ברוכים הבאים, אורח

העיצוב החדש של הפורום - לרכז כאן את ההערות והשאלות
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1
  • 2
  • 3

נושא: העיצוב החדש של הפורום - לרכז כאן את ההערות והשאלות 1282 צפיות

תגובה: העיצוב החדש של הפורום - לרכז כאן את ההערות והשאלות לפני 1 שנה, 3 חודשים #145330

כמה טרחנו ועמלנו בשבילכם ונמשיך לפעול למען ההתקדמות של כל אחד ואחד כאן.

זו השליחות שלנו! 

אחת ליום יומיים נאסוף את פירוט התקלות שרשמתם כאן בשרשור ונעביר למתכנתים. לפי מורכבות התקלה ככה יגיע השיפור והתיקון. לפעמים שעות או ימים. 

תוכלו לצפות בשיחה שלי עם מנדי (שעמל לילות כימים וריכז את הפרויקט הענק הזה בשנים האחרונות) על האתר החדש וההתמצאות בו בקישור הבא: gye.org.il/tour

יש שם הסבר גם על העדכון היומיומי שלכם וטבלת ה90 ימים. 

לגבי נטפריי - מאוד הצטערנו לגלות שיש דפים חסומים, נפעל שוב כדי לפתוח את הכל, כמיטב יכולתנו. בעזרת השם! 

לגבי תוכנית לגמילה מפורנוגרפיה/תאווה - 
האתר שלנו מיועד לכל מי שרוצה להתקדם ולהשתפר בתחום הזה, 
בין אם מעט, קצת יותר, או הרבה, 
בין אם זו התמכרות, הרגל חזק או חוסר תוכנית מסודרת, 

לטוס אל החופש - הוא לא תחליף לצעדים, או לקבוצה חיה, הוא מיועד לשינוי הרגלים חזקים של אוננות ופורנוגרפיה, לבניית תוכנית אישית ולהתקדמות הדרגתית וארוכת טווח. 

GYE LIVE - ירכז גם שיחות ייעוץ אישיות, גם הכוונה לקבוצות חיות וגם ליווי מקצועי במידת הצורך. למכורים אהובים ויקרים בקהילה שלנו זו הכתובת המרכזית - בנוסף יוכלו להיעזר בכלים הנוספים שלנו, אבל לא כתחליף. 

GYE+ - היא פלטפורמה ל'עוד'. עוד ידע, עוד כלים, עוד מוטיבציה, עוד השראה, עוד התפתחות בחיים הכלליים שלנו שמחזקת אותנו באופן כללי וגם באופן ספציפי סביב התאווה. 

אז מי שכבר 'לא צריך' תוכנית לגמילה, האפשרויות האחרות יעזרו לו לשמור על עצמו במצב חיובי, כל יום רק להיום, ואפילו לשפר ולקדם את חייו צעד צעד, וקומה אחרי קומה. 

בהצלחה, 
ניריוסף
וצוות GYE

נערך לאחרונה: לפני 1 שנה, 3 חודשים על ידי חיחיחיח2.

תגובה: העיצוב החדש של הפורום - לרכז כאן את ההערות והשאלות לפני 1 שנה, 3 חודשים #145332

• gidi
  • דירוג פלטיניום

מדהימים!
תודה רבה!!!

קצת סדר על עצמי 
הפעם הראשונה שלי באתר , הפעם הראשונה שלי בקבוצות
יומן המסע שלי  , ציון דרך שנה נקיות
ההתלבטות שלי לגבי נישואים

~~~מידע על הכלי העיקרי של ההחלמה - קבוצות SA~~~

צעד 0  , יומן צעד ראשון

**כל מי שמעוניין לגבי הכוונה, עזרה או כל שאלה לגבי קבוצות SA מוזמן ליצור איתי קשר בפרטי ואשמח לעזור.

תגובה: העיצוב החדש של הפורום - לרכז כאן את ההערות והשאלות לפני 1 שנה, 3 חודשים #145337

ליחזקאל היקר, לניר יוסף ולשאר צוות האתר, המנהלים המתכנתים וכל כיוצ"ב
תודה רבה על הכל

אסירות תודה לאבא אוהב ששומר אותי נקי מ - י' ניסן חודש הגאולה ה'תשע"ה

........................................................................................................

מודה אני לך שאתה הוא ה' אלוקי ואלוקי אבותי לעולם ועד, צור חיינו מגן ישענו אתה הוא לדור ודור. נודה לך ונספר תהלתך, על חיינו המסורים בידך ועל נשמותינו הפקודות לך ועל ניסיך שבכל יום עמנו ועל נפלאותיך וטובותיך שבכל עת ערב ובוקר וצהריים, הטוב כי לא כלו רחמיך, והמרחם כי לא תמו חסדיך מעולם קוינו לך.

יומן המסע שלי - מתחיל שוב וצועד לאלוקים  או כאן.          הפוסט שלי ב"הצג עצמך"  או כאן.      המשפחה שלנו - משפחת "שמור עיניך"  או כאן

תגובה: העיצוב החדש של הפורום - לרכז כאן את ההערות והשאלות לפני 1 שנה, 3 חודשים #145339

מצטרף לכל הברכות וההודאות.

תגובה: העיצוב החדש של הפורום - לרכז כאן את ההערות והשאלות לפני 1 שנה, 3 חודשים #145348

• עשר שמעון
  • רצף ניקיון נוכחי: 406 ימים
  • דירוג פלטיניום

נכנסתי עכשיו אחרי תקופה שלא הייתי באתר!
תודה לכם על ההשקעה ! מדהים לראות את העבודה שלכם תזכו למצוות !!

תגובה: העיצוב החדש של הפורום - לרכז כאן את ההערות והשאלות לפני 1 שנה, 3 חודשים #145356

בענין הקישורים החסומים בנטפרי, כתבתי למנהלי האתר שיעשו שכל הדברים החדשים יהיו ג"כ תחת הקישורים הפתוחים בנטפרי, וגם שבאופן אוטומטי זה יעבור לאותם קישורים ולא יצטרכו להקיש באופן ידני את הקישור הפתוח בנטפרי, וזה התגובה שקיבלתי. בעז"ה אמשיך לעדכן כשיהיו לי עוד עדכונים.

"הפתרון הזה נמצא בתכנון שלנו, אני שומע גם שיש סרבול במעבר בין אתר אחד לשני בעקבות זה.. אנחנו נרצה להעביר את כל האתרים החדשים שלנו לאותו פיתרון, במידת האפשר. ונרצה לצמצם את הסרבול, במידת האפשר. אשתדל לעמוד איתך בקשר על זה - לאחר שיהיה תיקון כנ"ל. ברכה והצלחה!"

........................................................................................................

מודה אני לך שאתה הוא ה' אלוקי ואלוקי אבותי לעולם ועד, צור חיינו מגן ישענו אתה הוא לדור ודור. נודה לך ונספר תהלתך, על חיינו המסורים בידך ועל נשמותינו הפקודות לך ועל ניסיך שבכל יום עמנו ועל נפלאותיך וטובותיך שבכל עת ערב ובוקר וצהריים, הטוב כי לא כלו רחמיך, והמרחם כי לא תמו חסדיך מעולם קוינו לך.

יומן המסע שלי - מתחיל שוב וצועד לאלוקים  או כאן.          הפוסט שלי ב"הצג עצמך"  או כאן.      המשפחה שלנו - משפחת "שמור עיניך"  או כאן

נערך לאחרונה: לפני 1 שנה, 3 חודשים על ידי מתחיל שוב - וצועד לאלוקים.

תגובה: העיצוב החדש של הפורום - לרכז כאן את ההערות והשאלות לפני 1 שנה, 3 חודשים #145360

המשתוקק כתב on 24 ינו' 2023 20:03:
מה זה אומר?

יש כרגע דרך להיכנס למדורים החסומים ע"י החלפת הקישור?

לעת עתה לא. דיברתי איתו על כך שכאשר אני מתנתק מהפורום ורוצה להתחבר שוב, הוא מביא אותי אוטומטית לקישור החסום, ואז באופן ידני אני מגיע לקישור הפתוח ורושם את השם משתמש והסיסמה, וכשאני מבקש להתחבר הוא מתחבר אך מפנה שוב לקישור החסום.
ובכל אופן התוכנית היא לעשות שהכל יהיה פעיל תחת הקישורים הפתוחים שלעת עתה זה עדיין לא קיים.

תגובה: העיצוב החדש של הפורום - לרכז כאן את ההערות והשאלות לפני 1 שנה, 3 חודשים #145384

עדכון למשתמשי נטפריי:
במקביל להשתדלות שלנו מול ארגון נטפרי, ניסינו לפתור את הבעיה בכמה רעיונות טכנולוגיים שהיו לנו.

אנחנו צריכים את הפידבק שלכם שוב, האם הפתרון הבא הוא שלם? או שחסרים בו עוד כמה דברים?

הפתרון החדש:
היכנסו לקישור 
app.gye.be

והשתמשו באתר, בתוכנית ובפורום כפי רצונכם,
וספרו לנו על תקלות או בעיות שיש.

שבת שלום

תגובה: העיצוב החדש של הפורום - לרכז כאן את ההערות והשאלות לפני 1 שנה, 3 חודשים #145385

ניריוסף כתב on 27 ינו' 2023 10:17:

עדכון למשתמשי נטפריי:
במקביל להשתדלות שלנו מול ארגון נטפרי, ניסינו לפתור את הבעיה בכמה רעיונות טכנולוגיים שהיו לנו.

אנחנו צריכים את הפידבק שלכם שוב, האם הפתרון הבא הוא שלם? או שחסרים בו עוד כמה דברים?

הפתרון החדש:
היכנסו לקישור 
app.gye.be

והשתמשו באתר, בתוכנית ובפורום כפי רצונכם,
וספרו לנו על תקלות או בעיות שיש.

שבת שלום

תודה רבה על העדכון, האמת היא שאתמול בצהריים שמתי לב לזה. ובתחילה הקישור היה עדיין חסום בנטפרי, וכששלחתי להם פניה הם מיד פתחו זאת.
אך עדיין כשרוצים להיכנס למעקב יומי, הוא מתחיל להיכנס ויש באמצע עיגול מסתובב במשך הרבה זמן.
יש בנטפרי אפשרות לעשות "הקלטה" שבה אפשר לזהות למה קורים חסימות, וראיתי שמופיע שם פעם אחת קישור לאתר הרגיל, כנראה שזאת הסיבה שעדיין הוא לא מצליח להיכנס למעקב יומי ולעדכון נקיון וכו'.

ושוב תודה רבה רבה על הכל
שבת שלום

נערך לאחרונה: לפני 1 שנה, 3 חודשים על ידי מתחיל שוב - וצועד לאלוקים.

תגובה: העיצוב החדש של הפורום - לרכז כאן את ההערות והשאלות לפני 1 שנה, 2 חודשים #145442

בוקר טוב,
אני רוצה לעדכן שהמתכנתים שינו את הקישור שהיה צריך, ואחרי התכתבות עם נטפרי נפתח קישור נוסף, וכעת זה נראה שהכל פתוח.
בהצלחה רבה
ויום טוב

תגובה: העיצוב החדש של הפורום - לרכז כאן את ההערות והשאלות לפני 1 שנה, 2 חודשים #145459

המשתוקק כתב on 02 פבר' 2023 17:22:

1) הקישור לסרטון הדרכה להתמצאות באתר שניר יוסף שיתף.

r>

זה פתוח לך? gye.be/tour

תגובה: העיצוב החדש של הפורום - לרכז כאן את ההערות והשאלות לפני 1 שנה, 2 חודשים #145466

שבוע שעבר לא ראיתי כלום, ונטפרי פתחו לי משהו, ועדיין זה לא טוב כמו שכתבת.
זה באמצע טיפול ובירור עם נטפרי.

תגובה: העיצוב החדש של הפורום - לרכז כאן את ההערות והשאלות לפני 1 שנה, 2 חודשים #145470

• שמח בחלקי
  • רצף ניקיון נוכחי: 635 ימים
  • דירוג פלטיניום

בגרסה הקודמת היה אפשר לראות את תחילת מה שנכתב בהודעה שמישהו פרסם בפורום, עכשיו רואים רק את הכותרת.

תגובה: העיצוב החדש של הפורום - לרכז כאן את ההערות והשאלות לפני 1 שנה, 2 חודשים #145485

• אבי0533
  • רצף ניקיון נוכחי: 335 ימים
  • חבר ותיק

יישר כוח גדול לכל העוסקים במלאכה.
משהו קטן שקצת חסר לי מהאתר הקודם זה המדליות של הספירת ניקיון. 
אני מבין שזה לא משתלב עם העיצוב החדש, ועדיין מאוד אהבתי אותן. אם למישהו יש את המדליות בקובצי תמונה, אשמח מאוד.
יום טוב.

תגובה: העיצוב החדש של הפורום - לרכז כאן את ההערות והשאלות לפני 1 שנה, 2 חודשים #145488

• reuven1
  • רצף ניקיון נוכחי: 79 ימים
  • חבר ותיק

בוקר טוב
בעמוד מעקב - שאלת הניקיון היא על הדרך השלילה, האם הייתה לך נפילה שצריך לדווח עליה, במקום על דרך החיוב: האם אתה עדיין נקי.

• עמוד:
  • 1
  • 2
  • 3
זמן ליצירת דף: 0.94 שניות

Are you sure?

כן