ברוכים הבאים, אורח

אני זקוק לעזרה
(0 צופה) 

נושא: אני זקוק לעזרה 1942 צפיות

אני זקוק לעזרה לפני 3 שנים, 6 חודשים #129262

• david_maur
  • חבר קבוע

אני כבר עשרות שנים מבקר באתרים פורנוגרפיים , עם הפסקות של שבועיים עד חודש ואחר כך אני שוב נופל. לא מצליח לצאת מזה. אחרי הפסקה של שבועיים , מתרוצצות לי במוח הרבה תנוחות פורנו שראיתי באתרי X והן לא עוזבות אותי למרות המאמצים שלי. זה דופק לי במוח ללא הפסקה עד שאני חייב לבקר שוב  באותם אתרים , לאונן 4 עד חמש פעמים בלילה עד שאני נרגע ואז הולך להתקלח , מתפלל ומבטיח לי לא ליפול ואז זה חוזר שוב אותו תסריט. קראתי הרבה חומר על התמכרות לפורנוגרפיה , על הנזקים שהיא גורמת למוח. אבל כאשר זב תופס אותי , שוכח מהכל וצולל לתוך המעמקים. 
תעזרו לי! S O S

תגובה: אני זקוק לעזרה לפני 3 שנים, 6 חודשים #129263

מחשבות זה כמו גלים צריך לתת להם לעבור ולא להילחם אלה להרפות.כמובן תוסיף לזה תעסוקה ותייעף את המוח עם תרגילים במתמטיקה תקרא הרבה. מחזיק לך הצבעות בהצלחה אח יקר.

תגובה: אני זקוק לעזרה לפני 3 שנים, 6 חודשים #129265

• robinhood
  • דירוג פלטיניום

תסתכל בחתימה שלי, אני מקווה שזה יעזור

שלום, אני robinhood, מומחה בטכנולוגיות סינונים של פורום שמור עיניך.
אני תמיד משתדל לשתף כל טיפת מידע שיש לי, אם אתה מעוניינים לקרוא:
איגוד כל המדריכים שלי בנושא סינון

תגובה: אני זקוק לעזרה לפני 3 שנים, 6 חודשים #129270

• newbody
  • דירוג פלטיניום
  • אני לא עוצר מלכת לא יכול להפסיק

היי

במצב דומה לפעמים :-)
חשוב שתציב לעצמך מטרות ריאליות ותעמוד בהן, כמו, אני יאונן "רק" 3 פעמים ולא 4, כשאני מרגיש את הדחף אני אצא לריצה או אימנע מללכת תשרותים אפילו אם אני ממש חייב, אני ישאיר את הטלפון מחוץ לשרותים, אם אתה בכל זאת לא מצליח אז בתוך הפורנו יש "אתגרים" של לאונן בלי לגמור, זה מבזבז זמן בכמויות וקצת מוציא את החשק לאונן.
אתה גם יכול לשים לעצמך תנאי שאתה לא ממשיך לאתר פורנו עד שלא התעדכנת לפחות ב-3 יומנים של חברים באתר, תבחר חברים שההתמודדות שלהם קרובה לשלך כדי שתזדהה, מהנסיון שלי זה עוזר גם לעבור את בגל הזה שעולה לך לפורנן

תגובה: אני זקוק לעזרה לפני 3 שנים, 6 חודשים #129283

• beliver
  • רצף ניקיון נוכחי: 10 ימים
  • דירוג פלטיניום

היי אחי, אני פה כבר תקופה של מעל חצי שנה אני חושב , כתבתי, שיתפתי, עשיתי ספורט להיות עייף ומה לא תאמין לי...
בסוף הדבר היחידי שאני מרגיש שמתחיל לתת פירות זה זה שהתחברתי לספונסר ולאט לאט גם לעבודת הצעדים.
אני ממש ממליץ לך על זה.
ואם זה עבד לאנשים אחרים- אין סיבה שזה לא יעבוד גם לך.
אוהבים

תגובה: אני זקוק לעזרה לפני 3 שנים, 6 חודשים #129284

• ניסן
  • רצף ניקיון נוכחי: 497 ימים
  • דירוג פלטיניום

היי
רק כששמתי סינון בטלפון ובמחשבים, התחלתי להחלים.
גם בימים אלו, אני מאד רוצה להיכנס לאתרים לא ראויים, כמו אלכוהוליסט שמחפש את הבקבוק, אבל לא יכול כי יש סינון.

תגובה: אני זקוק לעזרה לפני 3 שנים, 6 חודשים #129289

• מתרפא
  • רצף ניקיון נוכחי: 210 ימים
  • דירוג פלטיניום

ברוך הבא חבר יקר!

מאוד מאוד מזדהה איתך.. חוויתי (ועדיין חווה לעיתים) בדיוק את אותו הדבר שאתה מתאר...

לי עזרה קודם כל ההבנה שאני מכור.. שזה לא סתם חשק שאני לא מצליח להתגבר עליו אלא זה מזמן עבר את השלב הזה והפך להתמכרות..
וכמו בכל התמכרות קשה מאוד לצאת ממנה לבד..

צריך מכון גמילה. וגם אחרי גמילה של תקופה מסויימת הרצון הזה לברוח לשם תמיד נשאר.. לוקח זמן למוח לחווט מחדש את החוטים.

גיליתי שאני לא יכול לבד, ושבעזרת חברים קבוצות וספונסר אני מאפשר לאלוקים לעשות לי את הנס הזה ולעזור לי לוותר רק להיום על הזכות להשתמש בתאווה.

מתפלל עבורך ומאחל לך שתמשיך לבוא ולשתף ולשמוע אחרים ובע"ה גם לעלות על דרך!

אוהבים!

תגובה: אני זקוק לעזרה לפני 3 שנים, 6 חודשים #129303

• david_maur
  • חבר קבוע

תודה לכל המגיבים!
אני נכנסתי לאתרי פורנו ביום חמישי 15/10 בלילה , נשארתי שם עד 2 חצי בבקר ,אוננתי 3 פעמים תוך כדי צפייה על מנת להירגע. בלי אוננות ,הייתי ממשיך כל הלילה.
יום ששי הייתי שבור ומיואש , בערב התקלחתי וקמתי בלילה בשבת ואז תוך כדי שאני בוהה בתקרה הגעתי למסקנה שללא עזרה אני ממשיך לדפוק את המוח שלי בצפייה בפורנו ואז בקשתי מאלוקים : אנא ה' הושיענה נא!
ואז לקחתי שוב החלטה להפסיק עם זה ולשמור על טהרת הברית  והעיניים (יענו לא לצפות בפורנו ולא לאונן) .
אז אני נקי 3 ימים בלבד! אני יודע  שאין שום סיבה בעולם שאני לא אצלול שוב בתועבה אלא אם יקרה משהו חדש כמו להתחיל לקבל עזרה: רק לי יש בעיה , אני מתבייש מאוד ולא יכול לשאת הבושה וההשפלה אלא אם כן אני אקבל עזרה באופן אנונימי ברשת ואז הגעתי לפה.
אשמח לקבל ספונסר וירטואלי או בטלפון . לא יכול להיפגש אתו פנים אל פנים (בשלב זה) וגם לא מוכן להגיע למכון גמילה. זה מה יש! אנא תתחשבו בי!תודה

תגובה: אני זקוק לעזרה לפני 3 שנים, 6 חודשים #129321

• newbody
  • דירוג פלטיניום
  • אני לא עוצר מלכת לא יכול להפסיק

יישר כח על התובנה שאתה צריך עזרה

כמו שאמרו פה יש קבוצות טלפוניות שאתה לא חייב להזדהות או אפילו לדבר ואף אחד לא רואה שאתה שם. 
בשלב זה אתה יכול להתחיל עם קבוצות טלפוניות, לקבל ביטחון ואז להמשיך הלאה.
ספוסר לדעתי לא יכול להיות וירטואלי כי מה שחסר לנו זה בדיוק החיבור האנושי, בנוסף ספונסר זה מישהו שאתה מכיר מהקבוצה ואתה רוצה להגיע למצב שלו, לקבל ממנו את ההחלמה שיש לו, זה לא חייב להיות הבנאדם הכי מחלים בקבוצה אבל זה חייב להיות מישהו שאתה יכול להתחבר אליו ברמה האישית ושהספונסר שלו אמר שהוא יכול להיות ספונסר בלי שזה יפגע בהחלמה שלו.

תגובה: אני זקוק לעזרה לפני 3 שנים, 6 חודשים #129361

• david_maur
  • חבר קבוע

אסתפק בשלב זה אם כן בתמיכה בפורום ובטלפון 
אשמח לקבל מספר טלפון 
בינתיים אני מחזיק מעמד : לא נכנסתי לפורנו ולא אוננתי הלילה ( נקי 5 ימים) אם כי מדי פעם תוקפים אותי פלשבקים של סרטי פורנו וממלאים את המוח שלי אם כי לא בעוצמה גדולה. אני מתאר לעצמי שהעוצמה של הפלשבקים תלך ותגבר ויהיה לי קשה להחזיק מעמד. תחזיקו לי אצבעות!!!

תגובה: אני זקוק לעזרה לפני 3 שנים, 6 חודשים #129365

• מתרפא
  • רצף ניקיון נוכחי: 210 ימים
  • דירוג פלטיניום

ממליץ לך בכנות להתקשר לחבר ותיק, או מישהו שמשמש כאחראי חברים חדשים. דבר איתו תשמע את הסיפור שלו. ברגע שאתה תראה את הפתיחות והכנות הבושה והפחד יירדו ממך. והם אלו שמעכבים אותך כרגע מלהיכנס לפעולות מצילות חיים.

אוהבים!

תגובה: אני זקוק לעזרה לפני 3 שנים, 6 חודשים #129385

• zoher
  • רצף ניקיון נוכחי: 319 ימים
  • חבר קבוע

מזדהה עם הבושה , גם עם אופן הפעולה על תאווה,
הייתי  מוכן לעשות הכל כדי לא להיחשף, במיוחד לא להגיע לחדרים.
כשראיתי שאין לי ברירה אחרת ואני סובל מבדידות והמסע קשה מאוד ,ואין מוצא אחר , לא היה לי ברירה אלא להיחשף בהדרגה.זה היה כרוך בי נוחות אבל משתלם לחלוטין.
אשמח לנסות לעזור  לך טלפונית או איך שתרצה כפי שעזרו לי כשהגעתי לכאן.

תגובה: אני זקוק לעזרה לפני 3 שנים, 6 חודשים #129408

• david_maur
  • חבר קבוע

נקי 6 ימים ! הלילה לא נפלתי!
אימצתי את ההמלצה להציב יעד יומי או יותר נכון יעד לילי: לא לגלוש הלילה לאתר פורנו . מחר אלוקים גדול. 

תגובה: אני זקוק לעזרה לפני 3 שנים, 6 חודשים #129411

• אחת שאלתי
  • רצף ניקיון נוכחי: 24 ימים
  • דירוג פלטיניום

אהלן אחי היקר !
כל הכבוד על ההגעה על האתר , לבקש עזרה מגורם חיצוני זה אף פעם לא פשוט .
לגבי הבעיה עצמה - לדעתי שום דבר לא יכול לעזור לך אם לא תתחיל להקיף את עצמך בחומות ,
מה זה חומות? אלה תוכנות הגנה\חסימה .
אין לנו סיכוי להצליח לבד בגלל שאנחנו מכורים ולכן אתה צריך שזה פשוט יהיה חסום ולא יהיה לך מה לעשות . 
זה לא נעים , זה מוריד באיכות החיים , זה מגביל - זה היצר הרע יגיד לך .
אך אני מציע שתעשה חשבון עם עצמך ותחליט איזו איכות חיים יש לך כרגע? הרי אתה עבד של היצרים בשלב זה . (גם אני .. אתה לא לבד חח) .

בהצלחה רבה , אשמח לעזור בכל מה שניתן .
אוהבים.

תגובה: אני זקוק לעזרה לפני 3 שנים, 6 חודשים #129426

• david_maur
  • חבר קבוע

אני נזהר בפתרונות טכניים לבעיות של התמכרות.
כאשר אני נתקף בדחף פורנו אף חומת אש לא תעזור

זמן ליצירת דף: 0.51 שניות

Are you sure?

כן