ברוכים הבאים, אורח

90 יום... חחח... מי בכלל חשב על זה...
(0 צופה) 

נושא: 90 יום... חחח... מי בכלל חשב על זה... 75690 צפיות

תגובה: 90 יום... חחח... מי בכלל חשב על זה... לפני 2 שנים, 11 חודשים #136169

• אלי שומר
  • רצף ניקיון נוכחי: 44 ימים
  • דירוג פלטיניום

המתרפא היקר, 
אין ספק שאתה מתמודד עם ניסיונות קשים מאד, בזוגיות ובבית. נראה שאתה נוהג בהם מאד נכון. זה סוד ההצלחה, תשאר בשלך, תעשה מה שנכון, אך תעשה זאת בכבוד אל תתפרץ. כל איש מקצוע יאמר לך לעשות כך, אך אתה מהבודדים שעושים זאת.
ובקשר לאיפוס שלך, אני זוכר שבתחילת דרכי פנית אליך, איך אתה מספר על לילה של גלישה בפו' ולא מאפס ספירה, והסברת לי על סוגי האיפוסים. אני דווקא  חושב, שברגע שאנחנו מכורים, הרי החלפתי סוג שימוש לא נותנת אושר. המאבק האמיתי צריך להיות בדיוק מה שאתה עושה עכשיו, פיכחון. לא פחות מזה. איני יודע כמה אתה עוקב אחרי היומן שלי, ניתן לראות בו שבאופן אישי היה לי זמן קשה באזור היום המאה לנקיון, בגלל שהרשתי לעצמי למועד ובלבד שלא אפול באופן שאני צריך לאפס, ותקופה זו גרמה לי לחוסר רוגע של קריז. מאז שהתחלתי לספור פיכחון, בלא הנחות, אני מרגיש הרבה יותר רגוע, הרבה פחות מכור. 
סליחה שאני אומר לך עצות, אולי קטונתי, אך אני אומר זאת מהערכה ואהבה. 
אתה גדול מהחיים, תמשיך להצליח ותצליח להמשיך.

נערך לאחרונה: לפני 2 שנים, 11 חודשים על ידי אלי שומר.

תגובה: 90 יום... חחח... מי בכלל חשב על זה... לפני 2 שנים, 11 חודשים #136172

• Kdouchatnakimimabatim
  • רצף ניקיון נוכחי: 69 ימים
  • דירוג זהב

אוהב אותך מתרפא !

כל הכבוד על התובנות שזה לא מה שיעזור לך ולא מה שיעשה אותך מאושר וכו'.

אני מאמין שהמחלה שלך תוקפת עם כל הכח בפרט אחרי האיפוס הזה.

בהצלחה ידידי היקר !

אוהב אותך מאד מאד !

תגובה: 90 יום... חחח... מי בכלל חשב על זה... לפני 2 שנים, 11 חודשים #136184

• קדימה
  • רצף ניקיון נוכחי: 371 ימים
  • דירוג פלטיניום

אוהבים אותך מתרפא היקר,
כולנו שואבים חיזוק מהשרשור שלך בפורום,
תדע לך שמול נפילה אחת שלך יש המון  התגברויות של החברים פה שהם בזכותך,

מספרים בשם הסטייפלער שאמר שבזמן שהוא לא לומד,
הוא מתנחם בכך שלפחות לומדים בספריו ,
והוא זוכה להחזיק תורה,
גם אתה מול הנפילה הזאת,
יש לך המון הצלחות של אנשים אחרים שנזקפים גם לזכותך,
אוהבים,
וחג שמח.

נערך לאחרונה: לפני 2 שנים, 11 חודשים על ידי קדימה.

תגובה: 90 יום... חחח... מי בכלל חשב על זה... לפני 2 שנים, 11 חודשים #136323

• מתרפא
  • רצף ניקיון נוכחי: 210 ימים
  • דירוג פלטיניום

יום 18 לנקיות...

לא זכרתי רגעים כאלה בכלל... לא זכרתי שזה מה שעוברים...

את האמת? אני על סף שימוש כבר יומיים.... ממש ממש על הסף של להשתמש עד הסוף וזהו... לא בקונצים ולא בכאילו וכדומה... אלא ממש להשתמש ולאפס וזהו... כיאה לאופי ההתמכרות שלי...

אני לא יודע איך זה לא קרה עדיין למען האמת... אני בדכאון כבד ואימתני כבר מהצהריים של שבועות.. אחרי שנת הבוקר.. דווקא אחרי הלילה שהיה מחובר ברמה מטורפת ממש הרגשתי שאני מטייל בין הכוכבים שבשמיים שנשארתי ער ולמדתי ונהניתי....
פתאום הגיע ריסוק מטורף... שנמשך עד עכשיו לרגעים אלו ממש...

כמעט שקניתי פלאפון פתוח אתמול במטרה להשתמש איתו כי הפלאקי היה סגור לי ולא הצלחתי למצוא תאווה.. וזה אחרי ששוטטתי בחוף הים הלכתי בין הבחורות על החוף וכו' בחוסר שפיות ואיפה לא הייתי...
אבל זה לא הספיק לי הראש רצה יותר מזה..

אני מלא מלא מלא ברעל מכל הפעולות תאווה שעשיתי שלשום, אתמול כבר החלטתי להשתמש בסוף איכשהו הגעתי לחבר תכנית באופקים וישבתי איתו 4 שעות וככה העברתי את רוב היום... והיום שוב קמתי לדכאונות קשים קריזים מטורפים בערך כל 3 שניות עולה לי מחשבה על שימוש ...

אני בקושי מצליח להתעסק במשהו אחר שהוא לא קשור לתאווה... כל רגע כמעט מתקשר למישהו מיד 2 שמוכר סמארטפון פרוץ כבר התקשרתי וניתקתי פעמיים...

לא יודע לאן זה הולך לא זכרתי שיש קריזים כאלה האמת זה לא מרגיש לי כמו קריז זה מרגיש לי כמו שפשוט נגמר הסוס ואני צריך לחזור להשתמש אין לי אפילו כוח לשתף ולדבר יותר ... מרגיש ששום דבר לא עוזר...

אני לא בשפיות כבר כמה ימים... אני פשוט לא כאן... השאירו לי 10-15% של שליטה כל השאר אפור וקודר ולא בשליטתי בכלל אני לא יכול לתאר את מה שאני מרגיש...

מת לברוח לתאווה ולשימוש... מת...
מתפלל לאלוקים שיציל אותי כי אני אבוד
אוהבים

תגובה: 90 יום... חחח... מי בכלל חשב על זה... לפני 2 שנים, 11 חודשים #136325

• דף חדש
  • רצף ניקיון נוכחי: 18 ימים
  • דירוג פלטיניום

היי מתרפא..

יש פה לא מעט אנשים שקוראים את מה שאתה כותב... 

מחזיקים לך אצבעות.. אני גם ביום ה22 ו90יום מרגיש לי באמת כמו סוף העולם.. 
אבל זה "גלים" של תאווה לפעמים זה יותר כמו סערה  מאשר גל..
בסוף הכל חולף..
שאתה מצליח להחזיק את הראש מעל המים והכל אח"כ נהיה שקט.. 
אתה מבין שזה אפשרי.. 
בהצלחה...

"תמיד נזכור שאנחנו בנים של מלך"

נערך לאחרונה: לפני 2 שנים, 11 חודשים על ידי דף חדש.

תגובה: 90 יום... חחח... מי בכלל חשב על זה... לפני 2 שנים, 11 חודשים #136326

• פנימה
  • רצף ניקיון נוכחי: 3201 ימים
  • דירוג פלטיניום
  • "...ואם לא עכשיו אימתי"?

אוהבים אותך מתרפא היקר

מפעים אותי כל פעם מחדש לקרוא את האומץ שלך לשתף עד הסוף עם כל הפרטים הכי מאתגרים.
רציתי להודות לך שאתה מכניס אותנו לעולם הכואב שלך, לי זה מוסיף כח בהתמודדויות שלי.
מתפלל שתקבל מאבינו האוהב כח ושלווה ורוגע להתמודד ולשפר את כל תחומי חייך.
אשתף שגם אני עברתי אתגרים ממש הזויים כשהייתי כבר נקי תקופה, ורק אז הבנתי שכנראה אבי הרחום חיכה עד שתהיה לי היכולת להתמודד עם כ"כ הרבה אתגרים כואבים שהייתי משום מה חייב לעבור בחיי.
אני אישית מצאתי שההתמודדות שלי מול התאווה היא אחת מהרבה התמודדויות שיש לי, וטיפול בהם בנפרד עזר לי גם עם הרצון לצרוך תאווה.
בכל מקרה שולח לך חיבוק וירטואלי מחבר שהתמודד ומתמודד גם עם הרבה כאבים וקשיים מכל הכיוונים.
שאבינו הרחום יהיה בעזרנו להיות בשלווה ורוגע למרות כל האתגרים שאנחנו עוברים עכשיו מכל הכיוונים.
באהבה רבה
'פנימה'

- "מצבי היום לא משקף את האני הפנימי האמיתי שלי, אלא רק את מה שעשיתי בחיים עד היום".
- "עיקר כוחו של האדם הוא להודות בחולשתו ולפנות אל ה'. זה הכוח הגדול של האדם" - הרב מנחם פרומן.
שיהיה יום טוב ונקי - לך לי ולכולנו
----------------------------------------------------------
לסיפורי האישי - פנימה

ליומן המסע שלי - חיים פנימיים

תגובה: 90 יום... חחח... מי בכלל חשב על זה... לפני 2 שנים, 11 חודשים #136327

• דייב 2
  • רצף ניקיון נוכחי: 247 ימים
  • דירוג פלטיניום

וואלה אוהב אותך
מזדהה מאד 
ה' יברך אותך
אתה לא לבד
אני יכול להבין את הקושי
לי אמר אחד החברים בתוכנית
שחלק גדול מהמחלה שלנו
זה הדרמה, והשאווו מכל דבר
צריך להרפות, לשחרר
אוהב צריך מעריך

תגובה: 90 יום... חחח... מי בכלל חשב על זה... לפני 2 שנים, 11 חודשים #136329

• gidi
  • דירוג פלטיניום

אוהבים אותך מתרפא.

מזדהה שגם לפני תקופה עברתי גל כזה מאוד רציני שבו הראש שלי לא הפסיק להסתובב ימינה ושמאלה להביט בכל אישה שלידי, האמת עד עכשיו לא מבין למה זה קרה, אולי בגלל ירידה בפעולות? אולי בגלל שניסיתי לקחת שליטה ואז נכנסתי לאובססיביות?

בכל מקרה מאחל לך הרבה שלווה, יש לך הישגים מרשימים בהחלמה אל תיתן לזה להפוך לבולמוס.
הספונסר שלי הסביר לי שבתוכנית אנחנו מקבלים חזרה את יכולת הבחירה- הבחירה בין לפנות לתאווה לבין לפנות לפעולות החיוביות, מאחל לך את הכח לבחור נכון.

גם מתחבר למה שפנימה כתב, אולי זה יושב על עוד משהו? אולי יש עוד נושא שיושב עמוק וגורם לברוח לשם? אני לא יודע, אין לי ניסיון בזה פשוט מעלה נקודה למחשבה..

אוהב אותך.

קצת סדר על עצמי 
הפעם הראשונה שלי באתר , הפעם הראשונה שלי בקבוצות
יומן המסע שלי  , ציון דרך שנה נקיות
ההתלבטות שלי לגבי נישואים

~~~מידע על הכלי העיקרי של ההחלמה - קבוצות SA~~~

צעד 0  , יומן צעד ראשון

**כל מי שמעוניין לגבי הכוונה, עזרה או כל שאלה לגבי קבוצות SA מוזמן ליצור איתי קשר בפרטי ואשמח לעזור.

תגובה: 90 יום... חחח... מי בכלל חשב על זה... לפני 2 שנים, 11 חודשים #136342

• שמשול
  • דירוג כסף

מתרפא המשך בדרך הנפלאה שאתה עושה שרשור של 103 דף מלא וגדוש - צו לצו קו לקו... אוהבים אותך, אל תרפא, אל תתן לזה לנהל אותך ולהרוס לך את החיים...

תגובה: 90 יום... חחח... מי בכלל חשב על זה... לפני 2 שנים, 11 חודשים #136402

• מתרפא
  • דירוג פלטיניום

שלום חברים יקרים ואהובים...

לא נכנסתי הרבה לכתוב בשבוע האחרון.. אבל אני כן נכנס וקורא.. פשוט לא מצאתי את האנרגיות לכתוב ולשתף...

האמת שעוברת עליי תקופה קשה מאוד.. הייתי בדכאונות קשים מאוד שבוע שעבר, מיום שלישי עד שישי, דכאונות כל כך קשים שפשוט לוקחים לי את כל האנרגיות מהגוף ואני נשאר עם 10-15% של יכולת לתפקד... 
אז לא הייתי מסוגל לעבוד ובקושי לדבר או לעשות משהו כלשהו בכלל... ממש קושי והרגשת כבדות מטורפת ומועקה כאילו יש לי סלע על הלב (קצת מזכיר הרגשה של צרבת מי שמכיר..)

הרגשתי כמו מישהו שחולה מת עם 40 חום אבל גופנית כביכול הכל בסדר...
אבל הכבדות העייפות החוסר חשק המצברוח הירוד החוסר יכולת לתפקד... ממש כמו בנאדם שחולה בשפעת קשה...

ובתוך הקושי הזה לתפקד כמובן שהרצון לברוח לתאווה משתולל... לברוח כי בתאכלס שימוש בתאווה זה תרופה לדכאון הזה...
אבל אני לא יכול להשתמש יותר אני לא יכול להשתמש יותר ב"תרופה" הזאתי למחלה הזאתי...

איכשהו לא מכוחי אלוקים שמר עליי נקי...
נסעתי לחבר תכנית באופקים .. מה לא עשיתי... כדי לברוח מהשימוש...

בסוף איכשהו זה עבר..

זהו הייתה לי שבת מאוד קשה עם המון המון מחשבות תאווה ופנטזיות... התחילה להיכנס לי מחשבה כזאתי של לגעת בקרובות משפחה בניגוד לרצונן.. לחבק אותן להיצמד אליהן וכאלה...
והראש שלי מצא גם שיטה של "הירשת וגם רצחת" של גם להכניס לי מחשבות נוראיות לראש של אונס והטרדות מיניות וכו', ואז גם להכניס לי מחשבות של תראה איזה בנאדם חולה אתה תתבייש תראה איזה מחשבות רצות לך בראש... 
תראה מה קורה לך כשאתה לא משתמש בפורנו!! תראה לאן אתה תגיע!! יום ראשון דבר ראשון על הבוקר אתה חייב לפתוח לעצמך פורנו ולאונן אחרת אתה תטריד מינית את גיסתך!!! אתה תטריד מינית נשים ברחוב!!! בעבודה!!! אתה תטריד מינית את הילדה שלך בסוף!!!! תחזור להשתמש ומהר לפני שתסיים בכלא בתור עבריין מין ויאנסו אותך ערבים כל בוקר!!!

חיכיתי כל כך לצאת השבת הזאתי כדי לדבר עם חברים... כדי לשתף את זה.... זה הרג אותי כל השבת המחשבות האלה עשו לי מועקה כל כך כואבת.... פחדתי... הכניסו אותי לפחד אמיתי שאני משתגע שאני מאבד את זה.... שזהו הלך עליי אני הולך לסיים כמו כל אותם סלבריטיס שתפסו אותם לאחרונה על מעשים מגונים וכו'.... פחד תהומי שזה מה שהולך להיות לי! ממש כמו התקף חרדה כל פעם שעלו המחשבות האלה היה לי כמו התקף חרדה...
בחיי שלראשונה בחיי כמעט התקשרתי במהלך השבת!

אסירות תודה שבמוצ"ש חבר הרגיע אותי.. המחשבות זה לא מעשים... והמחשבות זה לא אני... ואין לי שליטה עליהן... אני לא בוחר לחשוב אותן... הן מתפרצות לראש...

עד היום לא היו לי מחשבות כאלה... המחלה מנסה בכל דרך אפשרית למצוא דופאמין... אז עכשיו זה מגיע דרך שם.... זה בסדר...

קודם כל קבלה. קבלה של עצמי ושל המצב שלי ולא התכחשות והתקרבנות.

אני מודה לאלוקים ששמר עליי נקי. שלא עשיתי את מה שרץ לי בראש. שכמה וכמה פעמים הייתי עם הגיסות שלי לבד במצב שיכלתי לגעת בהן ולא נגעתי בהן. שלא עשיתי את הפעולה החולה הזאתי מעבר ללחשוב עליה. לא מכוחי. יש מספיק חברים שאני מכיר שכן עשו את הנגיעה הזאתי.. אולי גם זה מה שהוביל אותי למחשבות האלה כשאני חושב על זה (חבר ששיתף אותי על דבר כזה בדיוק שבוע שעבר) אסירות תודה שאלוקים לא לקח אותי לשם למקומות האלה..

היום עבר הרבה יותר טוב באסירות תודה...

שוב עוד יום שבו עוד שקלתי בבוקר להשתמש... אבל טמן בחובו את אחד הויתורים הענקיים שהיו לי על תאווה באיזשהו מקום שהייתי שעמדה מולי מישהי מושלמת ו99% ערומה ולא הסתכלתי עליה אפילו מבט ראשון אפילו בדיקה למרות שממש רציתי לראות על מה אני מוותר אפילו על זה ויתרתי ולא מכוחי!!!

מתפלל לאלוקים לעוד יום אחד נקי. מברך את כולכם כאן בימים נקיים ומחוברים ושפויים ומפוכחים! שנזכה לעשות את הפעולה הנכונה בזמן הנכון תמיד. עדיף לפני ולא אחרי.

אוהבים ותודה שאתם איתי בדרך !

תגובה: 90 יום... חחח... מי בכלל חשב על זה... לפני 2 שנים, 11 חודשים #136408

• דף חדש
  • רצף ניקיון נוכחי: 18 ימים
  • דירוג פלטיניום

וואו מטורף... אתה נלחם ממש בשיניים....
אתה משתף ממש מתוך חדרי ליבך.. וזה כמובן חודר גם ללב הקוראים כאן.. 

בהצלחה... תמשיך לשמור על עצמך ברמות הגבוהות גם על המחשבה..
ובסוף יהיה טוב..

"תמיד נזכור שאנחנו בנים של מלך"

תגובה: 90 יום... חחח... מי בכלל חשב על זה... לפני 2 שנים, 11 חודשים #136409

• שמח בחלקי
  • רצף ניקיון נוכחי: 635 ימים
  • דירוג פלטיניום

מתרפא אהוב!!! תדע לך שקשה  לך כל כך כי אתה לא לוקח עלייך רק את ההתמודדות שלך, רק היום קראתי פה פוסט ארוך על אדם יקר שסיפר שהגיע לאתר ולתהליך ההחלמה דרך הפוסטים שלך!!!
אתה מבין?
אתה לא נלחם רק בשבילך.
רבים וטובים נושאים עיניהם עלייך, זה יכול גם להלחיץ, אבל גם מאוד לחזק.
בכל מקרה, אתה כבר מכיר את הדרך שלך, כמו שאתה עובר אותה ככה זה הכי טוב.
כשאתה נופל ונשבר אתה מראה שכולנו כאן אנושיים, בני אדם. לא מלאכים.
אהבתי את ה"מחשבה המדברת" מתוכך. היא לא מגדירה אותך.
אתה השראה טובה, נופל וקם,
מאחל לך רוגע ומציאת איזון והסתכלות חיובית על המציאות מתוך שלווה.

אוהב אותך

תגובה: 90 יום... חחח... מי בכלל חשב על זה... לפני 2 שנים, 11 חודשים #136420

• aviyodea
  • דירוג זהב

מתרפאאאאאא!!!!

איזה כיף להגיב לך  

אחי היקר, אין עליך!!! שיהיה לך המשך סייעתא דשמיא, ואני מצטרף לדברי קודמי
שעיני כולם אליך ולוקחים ממך כוחות. 

אח יקר, אתה גיבור ברמות אחרות לגמרי!! 

לגבי המחשבה, לכולנו מחשבות גרועות ומסריחות, ואם היינו גלויים כמוך האתר היה קורס מסירחון

אז אחשלי!! אתה מחלים וזה העיקר, ומחשבה נשארת במחשבה ומהמחשבה עד המעשה יש פער גדולללל מאוד!! סתם בשביל ה'מילתא דבדיחותא'- פעם חלמתי חלום שנגמר עצוב כזה, אז חזרתי לשון כדי לשפץ את החלום, ואז לא נרדמתי אז פשוט חשבתי שזה נגמר בטוב, וזה הרגיש לי כאילו המציאות אכן השתנתה. הדמיונות מנותקים לרוב מהמציאות, וכך צריך להשאירם בתודעתינו!! 

תגובה: 90 יום... חחח... מי בכלל חשב על זה... לפני 2 שנים, 11 חודשים #136438

• מתרפא
  • דירוג פלטיניום

תודה רבה לכם חברים! על התגובות על האכפתיות על העידוד! אוהב אותכם !

היום היה יום טוב. אסירות תודה לבורא עולם אחרי הגיהנום של שבוע שעבר של הדכאון ואחרי השבת הקשה מלאת הפנטזיות..  סוף סוף אחרי הרבה מאוד זמן היה יום שיכלתי בהחלט להגדיר אותו כיום טוב שקט ורגוע.

היה המון תאווה מסביבי ורוב הזמן ויתרתי לחלוטין על מבטים ואני אסיר תודה על כך זה לא מכוחי... הדבר הראשון שעלה לי לראש כל פעם שעברה לידי מושאת תאווה זה כמה סבל מחכה לי אם אסתכל עליה.. זה דיי שמר עליי.. יודע שזה לא נמשך לנצח ומפחד פחד מוות מלחזור לגהנום הזה שהיה לי שבוע שעבר..

דיברתי היום עם חבר ותיק שנקי 15+ שנים שהוא גם מטפל, התייעצתי לגבי המצב שלי, הוא המליץ שאלך לאבחון ואמר שהוא בעצמו היה בטיפול במשך כמה שנים בתחילת הדרך..

אני מפחד מזה אבל מבין שזה נצרך ומבקש מאלוקים להשתחרר מהפחדים של מה אישתי תחשוב או תגיד או איך היא תגיב... מתפלל לנכונות לעשות את הדבר הנכון.. אולי אני צריך עוד קביים שיעזרו לי במקום הזה של הדכאון העמוק שאני שוקע אליו ולא מצליח לתפקד בו..

אסירות תודה על יום טוב חיובי מפוכח ועם המון עשייה.

אוהבים ותודה שאתם איתי בדרך

תגובה: 90 יום... חחח... מי בכלל חשב על זה... לפני 2 שנים, 11 חודשים #136492

• מתרפא
  • דירוג פלטיניום

שלום חברים יקרים,

החלטתי להתחיל מסע חדש. דרך חדשה. מפוקסת יותר.
החלטתי להתחיל לספור כמה דברים, מהסיבות שאפרט בהמשך.

נכון להיום:
מפוכחות - 14 שעות
נקיות מאוננות ללא גמירה - 14 שעות
נקיות מפנטזיות מיניות (יותר מ-3 שניות) - 14 שעות
נקיות ממבטים (יותר מ-3 שניות) - 6 ימים
נקיות משוטטויות \ מעקבים אחרי נשים - 6 ימים
נקיות מתאווה באינטרנט - 6 ימים
נקיות מפורנו \ אתרי תאווה מפורשים - 23 ימים
נקיות משז"ל - 23 ימים
נקיות משז"ל עם פורנו \ תוך כדי צפייה בנשים - 649 ימים

עכשיו אחרי ה700 ספירות האלה אתפנה להסביר...

אתמול היה לי יום מצויין, באמת.. המון עבודה ועשייה והרגשה טובה מאוד!
התעוררתי ב-4 לפנות בוקר ולא הצלחתי להירדם, והתחלתי פתאום לפנטז על איזה מושאת תאווה אחת. פנטזיות רגשיות שכל כך ריגשו והדליקו אותי שנסחפתי לתוכם ותוך שנייה זה הפך להיות פנטזיות על מין סוער וחזק וקשוח.. הגעתי לזיקפה מיד והתחלתי ללטף את האיבר עד שכמעט גמרתי ואני עוצר רגע לפני הסוף. עומד בנקודה הזאת של שיא הגירוי ומחכה שיירגע כדי להמשיך עוד.. ועוד.. ועוד...
כך במשך קרוב ל-10 דקות..

בסוף נמאס לי, עצרתי ועם הכאב באשכים הלכתי לישון.

היום שמעתי מסר של חבר מאוד ותיק בSA ששמו הארווי (הוא מארה"ב, נמצא בSA מ1984, נקי אני חושב 25+ שנה) חבר שעשה את הכל בשימושים... החבר הכי מלוכלך שיצא לי להכיר\לשמוע עליו.

והוא דיבר על הגדרת הנקיות של SA, והוא נתן הקדמה לאיך בכלל נוצרה ההגדרה הזאתי וכו', רוי K המייסד של SA אחרי שאילצו אותו להוציא את כל הכתבים שלו ולהפוך אותם לספר, הוא הנחה שהגדרת הנקיות של SA תהיה - קיום יחסי מין עם עצמך או עם אחרים.
את נושא הפרשנות למה זה לקיים יחסי מין עם עצמך או עם אחרים הוא לא פירש, לפי הארווי מכיוון שהיה לו ברור שכולם מבינים למה הוא מתכוון...

ואז נוצרו כל מיני קהילות כאלו, שאנשים היו מסתכלים מהמרפסת על אישה ערומה ומגיעים לזיקפה וממשיכים להסתכל ונוגעים בעצמם, או שצופים בפורנו ומגיעים לגירוי וזיקפה של שעות, ובעצם לא מאפסים את ספירת הנקיון שלהם כי הם לא הגיעו לאורגזמה...

הוא אמר שיש חברים שנקיים 5-6 וגם 7 שנים וכו', שהם בכלל לא נקיים... הם פשוט לא חוו אורגזמה 7 שנים...

מצד אחד אני רוצה את מתנת הנקיות... את הפכחון, את האושר, את הרגשת השחרור, את הסבלנות לילדים לאישתי לסביבה, את הקשר הקרוב והטהור עם אלוקים, כל המתנות האלו שכבר הרגשתי וחוויתי אותם לגמרי!!! (אגב, חוויתי אותם בתקופות של פכחון של 30+ ימים!) 
מצד שני, אם אגדיר את ספירת הנקיות שלי ככזו, אני עלול מנפילה של מעקב אחרי מישהי ברחוב לאפס ואז ברגע שמאפסים אז כבר מה זה משנה? אשתמש לגמרי וזהו ... 

ובין שימוש לגמרי (אורגזמה ושפיכה) לבין אוננות בלי גמירה בכל זאת יש הבדל תהומי...

ההבדל הזה הוא מצד אחד - אתה לא מקבל את מתנות התכנית כי אתה משומש מהתחת
מצד שני - אתה לא נופל לאובססיות הקשות של כמו אחרי גמירה, ואז שימוש לא גורר בהכרח עוד 700 שימושים, וגם הדכאון שמגיע אח"כ לא מתקרב לזה שאחרי נפילה ממש...

ומכיוון שאני מצד אחד רוצה את המתנות של התכנית ואת החופש והשחרור, ומצד שני לא רוצה לחזור לאיפה שהייתי לפני כן, החלטתי לספור את כל הספירות האלו גם יחד.

איפסתי את הספירה המרכזית שלי שעמדה על 626 ימים לפני 23 ימים, כי נגעתי באישתי בלילה כשהיא רדומה והגעתי לזרע לבטלה.

הספירה הראשית שמופיעה כאן באתר עבורי תהיה מזרע לבטלה כלשהו. כדי לזכור שבכל זאת זהו היעד הכי חשוב מעל כל שאר היעדים ואותו אסור לי לנטוש.
הספירה הראשית והכי חשובה לי תהיה ספירת המפוכחות. כמה זמן אני מפוכח.
מפוכח זה אומר נקי מכל פעולת תאווה.
איך הגדרתי פעולת תאווה?
פנטזיה או מבטים על בחורות חשופות יותר מ-3 שניות, איפוס
נגיעה בעצמי \ אוננות של יותר מ-3 שניות, איפוס
שוטטויות \ מעקבים אחרי נשים \ כניסה במתכוון לתוכן כלשהו של תאווה באינטרנט, איפוס

זו תהיה ככל הנראה ספירה שיהיה קשה מאוד להגיע למספר ימים גבוה בה... והיא ככל הנראה תמשיך להתאפס כל הזמן לפחות בהתחלה... אבל זאת המטרה. המטרה להגיע למספר הזה גבוה. ושם כל יום הוא משמעותי מאוד! מפוכחות אמיתית כוללת ניצחון גובר והולך על התאווה! כך מובטח בספרים וכך חוויתי על בשרי וראיתי במו עיניי כשהייתי שם לפרקים.

אני מתפלל לאלוקים לעזרה בדרך הזו החדשה, מכוחי אני לא אצליח אפילו רבע יום לספור... אבל בעזרתו אני אוכל. ואז אני מאמין אוכל לזכות בחיים מאושרים ושמחים ומשוחררים מתאווה.

תאחלו לי בהצלחה ! אוהב אותכם ותודה שאתם איתי בדרך

זמן ליצירת דף: 1.03 שניות

Are you sure?

כן