ברוכים הבאים, אורח

90 יום... חחח... מי בכלל חשב על זה...
(0 צופה) 

נושא: 90 יום... חחח... מי בכלל חשב על זה... 75693 צפיות

תגובה: 90 יום... חחח... מי בכלל חשב על זה... לפני 3 שנים #135260

• gidi
  • דירוג פלטיניום
*לא יודע כמה נכון לכתוב את מה שאני כותב

מתרפא היקר, אם תשתמש עכשיו אתה לא בהכרח תתרסק, העולם ממש לא יגמר וגם לא הסיפור שלך, כל הימים הנקיים שצברת לא יעלמו כלא היו, ממש לא.

הנקיות שצברת והדרך שעברת תישאר תמיד ואי אפשר למחוק אותה פשוט.

אני כותב את זה אולי כי נשמע לי שהפחד שלך מנפילה עצום וגורם לך להיות תחת מלחמה קשה וזה לא צריך להיות כך.

מצד שני כמובן שהנפילה לא תיתן כלום, כל ההרגשות והתשוקות לא יעלמו ברגע שתשתמש, הם ישארו באותו מקום אם לא יותר.

אישית הדאגה שלי היום מנפילה זאת הידיעה שהאובססיה שלי תתחזק בגללה, לא בהכרח שלא אצליח לקום אם אלוקים ירצה כמובן. כך שאין סיפוק או יתרון ליפול..

אז נסה לקחת נשימה עמוקה ולמסור את היום הבא לאלוקים, להשאיר לו את מה שיקרה, אם תיפול ואם לא, שחרר את הדאגה והלחץ ונסה במקום למצוא דרכו את המילוי והסיפוק דרך הפעולות שהולכות בדרכו.

מקווה שאני מועיל, אוהבים.

קצת סדר על עצמי 
הפעם הראשונה שלי באתר , הפעם הראשונה שלי בקבוצות
יומן המסע שלי  , ציון דרך שנה נקיות
ההתלבטות שלי לגבי נישואים

~~~מידע על הכלי העיקרי של ההחלמה - קבוצות SA~~~

צעד 0  , יומן צעד ראשון

**כל מי שמעוניין לגבי הכוונה, עזרה או כל שאלה לגבי קבוצות SA מוזמן ליצור איתי קשר בפרטי ואשמח לעזור.

נערך לאחרונה: לפני 3 שנים על ידי gidi.

תגובה: 90 יום... חחח... מי בכלל חשב על זה... לפני 3 שנים #135266

• מסע לנשמה
  • רצף ניקיון נוכחי: 181 ימים
  • חבר קבוע
מתרפא היקר!
אין לי מה לומר חוץ מזה שמהמעט שאני מכיר אותך אני מעריך אותך מאוד!
ויוצא לי ללמוד ממך לא מעט

מייחל ומקווה שה' ייתן לך את כוחות ותעצומות נפש וישלח לך ברכה ואור!

אוהבים
נערך לאחרונה: לפני 3 שנים על ידי מסע לנשמה.

תגובה: 90 יום... חחח... מי בכלל חשב על זה... לפני 3 שנים #135275

• יוסי91
  • רצף ניקיון נוכחי: 1 יום
  • דירוג פלטיניום

מתרפא היקר,
אתה נותן הרבה כוח לאנשים בפורום הזה, בעזרת השיתופים הכנים שלך, היכולת שלך לתאר את הדברים שאתה עובר בכתיבה כ''כ יפה, ובהזדהות עם התחושות שלך.

אומרים ששיטה אחת להישאר נקי היא לעזור לחבר אחר בתכנית להישאר נקי. מקווה שכל העזרה שאתה עוזר לאחרים בשיתופים שלך תחזור אליך.

זמין אם אתה צריך.

תגובה: 90 יום... חחח... מי בכלל חשב על זה... לפני 3 שנים #135276

• robinhood
  • דירוג פלטיניום
מתרפא כתב on 11 אפר' 2021 14:43:

היום ה-605. שנה ו-8 חודשים.

עברה שבת קשה מאוד, בסופו של דבר רגע לפני השבת נתתי הוראה לפלאקי להיפתח כדי שיהיה פתוח לי בראשון (היום) כדי להשתמש.

זה הייתה טעות קריטית... האובססיה נדלקה, וכל השבת זה שיגע אותי... אם הייתי יכול הייתי מבטל את זה רק בגלל הנזק שזה עשה לי לשבת...

לראשונה מזה המון המון זמן לא הרגשתי את קדושת השבת בכלל...
המחשבות והפנטזיות גם ברגעים קשים בד"כ תמיד נעלמים מיד ב"ופרוש עלינו סוכת שלומך" שלפני תפילת ערבית של שבת - הרגע בו מקבלים לפי הקבלה נשמה יתרה... זהו רגע מאוד גדול עבורי ותמיד אני מרגיש את הרוח שנכנסת בי באותו רגע והשמחה מגיעה. קבוע כל שבת.
השבת זה לא קרה ... זה נשאר מת ורדוד ועצוב גם שם.. וגם בשמו"ע (פתאום אני קולט ששמו"ע זה ראשי תיבות שמונה עשרה וגם ראשי תיבות שמור עינייך.... קטע..)
כל השבת הפנטזיות תקפו והרצון להשתמש הלך וגבר... דווקא בשבת קודש.. שזה בד"כ נרגע לי...

גם בשבת בבוקר, כנ"ל, בתפילת מוסף בחזרת ש"צ ב"איה מקום כבודו להעריצו", גם שם זאת נקודה כזאתי עבורי שמרגיש התרוממות הרוח מטורפת... גם הפעם שם בנקודה הזאת לא קרה כלום... לא הרגשתי כלל וכלל את קדושת השבת...

יצאתי מהבית כנסת מיד אחר כך.. לא יכלתי יותר לשבת שם... הראש התפוצץ במחשבות תאווה ולא הרגשתי שייך לשבת שם עם המחשבות האלה בראש...
יצאתי והלכתי לפארק... לא כ"כ חשבתי למה, פשוט חשבתי שאני צריך לצאת ולטייל... אולי אראה תאווה אולי לא, לא יודע פשוט לא יכלתי לשבת שם...
ובסוף הגעתי לפארק, והתיישבתי בדשא ודיברתי עם השם.

כשחזרתי הביתה כעבור 20 דקות הסתבר שאישתי ראתה אותי מהחלון במקרה כשהייתי בדרך לפארק...
הייתה אי נעימות שהסברתי לה שהלכתי לדבר עם השם, שהיא הבינה שאני לא מרגיש הכי טוב ... זה ביאס אותי.. שכל השבוע אני מנסה להסתיר את המצב הנפשי הרעוע שלי ממנה ולהתנהג כרגיל.. ובסוף ככה פתאום ברגע היא "מגלה" אותי...
הלכתי לקבוצה במוצ"ש, אמרתי לה שאני הולך והיא אמרה סבבה תלך..
זה הוסיף לי החלמה, מאוד, היה מסר מאוד מחבר של חבר שנקי 5 שנים, מאוד תרם לי, ושחזרתי הביתה, שוב הפרצוף העצוב של אישתי...
ניסיתי לחבק אותה בלילה כשנכנסנו למיטה והיא לא רצתה, אמרה שהיא מבועסת...

לא כעסתי... אבל זה ביעס אותי עוד יותר..

בקבוצה שהייתי בדיוק דיברו על זה, על התלות הזאתי.. התלות באישה..

אני יודע היום שמעל לכל, זאת הבעיה שלי... התלות שלי בה, במצב רוח שלה, הרצון שהיא תמיד תהיה מאושרת ושמחה, שאם היא מבועסת (ובעיקר אם זה בגללי) קשה לי לתפקד.. אני לוקח את זה קשה...
אני תמיד צריך את האישור שלה לכל דבר... אם אין לי את האישור שלה, זה לא אומר שאני לא יכול לעשות, אבל זה אומר שאני אעשה במצברוח מחורבן... בכל דבר ודבר.. אם זה תפילה שיעור תורה או קבוצה טיפולית.. אפילו בניחום אבלים פעם אחת..
אם אני הולך ואישתי לא מרוצה מזה, אני לא מצליח להיות שם... הראש כל הזמן חושב עליה, שהיא בבית ומבועסת ממני, ואיזה ריב עכשיו יהיה לי כשאחזור וכו'....

והדבר הזה - התלות הזאתי באישתי, העובדה שאני מנוהל מזה שהיא לא מרוצה, יש בזה דבר טוב, אבל יש בזה דבר נוראי... והדבר הזה מסוכן לי יותר ממחשב פתוח עם אינטרנט פרוץ שמכוון כבר על עמוד של פורנו...

אני מתפלל לאלוקים להשתחרר מזה.. להשתחרר מהתלות בה, להשתחרר מהצורך באישורים שלה, להשתחרר מהצורך לשכנע אותה כל הזמן ולהסביר לה, כדי שהיא תקבל ותסכים.
לקבל את זה שהיא לא תמיד תסכים, לא תמיד תקבל, לא תמיד תשתכנע ולא תמיד תאמין לי... כי זאת היא... וזה שלה...
ואם אני מבועס ובדכאון שבוע שלם, והיא מגלה את זה ונכנסת בעצמה לדכאון מזה שאני מדוכא, אז ודאי שאם אין לי כוח להוציא את עצמי מהדכאון שלי בוודאי שאין לי כוח או שליטה על להוציא אותה מהבעסה שלה שנגרמת בגלל זה...

אז אני צריך לקבל את זה, ולהרפות.

ואני מתפלל לאלוקים שיעזור לי במקום הזה, שיעזור לי לשחרר. להרפות. לקבל את זה שהיא לא תמיד תהיה מרוצה ושמחה ומאושרת (בינינו, איזה אישה אפשר תמיד לרצות אותה ולשמח אותה?! אין דבר כזה הרי)

אבל עבורי זה מסוכן כי זה דוחף אותי לדכאון ולשימוש בסופו של דבר... מה שגורם לי לעוד יותר סבל.

היום בבוקר אחרי שיחה עם הספונסר, סגרתי את הפלאקי.
לא עשיתי את זה בשמחה, ולא מרצון... הרגשתי אנוס לעשות זאת... לא אנוס ע"י הספונסר, כמובן שלא... אבל הרגשתי שאני אונס את עצמי לעשות זאת..

אני אסיר תודה שעשיתי את זה, כי הייתי נופל בוודאות היום.
אני לבד במשרד כבר כמה שעות... מתמקד בפעולות תכנית.
עושה המון טלפונים לחברים, כותב המון, כתבתי הרבה צעדי 4 שהיו חסרים לי, מתקשר לשתף... מנסה לעשות מה שאני יכול היום כדי לשרוד את היום הזה.

עכשיו בשעה האחרונה שוב קלטתי שהמשרד של המנכ"ל פה עם הטלויזית ענק שמחוברת לאינטרנט פרוץ... ושוב קפץ הרצון להשתמש בזה...

אז נכנסתי לכאן לכתוב.
פתחתי מעגל עם חברים ונכנסתי לכתוב.

אני מתפלל לאלוקים שיעזור לי בשעה הקרובה לוותר על להשתמש בטלויזיה הזאתי, למרות שזה נראה שזה הדבר הבא שאני אעשה מיד כשאסיים לכתוב את ההודעה הזאתי ....

אוהבים ותודה שאתם איתי בדרך

אתה במשרד לבד כל היום ? איך יש לך בכלל את האופציה לגשת לטלוויזיה ולראות מה שאתה רוצה במקום ציבורי ?

שלום, אני robinhood, מומחה בטכנולוגיות סינונים של פורום שמור עיניך.
אני תמיד משתדל לשתף כל טיפת מידע שיש לי, אם אתה מעוניינים לקרוא:
איגוד כל המדריכים שלי בנושא סינון

תגובה: 90 יום... חחח... מי בכלל חשב על זה... לפני 3 שנים #135280

• מתרפא
  • רצף ניקיון נוכחי: 210 ימים
  • דירוג פלטיניום

אני עובד בחברה יחסית קטנה ובאיזור השעה 6 המשרד מתרוקן מאנשים..

יש לנו נוהל שהאחרון שיוצא מכבה את האורות ומדליק את האזעקה פעם גם היינו מקבלים מפתח היום זה פשוט קוד כניסה..

ויש חדר גדול של המנכ"ל שהוא עושה בו פגישות ויש בחדר הזה טלויזיה ענקית (שמשמת כמסך למחשב שמחובר אליה..) והמחשב בה פתוח וזמין לכל דורש. ללא סיסמא וללא חסימה..

כנראה שאף אחד לא חשב על זה שסקסוהוליסט כמוני ייכנס למשרד של המנכ"ל וישים שם פורנו...

אז אם אני נשאר אחרון אני מכבה את כל האורות יושב בקומה לבד, החדר של המנכ"ל יחסית רחוק מדלת הכניסה וההנחה שלי היא שאם מישהו יגיע הוא דבר ראשון ידליק את האורות ואז אני אדע שמישהו הגיע ופשוט אסגור מהר את חלון הגלישה בסתר ואצא משם לכיוון השירותים כאילו יצאתי מהשירותים ואגיד לבנאדם שהרגע נכנס שהייתי בשירותים ומישהו יצא וכיבה עליי את האורות...

מניח שזאת הייתה הכוונה שלך באיך זה אפשרי..

אגב.. גם אם המשרד של המנכ"ל היה על הכניסה אני לא חושב שזה היה מונע ממני מלהשתמש גם אם היו יכולים לראות אותי...

הסיכון המטורף נעלם ברגעים של הקריז לסם ובד"כ אני אפילו לא חושב כזה רחוק...

עזוב שיש חלון למשרד הזה כל המשרד חלונות ומבחוץ מהרחוב או מהבניינים הסמוכים בקלות יכולים לראות את המסך ואת מה שרואים בו.. זה אפילו לא הטריד אותי עד הנקודה הזאת שכתבתי את זה...

אוהבים.

תגובה: 90 יום... חחח... מי בכלל חשב על זה... לפני 3 שנים #135281

• אלי שומר
  • רצף ניקיון נוכחי: 44 ימים
  • דירוג פלטיניום

אכן כן, כשאדם בתוך קריז, הוא עושה שטויות וחושב שכל העולם טיפש. - ראיתי פעם בחור מסתובב מסביב לבית, עובר כאילו באופן סתמי בחצר הלוך חזור, קצת נעצר ליד חלון פתוח, הכל בדרך אגב. וחשבתי לעצמי, רק אני החולה מזהה שאתה מציצן. אני מאמין שכולם מזהים את זה. אבל הוא עכשיו חושב שכל העולם מת.
תמשיך לשמור חזק על השפיות. וכן צריך להשתדל כמה שרק אפשר לא להיות במקום הניסיון.
אוהבים אותך. 

תגובה: 90 יום... חחח... מי בכלל חשב על זה... לפני 3 שנים #135283

• מתרפא
  • דירוג פלטיניום

תודה רבה חבר יקר. מזדהה עם זה לגמרי...

כמה פעמים בזכות ה"מחלה" שלי ידעתי לזהות חולים אחרים... אינספור פעמים...

היום ה-607, שנה 8 חודשים ויומיים של נקיות לפי הגדרות SA. 
לא נקי לפי ההגדרות שלי. (לא מפוכח- קרי פעלתי על תאווה היום)

רוצה לשתף שמחר בצהריים הפלאקי נפתח לי.
שמרתי את זה לעצמי ועכשיו החלטתי לשתף את זה.החלטתי לשתף את זה כי אני מבין למה החלטתי לפתוח אותו היום בצהריים..
אני פשוט בטינות על אישתי. טינות טינות טינות. חוסר קבלה.

הרב אתמול בפגישה איתו הדריך אותי להחמיא לפרגן ולחזר אחריה כל הזמן.. הוא אמר שזה חסר לה ולכן איך מגיבה איך שהיא מגיבה לכל נושא הקבוצות.. והיא הסכימה לחלוטין.. ומאז התחלתי לחזר.. ואני מקבל אפס תגובה ממנה חזרה פשוט כלום.. נאדה. וזה מרתיח אותי.. וגורם לי להרגיש טמבל דחוי ולא רצוי ולשנוא אותה על כך.. ובנוסף על זה כאילו ירדה לי כל ההתלהבות מהקבוצות ומהתכנית... וזה דפוס פעולה קבוע אצלי של שנים איתה..
אני לוקח החלטה טובה, ללכת לבקר חבר חולה בביה"ח, לנחם אבלים, ללכת לחתונה של שכן שאין לו כמעט מוזמנים, לקום לתפילה בבוקר ללכת לשיעור תורה ללכת לקבוצות ועוד כהנה וכהנה דברים.. ואז היא מתלוננת, מזלזלת, מתנשאת, מורידה לי בערך של זה.. ואז לפעמים אוטומטית יורד לי מזה ואני מוותר או שיש פיצוץ ומגיעים לרב והוא תומך בי לחלוטין- אבל הנזק נעשה.. ואז יורד לי כבר.. ואז אני לא עושה או מפסיק לעשות את אותו הדבר.. והנה זה קורה לי שוב.. אחרי שהרב אמר שאני צריך את הקבוצות והתכנית והן עוזרות לי והיא הסכימה וקיבלה והכל מסתדר לכאורה... אבל אצלי משהו נדפק.. משהו התקלקל.. ופתאום לא בא לי ללכת יותר.. ובא לי לפרוש... ולכן פתחתי את הפלאקי...
חבל שלא כתבתי על זה צעדי 4 היום כי פשוט לא קלטתי את זה עד עכשיו כשהתיישבתי לכתוב.. וניסיתי לחפש תאווה בשעות האחרונות עד הקבוצה שהייתה בשעה 9, ולא מצאתי כלום.. והחיפוש הזה רק עשה אותי עוד יותר רעב ועוד יותר חסר אונים מול הפלאקי שייפתח לי מחר.. ועוד יותר חסר נכונות לסגור אותו ולוותר על זה.. כולי תפילה שעד מחר דברים ישתנו.. שעד מחר אלוקים יזכה אותי לראות שזה בסה"כ עוד מהמורה בדרך.. עוד מתקפה מתוחכמת של היצר.. עוד שקר עוד פנטזיה.. פנטזיה שאחרי שאשתמש ארגיש טוב יותר.. ארגיש שנקמתי בה שהחזרתי לה.. שהיא הפסידה.. שהיא אשמה...

מתפלל לאלוקים שיעזור לי כי אני באמת מרגיש אבוד...

אוהבים ותודה שאתם איתי בדרך.

תגובה: 90 יום... חחח... מי בכלל חשב על זה... לפני 3 שנים #135285

• אלי שומר
  • רצף ניקיון נוכחי: 44 ימים
  • דירוג פלטיניום

זה כנראה העבודה שלך. 
את האמת, יש לי אישה צדיקה, לא יודעת כלום על המחלה שלי, אבל בטוח שאם הייתה יודעת, הייתה לוקחת אותי על הכתפיים. ובכל זאת אתמול כעסתי על משהו, שהיא הייתה טיפה פחות סופרמן מתמיד, ולכן לא ענית לה לטלפון. לא רישמי, בסוף עניתי הייתי כאילו עסוק, אבל היה לי איזה הרגשה של לא לענות. ומימלא אח''כ רציתי להשתמש. 
בסוף ישבתי בלילה וכתבתי כאן. והתגברתי על עצמי ודיברתי איתה כאילו כלום לא קרה. 
בקיצור לתאווה יבקש נפרד. ההרגשה שלי ככל שנקבל אחרים, ובפרט את נשותינו, נתגבר יותר על התאווה. 

תגובה: 90 יום... חחח... מי בכלל חשב על זה... לפני 3 שנים #135286

• robinhood
  • דירוג פלטיניום
מתרפא כתב on 13 אפר' 2021 13:15:

אני עובד בחברה יחסית קטנה ובאיזור השעה 6 המשרד מתרוקן מאנשים..

יש לנו נוהל שהאחרון שיוצא מכבה את האורות ומדליק את האזעקה פעם גם היינו מקבלים מפתח היום זה פשוט קוד כניסה..

ויש חדר גדול של המנכ"ל שהוא עושה בו פגישות ויש בחדר הזה טלויזיה ענקית (שמשמת כמסך למחשב שמחובר אליה..) והמחשב בה פתוח וזמין לכל דורש. ללא סיסמא וללא חסימה..

כנראה שאף אחד לא חשב על זה שסקסוהוליסט כמוני ייכנס למשרד של המנכ"ל וישים שם פורנו...

אז אם אני נשאר אחרון אני מכבה את כל האורות יושב בקומה לבד, החדר של המנכ"ל יחסית רחוק מדלת הכניסה וההנחה שלי היא שאם מישהו יגיע הוא דבר ראשון ידליק את האורות ואז אני אדע שמישהו הגיע ופשוט אסגור מהר את חלון הגלישה בסתר ואצא משם לכיוון השירותים כאילו יצאתי מהשירותים ואגיד לבנאדם שהרגע נכנס שהייתי בשירותים ומישהו יצא וכיבה עליי את האורות...

מניח שזאת הייתה הכוונה שלך באיך זה אפשרי..

אגב.. גם אם המשרד של המנכ"ל היה על הכניסה אני לא חושב שזה היה מונע ממני מלהשתמש גם אם היו יכולים לראות אותי...

הסיכון המטורף נעלם ברגעים של הקריז לסם ובד"כ אני אפילו לא חושב כזה רחוק...

עזוב שיש חלון למשרד הזה כל המשרד חלונות ומבחוץ מהרחוב או מהבניינים הסמוכים בקלות יכולים לראות את המסך ואת מה שרואים בו.. זה אפילו לא הטריד אותי עד הנקודה הזאת שכתבתי את זה...

אוהבים.

אולי הפתרון זה להגיע ממש מוקדם למשרד - שאתה מגיע מוקדם אין לך כוח על הבוקר לתאווה, ואז אתה עובד, ומספיק מה שמספיק עד שעה 6, ואז אתה הולך לפני שכולם הולכים.

יש כאילו עכבר שמחובר למסך הזה ? או שזה באמצעות שלט

תגובה: 90 יום... חחח... מי בכלל חשב על זה... לפני 3 שנים #135292

• מתרפא
  • דירוג פלטיניום

תודה אלי, ה' יעזור..

רובין יש מקלדת ועכבר זה מחשב לכל דבר פשוט המסך שלו זה טלויזית ענק..

והפתרון שהצעת הוא פתרון בדיוק כמו פשוט לא ללכת לחדר הזה..

אני בכוונה מגיע מאוחר כדי להישאר מאוחר כי אני באובססיה כלפי הטלויזיה הזאת..

אני לא יוד אם יש לי דרך לסגור את הבקבוק הזה מלבד פעולות תכנית תפילות ומעגלים..

חשבתי להתחיל לעשות במחשב הזה סבוטאז' עד שהם יבינו שצריך לשים בו סיסמא..

או לכתוב מייל אנונימי למנכ"ל שיש לי בעיה והמחשב הפתוח הזה מסוכן לי ושיינעלו אותו עם סיסמא..

אבל זה רחוק ממני בינתיים אני פשוט רוצה להשתמש בו האובססיה חזקה ממני..

זה מזכיר לי את המשל בספר הגדול של AA על האלכוהוליסט שבורח לאנטרטיקה כדי שלא יהיה לו אלכוהול נגיש ואז מגיע לו אסקימוסי עם בקבוק..

מתפלל לאלוקים לשפיות..

תגובה: 90 יום... חחח... מי בכלל חשב על זה... לפני 3 שנים #135297

• robinhood
  • דירוג פלטיניום
מתרפא כתב on 14 אפר' 2021 03:46:

תודה אלי, ה' יעזור..

רובין יש מקלדת ועכבר זה מחשב לכל דבר פשוט המסך שלו זה טלויזית ענק..

והפתרון שהצעת הוא פתרון בדיוק כמו פשוט לא ללכת לחדר הזה..

אני בכוונה מגיע מאוחר כדי להישאר מאוחר כי אני באובססיה כלפי הטלויזיה הזאת..

אני לא יוד אם יש לי דרך לסגור את הבקבוק הזה מלבד פעולות תכנית תפילות ומעגלים..

חשבתי להתחיל לעשות במחשב הזה סבוטאז' עד שהם יבינו שצריך לשים בו סיסמא..

או לכתוב מייל אנונימי למנכ"ל שיש לי בעיה והמחשב הפתוח הזה מסוכן לי ושיינעלו אותו עם סיסמא..

אבל זה רחוק ממני בינתיים אני פשוט רוצה להשתמש בו האובססיה חזקה ממני..

זה מזכיר לי את המשל בספר הגדול של AA על האלכוהוליסט שבורח לאנטרטיקה כדי שלא יהיה לו אלכוהול נגיש ואז מגיע לו אסקימוסי עם בקבוק..

מתפלל לאלוקים לשפיות..

אז יש לך מחשב, שהוא בעצם פתוח לגמרי, ושיש לך גישה אליו כל הזמן בעבודה. ורק עכשיו שמת לב ?

איך אלוקים אוהב אותך,  שהוא העלים ממך את הדבר הזה ורק עכשיו גילה לך שהמחשב הזה קיים. באמת ובלי ציניות, ממש רואים איך אלוקים מדריך אותך שלב שלב, לא מעמיס עליך בבת אחת הכול.

על זה נאמר בתורה שאלוקים היכה את מי שרצה לפגוע בלוט בסנוורים ככה שהוא לא יכול היה למצוא את הכניסה. ככה ממש אלוקים עשה לך.

אני מאמין שאם אלוקים הסיר את ההסתרה ממך ככה שתראה שקיים מחשב פתוח, הוא מאמין שאתה יכול לעשות עם זה משהו.

אולי תנסה לגרום למנכל לפחד מזה שיש מחשב נגיש ופתוח מטעמי אבטחה ? 
אולי יש תוכנה שתתחבר ותזהה אם אתה לבד במשרד, ואם כן היא תנעל את המחשב ? לא יודע אם יש כזה דבר, אבל שווה לבדוק.

תגובה: 90 יום... חחח... מי בכלל חשב על זה... לפני 3 שנים #135303

• מתרפא
  • דירוג פלטיניום

לגמרי... לגמרי. 

מצאתי אותו כי זה פעם ראשונה אני חושב שויתרתי על הפתיחה של הפלאקי מבלי להיות שלם עם זה.. אז התחלתי לחפש מחשבים פתוחים בחברה...

עד היום ידעתי שאם אני רוצה להשתמש אין בעיה רק אוריד את הפלאקי אמתין 24 שעות ואשתמש.
עד היום הקריז עבר בתוך ה-24 שעות האלה או שגם אם הוא לא עבר והחלטתי לוותר פיציתי בהמון פעולות אחרות של חיבור שיימלאו את הבור שנפער בזמן הזה שתכננתי לגלוש בו...

הפעם ויתרתי והרגשתי אנוס.. לא ויתרתי באמת.. הפעלתי שריר. השתמשתי בפלאקי בתור שריר לחסום אותי מתאווה ולא מתוך כניעה.. (מה שדובר רבות בתכנית ובפורום הרבה פעמים) וזה ההבדל...

כשזה בא מתוך שריר החסימה לא תעזור לי אמצא דרכים אחרות.. אז מצאתי... הסתובבתי במשרד לחפש אולי מישהו השאיר מחשב פתוח ומצאתי...

עכשיו ברגעים אלו הפלאקי פתוח לי ואני נכנס כעת למסע חיפוש תאווה באינטרנט שאינני יודע היכן הוא יסתיים...

אני מתפלל לאלוקים שאלו לא יהיו רגעיי האחרונים בנקיות ובפורום ובתכנית ובקבוצות.. מתפלל שאצליח לצאת שלם מהבור שאני במו ידיי מכניס את עצמי אליו כעת, בחוסר שפיות, בהרגשת לית ברירה וחוסר אונים...

אוהבים

תגובה: 90 יום... חחח... מי בכלל חשב על זה... לפני 3 שנים #135306

• יוסי91
  • רצף ניקיון נוכחי: 1 יום
  • דירוג פלטיניום

מתרפא,
אני מאחל לך לעבור את הגל הזה, תנסה לזכור שתפוסי התנהגות מסוימים הם חלק מהסיבה שהגענו לפה.

זמין אם אתה צריך.
יום עצמאות שמח!

תגובה: 90 יום... חחח... מי בכלל חשב על זה... לפני 3 שנים #135309

• robinhood
  • דירוג פלטיניום
מתרפא כתב on 14 אפר' 2021 11:00:

לגמרי... לגמרי. 

מצאתי אותו כי זה פעם ראשונה אני חושב שויתרתי על הפתיחה של הפלאקי מבלי להיות שלם עם זה.. אז התחלתי לחפש מחשבים פתוחים בחברה...

עד היום ידעתי שאם אני רוצה להשתמש אין בעיה רק אוריד את הפלאקי אמתין 24 שעות ואשתמש.
עד היום הקריז עבר בתוך ה-24 שעות האלה או שגם אם הוא לא עבר והחלטתי לוותר פיציתי בהמון פעולות אחרות של חיבור שיימלאו את הבור שנפער בזמן הזה שתכננתי לגלוש בו...

הפעם ויתרתי והרגשתי אנוס.. לא ויתרתי באמת.. הפעלתי שריר. השתמשתי בפלאקי בתור שריר לחסום אותי מתאווה ולא מתוך כניעה.. (מה שדובר רבות בתכנית ובפורום הרבה פעמים) וזה ההבדל...

כשזה בא מתוך שריר החסימה לא תעזור לי אמצא דרכים אחרות.. אז מצאתי... הסתובבתי במשרד לחפש אולי מישהו השאיר מחשב פתוח ומצאתי...

עכשיו ברגעים אלו הפלאקי פתוח לי ואני נכנס כעת למסע חיפוש תאווה באינטרנט שאינני יודע היכן הוא יסתיים...

אני מתפלל לאלוקים שאלו לא יהיו רגעיי האחרונים בנקיות ובפורום ובתכנית ובקבוצות.. מתפלל שאצליח לצאת שלם מהבור שאני במו ידיי מכניס את עצמי אליו כעת, בחוסר שפיות, בהרגשת לית ברירה וחוסר אונים...

אוהבים

בהצלחה, אני חושב שחיפוש מחשבים אחרים זה אותה טעות שעשיתי עם נדרים, מתי שהשתמשתי בנדרים כל הזמן.

בנדרים יכולתי להגדיר מתי אני יכול ליפול, וכל הזמן השגחתי על עצמי איך לשמור על איזון בין היכולת של הנדר לחסום אותי מכוח הפחד שהוא שם עליי, לבין ההבנה שגם לפחד ולאמצעים רוחניים כמו נדרים יש גבולות ושאזהר לא לשחק איתם אלא לקחת מרחק בטוח.

ואם שמתי לב שאני מתחיל לחפש דברים מוזרים כדי ליפול, כנראה שהנדר שלי היה חזק מדי.

למשל אני לא נדרתי אף פעם איזה נדר כמו "אני נודר לא ליפול אף פעם" כי זה מטומטם, אבל כן נדרתי משהו כמו "אני נופל רק אחרי שאני עושה עשר פעמים שכיבות סמיכה" וכו', כי ידעתי שזה משהו בגבולות הסביר עבורי. ואז דחפתי כל פעם בנדר חדש את הגבול עוד קצת - 10 שכיבות סמיכה, 12, 18 וכו'.

הסיבה שעזבתי את הנדרים הייתה בגלל שההלכות היו כל כך מסובכות עבורי שלא ידעתי איך להתמודד עם מקרי קצה, וכל הזמן מצאתי פלפולים לעקוף נדרים. אבל בעיקרון הנדרים היו עזרה מדהימה עבורי. הגעתי איתם לנקיות של 160 ימים.

אני מציע לך לך אותה גישה עם פלוקי, נסה לשחק עם עצמך באמצעות שינויים קטנים כל פעם בפלוקי, ותדחוף את עצמך קצת בכל פעם.

אם אתה צריך עוד עזרה, תלך להיסטוריה הרחוקה של ההודעות שלי בפורום ותראה את מה שכתבתי בנושא.

נערך לאחרונה: לפני 3 שנים על ידי robinhood.

תגובה: 90 יום... חחח... מי בכלל חשב על זה... לפני 3 שנים #135314

• מתרפא
  • דירוג פלטיניום

תודה רבה! מעריך את זה מאוד.

היום היה קשה מאוד... גלשתי למחוזות אפלים במשך כשעתיים, שוטטתי במשך כעוד שעתיים.. חציתי עוד גבולות במעידות שלא כאן המקום לפרטן.. 
עמדתי כפסע מן השימוש אך פחדתי והפחד גרם לי לקפוא..
וכשהחוסר שפיות גבר על הפחד אמצעים חיצוניים שלא בשליטתי הצילו אותי מליפול היום...

עוד נס שאלוקים עשה לי לאוסף..

סיימתי בקבוצה שהייתה מאוד מחברת עבורי.. הקבוצה של רביעי שכמעט כולם בה הגיעו היום לאחר שנפלו אתמול או היום.. והרגשתי שייך.. הרגשתי אחד מהם.. עם ה608 ימי "נקיות" שלי..

אני לא נקי היום לפי ההגדרות שלי. אני משומש.
אני מתפלל לאלוקים שיעזור לי לוותר מכאן והלאה... שיעזור לי לחזור לשפיות שאיבדתי במהלך השבועות האחרונים..

תודה שאתם איתי בדרך

זמן ליצירת דף: 0.97 שניות

Are you sure?

כן