ברוכים הבאים, אורח

לא מבין למה.
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: לא מבין למה. 519 צפיות

לא מבין למה. לפני 2 שנים, 6 חודשים #139927

• mayan006
  • רצף ניקיון נוכחי: 13 ימים
  • חבר קבוע

שלום, אני כמו כולם פה מנסה להגיע ל90 יום ואחרי חצי שנה שהייתי פה ולא הרגשתי התקדמות, התייאשתי מהאתר וניסיתי להתמודד לבד. אחרי יום כיפור, נפלתי וזה ממש שבר אותי, אז חשבתי אולי להיכנס לפורום, ונכנסתי לפורום והתחלתי לכתוב, וזה ממש עזר לי, והרגשתי שזה גם נותן לי כח וגם עוזר לי לאונן פחות. אבל עכשיו פתאום התחלתי להדרדר שוב, ואחרי 11 ימים נקיים נפלתי עוד פעם, אחרי שפעם קודמת הצלחתי להגיע ל18 יום. אני מרגיש שאני כל פעם מנסה שיטה חדשה, וכל אחת עובדת לאיזה פעמיים ואז אני חוזר להדרדר. אני מאוד אשמח לקבל עזרה איך לצאת מהלופ האינסופי הזה, אבל לא בשביל זה אני כותב עכשיו.
אחרי שהבנתי כמה זה לא טוב לאונן, הפסקתי להבין למה לעזאזל אני ממשיך לעשות את זה? בכל השאר הדברים שאני נופל, יש את ההבדל בין התחושה הרגעית לבין מה שקורה אחרי, נניח שאני לא מגיע לתפילה, או אוכל ג'אנק פוד, או ישן במקום ללמוד תורה, אז באותו רגע אני מרגיש שכיף לי, ובמבט לאחור אני מבין שסתם עשיתי את זה ושלא הייתי צריך לעשות את זה. אבל בלאונן זה שונה לגמרי, בכל שלב של הסיפור הזה, בין שאני צופה בנשים לא צנועות ובין ממש בעשייה עצמה, אני מרגיש מתוסכל ולא יודע למה אני ממשיך, אני מרגיש כאילו משהו השתלט לי על המוח, ורק הוא נהנה מזה, אני בכלל לא נהנה, אני מרגיש תסכול ועצבות, לא אחרי, אחרי אני דווקא מצליח לקום ומנתב את העצב לאיך אני נהיה יותר טוב, כדי לא לשקוע בו. אני מדבר ממש תוך כדי! אני פשוט מרגיש מתוסכל ושאני עושה את זה בלי ברירה! זה לא שאני לא יודע שיש לי ברירה, אבל זה לא עוזר, אני ממשיך לעשות את זה כל פעם מחדש! אם מישהו יוכל להגיד לי למה אני עושה את זה, אולי זה יוכל לעזור לי לא לעשות את זה בפעם הבאה, תודה מראש!

תגובה: לא מבין למה. לפני 2 שנים, 6 חודשים #139933

• KeepMovingForward
  • רצף ניקיון נוכחי: 5 ימים
  • דירוג פלטיניום

שלום חבר יקר. כואב את כאבך.
מבין מאוד מה אתה אומר.
מצטרף לקודמי ומוסיף - אם יש דרך שבה הצלחת להיות נקי 11 ימים זה מדהים! אחרי שנפלת ניסית להתמיד בה? לתת לה יותר מצ'אנס 1?
או גם אם היא לא מספיקה לבד להוסיף לה עוד כלים?
יש ענין חשוב מאוד של התמדה.
ממליץ לקרוא הפוסט של רבנו המשתוקק
gye.org.il/forum/1-%D7%9C%D7%95%D7%97-%D7%9E%D7%A8%D7%9B%D7%96%D7%99/139892-%D7%A6%D7%A8%D7%99%D7%9A-%D7%93%D7%A8%D7%9A-%D7%A9%D7%90%D7%A4%D7%A9%D7%A8-%D7%9C%D7%94%D7%AA%D7%9E%D7%99%D7%93-%D7%91%D7%94

בכל אופן אחי היקר, אתן לך משל.
אתה בלב ים, ואתה טובע.
סביבך את רואה גלגל הצלה, אתה רואה גם סירת הצלה, ועוד דברים שיצילו אותך.
אתה תופס רק אחד? ממש לא! אתה תתפוס את כולם יחד! רק אחרי שמצאת שהשילוב של זה וזה וזה שומר עליך מעל המים אתה יודע שאפשר להירגע. וגם אז אתה יודע שעליך לתפוס בזה כל רגע! אחרת אתה תחזור לסכנה הקודמת!
למדנו שני דברים. אחד צריך את כל הכלים והדרכים להחלמה
שנית להתמיד בהם.

אני אישית חושב שבתור התחלה תבין שבאת לכאן כדי ללמוד על עצמך. באת ללמוד על הנפש שלך. לקבל את מי שאתה בלי להדחיק ולברוח ולהתקדם מישם. לראות מה טוב ומה דרוש תיקון בחיים. לראות מה מביא אותי לבריחה. בע"ה ככל שתלמד תראה שהשאלה שזעקת בפוסט שלך שאתה לא יודע למה אתה עושה את זה מתבררת.

עוד למידה עוד שיתוף ועוד ניסוי וטעיה.

מאמין בך ואשמח להיות לאוזן קשבת, כאן ובפרטי

תגובה: לא מבין למה. לפני 2 שנים, 6 חודשים #139938

• mayan006
  • חבר קבוע

תודה רבה! משל ממש יפה וגם הפוסט של המשתוקק!

תגובה: לא מבין למה. לפני 2 שנים, 6 חודשים #139940

• mayan006
  • חבר קבוע
קודם כל ממש תודה רבה! 
חוץ מזה לא אמרתי שלא הצלחתי, אלא שהתחלתי להדרדר שוב, וזה הבדל חשוב, אבל אין ספק שאתה צודק, ואני אשתדל יותר להתמיד בכתיבה פה.
לגמי הסם הממכר, לענ"ד כשמשתחרר דופמין, אז יש לך תחושה של שמחה, כמו שקורה שאתה אוכל שוקלד או מצליח במשימה, אבל אני בכלל לא מרגיש שמח אחרי ותוך כדי שאני עושה את זה! זה מה שכל כך לא מובן לי!

תגובה: לא מבין למה. לפני 2 שנים, 6 חודשים #139950

mayan006 כתב on 31 אוק' 2021 10:43:

אבל בלאונן זה שונה לגמרי, בכל שלב של הסיפור הזה, בין שאני צופה בנשים לא צנועות ובין ממש בעשייה עצמה, אני מרגיש מתוסכל ולא יודע למה אני ממשיך, אני מרגיש כאילו משהו השתלט לי על המוח, ורק הוא נהנה מזה, אני בכלל לא נהנה, אני מרגיש תסכול ועצבות, לא אחרי, אחרי אני דווקא מצליח לקום ומנתב את העצב לאיך אני נהיה יותר טוב, כדי לא לשקוע בו. אני מדבר ממש תוך כדי! אני פשוט מרגיש מתוסכל ושאני עושה את זה בלי ברירה! זה לא שאני לא יודע שיש לי ברירה, אבל זה לא עוזר, אני ממשיך לעשות את זה כל פעם מחדש! אם מישהו יוכל להגיד לי למה אני עושה את זה, אולי זה יוכל לעזור לי לא לעשות את זה בפעם הבאה, תודה מראש!

וואי וואי וואי ממש היטבת לתאר את התחושה!!
אי זוכר שפעם חשבתי לעצמי, שאני נחשב "נפגע של תקיפה מינית"!!
אתה יודע מי תקף אותי? אני אספר לך... אני!!

ממש הרגשתי שאני משתלט עלי, ואני אונס את עצמי!!
ועמדתי מול המראה והתחלתי לבכות!!
למה אתה עושה לי את זה? תעזוב אותי לנפשי!! די כבר!! אני לא נהנה מזה!!
אבל אני לא הקשיב לי
והמשיך לאנוס אותי. כל פעם שהתחשק לו הוא פשוט גרר אותי לשירותים פתח לי את החסימה של הטלפון בחר לעצמו את הסרטים שהוא החליט שהוא רוצה לראות והשתמש בי השתמש בי השתמש בי עד שגמר ואז זרק אותי כמו שזורקים טישו משומש לפח

והשאיר אותי עזוב עצוב מסריח מלוכלך ובכלל לא היה לו אכפת ממני

וככה יום אחרי יום יום אחרי יום הוא ריסק לי את האישיות שלי
ושנאתי את עצמי ממש

ותראה איזה אגואיסט אני 
בתוך פוסט כאב שלך אני דוחף את הכאב שלי
ריכוז עצמי מטורף

אולי אני מזדהה איתך בכאב הזה ולא אגואיסט? לא יודע
אבל אלו המחשבות שעוברות לי כרגע בראש כשאני קורא את זה

והבנתי בסוף שאני מכור והבנתי שאפשר להיגמל שאפשר להתרפא והתחלתי לעשות את הצעדים וב"ה מעולם לא היו לי 252 ימי נקיות רצופים

מעולם!!

אז זה אפשרי ממש צריך להתמסר לתוכנית של הצעדים, וזה עובד!! כמובן עם עזרה מחברים, כתיבה ושיתוף בפורום, סור מרע ועשה טוב
סור מרע - אם אין לך חסימה חזקה אז תתקין
ועשה טוב... 12 הצעדים...

אוהבים ובהצלחה!!

תגובה: לא מבין למה. לפני 2 שנים, 6 חודשים #139957

1.קודם כל אתה גבר גבר אחי.
2.סוכה נב עמוד א.הסיפור עם אביי...
3.www.youtube.com/watch?v=oDIzQjtAvJk
סרטון חובה לכל אחד באתר לטעמי...
4.עשה לי טובה, תן חיוך

תגובה: לא מבין למה. לפני 2 שנים, 5 חודשים #140046

• mayan006