ברוכים הבאים, אורח

ימי זעם?!רוצה לשתף
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: ימי זעם?!רוצה לשתף 1701 צפיות

ימי זעם?!רוצה לשתף לפני 4 שנים, 4 חודשים #119751

אז ככה אני באתר בערך 4 שנים.. לפני כחודש וחצי דיברתי לראשונה עם חבר מהאתר שהאמת גם רציתי שיהיה הספונסר שלי אבל....לא אסתייעא מילתא. אותו חבר שלח אותי למישהו אחר ומה שהבנתי אני עם הפגמי אופי שלי "מה אני כל כך גרוע שאין לו כח אליי" "למה אני צריך בכלל להיות שפן נסיונות" "אני צריך מישהו עם יותר נסיון"....אבל טעיתי בגדול ברוך השם..אותו החבר ידע בדיוק למה הוא שולח אותי אליו (כנראה שסוף סוף הנסיון מדבר בעד עצמו).
הכל התחיל בסדר ברוך השם הרגשתי פורח,שלא קשה לי כל כך. אמרתי לעצמי"אולי בגלל שעברת כל כך הרבה סבל בתוך התאווה עכשיו שאני רוצה לצאת ממנה יהיה לי קל כי לא ארצה להיות שוב בתוך הסבל הזה".התחלתי לשתף חברים,הרגשתי טוב מאוד שהתאווה מרפה ממני... אבל לפני יומיים התחילו ימי זעם (אולי ביטוי קצת קשה אבל אמיתי), רצון לתאווה ,לשוטטות, לריגושים,השיא היה אתמול בלילה שהמשיך היום בבוקר: לא האמנתי שזה יקרה אבל בדרך לעבודה היו לי "תיקים" לא עניין אותי דבר, הרגשתי געגוע עמוק לתאווה,לדמויות,לשכרון חושים. (חשוב לי לציין שב"קריז" כזה אני מגיע ב6 בבוקר לעבודה כדי "לעשות מלאכתי" מהר לפני שכל האנשים יגיעו למשרדים) ממש התחלתי לרעוד ולבכות...הרגשתי שאין לי כלום בעולם אלא זה...דיברתי עם הספונסר ועם עוד חבר יקר שממש מנסים לעזור לי..אז פה המקום לומר לכם תודה רבה על כל הנתינה...ברגע ששמעתי בקבוצה הטלפונית חבר שדואג לי וחושב עליי זה פשוט בום!!העלים את התאווה (אני בכוננות יודע שזה עוד יתקוף),פתאום התמלאתי שמחה שוואלה יש מי שחושב עליי ורוצה לעזור לי באמת..זה פשוט מילא אותי.
23 ימי נקיות..רק להיום
אסירותודה לאבא היקר שכל כך עוזר 
לספונסר הקדוש(ת)
ולחברים היקרים שמקדישים מזמנם על מנת לעזור 
בעיקר לך מתרפא שמרפא;)
תודה תודה תודה
אוהב אותכם

נערך לאחרונה: לפני 4 שנים, 4 חודשים על ידי עלה קטן.

תגובה: ימי זעם?!רוצה לשתף לפני 4 שנים, 4 חודשים #119755

• Kdouchat
  • רצף ניקיון נוכחי: 252 ימים
  • דירוג פלטיניום

שלום חבר יקר !

אוהב אותך מאד !

אתה עושה דרך נפלאה ברוך השם. אל תדאג, עם הזמן הקריזים ילכו ויתקטנו בעזרת השם, והשמחה והשלווה ימלאו אותך !

באמת אחד החברים שהכי משכנעים לא לפעול על תאווה זה מתרפא. דברים היוצאים מהלב.. נכנסים ללב.

בהצלחה אחי!

תמשיך לשתף אם יהיה לך כח, אולי תפתח יומן מסע ותשמח לעקוב אחרי ההתקדמות שלך בעזרת השם !

חנוכה שמח !

תגובה: ימי זעם?!רוצה לשתף לפני 4 שנים, 4 חודשים #119756

• שבי1
  • רצף ניקיון נוכחי: 2485 ימים
  • דירוג פלטיניום
שלום עלה קטן .
שמח לשמוע על ההחלמה ועל פעולות ועל ספונסר מדהים. 
בהצלחה בהמשך. 
אוהבים אותך

תגובה: ימי זעם?!רוצה לשתף לפני 4 שנים, 4 חודשים #119757

• מתרפא
  • רצף ניקיון נוכחי: 210 ימים
  • דירוג פלטיניום

וואו! ממש ממש ריגשת אותי ידידי היקר והאהוב !

אני לא חושב שאני מרפא חחחח בקושי מצליח לרפא את עצמי! אבל שמח מאוד שהקב"ה זיכה אותי בכזאת מתנה שבזכותי מישהו יישמר מנפילה ולו רק להיום! רק ליום אחד! 

אני מאוד רוצה להגיד לך אח יקר לא רוצה לבעס אותך או לדכא אותך אבל יהיו ימים קשים כאלה... אני עברתי אותם... של קריזים ממש ממש קשים שמגיעים כבר לרמה פיזית קשה...

קשה מאוד לעבור אותם, סליחה, בלתי אפשרי לעבור אותם!! אלא אם הקב"ה עושה נס. ואנחנו צריכים לעשות כל שביכולתינו כדי לאפשר לנס לקרות, ואם בכל זאת הוא לא קרה לא להתבאס ולהמשיך הלאה. 
לנו יש שליטה אך ורק על הפעולות לא על התוצאות.

היום הציל אותך שחבר דאג לך וחשב עלייך. מחר המחלה תתחזק.. זה כבר לא יעזור או יעזור פחות.
אני ניצלתי בתקופה הראשונה של החודשיים הראשונים עשרות פעמים בזכות ניסים של השם. ניסים גלויים! הייתה גם פעם אחת שחבר מאוד יקר פה בפורום התקשר אליי בדיוק שכבר נשברתי אחרי בערך 40 ימים או 50 לא זוכר... כבר גלשתי בפורנו... הייתי בדרך לשימוש.. והוא התקשר ואנחנו עשינו הסכם בינינו שאם הוא מתקשר אני עונה לא משנה איפה אני וכמה אני בניתוק אני לא מסנן אותו. והוא בתמורה גם התחייב לאיזה משהו אחר.
והשיחה הזאת שלו הצילה אותי... לא יכלתי לוותר כבר כי כבר הייתי בתוך הפורנו בתחילת המהלך כבר... ואסירות תודה איכשהו בדרך נס רק לדבר איתו על הקו הצליח לעזור לי לוותר ולברוח ממעגל ההתמכרות בשלב האחרון שממש לפני השימוש..

אני עפתי לשמיים עם ההצלה הזאת והסיעתא דשמיא והנס הגלוי הזה ואילו הספונסר שלי לא רק שלא התלהב אלא אמר שאני בדרך לא טובה כי אי אפשר להסתמך על הנס... 

אסירות תודה שבאמת הנס הזה קרה עשרות פעמים... אבל באיזשהו שלב הבנתי שאני חייב לעשות את הפעולות שהספונסר אומר אחרת אני לא יוכל להמשיך ככה עוד הרבה זמן...

חס ושלום לא רוצה לבעס אותך או לצנן לך את ההתלהבות אני אוהב אותך וכל כך שמח על זה שעזרתי! אבל אם אני לא אעשה את זה המחלה תעשה את זה מחר...

אוהבים! תמשיך לשתף ולמצוא חברי תכנית דומים לך ולי שתוכל להתחבר אליהם! ומקווה שגם יום אחד תוכל להגיע לקבוצה חיה שמה באמת נמצא הנס הגדול מכולם.

אני מעיד על עצמי שאם לא הקבוצה של יום ראשון בת"א לא הייתי שורד לפחות 5 ימי ראשון שאני זוכר.

אוהבים אחי והמון בהצלחה וכמובן מצפה לשיחה ממך מחר כבכל יום

תגובה: ימי זעם?!רוצה לשתף לפני 4 שנים, 4 חודשים #119762

• אבי גולן
  • רצף ניקיון נוכחי: 208 ימים
  • דירוג פלטיניום

וואיי, מרגש השיתוף שלך,
תמשיך לבוא, החלמה הינו תהליך, עם המון תקווה, דברים טובים קורים,
תאמין לי, יהיה קשיים אבל יהיה גם הצלחות, שהם יהיו האור לדרך המקסימה.

אֲנִי מַאֲמִין בֶּאֱמוּנָה שְׁלֵמָה. שֶׁהַבּוֹרֵא יִתְבָּרַךְ שְׁמוֹ הוּא בּוֹרֵא וּמַנְהִיג לְכָל הַבְּרוּאִים. וְהוּא יכול בכוחו לתת לי עוד יום נקי ומפוכח.

תגובה: ימי זעם?!רוצה לשתף לפני 4 שנים, 4 חודשים #119793

• מתרפא
  • דירוג פלטיניום

עלה קטן תקרא את זה, כתבתי את זה לחבר פה בפורום לפני שלושה חודשים ושבוע, כשהייתי נקי 36 יום. בשיא הקריזים בשיא ה"מלחמה" בדרך לתאי הגזים.... ממש ככה זה הרגיש לי סליחה על הביטוי מקווה שאף אחד לא ייפגע אבל אמיתי זה מה שהרגשתי.

תקרא גם 2 הודעות למעלה את מה שהוא כתב...

הקריזים האלה היו כל כך קשים גם היום במבט לאחור שאני מסתכל אני לא מבין בכלל איך עברתי אותם.. זה תמיד הייתה הנקודה בנסיון הגמילה שלי שלא הייתי מצליח לעבור... שאמרתי אם הקב"ה מעביר אותי דבר כזה אז אין מה לעשות כנראה אני אמור להשתמש וזהו .. כי אני לא מסוגל לעבור את זה .. זה לא הגיוני שאני אעבור את זה .. שמישהו יכול לעבור את זה ..

לא מאמין שעברתי את זה.... פשוט לא מאמין..

רק בזכות הקב"ה שבא דרך הקבוצות, החברים, הספונסר והפעולות. רק בזכותם.. אין לי כל הסבר אחר.. 

נערך לאחרונה: לפני 4 שנים, 4 חודשים על ידי מתרפא.

תגובה: ימי זעם?!רוצה לשתף לפני 4 שנים, 4 חודשים #119806

• יוסף העצני
  • רצף ניקיון נוכחי: 3 ימים
  • חבר חדש

וואוו
אתה מתאר את זה בכזה נונשלנטיות אבל אני הקפתי את עצמי בשני חברים טובים שאוכל להתקשר אליהם אבל ברגע האמת הכל בורח ואני לא מצליח להתקשר אליהם
איך למען ה עושים את זה ?

תגובה: ימי זעם?!רוצה לשתף לפני 4 שנים, 4 חודשים #119811

• מתרפא
  • דירוג פלטיניום
אכן מזדהה איתך ואין ערובה להצלחה... וגם אין ערובה שאם מתקשרים אז יוצאים מהקריז או שורדים אותו...

זה באמת נס..

אני מוצא שמה שעוזר לי בנושא הזה זה העובדה שכשאני לא בקריז וכשהכל בשליטה אני כל הזמן מתקשר כל הזמן. ואז אני יוצר איזשהי התניה של התקשרות לחבר וכשמגיע קריז (למעשה כבר קצת לפני כשאני רואה שאני בסכנה) יש סיכוי בכלל שאצליח להרים טלפון..

אבל ללא ספק זה נס, עצם הרמת הטלפון החיוג וגם העובדה שזה אשכרה עוזר..

תגובה: ימי זעם?!רוצה לשתף לפני 4 שנים, 4 חודשים #119826

• משתמש1
  • רצף ניקיון נוכחי: 9 ימים
  • דירוג זהב

מחזק מאוד מה שכתב מתרפא.
ההרגל משפיע המון על כל תהליך ההחלמה.
התרגלתי כ"כ המון שנים לפגום בפגם הברית ותירצתי לעצמי המון תירוצים למה זה נכון לפעול כך גם כשידוע לי שזה הכל שטויות ואין שום אמת בזה, אבל כך התרגלתי. לשקר את עצמי.
כעת עליי להתרגל בדברים אחרים כנגד אלו כדי לחזק את עצמי ולהוריד את האחיזה של התאווה ממני.
שיחות טלפון עם חברים גם בימים שקטים, השתתפות בקבוצות, פעולות החלמה כפי שמתארים כאן גם בימים שאני מרגיש חזק ואין צורך בזה. כל אלו ואחרים מרגילים אותנו לפעול במצבי חירום גם כשלא בא לנו ואנחנו בתוך זה.

תודה רבה מתרפא!

תגובה: ימי זעם?!רוצה לשתף לפני 4 שנים, 4 חודשים #119827

• shomerbrit38
  • רצף ניקיון נוכחי: 18 ימים
  • חבר ותיק

אמת!

תגובה: ימי זעם?!רוצה לשתף לפני 3 שנים, 3 חודשים #132021

• קדימה
  • רצף ניקיון נוכחי: 371 ימים
  • דירוג פלטיניום

כן, גם אני מרגיש ככה,
שנכנסתי פה לאתר בהתחלה ממש פחדתי שיזהו אותי,