממה שתכננו במקור, וגם להרוויח מזה המון! אני נורא התרגשתי מהאפשרות הזאתי, והתחלתי להיכנס לאובססיה... ידעתי שאישתי פחות תזרום כי היא יותר פחדנית ממני בקטעים האלה, והתחלתי שוב להיות מנוהל.

עשיתי על זה צעד 4, מסרתי את זה לאלוקים. התפללתי אליו להשתחרר. לשחרר מזה. לשחרר שליטה. שייעשה מה שייעשה אני יודע שזה רצונו ורוצה לקבל את זה.. והוא עזר לי והשתחררתי מזה. ואישתי אמרה שנתייעץ עם אבא שלי ומה שהוא יגיד נעשה, כי היא מאוד סומכת על אבא שלי בנושא הזה.
דיברתי עם אבא שלי, ובאסירות תודה הוא ממש לקח על זה שליטה ברצינות, דיבר עם עוד אנשים הולך בודק מברר.... נכנס לעובי הקורה וגם יתנהל איתנו אל מול המישהו החיצוני הזה והמו"מ וכו'...
ממש משמיים.

רק שחררתי שליטה וזה עבר לשליטה של אלוקים. ואני נכון היום לגמרי עם כל תוצאה שלא תהיה.. בין אם זאת שאני מעדיף ובין אם זאת שלא.

היה לי בלילה נקודה כזאתי היום, שלא רציתי להיות עם אישתי, לא היה לי חשק, אבל כבר עברו 4 ימים מהפעם האחרונה שהיינו ביחד, אז היה לי חשק שהיא תרצה ותבוא ותעורר אותי (תגרה) אותי לשכב, וכמובן שזה לא קרה. התאכזבתי, נכנסתי למיטה והותקפתי כעסים וטינות. בעיקר מהפחדים שהרי מחר-מחרתיים היא תגיד לי למה אתה לא יוזם ובכלל לא בא לך עליי וכו' וכו'... 
שוב התפללתי לאלוקים לשחרר מזה ולמסור אליו את הפחדים והדאגות.

בבוקר הלכתי להתפלל ותוך כדי התפילה נהיה לי חשק מטורף להיות עם אישתי.. אבל זה בוקר והתינוקת ערה וגם איך אני יעשה את זה בכלל איך אציע לה ואם היא תסרב וגם אם לא תסרב אז איך נעשה מה אחכה בבית עד מאוחר שהתינוקת תירדם בקיצור מליון מחשבות.. החלטתי שאני משחרר ומוסר לאלוקים. שוב מתפלל לאלוקים להשתחרר מזה. למסור אליו. שרצונו ייעשה.

חזרתי מהתפילה נכנסתי הביתה איך שאני פותח את הדלת אישתי עושה לי עם האצבע על הפה "ששששש... השנייה היא נרדמה"
באתי חיבקתי אותה ותוך חצי דקה כבר היינו ביחד.
עוד נס מבחינתי.

חוץ מהדברים האלו, הייתי מנוהל מעוד 3 סיטואציות.
1- ספונסר חדש. כבר הרבה זמן אני כותב לכם שאני רוצה לעבור לספונסר חדש, מישהו שיותר מחובר לתכנית ולצעדים ומישהו שהנקיות שלו היא אמיתית ולא נקיות של אוננות בלי גמירה וכו'.. דרך חבר שהמליץ לי על מישהו יצאה אפשרות כלשהי שנראית לי כמושלמת ממש! הזדמנות שבאה מהשמיים!
אתמול דיברנו בטלפון בקצרה, והוא ממש בסוף השיחה שאל אותי למה אין לי וואצפ? הסברתי לו שוואצפ עבורי זה מקור לשימוש וטריגר עצבני מאוד, הוא אמר בסדר, מחר תתקין וואצפ יש בזה המון החלמה ונדבר מחר.
זה הטריד אותי וניהל אותי ברמות... כתבתי על זה צעד 4 בבוקר, על הפחדים שהראש שלי זורק לי ש"נועל" אותי מכל הכיוונים - פחד שאם אני לא אקשיב לו אני איתקע בהחלמה שלי ולא אחווה שחרור אמיתי וחופש ובסוף אפול אשתמש ואיעלם מהתכנית, ופחד שאם אני כן אקשיב לו, האובססיה תתקוף ואני איכנס בוואצפ למקומות לא טובים ובסוף אחזור להשתמש וליפול ואיעלם מהתכנית. 
ואז שוב הבנתי, אני שוב מנסה לשלוט ולשנות את העולם. התפללתי לאלוקים לשחרר. והתשובה שקיבלתי הייתה פשוט להיות עצמי כמו שאני ואם אני לא רוצה וואצפ להגיד לו שאני לא רוצה וואצפ ואם בגלל זה הוא לא ירצה שאהיה ספונסיי שלו אז זה מאלוקים.
כך היה וכך עשיתי והוא אמר שאין שום בעיה אם אני לא רוצה וואצפ זה לא משהו שמפריע בעבודת הצעדים הוא פשוט חושב שיש המון החלמה בוואצפ וחבל לפספס אותה אבל זה לגמרי בחירה שלי..
והחלטנו שאנחנו מתחילים לעבוד ביחד, אסירות תודה על ספונסר חדש, שנמצא בתכנית קרוב ל-13 שנה, היה נקי המון זמן, עזב את התכנית כי חשב שהבריא, נפל, נפל המון, עד שהחליט לחזור לתכנית ולעשות אותה כראוי ומאז הוא נקי 4 שנים נקיות אמיתית, בלי פורנו בלי שוטטויות בלי אוננות בלי גמירה וכו'. נקיות כזאת כמו שאני מחפש לעצמי.

2- החסימה של המחשב של העבודה.
כמו ששיתפתי אתמול.. בגלל שהמחשב חדש מאוד והגרסאת מערכת הפעלה היא הכי חדשה של אפל, הפלאקי לא עובד עליה, אז התקנתי נטספארק רק כדי לגלות שגם הוא לא עובד...
כלומר הוא עובד, אבל חלקית, הוא מסנן רק את הדפדפנים והאתרים, אבל אפליקציות הוא לא מסנן ולא ניתן לחסום איתו אפליקציות..
אתמול במשך יום שלם בעבודה חיפשתי לזה פתרון עד שפשוט הרמתי ידיים...

כתבתי על זה צעד 4 היום בבוקר. התפללתי לאלוקים שוב, כמו מקודם, למסור לו את הכל. את הפחדים שאפול שאשתמש ולא אוכל לעצור כי לא יהיה לי איך כי אין לי סינון גם אם אני רוצה ... שאצטרך לעזוב מקום עבודה שהחיים שלי ייהרסו שאגיע לשמיים וייקראו לי רשע... אמרתי לאלוקים אני רוצה סינון גם כי קשה לי בלי, אבל גם כי זה רצונך כי הרבנים (שלי לפחות) מורים שאסור להיות עם אינטרנט פרוץ. אתה יודע שאני מאוד רוצה לשים חסימה, ואתה גם רואה שזה לא מתאפשר לי..
אז אם זה רצונך שאהיה בלי חסימה אני מתפלל שתעזור לי לא ליפול. ואם זה רצונך שתהיה חסימה עזור לי למצוא אחת.. אני משחרר מהניסיון האובססיבי שלי למצוא לזה פתרון ומוסר את זה אלייך אבא כי אני לא יכול להתמודד עם זה..
נו ו... מה אתם חושבים? גם פה היה נס?
ניחשתם נכון...
לפני שעתיים חבר שלי שאיתי במשרד (לא מישהו בתכנית) שואל אותי נו מה עם המחשב הסתדר? אמרתי לו הסתדר אבל החסימה לא עובדת הנט-ספארק לא עובד...
קיצר הוא פתאום בעצמו ומעצמו מתחיל לחפש, מחפש מחפש, בסוף אומר לי מה הבעיה תשים SCREEN TIME של אפל זה מובנה במערכת הפעלה ותיתן לי את הסיסמא אני אשמור לך על זה..
עכשיו כמובן שהSCREEN TIME לא יחסום לי כמו שצריך את הדפדפן והאתרים וכו', אבל מה שכן הוא פועל מצויין בלחסום לי את ה APP STORE ואפליקציות שזה בדיוק הנקודה שהייתה חסרה לי !!!
אז SCREEN TIME לחסימת אפליקציות שאותם גם לא אפתח כנראה לעולם, ועם הנטספארק אוכל לגלוש בשמחה ובבטחה באינטרנט ללא מורא בהתקלות בתמונות לא צנועות וכו'...
הסתדר הרבה יותר טוב ממה שאני בכלל יכלתי לדמיין !!!!!
ניסי ניסים !

3- האמת? נגמר לי הכוח כבר לכתוב חחחח
על התקרית הזאתי אכתוב מחר בע"ה, זה גם פחות נס האמת, אבל זה גם משהו מטורף ותובנה אדירה ורגע שהרגשתי שאלוקים שלח אותי אליו מסיבה מסויימת...
אכתוב לעצמי זה קשור לחבר תכנית שיצאנו מהקבוצה והוא התחיל עם 2 בנות שעברו לידינו. אפרט על זה יותר מחר או בהמשך בע"ה.

אוהבים ותודה שאתם איתי בדרך !

תגובה: 90 יום... חחח... מי בכלל חשב על זה... לפני 2 שנים, 10 חודשים #137143

• מתרפא
  • דירוג פלטיניום
הספירה הנוכחית 0 / 41 / 667.

מאפס את ספירת המפוכחות.

לא הייתי בטוח לגבי זה, הייתה לי פעולה של תאווה כשיצאתי מהעבודה ביום חמישי. הייתי בגל של תאווה וקריז ורצון להשתמש במחשב לתאווה ונמנעתי מזה, כשיצאתי מהעבודה ונסעתי הביתה כבר לפני הרמזור הראשון נתקלתי במושאת תאווה יפהפיה ובעלת נתונים וחשופה לגמרי ותוך שאני עם חבר על הקו פשוט דיווחתי לו שאני לא מסוגל לוותר שמה על המבט...

אז נתתי בה מבט כשחלפתי על פניה ועמדתי ברמזור אדום אחוז ציפיה לבואה ולגמתי אותה שוב כשהיא חלפה על פניי. אח"כ נהייה לי ירוק ברמזור שוב חלפתי על פניה והתבוננתי בה כשאני חולף..

עצרתי בהמשך הדרך כי לא יכלתי להמשיך לסוע ובסוף היא הלכה לצד שני ולא לכיווני אז לא עקבתי אחריה.. 

התלבטתי אם לאפס את המפוכחות על זה..

בערב יצאתי עם אישתי ללב תל אביב בערב חמישי היה המון המון תאווה התחננתי לאלוקים לנכונות לוותר והוא עשה לי את הנס ולא הסתכלתי אפילו פעם אחת.. והיה המון מה לראות..

אבל לפי כמות הפנטזיות ומחשבות התאווה שהיו לי כל השבת הבנתי שהמפוכחות אכן כנראה ברחה לה...

בנוסף כשיצאתי להתפלל מנחה היום נתקלתי בשכנה שווה שלי שהייתה עם בגד ים. לא הסתכלתי וברחתי משם אבל כשיצאתי להתפלל ערבית בצאת שבת שוב נתקלתי בה.. הפעם לא הצלחתי לוותר.. הפעם היא לא הייתה עם בגד ים אבל בכל זאת הייתה דיי חשופה והתבוננתי לה בחלק החשוף ואפילו הלכתי אחריה כמה מטרים כדי להתבונן עוד.. כך שמבחינתי הספירת מפוכחות ומבטים מאופסות.

הראש מריץ סרטים של להשתמש.. אני חסר אונים מול המחשבות האלה.. מול גל התאווה הזה. מתפלל לאלוקים לנכונות לוותר..

אסירות תודה שבינתיים לא זרמתי עם הפנטזיות והמחשבות הם קופצות בלי סוף ואני מתעלם מהן.. 

אוהבים ותודה שאתם איתי בדרך.

תגובה: 90 יום... חחח... מי בכלל חשב על זה... לפני 2 שנים, 10 חודשים #137148

• Kdouchatnakimimabatim
  • רצף ניקיון נוכחי: 69 ימים
  • דירוג זהב

אוהבים ידידי !
חזק על הכנות !
אתה בטח בדרך הנכונה להגיע לנקיות מוחלטת בסייעתא דשמיא !

תגובה: 90 יום... חחח... מי בכלל חשב על זה... לפני 2 שנים, 10 חודשים #137158

• gidi
  • דירוג פלטיניום

תודה על הכנות! מזכיר לי ולומד ממך, אוהבים.

קצת סדר על עצמי 
הפעם הראשונה שלי באתר , הפעם הראשונה שלי בקבוצות
יומן המסע שלי  , ציון דרך שנה נקיות
ההתלבטות שלי לגבי נישואים

~~~מידע על הכלי העיקרי של ההחלמה - קבוצות SA~~~

צעד 0  , יומן צעד ראשון

**כל מי שמעוניין לגבי הכוונה, עזרה או כל שאלה לגבי קבוצות SA מוזמן ליצור איתי קשר בפרטי ואשמח לעזור.

זמן ליצירת דף: 0.89 שניות

Are you sure?

כן