ברוכים הבאים, אורח
  • עמוד:
  • 1

נושא: איזה בושה 463 צפיות

איזה בושה לפני 1 שנה, 5 חודשים #144373

• Trying11211
  • רצף ניקיון נוכחי: 196 ימים
  • דירוג כסף

הלוואי שהיה לי נאמן, יהיה מי שיהיה, משגיח, מגיד שיעור, רב, מו”ץ, או חבר טוב, שאוכל לספר לו מה שעבר עלי במשך השנים, בלי צורך לחשוב מה הוא חושב עלי.
הכאב טמון בלבי וזועק משמה, אך אין אף אחד ששומע צעקתו, אבל הוא צועק צעקה גדולה ומרה 

תגובה: איזה בושה לפני 1 שנה, 5 חודשים #144374

בוקר טוב חבר יקר, וברוך הבא לפורום.
ה"הלוואי" שלך יכול להתמשש, יש כאן בפורום ובקבוצות חברים רבים, שלא משנה מה תספר להם - תמיד בסיום השיחה הם יאמרו לך "אוהבים" מכל הלב.
תמשיך לכתוב כאן ולשתף, לקרוא ולהתחבר, ובעז"ה תמצא את הפתרון כמו שאני מצאתי ויקרו לך נסים גדולים בחיים.

תוכל גם ליצור איתי קשר.

בהצלחה רבה

אסירות תודה לאבא אוהב ששומר אותי נקי מ - י' ניסן חודש הגאולה ה'תשע"ה

........................................................................................................

מודה אני לך שאתה הוא ה' אלוקי ואלוקי אבותי לעולם ועד, צור חיינו מגן ישענו אתה הוא לדור ודור. נודה לך ונספר תהלתך, על חיינו המסורים בידך ועל נשמותינו הפקודות לך ועל ניסיך שבכל יום עמנו ועל נפלאותיך וטובותיך שבכל עת ערב ובוקר וצהריים, הטוב כי לא כלו רחמיך, והמרחם כי לא תמו חסדיך מעולם קוינו לך.

יומן המסע שלי - מתחיל שוב וצועד לאלוקים  או כאן.          הפוסט שלי ב"הצג עצמך"  או כאן.      המשפחה שלנו - משפחת "שמור עיניך"  או כאן

תגובה: איזה בושה לפני 1 שנה, 5 חודשים #144375

• שמח בחלקי
  • רצף ניקיון נוכחי: 635 ימים
  • דירוג פלטיניום

אחי היקר הזעקה שלך נשמעת היטב. ליבי איתך. 
תביט סביב, כל אחד ואחת, מתמודדים עם העניין שלהם, ניסיונות העולם הזה באים לפתחם של כל אחד.
העניין שלנו הוא טאבו חברתי רציני ביותר ואתה צודק בחשש שלך על אף שכולם מכירים בניסיון הזה ולפעמים נראה ש"עמך כולם צדיקים", אך תדע שאתה לא לבד!
הלוואי והיה לי את האפשרות לשבת איתך לשיחת עומק ותרגיש בנוח לשתף מה שתרצה,
הלוואי ותמצא את הנס שלך, את המקום להשתחרר באופן חיובי לחייך.
מתחבר למה לנכתב מעליי.
אוהבים

תגובה: איזה בושה לפני 1 שנה, 5 חודשים #144377

• Trying11211
  • דירוג כסף

תודה רבה לכם על החיזוק ועל האומץ שקיבלתי מזה.

אתחיל עם קצת מהסיפור שלי, רק כדי כדי לגלות מה שעובר עלי, ולראות אם יש מישהו שיכול לעזור לי.

ערבתי שנים הרבה של עליות וירידות, הכל התחיל כשהייתי ילד, והתחלתי לשחק עם חברים, ואח”כ בישיבה עם בחורים, ונפלתי הרבה הרבה לשאול תחתית ומתחתיו, אבל הי’ לי מסוה של בחור חשוב, כי באמת לא רציתי למרוד בה’ ולעשות הרע בעיניו, רק רציתי באמת להיות ירא וחרד ומקפיד על כל דבר שבקדושה, אבל כשבאתי לניסיון הזו לא יכולתי להתאפק.
כל פעם אחר הנפילה הבטחתי לעצמי שזה הי’ הפעם האחרון, ומהיום אהיה צדיק, אבל זה עבד לשבוע או לחודש ואח”כ נפלתי עוה”פ.
כשהתחתנתי חשבתי שזה יעזור לי, אבל אחר שנה וחצי נפלתי שוב להבוץ.
תודה לה’ זה כבר יותר משנה שאמרתי לכל החברים שלי, שזהו אני הולך להשתנות, והפסקתי קשר עמהם ולא דיברתי יותר עמם מטוב ועד רע, ומאז עבדתי על עצמי קשה להפסיק עם הכל, אין לי כלים טכנולוגיה ולכן אין לי פורנו, והפסקתי לאונן במסירות נפש, אבל לא בכל פעם אני מצליח.
הניסיון שיש לי כהיום הוא מכל מה שיש לי בראש מהעבר, ובאמת גם מול זה יש לי פתרון, לחשוב ולדבר לה’ כמה שאני אוהב אותו, וכמה שהוא אוהב אותי, וזה ממלא אותי באהבה מה’, והנסיונות עוברים מעצמם, אבל זה רק עובד כשאני מתחיל בהקדם מדי, ובאם התחילה התאווה אזי אני לא יכול להפסיק מלחשוב מזה, ואם אצליח לדחותו יחזור בעוד זמן קצר.
אין לי האומץ לכתוב עוד, אקווה לשמוע ממכם, איך להתמודד עם זה

תגובה: איזה בושה לפני 1 שנה, 5 חודשים #144378

• gidi
  • דירוג פלטיניום

שלום חבר יקר,
הסיפור שלך משותף להרבה חברים כאן ובקבוצות, ההמלצה שלי בשבילך היא להצטרף לקבוצות SA ושם תקבל את כל התמיכה, ההכוונה והעזרה שתצטרך.
עבורי זה היה הפתרון. (מוזמן לעיין בקישורים בחתימה שלי גם לגבי הקבוצה)

אם כרגע אתה לא בשל לזה אתה מוזמן להעזר כאן בפורום, לשתף וליצור קשר עם חברים (מוזמן גם איתי בשמחה). 

אוהבים אותך והמון בהצלחה!!

קצת סדר על עצמי 
הפעם הראשונה שלי באתר , הפעם הראשונה שלי בקבוצות
יומן המסע שלי  , ציון דרך שנה נקיות
ההתלבטות שלי לגבי נישואים

~~~מידע על הכלי העיקרי של ההחלמה - קבוצות SA~~~

צעד 0  , יומן צעד ראשון

**כל מי שמעוניין לגבי הכוונה, עזרה או כל שאלה לגבי קבוצות SA מוזמן ליצור איתי קשר בפרטי ואשמח לעזור.

תגובה: איזה בושה לפני 1 שנה, 5 חודשים #144379

• Trying11211
  • דירוג כסף

תודה רבה 
אבל לילך לקבוצה של sa, זה לא בשבילי, ואני לא אומר זה מחמת פחד, אני יודע מה זה הקבוצה של sa, אני מכיר את כל ה12 צעדים, וזה לא בשבילי.

תגובה: איזה בושה לפני 1 שנה, 5 חודשים #144387

• Trying11211
  • דירוג כסף

חלום חלמתי, הייתי בחדר במלון, ופתאום נכנס אשה שהתחילה לפתות אותי, הי’ לי ניסיון גדול, אבל התחזקתי וצעקתי עליה שתצא החוצה, וכשלא הועיל רצתי החוצה וצעקתי הצילו הצילו, תכף באו הרבה אנשים, והי’ לי בושה גדולה מזה, אבל ניצלתי.

התעוררתי משנתי בחולשה מהחלום, אבל חשבתי השם יתברך הראה לי שהייצה”ר לא יעזוב אותי, ויפתה אותי לעבירה תמיד, אבל הבא ליטהר מסייעים אותו, וה’ לא יעזבנו בידו

תגובה: איזה בושה לפני 1 שנה, 5 חודשים #144398

• שמח בחלקי
  • רצף ניקיון נוכחי: 635 ימים
  • דירוג פלטיניום

חזק ביותר ממש בגדר יוסף הצדיק.
היה לי גם פעם חלום בסגנון, שלא תחשוב שלא נפלתי מאז...
כשאנחנו בטוב סיכוי נמוך יותר שניפול, כשאנחנו נכנסים לאיזו מערבולת, איזו הזדמנות לנפילה, זה מגביר סיכוי.
כל יום שעובר - כמו נס!
תמשיך לשתף ונתחזק יחד

תגובה: איזה בושה לפני 1 שנה, 5 חודשים #144399

• Trying11211
  • דירוג כסף

תודה לא-ל עוד יום נקי 
 היום חשבתי שאני לא מתבייש עם הניסיון שלי, אני לא בחרתי בניסיון הזה, השם יתברך בחר אותי להתמודד עם זה, ואם הוא בחר את זה בשבילי זה משום שהוא יודע שאני יתמודד עם זה, ויש לו אימון בי שאני רק יעלה מזה.

תגובה: איזה בושה לפני 1 שנה, 5 חודשים #144405

• Trying11211
  • דירוג כסף

בוקר טוב חברים
תודה לה’ עוד יום נקי

תגובה: איזה בושה לפני 1 שנה, 5 חודשים #144413

• Trying11211
  • דירוג כסף

תודה לה’
עברתי היום נקי
לילה טוב חברים

תגובה: איזה בושה לפני 1 שנה, 5 חודשים #144429

• Trying11211
  • דירוג כסף

רק עוד 4 ימים להגיע למספר צדיק, ומה אחרי זה ?
אבא לא רוצה ליכנס בכלל שבע יפול צדיק, אני רוצה להחזיק מעמד הצדיק עד מאה ועשרים שנה, אנא אבא תעזור לי

תגובה: איזה בושה לפני 1 שנה, 5 חודשים #144451

• Trying11211
  • דירוג כסף

תודה רבה המשתוקק
הי’ לי הרבה חיזוק שמישהו הסתכל בכלל על מה שאני כותב, וגם על התגובה.
הצלחה והמון נקיות גם לך

תגובה: איזה בושה לפני 1 שנה, 4 חודשים #144681

• א.ס
  • רצף ניקיון נוכחי: 38 ימים
  • חבר חדש

שלום לך אני פעם ראשונה כותב,
אני נמצא במקום כמו שלך בערך (כי לכל אחד יש את המקום שמיוחד שלו)
וחושב מה אני יכול לעזור 
ובשבוע האחרון אני מנסה את מה שאומרים בשם המגיד אמר לבית יוסף על משניות בע"פ ואולי זה יכול לעזור.
(ואולי זה גם מה שתמיד המשגיחים אומרים שהתמונות שרואים לא יוצאים לעולם מהראש ורק ע"י תורה וזה התורה המדוברת).
משתתף גם בצעקה הגדולה שיוצאת ממך וממני והמחנק הגדול שתוקף כל מתמודד כמונו

• עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.54 שניות

Are you sure?

כן