ברוכים הבאים, אורח
  • עמוד:
  • 1

נושא: היי 828 צפיות

היי לפני 3 שנים, 10 חודשים #125427

• dvd
  • חבר קבוע

אפשר למחוק בבקשה את האשכול 

נערך לאחרונה: לפני 3 שנים, 10 חודשים על ידי dvd. סיבה: למחוק אשכול

תגובה: היי לפני 3 שנים, 10 חודשים #125433

• אחת שאלתי
  • רצף ניקיון נוכחי: 40 ימים
  • דירוג פלטיניום
אהלן אחי היקר !
הרבה הצלחה , כל הכבוד על הצעד האמיץ שעשית.

לגבי הפיתרון - צר לי להגיד לך שאין מנוס מלצנזר את האתרים האלו . אני עובד עם המחשב ולפעמים אני שובר שיניים כי תמונות שאני צריך לעבודה חסומות לי אבל אין מה לעשות, הבנתי שאני לא יכול להמשיך בצורה הזאת .

אני לא מדבר רק על פייסבוק או אינסטגרם ,אלה אפילו על מאקו וואלה שהפכו לאתרי פורנו ללא התרעה מוקדמת וכל כתבה שנייה קשורה לדברים המיניים .

לגבי פייסבוק עם נטספארק הוא עובד מהדפדפן בצורה טובה , אין לי מושג לגבי אינסטגרם אולי אחד החברים יודע . וגם וואצאפ הוא דרך ליצירת קשר עם אנשים מרחוק .

בהצלחה בכל !.

תגובה: היי לפני 3 שנים, 10 חודשים #125434

• robinhood
  • דירוג פלטיניום
Dvd כתב on 16 יולי 2020 08:09:

היי 
נרשמתי עכשיו לאתר ,עדיין מרגיש לי ממש מוזר לשתף עם אנשים את הבעיות שלי אבל החלטתי שאני חייב לנסות..
אני נופל בחטא הזה הרבה ניסיתי ונלחמתי אבל לא הצלחתי להיגמל ..למרות שהצלחתי לתקופות יחסית ארוכות של 3/4 חודשים אבל זה היה שקר כי אמנם לא נפלתי אבל בעיניים הייתי נופל אבל עוצר את עצמי מלחטוא וזה היה הטעות שהייתי בטוח בעצמי עד שהתחילו נפילות ואז התכיפות עלתה ונפלתי יותר 
הבעיה הכי גדולה שלי זה הפלאפון ובעיקר האינסטגרם ..אני יודע שיש פה חלק שבקלות סגרו אותו אבל לי קשה..סגרתי אותו פעם אחת לכמה חודשים אבל החזרתי כי דרכו אני מצליח לשמור על קשר עם חברים שגרים רחוק ואי אפשר להיפגש ,למרות שאני מודע שזה שקר כי אני רק רואה תמונות שלהם שהם משתפים אבל בפועל אני אפילו בהודעה לא מתכתב איתם אבל קשה לי למחוק אני סוג של חייב לראות מה כל אחד העלה או טייל זה מסקרן ..
אשמח לעצות ..מקווה שאני יצליח להיות נקי כמה שיותר ..
תודה !

יש לך את האפשרות לסנן את זה עם נטספארק (אם כי יש לי פוסט ארוך שמסביר למה נטספארק זה גרוע כי שירות הלקוחות גרוע).

אולי הסינון נטפרי יעזור.

קראתי עכשיו מדריך להורים של אינסטגרם, וחוץ מלהגביל את הזמן של עצמך, או להגביל את עצמך באמצעות אפליקציות חיצוניות של חסימה, אין הרבה לעשות.

אז נסה את נטפרי או אפליקציות להגבלה עצמית (לא סינון). ואם זה לא מספיק אז תשקול אם השלוות נפש שלך שווה את הסקרנות הזאת.

הסקרנות הרגה את החתול...

שלום, אני robinhood, מומחה בטכנולוגיות סינונים של פורום שמור עיניך.
אני תמיד משתדל לשתף כל טיפת מידע שיש לי, אם אתה מעוניינים לקרוא:
איגוד כל המדריכים שלי בנושא סינון

תגובה: היי לפני 3 שנים, 10 חודשים #125436

• dvd
  • חבר קבוע
אחת שאלתי כתב on 16 יולי 2020 13:27:
אהלן אחי היקר !
הרבה הצלחה , כל הכבוד על הצעד האמיץ שעשית.

לגבי הפיתרון - צר לי להגיד לך שאין מנוס מלצנזר את האתרים האלו . אני עובד עם המחשב ולפעמים אני שובר שיניים כי תמונות שאני צריך לעבודה חסומות לי אבל אין מה לעשות, הבנתי שאני לא יכול להמשיך בצורה הזאת .

אני לא מדבר רק על פייסבוק או אינסטגרם ,אלה אפילו על מאקו וואלה שהפכו לאתרי פורנו ללא התרעה מוקדמת וכל כתבה שנייה קשורה לדברים המיניים .

לגבי פייסבוק עם נטספארק הוא עובד מהדפדפן בצורה טובה , אין לי מושג לגבי אינסטגרם אולי אחד החברים יודע . וגם וואצאפ הוא דרך ליצירת קשר עם אנשים מרחוק .

בהצלחה בכל !.

תודה רבה על התגובה ! 
שמעתי על נטספארק אבל עדיין קשה לי לפנות אל החסימות האלה כי חוץ מהדברים הלא צנועים שיש בפלאפון והנפילות יש מחא דברים שאני אוהב וקשה לי להתנתק מהם ביניהם זה גם פייסבוק ..
שוב תודה זה לא מובן מאליו !

תגובה: היי לפני 3 שנים, 10 חודשים #125437

• dvd
  • חבר קבוע
robinhood כתב on 16 יולי 2020 14:26:

היי 
נרשמתי עכשיו לאתר ,עדיין מרגיש לי ממש מוזר לשתף עם אנשים את הבעיות שלי אבל החלטתי שאני חייב לנסות..
אני נופל בחטא הזה הרבה ניסיתי ונלחמתי אבל לא הצלחתי להיגמל ..למרות שהצלחתי לתקופות יחסית ארוכות של 3/4 חודשים אבל זה היה שקר כי אמנם לא נפלתי אבל בעיניים הייתי נופל אבל עוצר את עצמי מלחטוא וזה היה הטעות שהייתי בטוח בעצמי עד שהתחילו נפילות ואז התכיפות עלתה ונפלתי יותר 
הבעיה הכי גדולה שלי זה הפלאפון ובעיקר האינסטגרם ..אני יודע שיש פה חלק שבקלות סגרו אותו אבל לי קשה..סגרתי אותו פעם אחת לכמה חודשים אבל החזרתי כי דרכו אני מצליח לשמור על קשר עם חברים שגרים רחוק ואי אפשר להיפגש ,למרות שאני מודע שזה שקר כי אני רק רואה תמונות שלהם שהם משתפים אבל בפועל אני אפילו בהודעה לא מתכתב איתם אבל קשה לי למחוק אני סוג של חייב לראות מה כל אחד העלה או טייל זה מסקרן ..
תודה !

יש לך את האפשרות לסנן את זה עם נטספארק (אם כי יש לי פוסט ארוך שמסביר למה נטספארק זה גרוע כי שירות הלקוחות גרוע).

אולי הסינון נטפרי יעזור.

קראתי עכשיו מדריך להורים של אינסטגרם, וחוץ מלהגביל את הזמן של עצמך, או להגביל את עצמך באמצעות אפליקציות חיצוניות של חסימה, אין הרבה לעשות.

אז נסה את נטפרי או אפליקציות להגבלה עצמית (לא סינון). ואם זה לא מספיק אז תשקול אם השלוות נפש שלך שווה את הסקרנות הזאת.

הסקרנות הרגה את החתול...

תודה רבה על התגובה 
אתה יכול להמליץ לי על אפליקציות להגבלת עצמית ? 

תגובה: היי לפני 3 שנים, 10 חודשים #125438

• robinhood
  • דירוג פלטיניום
Dvd כתב on 16 יולי 2020 14:55:

robinhood כתב on 16 יולי 2020 14:26:

היי 
תודה !

אולי הסינון נטפרי יעזור.

הסקרנות הרגה את החתול...

תודה רבה על התגובה 
אתה יכול להמליץ לי על אפליקציות להגבלת עצמית ?

screen time לאייפונים. lock me out לאנדרואיד.

שלום, אני robinhood, מומחה בטכנולוגיות סינונים של פורום שמור עיניך.
אני תמיד משתדל לשתף כל טיפת מידע שיש לי, אם אתה מעוניינים לקרוא:
איגוד כל המדריכים שלי בנושא סינון

תגובה: היי לפני 3 שנים, 10 חודשים #125440

• מתרפא
  • רצף ניקיון נוכחי: 210 ימים
  • דירוג פלטיניום
ברוך הבא חבר יקר!

הצעד הראשון בתהליך ההחלמה זה להעיף את כל בקבוקי השתייה שלנו.. בלי זה אין אפשרות בכלל להתחיל להימנע מן ההרגל...

בקרוב בלי נדר אצרף ציטוטים או קטעים מקונטרס שכתב הרב שלי שנקרא "הציץ ונפגע"
על אינטרנט לא חסום ופלאפונים פרוצים..

אני לא רק התחברתי אלא הזדעזתי עד כמה התחברתי.. במיוחד במיוחד בתור מכור!

אני בטוח שזה יהיה לעזר ולחיזוק להרבה מאוד אנשים כפי שזה היה לי..
מאמין שזה יהיה רלוונטי גם עבורך ודרך זה והסיפורים שכתובים שם תוכל להבין כמה ההימצאות שלנו ליד פתח הבור הזה מסוכנת ולא מותירה לנן בכלל סיכוי...

אוהבים

תגובה: היי לפני 3 שנים, 10 חודשים #125443

• הלוחם613
  • רצף ניקיון נוכחי: 10 ימים
  • דירוג כסף

וואלה אחי תיהיה חזק!
אני מבין אותך שזה מאוד קשה!  אבל אין ברירה אחי אנחנו חייבים להתקדם בחיים, נכון שצריך לעשות את זה בלי לחץ, אבל זה חייב לקרות באיזה שלב, אני מאחל לך המון בהצלחה בהמשך הדרך!!
אתה לא תאמין כמה אתה תוכל להיות גאה בעצמך!!
אתה הולך ברחוב סתם לעצמך, ובלב פנימה אתה אומר ''תקשיב, אני גבר אמיתי!! אני לא עושה כל מה שבא לי!  יש לי גבולות אפילו שאני לא תמיד מבין אותם . ''
תנשום עמוק, תעצום את העיניים ותרגיש איך התחושה הזו ממלאת אותך במשמעות אמיתית!!
ולגבי השמירת קשר... וואלה אחי לא יודע מה להגיד לך אבל יש היום בערך 1,568 אפשרויות לשמור על קשר עם חבר... אז אם יד על לב אני לא בטוח שאתה בטוח... שזה הסיבה שכ''כ קשה לך.
אני ממש מעריך אותך ומאחל לך המון הצלחה!!

הלוחם613.

תגובה: היי לפני 3 שנים, 10 חודשים #125444

• dvd
  • חבר קבוע
מתרפא כתב on 16 יולי 2020 16:11:
ברוך הבא חבר יקר!

הצעד הראשון בתהליך ההחלמה זה להעיף את כל בקבוקי השתייה שלנו.. בלי זה אין אפשרות בכלל להתחיל להימנע מן ההרגל...

בקרוב בלי נדר אצרף ציטוטים או קטעים מקונטרס שכתב הרב שלי שנקרא "הציץ ונפגע"
על אינטרנט לא חסום ופלאפונים פרוצים..

אני לא רק התחברתי אלא הזדעזתי עד כמה התחברתי.. במיוחד במיוחד בתור מכור!

אני בטוח שזה יהיה לעזר ולחיזוק להרבה מאוד אנשים כפי שזה היה לי..
מאמין שזה יהיה רלוונטי גם עבורך ודרך זה והסיפורים שכתובים שם תוכל להבין כמה ההימצאות שלנו ליד פתח הבור הזה מסוכנת ולא מותירה לנן בכלל סיכוי...

אוהבים

תודה !

תגובה: היי לפני 3 שנים, 10 חודשים #125445

• dvd
  • חבר קבוע

למחוק

נערך לאחרונה: לפני 3 שנים, 10 חודשים על ידי dvd. סיבה: למחוק אשכול

תגובה: היי לפני 3 שנים, 10 חודשים #125446

• אחת שאלתי
  • רצף ניקיון נוכחי: 40 ימים
  • דירוג פלטיניום
Dvd כתב on 16 יולי 2020 19:21:

תודה רבה על העזרה 
באמת הבנתי ממכם שאין מנוס מלמחוק וגם עם עצמי אני יודע שזה חלק גדול הנפילה שלי וברוך ה' היום בהחלטה של רגע מחקתי את האינסטגרם (החשבון עצמו והאפליקציה) כי ידעתי שאם אני יחשוב יותר מידי אני לא ימחק ובחרתי לפעול כמו היצר שמפיל אותי בהחלטה של רגע בחרתי להלחם בהחלטה של רגע ומחקתי היום את החשבון ועכשיו אני מוריד את האפליקציה lock me out להגבלה כי אם כל זה שצריך לפעול מהר אם אני יפעל מהר מידי אני יחזור להכל בבום (קרה כבר פעם אחת לצערי שמחקתי אינסטגרם וחזרתי לפתוח חשבון חדש..)פייסבוק כרגע ממש קשה י למחוק כי זה כמו אתר חדשות זה פחות מפיל אותי אני פשוט אגביל או אעשה סינון ונקווה לטוב בעזרת ה' ..
תודה רבה על העזרה ברוך ה' היום היה ניסיונות בעבודה להסתכל ולהביט ולצערי היו רגעים שהסתכלתי אבל ברוך ה' הצלחתי להעביר את היום נקי נקווה לטוב מחר 
תודה רבה חברים בלעדיכם לא הייתי מתחיל אפילו להלחם 
תודה !

אשרייך על הצעד , אני יודע שזה לא פשוט .
כל אחד מאיתנו עבר את השלבים האלו בדיוק שאתה עובר עכשיו .
ממליץ לך בתור שלב ב' להתקין נטספארק - 180 שקל בשנה אבל זה יאפשר לך להמשיך להיות בפייסבוק ושאר הדברים אבל בצורה כשרה כך שיהיה לך יותר קל בהמשך הדרך  . 
הצלחה בכל השם אוהב אותך .

נערך לאחרונה: לפני 3 שנים, 10 חודשים על ידי אחת שאלתי.
  • עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.51 שניות

Are you sure?

כן