ברוכים הבאים, אורח

מתחיל את המסע בפעם הראשונה
(0 צופה) 

נושא: מתחיל את המסע בפעם הראשונה 14437 צפיות

תגובה: מתחיל את המסע בפעם הראשונה לפני 3 שנים, 7 חודשים #128133

• הלוחם613
  • רצף ניקיון נוכחי: 10 ימים
  • דירוג כסף

שמעון עשר היקר!!
שמח לשמוע שהיתה לך שבת מחוברת!!
תמשיך לשתף אותנו.
מאחל לך המשך הצלחה בהמשך הדרך!
בעזרת השם נתפלל כולנו שגם מחר - יום הכיפורים תשפ"א יהיה יום מחובר לכולנו.
עוקב.
אוהבים.
הלוחם613.

הלוחם613.

תגובה: מתחיל את המסע בפעם הראשונה לפני 3 שנים, 7 חודשים #128134

• gidi
  • דירוג פלטיניום

אמן, אוהבים אותך!

קצת סדר על עצמי 
הפעם הראשונה שלי באתר , הפעם הראשונה שלי בקבוצות
יומן המסע שלי  , ציון דרך שנה נקיות
ההתלבטות שלי לגבי נישואים

~~~מידע על הכלי העיקרי של ההחלמה - קבוצות SA~~~

צעד 0  , יומן צעד ראשון

**כל מי שמעוניין לגבי הכוונה, עזרה או כל שאלה לגבי קבוצות SA מוזמן ליצור איתי קשר בפרטי ואשמח לעזור.

תגובה: מתחיל את המסע בפעם הראשונה לפני 3 שנים, 7 חודשים #128139

אשריך ר' שמעון שנתפסת לדברי תורה!!!
הרבה הצלחה וסייעתא דשמיא
גמר חתימה טובה

תגובה: מתחיל את המסע בפעם הראשונה לפני 3 שנים, 6 חודשים #128248

• עשר שמעון
  • רצף ניקיון נוכחי: 406 ימים
  • דירוג פלטיניום

תודה לכל המגיבים,
כמו שכתבתי בתגובה כאן למישהו, יש לי כל כך הרבה לכתוב כל כך הרבה להעלות אבל מה אעשה אין לי מוחין... אין לי עצבים וסבלנות,
ובפרט בימים אלו שעסקינן במצוות ד' מינים סוכה סגר קורונה ושאר מצות היום,
אולי אחרי החגים בעז'ה אשקיע קצת בכתיבה, אני יודע שזה טוב לי, ואין לי ספק שבזמנים שהשקעתי בזה ראיתי גם תוצאות,
אשתף רק שאני בסוג של יויו עכשיו,
לפעמים בגג העולם ולפעמים בלי כוח בכלל (נשמע קצת סכיזופרני אני יודע...), 
הימים הנוראים מבלבלים נורא...,
מצד אחד יש משהו מדהים בלהתחבר ל'אני האמיתי שלי' אני מאמין באמונה שלמה שעשר שמעון שעומד בתפילת נעילה הוא האני האמיתי,ונכון שרוב השנה אני פחות מתקשר איתו או פחות מתחבר אליו אבל הוא שם תמיד!
וזה מדהים!
מצד שני הידיעה תוך כדי הווידוי שאחטא ואשוב, ולא ממקום של ניצול התשובה על מנת לחטוא,, אלא פשוט מהידעה הפשוטה שגם על חטאים שאני מתוודה עליהם אני יודע שתוך יום יומים אחזור אליהם,
אז נכון שווידוי הוא בשביל להשתחרר לנתק את עצמך מהחטא  (כמו שמסביר המהר"ל ועוד)ולא דווקא התחייבות לעולם ועד, 
אבל מה נעשה שכל מי שמכיר את דברי הראשונים יודע שחייבת לבוא החלטה אמיתית ש'לא אחטא עוד' וזאת אין,
בקיצור יש הרבה בלבול,
ואז סוכות ,,,
כתבתי כאן נדמה לי לפני שבועות על הקושי שלי בימים גדולים,בימים קדושים,
הקושי שלי הוא לאו דווקא להתחבר לעוצמה שלהם, לקדושה שלהם ואפילו לפרטי ההלכות  שלהם..._("לבוד"..."חסר" "נקטם" וכו' וכו') 
הקושי שלי הוא להתמודד כל הזמן עם הידיעה שלמחרת החג, ובסופו של דבר תבוא השגרה.. והשגרה היא קשה מפילה וכואבת... 
אני חושב שזה מחדד אצלי את תחושת ההחמצה שאני חש כל כך הרבה, על מה יכל להיות ממני ומה נעשה ממני עכשיו,
על מה יכולתי להיות, (יותר נכון מה רצו שאהיה...) ומה המצב בשטח...
בקיצור להחזיק את הצמצום הזה בתוך האור של החג יוצר סתירה פנימית קשה, קושי גדול וכמובן רצון לברוח!
אני מתפלל לה' שיתן לי לזכור את הדרך הנפלאה שאני עושה, את מאה עשרים ושבע ימי הנקיות + 8,
שיהיו לי את הכלים להתחבר, לקבל עזרה לקבל באהבה ובשלווה 
"אתה ידעת שבתי וקומי בנתה לרעי מרחוק,ארחי ורבעי זרית וכל דרכי הסכנתה

תגובה: מתחיל את המסע בפעם הראשונה לפני 3 שנים, 6 חודשים #128285

• הלוחם613
  • רצף ניקיון נוכחי: 10 ימים
  • דירוג כסף

שמעון עשר היקר!
אני ממש תומך בך!!
אני ממש ממש מתחבר לכל הענין של לראות משהו ככה, אפילו לא מלוכלך, רק כדי 'לנקות' את הראש...
הבעיה שלי כרגע....
שבגלל שזרקתי את כל הבקבוקים...
פשוט אין לי איך...
וזה נורא נורא מתסכל אותי,
וכן... אני לא מתבייש לומר שגם בימים עמוסים אלו...
אני מוצא את עצמי משועמם רוב היום...
אני פשוט אדם שמתקתק ענינים...
ואני פשוט דופק את הראש בקיר... פיזית... חחח...
עצבני על אשתי...
וקם מאוחר בבוקר....
וזה אחרי יום כיפור...
מה אני יעשה אין למה לקום...
אני לומד שעה וחצי ביום וזהו אין לי מה לעשות...
אני פשוט מתחרפן מזה כבר...
לא יודע...
קיצור אולי אני אתקשר אליך מחר...
אבל רק שתדע שאני מאד מזדהה איתך ואם התחושות שלך בענין של הווידוי והסרטים.
מקווה לטוב.
אוהב אותך מאד,
הלוחם613.

הלוחם613.

תגובה: מתחיל את המסע בפעם הראשונה לפני 3 שנים, 6 חודשים #128500

• עשר שמעון
  • דירוג פלטיניום

נמצא במצב לא טוב, 
מכריח את עצמי לכתוב, 
כמו שהזכרתי לעיל הסתירה הפנימית של ימי החגים קשה לי מאוד.
נפלתי לצערי ואיפסתי, 
הפעם זה לא היה "איפוס מרצון" כמו פעמים קודמות, אלא איפוס על שימוש ממש (ז'ל) 
זה קשה מאוד כי בד בבד אני מתחבר (או אומר לעצמי שאני מתחבר ) לימי החג, בהלכה ובאגדה ובכל התחומים, 
קשה לי עם זה מאוד.
לפני החג התחלתי תהליך מסוים של לקיחת ספונסר אבל כל טרדות החג הקורונה וכל המסתעף גרמו לי להשים את התכנית בהמתן,
ועכשיו אני אוכל את התוצאות...
כותב לכם מתוך הסוכה, כאשר מהדפנות מביטים בי תמונותיהם של גדולי הדור ... השאיפות המנותצות שלי, של החלומות שלא יתגשמו... 
כמה הייתי רוצה להתקרב אל ה' לקרב את עצמי להכנס לצילא דמהימנותא, לפתוח את עצמי אליו לגמרי!
וסכה תהיה לצל יומם מחרב ולמחסה ולמסתור מזרם וממטר  

תגובה: מתחיל את המסע בפעם הראשונה לפני 3 שנים, 6 חודשים #128503

• טהרני
  • רצף ניקיון נוכחי: 3306 ימים
  • דירוג פלטיניום
  • עלי לבחור בין כניעה להשפלה

תודה על הכנות.
זה בהחלט כואב, אבל זה לא אבוד.
Just because I'm losing, dosen't mean I'm lost
חשוב לזכור את זה.

ליומן המסע שלי     הפוסט שהסביר לי מה הבעייה     הפוסט שהסביר לי מה הפתרון
אני חסר אונים, אנא עזור לי!

כאשר "בידך אפקיד רוחי" אז "פדית אותי ה' א-ל אמת". וככל שהצד הראשון של המטבע יהיה יותר בשלימות, כך גם הצד השני.

תגובה: מתחיל את המסע בפעם הראשונה לפני 3 שנים, 6 חודשים #128516

• מתרפא
  • רצף ניקיון נוכחי: 210 ימים
  • דירוג פלטיניום

אוהבים אותך אחי היקר.. כאב מאוד לשמוע.. כאב לשמוע שהפעם זה היה שז"ל לגמרי ולא איפוס כמו האיפוס של פעם קודמת...
כל כך מזדהה עם הקושי.. אם אתה שומע או רואה את השיתופים שלי בקבוצה שלנו ודאי אתה יודע איזה ימים קשים ומוטרפים אני עובר... חוששני שבקרוב אני מצטרף אלייך..

אוהב אותך.. עם הכאב עם הבעסה.. 

היעוד שלנו בחיים כנראה הוא לא להיות כמו אלו שתלויים אצלנו בסוכה... אלא להיאבק למטה בתחתית עם התאווה..

אוהבים אח יקר הכי חשוב זה לא להתנתק ולא להיעלם. להישאר מחובר. גם כשנופלים.

מתפלל שאזכה לעשות זאת בעצמי אם ח"ו לא יקרה לי הנס שבוע הבא ואפול.

אוהבים

תגובה: מתחיל את המסע בפעם הראשונה לפני 3 שנים, 6 חודשים #128701

• עשר שמעון
  • דירוג פלטיניום

הושענא רבה תשפ'א
יושב בסוכה מנסה להאזין לקבוצת ה'צועדים' בטלפון, לא סגור על עצמי בכלל, מה אני עושה פה? למה אני מאזין לזה?
למה אני לא נמצא עכשיו בבית המדרש שומע משנה תורה,אומר תהילים לומד מתפלל, על החיתום הנורא של מחר...!
בראש מהדהים כל הדיבורים שדיברתי היום לקבוצה של חברים, כולם ישבו והאזינו כאשר דיברתי על רוממות היום 'הושענא רבה' הזכרתי את מנהגי הראושנים וחסידי אשכז, את הרעיון של 'יום ערבה' 'יום הבכיה' וכו' וכו' ,
דווקא נראה שהם נהנו וכנראה התחזקו, הם בטח יושבים להם עכשיו וקוראים תהילים או לומדים תורה בדבקות בעקבות שיחתנו, חחח מענין מה הם היו אומרים אילו ידעו שמוסר השיחה עצמה יושב לו מבולבל כולו, ומקשיב בחצי אוזן לקבוצה של מכורים לסקס...

הושענא רבה תשס"ו

עשר שמעון בחור הישיבה הצעיר מרוגש לקראת הושענא רבה,
הלילה הוא ילמד בעיון!!! למדו בישיבה באלול "שטרות" כתובות י'ח, והמחברת שלו מוכנה,
אמנם בחול המועד לא כותבים, אבל את חידושי התורה הנפלאים שהוא עתיד לחדש הלילה אין ספק שמותר לכתוב מדין 'דבר האבד', הלוא בעוד שנים כאשר יפשפשו בין גנזיו של הרב הגאון האדיר המופלא והעניו רבינו 'עשר שמעון' ימצאו את המחברת הזאת, איך יתפעלו כולם שבגיל צעיר כל כך ישב לו בליל הו'ר וחידש חידושים נפלאים כאלה קילורין לעינים, אההה אשרינו,

כך יושב לו עשר שמעון הצעיר והוגה בדמיונות והלב שלו מלא בשמחה,

אז נכון שבחול המועד הוא מעד קצת ונכנס לחנות הסרטים ברחוב המרכזי בעיר זאת שמוכרת סרטים כחולים (חחח זוכרים איך קראו לזה פעם) מאחורי המחיצה, וקנה לעצמו כמה דיסקים (שאין לו מושג איך ימצא אפשרות לצפות בהם) אבל מי זוכר את זה בכלל עכשיו, בליל הוש'ר ליל החיתום הלילה של כל הלילות!!!

כמה מהדהדים באזניו דברי אביו שכל שנה מדבר על "ההזדמנות האחרונה" שהקב'ה נתן לנו, עוד יום אחד ואפשר ממש לשנות הכל!!

אז נכון שהוא החביא את הדיסקים הנ'ל ולא היה מוכן לזרוק אותם, אבל מי חושב על זה בכלל עכשיו שהוא בדרך ללמוד לעלות בהר ה' ולקום במקום קודשו,

עשר שמעון  יוצא מבית הוריו, נכנס למעלית הבנין, ואז הוא נזכר שבמקלט הבנין פתחו לאחרונה חדר כושר, ויש שם מכשיר ווידאו, הוא גם נזכר שיש לאמא מפתח של החדר הזה, ושהוא נמצא במטבח,

עשר שמעון רץ בחזרה הביתה ונוטל את המפתח, יורד למקלט, את החריקות שהדלת עשתה עד היום הוא שומע בראש, כבר חשב שכל הבנין התעורר...

את מסכת כתובות שלו יחד עם הקובץ מפרשים והמראי מקומות הוא מניח מצד, רק לרגע .... ומדליק את המכשיר, בדרך הוא כבר הביא את הדיסקים,

אי אפשר לחבר אוזניות למכשיר הוידאו הישן אז הוא שומע ממש על שקט, הלב שלו מנתר מפחד, הוא מפחד פחד מוות שמישהו ישמע משהו ויכנס, אבל הוא בשלו... וכשהוא קולט שיש מצלמת אבטחה במקלט ויש בה אור אדום שמצלם הוא בכלל משקשק מפחד,

אבל לא מפסיק,

את המראות שהוא ראה שם הוא לא ישכח לעולם, ובכל שנה בהושענא רבא הם חוזרים אליו, כך ישב שם לילה שלם,

ובסוף הלילה כשהאיר היום נטל לו את הכתובות שלו עם הקובץ מפרשים והסתלק לו,

חוסר שפיות,

הושענא רבה תשפ'א

עברו עלי ימים מבלבלים,
מרגיש מחובר מאוד מצד אחד אבל גם נפלתי הרי, ואין לי בטחון בעצמי בכלל,
הסתירה הפנימית הזאת כל כך חזקה, כל כך חריפה, לא יעזרו לי כל טענות ה"זה לא עברה אם זה מחלה" "ה' אוהב אותך בכל מקרה" "זה לא מעיד כלום על הפנימיות האמיתית שלך" וכו' וכו'

מי שטעם את הכאב החריף של מעבר מלימוד תורה ולהשמיע דברי תורה לקבל כבוד, לקבל יחס, 'נו תגיד משהו לכבוד החג' 'אולי איזה דבר הלכה' ידע על מה אני מדבר,
 מי שלא טעם את השבירה בלב מהמעבר מהגדרות הרב מבריסק על "תקנת לולב במדינה" ודברי ר' צדוק הכהן על "בסוכות מתגלה כבוד שמים" לתהום החלולה של הסחי ומיאוס של כל זוהמת האינטרנט לא יבין ולא ידע,

"הושענא דגן מדלקת" רבונו של עולם כל כך הרבה דגן אני מנסה לגדל, וכל זה נדלק לו ונשרף, הולך וכלה...

"הושענא מגדים תמתיק ותושיע" רבונו של עולם תמתיק לי את המגדים שלא אהיה כמו הנחש הטועם עפר כל ימיו,

"הושענא נא תמוכים עליך" רבונו של עולם בשביל כל אלו שכבר מבינים שאין תרופה אחרת אין על מה להשען אלא עליך כמה אנחנו חסרי אונים ממש ורוצים להתמך בך!

"אל נא ברך בעטור שנה,אמרי רצה בפלולי ביום הושענא,הושענא נא והושיעה נא"

תגובה: מתחיל את המסע בפעם הראשונה לפני 3 שנים, 6 חודשים #128714

• דף חדש
  • רצף ניקיון נוכחי: 18 ימים
  • דירוג פלטיניום
ב"ה

היי עשר שמעון..

השתדלתי לקרוא את כל מה שכתבת הצלחת לחבר אותי לכאב שלך.

ניכר מהדברים שלך שיש בך אהבת התורה ויראת שמיים אמיתית. ( אני שם כרגע את עניין ההתמכרות בצד.)

אומר לך את דעתי, בלבד.
אדם בכלל ובפרט יהודי מאמין יודע שהכל מאת השם, כל דבר הכי קטן הוא בהשגחה פרטית.
ואם הזדמן לך ליפול לתוך הרשת שכולנו נמצאים בה אולי שחלק מהתיקון שלך.
במילים אחרות אין ה' בא בטרוניה עם בריותיו, אני לא יהודי ששומר תורה ומצוות בשביל שכר אבל אם בשכר עסקינן אז שכרך מרובה מאותו יושב אוהל שלא יודע טעם פורנו מהו... ישב ולא עשה עבירה נותנים לו על זה שכר, תשאל למה כי, בשמיים מעריכים את מאמץ של אותו יהודי שקשה לו בדיוק כמו אותו יהודי שהחל לשמור שבת... מה לעשות עד היום הוא היה רגיל להדליק את האור בקלילות וכן כל פעם ליד מעבר של מתג הוא צריך להתאפק... כן שמירת השבת שלו גדולה משלי ושלך...
אבל רחוק אני מלחשב מתן שכרן של מצוות
אני שם את זה בצד... כי אם בשכר עסקינן אז עזוב תן להנות ממראות הפורנו היפים.
ועכשיו לעניינינו כל צעד שלנו בחיים הוא מאת ה' יש לך עד 120 לחיות ולהתמודד..
זה שתיקח לך ייסורים על מה יכולת להיות לולי... וכו' לא באמת יעזור לך עם ההתמודדות.
כי התמודדות אמיתית מתחילה עם הסתכלות קדימה ולא אחורה.

קורה לנו ( או לי באופן אישי) שאנחנו מנסים להתחרט על מעשה של נפילה שעשינו ומעצם המחשבה אנחנו שוב נופלים.
אנחנו חלשים מדיי בשביל להתעסק עם העבר.
נכון שחזרה בתשובה יש בה חלקים של חרטה על העבר וקבלה לעתיד.
אבל כרגע תתעסק עם קבלה לעתיד.
ההתמודדות שלך תהיה קלה יותר.
ונוסף תקבל גם בונוס של אדם מאושר יותר.

יש כאן חברים שהגיעו ממקומות מאוד קשים דיי לי בקריאה קצרה כדי לומר לעצמי-
אם ה' הביא אותי לשדה הקרב הזה שבו לא פעם אני נפצע... וכן זה ממש לא קל... אני תמיד זוכר שזה חלק מהמערכה אותה הביא לי ה' כניסיון( יש שיגידו היצר הרע... נכון אבל אותו בא ה')אז זה רצון, ה' ואני עושה זאת בשמחה.

אז תרים ראש ותתקדם קדימה "בריסקר"... לטובתך.

דף חדש...
אוהב אותך.. ובהצלחה.
( כמובן שכל מילה כאן נכתבה גם עליי וכאן ח"ו שהו אישי נגדך)

"תמיד נזכור שאנחנו בנים של מלך"

נערך לאחרונה: לפני 3 שנים, 6 חודשים על ידי דף חדש.

תגובה: מתחיל את המסע בפעם הראשונה לפני 3 שנים, 6 חודשים #128739

• עשר שמעון
  • דירוג פלטיניום
[dir=rtl]תודה על התגובה דף חדש, 
חלילה אני לא לוקח אישי...

תגובה: מתחיל את המסע בפעם הראשונה לפני 3 שנים, 6 חודשים #128785

עשר שמעון, השלמתי קצת פערים ביומן שלך ואתה אדם מאוד מוכשר.
אתה משתף ומעביר את תוכן הדברים בצורה מאוד יפה וטובה.

הצטערתי מאוד לקרוא שהיית נפילה..בטח זה מממש מבאס בייחוד אחרי מספר כזה של ימים(אני לצערי בקריז אחרי מספר רב של נקיות שכנראה יגמר לא טוב-אז כותב גם לעצמי) אבל מסכים מאוד עם מה שכתב דף חדש. הקושי שאנחנו עוברים חד משמעית לא משתווה למישהו שלא נופל כי...כי פשוט לא בוער לו ולפום צערא אגרא.
הימים של הנקיות שמורים אצלך במערכת והקומה שבנית בנפש ב120 יום בוודאי שנשמרה ולא הלכה לאיבוד חלילה - עצת היצר להגיד כך.

כנראה אם אפול אצטרך את החיזוק שכתבתי לך כי לייעץ מהצד זה קל וזה לא בדיוק חכמה לכתוב לך כל עוד לא נפלתי אבל אולי זה העניין שזה לא חכמה..

מעריך ואוהב אחי!

תגובה: מתחיל את המסע בפעם הראשונה לפני 3 שנים, 6 חודשים #128794

• Kdouchat
  • רצף ניקיון נוכחי: 246 ימים
  • דירוג פלטיניום

שלום עשר שמעון היקר !!

וואוו כמה אני מזדהה עם כל מילה שלך !!

אני יודע מה זה להיות חשוב ונחשב ודמות תורנית ומצד שני לעשות דברים שאפילו חילונים רגילים לא עושים !

אבל בעזרת השם יש כאן המון תקווה !

אל תדאג יבוא יום שיתלו לך את התמונות שלך בסוכות ושיזמינו אותך גם כן בקבוצות של SA למסור מסרים ולתת תקווה. תהיה גם גאון בתורה וגם גאון בתכנית ולעזרה לכל כלל ישראל !

בהצלחה ידידי היקר מאד מאד !

כל הכבוד על הכנות שלך ועל השיתופים המרגשים מאד !

תגובה: מתחיל את המסע בפעם הראשונה לפני 3 שנים, 6 חודשים #128861

• עשר שמעון
  • דירוג פלטיניום
אחרי החגים הגיעו,

כמה דברים דחיתי לאחרי החגים!!!
לצערי הנפילות שלי היו בתקופת החגים (דבר שכתבתי עליו הרבה מאוד) ולכן באופן טבעי אמרתי לעצמי בכל התקופה האחרונה ש'אחרי החגים' אני הולך לעשות פעילות רצינית, להתחיל באמת לטפל בעצמי,

ועכשיו אחרי החגים הגיעו,

הסוכה פורקה, הכל הוחזר למחסן, הבית נקי, הכל מוכן ןאני יןשב על הספה עייף ומותש כשהדבר האחרון שאני רוצה לעסוק בו זה החלמה,

למי יש כוח לזה..

אני רוצה להמשיך את החיים רגוע ושליו,

אחחח איזה רגוע ושליו... הדכאון הפנימי שמחלחל בי על הפספוס האדיר שאני חווה, על מה היה יכול להיות בלי המחלות האררות האלו, בלי הדחיינות האינסופית, בחףלי הרצון הכל כך עמוק להתמלאות מבפנים ובמקום להתמלאות בתוכן אמיתי אני ממשיך למלאות אותו בתוכן מזויף בתוכן שרק מרעיב אותי, משביעו רעב... כמו הצמא השותה מים מלוחים אני מרגיש לפעמים,

ואין כוח להפסיק...

לאחרונה היה כאן דיון מענין בפורום שהמשותקק העלה והשתתפו בו מחלימים וותיקים כמו טהרני חיים פנימים ואפילו אסירותודה קפץ לחוות את דעתו,

הדיון הזה דיכא אותי לגמרי, כי המסקנה העולה ממנו היתה מאוד פשוטה,

בלי יכולת להתמיד ולהמשיך לעשות את אותם פעולות יום יום יום יום, לא תוכל להצליח הם אומרים,

בלי לחזור ולטפל בחלקים האלה שאתה מנסה לברוח מהם, בלי להסתכל למציאות בעיניים יום יום שעה שעה לא תצליח,

ואני מתי לאחרונה הצלחתי להתמיד באיזשהו אתגר???

אני הוא אותו אחד שבקי בכל כך הרבה הקדמות של ספרים... יודע כל כך הרבה התחלות של מסכתות... יודע טוב מאוד להתחיל... וקשה לי כל כך להתמיד,

בקיצור קצת מייאש אותי,

מצד שני אולי דווקא (דייקא לברסלבער'ס שבינינו) ע' י ההתמדה בתכנית ובחשיפת כל הפצעים אוכל סוף סוף להפטר מהדבר שמפריע לי להתמיד ולהמשיך  בכל תחומי החיים, וכמו שכתוב בזוהר על הגרזן שעשוי מהעצים שאותם הוא חוצב... ומי מרה שהומתקו דווקא על ידי עץ מר מסביר שם הרמב'ן שרפואה מה' היא דווקא שהבעיה עצמה הופכת לפתרון..

שוב הארכתי בד'ת (כנראה בשביל להרשים) כשאת הפעולות הפשוטות והחשובות ביותר אני ממשיך לדחות!

"

הַחֲיֵינִי אֵלִי נָא לְמָחָר

אוּלַי אֶפְתֹּר אֶת הַחֲלוֹם

שָׁקְעָה חַמָּה עָבִים בָּאִים

לַיְלָה עוֹלֶה מִן הַתְּהוֹם
נערך לאחרונה: לפני 3 שנים, 6 חודשים על ידי עשר שמעון.

תגובה: מתחיל את המסע בפעם הראשונה לפני 3 שנים, 6 חודשים #128874

• טהרני
  • רצף ניקיון נוכחי: 3306 ימים
  • דירוג פלטיניום
  • עלי לבחור בין כניעה להשפלה

גם אני לא מגדולי המתמידים. אני חושב שכל עוד יש נכונות וחיבור עמוק ברמה העקרונית - זה יכול לעבוד. אונס רחמנא פטריה, ואליבא דתוכנית 'רחמנא' דייקא .

התוכנית, לפחות כפי שהספונסר הנוכחי שלי מסביר לי אותה, לא דורשת ממני לעשות מה שאני לא יכול, אלא לעשות ברצינות את מה שכן. לגבי תופעות שליליות בחיי, כמו בזבוז זמן, הוא אמר לי שהדגל שלי צריך להיות לצמצם ולא למגר אותן.

אני אישית מאמין בך ר' שמעון. כדאי באמת להיות קצת ברסלעבער בשביל להצליח בתוכנית, דהיינו לשים קצת בצד את כל התובנות, המייאשות בדרך כלל, ולהתמקד בפשטות בפעולות הנכונות.

ליומן המסע שלי     הפוסט שהסביר לי מה הבעייה     הפוסט שהסביר לי מה הפתרון
אני חסר אונים, אנא עזור לי!

כאשר "בידך אפקיד רוחי" אז "פדית אותי ה' א-ל אמת". וככל שהצד הראשון של המטבע יהיה יותר בשלימות, כך גם הצד השני.
זמן ליצירת דף: 0.93 שניות

Are you sure?

כן