ברוכים הבאים, אורח
  • עמוד:
  • 1

נושא: חדש ישן 315 צפיות

חדש ישן לפני 2 שנים, 6 חודשים #139737

שלום לכולם האמת היום שאני בין 26 נשוי לא האמנתי שעדיין אני יתמודד עם הפורנו והאוננת,
האמת שלפני כמה שנים כשהייתי עוד בישיבה , היה לי ממש קבוצה של חברים עם מטפל בסגנון 12 הצעדים שבה היינו יושבים ומדברים כל שבוע , מאז שעזבתי את הישיבה הקשר עם החברים הלך ופחת ובגלל שגרת החיים שכחתי מכל הנושא ,באמת היתה תקופה שזה לא הטריד אותי אבל מאז כבר כמה חודשים שזה חזר בגדול בגלל שגרת החיים הלחוצה שכחתי מהכל ורק עכשיו התחלתי להיזכר שיש תרופה למכה בקיצור אני כבר בשלב מאד אדיש לצערי אני פונה לכאן שוב אולי משהו יקשיב לי וזה יעורר אותי שוב כי כבר שכחתי מהכל
תודה   

תגובה: חדש ישן לפני 2 שנים, 6 חודשים #139738

אוהבים וברוך הבא.
אשתף אותך במשהו אישי.
לפני כ-5 שנים הרגשתי שאני לא מסוגל יותר עם ההתמכרות לצפייה והאוננות ופניתי ל"שמור עיניך" בטלפון.
דיבר איתי מי שדיבר איתי, ואמר לי שאני צריך להתחיל את התכנית של 12 הצעדים ולהשתתף בקבוצות במקום מגוריי, שם יש קבוצה.
הזדעזעתי מהמחשבה שאיחשף חלילה, ולא כ"כ הבנתי מה זו השיטה של 12 הצעדים, ושפט החלטתי שאין תרופה למכתי.
לפני כעשרה חודשים בערך יצרתי שוב קשר עם שמור עיניך.
ומה שאמר לי הנציג זעזע אותי עד עמקי נשמתי.
הוא אמר לי, סליחה יקירי, אני רואה שדיברת איתנו כבר לפני כמה שנים, ולא עשית עם זה כלום, והנה עכשיו אתה פונה שוב עם אותו הסיפור שלא הפסיק מאז.
אם לא תעשה עכשיו מעשה - יש מצב שעוד כמה שנים תפנה אלינו שוב,
אבל גרוע מכך,
יש מצב שעוד כמה שנים ההתמכרות שלך "תעלה דרגה" לדברים גרועים הרבה יותר מאשר העולם הוירטואלי, וד"ל.

ממש הזדעזעתי, אבל לא הפנמתי.
אחרי כמה חודשים היה לי מקרה אישי מזעזע, שבעקבותיו התחלתי לשמור, ואז נכנסתי לאתר ברצינות ונכנסתי לתכנית ברצינות וב"ה ב"ה ב"ה מתחיל לחוות נקיות והחלמה.

ממליץ לך לא להיות כמוני, ועכשיו לזנק על הפתרון הזה. תכנית 12 הצעדים. ספונסר. קבוצות. חברים. שיתוף בפורום.

אוהבים ובהצלחה

תגובה: חדש ישן לפני 2 שנים, 6 חודשים #139743

• KeepMovingForward
  • רצף ניקיון נוכחי: 5 ימים
  • דירוג פלטיניום

דוד היקר ברוך הבא.
מחזק את דברי קודמי
אך רוצה גם להוסיף נקודה קטנה - אל תילחץ.
רק תתמיד. תתחיל לקרוא באתר, ללמוד להיזכר בהחלמה
לראות חברים שנקיים ועובדים ולזכור שוב שזה אפשר.

נכון, הכי טוב מחוסר אונים לקפוץ למים בכל הכוח, אבל אם זה יבוא כמעשה נקודתי שאחר כך כשתיגמר ההתלהבות תפסיק בו אז פיספסת את הנקודה.
אין פתרון קסם, עוד יום של עבודה, של היכרות עם המחלה, של יצירת קשר יומיומי עם חברים
של שיתוף, של כלים... לאט לאט לומדים את עצמנו ועולים על דרך של החלמה.

קח החלטה.

כאן בשמחה לדבר מתי שתרצה, בהצלחה רבה

תגובה: חדש ישן לפני 2 שנים, 5 חודשים #139918

• אבי גולן
  • רצף ניקיון נוכחי: 208 ימים
  • דירוג פלטיניום

אוהבים אותך,
ביחד זה עובד,
אשמח להיות לעזר,
תמשיך איתנו.

אֲנִי מַאֲמִין בֶּאֱמוּנָה שְׁלֵמָה. שֶׁהַבּוֹרֵא יִתְבָּרַךְ שְׁמוֹ הוּא בּוֹרֵא וּמַנְהִיג לְכָל הַבְּרוּאִים. וְהוּא יכול בכוחו לתת לי עוד יום נקי ומפוכח.
  • עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.39 שניות

Are you sure?

כן