ברוכים הבאים, אורח

90 יום... חחח... מי בכלל חשב על זה...
(0 צופה) 

נושא: 90 יום... חחח... מי בכלל חשב על זה... 75833 צפיות

תגובה: 90 יום... חחח... מי בכלל חשב על זה... לפני 4 שנים #122023

• יהודי מתוק
  • רצף ניקיון נוכחי: 1 יום
  • דירוג פלטיניום

וואו אחי מרשים כל פעם מחדש ההשקעה שלך בהחלמה, כמה טלפונים עשית מדהים!!
"אני לא מצליח לדמיין איך אני עובר את מחר בלי לשחק במשחק הזה" 
אני מציע לך דווקא לדמיין לפרטים איך אתה עובר את זה מחר למי אתה מתקשר באיזה קבוצות משתתף ואיך בערב אתה מפרגן לעצמך בסעודה מפנקת לכבוד ההצלחה שלך תדמיין מה בדיוק תכין אח"כ תדמיין איך אתה משתף אותנו פה ביומן..
אוהב אותך אחי מאחל לך שאלוקים יראה את דמעותיך ויעזור לך!!!

תגובה: 90 יום... חחח... מי בכלל חשב על זה... לפני 4 שנים #122035

• ניסן
  • רצף ניקיון נוכחי: 497 ימים
  • דירוג פלטיניום

פעולה שהתחילה להשתרש אצלי, היא פנייה לכח עליון שיעזור לי באופן כללי.
למדתי שאני לא יכול לבקש ממנו שיעשה עבורי מה שאני רוצה, אחרת אני שוב מנהל את חיי.
אם אתה מבקש - עזור לי לא להיכנס למחשב, עזור לי לא לכעוס על קולגה לעבודה או כל פעולה ספציפית. אתה השולט והמנהל.
התחלתי לפנות לכח עליון ולבקש - תעזור לי, וזהו. בלי לפרט
זה מתחיל לעזור לי למצוא שלווה

תגובה: 90 יום... חחח... מי בכלל חשב על זה... לפני 4 שנים #122036

המשתוקק כתב on 26 אפר' 2020 21:17:

מתרפא יקר!
סליחה ומחילה על ההודעה שלי הקודמת, (ברור שהקבוצות וכו' עובדות, התכוונתי - שאולי הן בעצמן - כבר הופכות לשיגרה וכבר לא מרשימות כפי שהיו בעבר, האמת, מכיוון שאני לא בתכנית כזו, אז דברי הם מהשערה בלבד, יתכן מאוד שטעיתי. אני מאוד מעריך את ההתמודדות העיקשת שלך ולומד ממך המון)

תודה רבה חבר יקר על ההודעה שכתבת, כי האמת היא שהפריע לי קצת מה שכתבת, אני לא הייתי כותב את הדברים כשאני לא יודע במה מדובר.
ולעצם הענין, א"א להסביר כאן מה זה הקבוצות, אבל בכל אופן צריך לדעת שלא מדובר כאן באיזה קבוצות תמיכה שעושות לי נחמד ולכן אני נשאר נקי, מדובר כאן על משהו אחר לגמרי, ולכן אכן המשפט שכתבת בהסתייגות 'אולי הן בעצמן כבר הופכות לשיגרה וכבר לא מרשימות כפי שהיו בעבר' אכן היה צריך להיכתב בהסתייגות כיון שהוא לא נכון. אכן יש פעמים שהוא קרוב לנכון, אבל הפתרון הוא לא לחפש פתרונות אחרים אלא לשנות את הגישה שלי לענין. ואין כוונתי שאסור להשתמש בפתרונות אחרים, אלא שבמקרה כמו שלי שאין לי פתרונות אחרים והפתרון שעובד לי הוא הצעדים, ממילא אני צריך למצוא את הדרך איך להפיק את התועלת מהקבוצות, וזה אפשרי.
דבר נוסף בהקשר לקבוצות, התוכנית היא לא הקבוצות אלא התוכנית היא עבודת הצעדים, והקבוצות הם כלי נוסף לעזור לי לעבוד את הצעדים ויש בזה עוד כמה תועלות בשביל המחלה שלי, וכמו שחבר הגדיר פעם שהקבוצות הם אלו שנותנות לי את הכח והנכונות להמשיך לעבוד את הצעדים בין קבוצה לקבוצה.

בהצלחה רבה
חבר יקר
וד"ש לתינוק הרך
ממש קצרתי ויתכן שהדברים לא הובנו כ"כ, אבל זה כעת מה שביכולתי לכתוב.

אסירות תודה לאבא אוהב ששומר אותי נקי מ - י' ניסן חודש הגאולה ה'תשע"ה

........................................................................................................

מודה אני לך שאתה הוא ה' אלוקי ואלוקי אבותי לעולם ועד, צור חיינו מגן ישענו אתה הוא לדור ודור. נודה לך ונספר תהלתך, על חיינו המסורים בידך ועל נשמותינו הפקודות לך ועל ניסיך שבכל יום עמנו ועל נפלאותיך וטובותיך שבכל עת ערב ובוקר וצהריים, הטוב כי לא כלו רחמיך, והמרחם כי לא תמו חסדיך מעולם קוינו לך.

יומן המסע שלי - מתחיל שוב וצועד לאלוקים  או כאן.          הפוסט שלי ב"הצג עצמך"  או כאן.      המשפחה שלנו - משפחת "שמור עיניך"  או כאן

תגובה: 90 יום... חחח... מי בכלל חשב על זה... לפני 4 שנים #122037

• טהרני
  • רצף ניקיון נוכחי: 3306 ימים
  • דירוג פלטיניום
  • עלי לבחור בין כניעה להשפלה
יהודי מתוק כתב on 26 אפר' 2020 20:39:

וואו אחי מרשים כל פעם מחדש ההשקעה שלך בהחלמה, כמה טלפונים עשית מדהים!!
"אני לא מצליח לדמיין איך אני עובר את מחר בלי לשחק במשחק הזה" 
אני מציע לך דווקא לדמיין לפרטים איך אתה עובר את זה מחר למי אתה מתקשר באיזה קבוצות משתתף ואיך בערב אתה מפרגן לעצמך בסעודה מפנקת לכבוד ההצלחה שלך תדמיין מה בדיוק תכין אח"כ תדמיין איך אתה משתף אותנו פה ביומן..
אוהב אותך אחי מאחל לך שאלוקים יראה את דמעותיך ויעזור לך!!!

בעקבות היהודי המתוק, אני מציע גם לדמיין איך אתה מרגיש אחרי שסיימת את המשחק הזה ואולי גם אחרי שסיימת את הנקיות הנוכחית שלך ביחד איתו. לא בקטע של הפחדות ואיומים, אלא בקטע של להתפכח ולראות לאיפה זה מוביל אותי.

אני לא אשכח איך באחת מהשבתות למכורים שיתפתי מישהו באיזו פנטזיה שלי, והוא הריץ איתי בסבלנות את הסרט קדימה "אוקיי. עשית את ואת זה, ומה קורה אחר כך?" עד שהנקודה לנקודה שבה אני רוצה להתאבד... זה קצת הזכיר לי למה הגעתי לתוכנית ועזר לי להתפכח.

אגב, אותו חבר היה אחד הראשונים שדיברו איתי בטלפון לפני שהגעתי לקבוצות, והיום הוא כבר לא איתנו, כמו עשרות רבות של חברים שהספקתי לפגוש לאורך השנים... זה שאנחנו עדיין כאן ובעניין, זו ברכה גדולה שאסור לזלזל בה.

ליומן המסע שלי     הפוסט שהסביר לי מה הבעייה     הפוסט שהסביר לי מה הפתרון
אני חסר אונים, אנא עזור לי!

כאשר "בידך אפקיד רוחי" אז "פדית אותי ה' א-ל אמת". וככל שהצד הראשון של המטבע יהיה יותר בשלימות, כך גם הצד השני.

תגובה: 90 יום... חחח... מי בכלל חשב על זה... לפני 4 שנים #122038

• טהרני
  • דירוג פלטיניום
*עד שהגענו לנקודה. 
משום מה לא מצליח לערוך כאן... 

כאשר "בידך אפקיד רוחי" אז "פדית אותי ה' א-ל אמת". וככל שהצד הראשון של המטבע יהיה יותר בשלימות, כך גם הצד השני.

תגובה: 90 יום... חחח... מי בכלל חשב על זה... לפני 4 שנים #122049

• משתמש1
  • רצף ניקיון נוכחי: 9 ימים
  • דירוג זהב

יש אפשרות לחסום את הפלאקיי ליומיים לפחות?
אני חושב שזה מאוד ירגיע אותך ויסיר מעט מן המחשבות שמטרידות אותך בזמן האחרון.
כמו כן, מה לגבי השוטטות. האם אתה עדיין פותח מעגל לפני ואחרי כן?

תגובה: 90 יום... חחח... מי בכלל חשב על זה... לפני 4 שנים #122052

• מתרפא
  • רצף ניקיון נוכחי: 210 ימים
  • דירוג פלטיניום

וואו.. איזה כיף לקרוא.. כל כך הרבה תגובות וחיזוקים.. כל כך כיף לקרוא כל אחד ואחד.. תודה רבה רבה לכם !

אנסה להגיב בקצרה לכל עניין...
משתוקק כבר שוחח איתי בפרטי והסברתי לו שבכלל לא נפגעתי או כעסתי.. זה באמת נראה מהצד כאילו התכנית לא עובדת עבורי אבל הסברתי לו שזה אני שלא עובד אותה ולא להיפך..
התכנית עובדת למי שעושה אותה נקודה. ויש מספיק הוכחות לזה בקבוצות.

טהרני - מאוד מאוד מזדהה ומתחבר לזה.. וגם לי חבר עשה את זה לפני בערך 4 חודשים כשהייתי בנקודת שבירה.. ואז חבר תכנית יקר הוריד את הכפפות ואמר לי אוקיי יאללה.. דבר אליי.. תתאר לי בפרטי פרטים את כל מה שאתה רוצה לעשות עכשיו. בפירוט מדוייק.
היה לי קצת מביך אבל זרמתי כי באמת הייתי במצב קשה ולקראת שימוש...
תיארתי בפרטי פרטים מה הייתי רוצה לעשות ואיך וכו' וכו' עד הגמירה המיוחלת..
חשבתי ששם זה נגמר ואז הוא אמר לי מצויין. גמרת. מה עכשיו?

עמדתי נבוך מול השאלה... אמרתי לא יודע.. חוזר הביתה.. מאונן שוב.. שוב פורנו.. שוב שם שוב פה... והוא זרם איתי מעולה מה הלאה?
וכך המשכנו עוד ועוד עד שהגעתי חזרה לנקודה שאני עומד בשדה ובוכה את נשמתי ומבקש למות.

זה עזר... מאוד.. זה שיחרר אותי מהאובססיה של פעם שעברה לחלוטין.
וזה גם עבד בעוד כמה פעמים שעשיתי את זה מאז, לעצמי.

גם כאן ניסיתי לעשות את זה ולדמיין קדימה... והמחשבה רק התעצמה ונכנסתי לזה עוד יותר אז נבהלתי ועצרתי..

אבל זה בהחלט רעיון מצויין שעזר לי בעבר.

משתמש יקר.. כן.. אפשר לשים את הפלאקי על יומיים..
אני יכול גם לדבר עם נתיב שיחסמו לי את האופציה להפוך את הטלפון למודם.. מה שהם למעשה לא הסכימו בהתחלה לעשות וממש נצרכתי לריב איתם כדי שייפתחו לי את זה... כי בלי זה האינטרנט בעבודה חוסם אתרים מהסוג הזה ולא אוכל להיכנס כלל..

אני יכול גם פשוט למחוק את ההתקדמות שלי במשחק... את השמירה שלי.. זה יבעס אותי ברמה שלא ארצה לחזור אליו ולשחק שוב (התקדמתי ממש הרבה..)

יש לי כמה וכמה צעדים שאני יכול לעשות.. כדי להשתחרר מהאובססיה למשחק הזה..

אני פשוט לא מצליח לעשות אף אחד מהם...

בקושי מצליח לוותר על לשחק בו..

אבל מתפלל לאלוקים שיעזור לי וייתן לי רגע של צלילות הדעת ואעשה את זה פשוט וזהו.. הלוואי...

לשיתוף היומי. היום ה-256.
באסירות תודה ענקית... לא מובן בכלל.. בנס גמור... אתמול בלילה לא פתחתי את הפלאקי למשחק הזה..

מאוד רציתי.. מאודדדדד...
רציתי זה לא מספיק אפילו כדי לתאר..

שיתפתי מלא פעמים.. בלי הפסקה.. חוסר אונים.. פתחתי מעגלים...

התקשרתי לספונסר באמצע הלילה ואמרתי לו תשמע אני לא עומד בזה.. אני לא מצליח.. אני לא יכול לדמיין איך מחר אני מעביר את היום בלי לשחק בזה... אני נופל ופותח את זה ואז נופל מה לעשות????

דיברנו.. הוא הנחה אותי לשתף חברים.. לפתוח מעגלים.. לדווח לו כשנכנסתי למיטה בלי שפתחתי.. ולקרוא את הצעד הראשון שלי.

התפללתי ערבית בבכי לקב"ה.. אמרתי לו שאני אבוד האובססיה סוגרת עליי ואני מתרסק.. ואם הוא לא מציל אותי אני מחר נופל וזהו. אין לי סיכוי ואני צריך את העזרה שלו עכשיו דחוף.

זה המשיך לשגע אותי עד שנכנסתי למיטה.. עשיתי שריר.. בכוח. לא פתחתי את זה בכוח...
וכאב לי השריר למחרת אבל לפחות המשחק נשאר סגור.

עד אמצע היום סערך זה המשיך לשגע אותי... ואז חלה תפנית..

התפללתי לבורא עולם שיעזור לי להתמקד בעבודה..
המשימה הנוכחית שלי נורא משעממת ומבעסת.. כך שאני מוצא את עצמי חסר מוטיבציה לעבוד ומחפש שטויות...

התפללתי במנחה שיעזור לי.. שיעזור לי לעבוד ולהנות מהעבודה כמו פעם. זה מה שיכול להציל אותי..

ופתאום אחרי כמה שעות טלפון מהבוס איזשהי תקלה מצב חירום - בום. משימה חדשה. בדיוק מה שרציתי. בתחום שאני אוהב ומכיר.

עכשיו אין לי תירוצים.

אסירות תודה שהאובססיה קצת נרגעה.
קצת!
היא לא נעלמה, היא שם, אורבת, מחכה להזדמנות שלה.

עליי להמשיך לשתף ולפתוח מעגלים ולכתוב ולמסור חוסר אונים. כל יום כל רגע.

אם אני אירדם לרגע ואשכח - היא תתנפל עליי בשניות ואני אפתח את המשחק וכאשר אבדתי אבדתי ל"ע...

זהו.. תיכף נכנס לישון, במעגל עם חבר שלא פותח את זה שוב עד שנכנס למיטה..

אוהב אתכם צריך אתכם ותודה רבה שאתם איתי בדרך!

תגובה: 90 יום... חחח... מי בכלל חשב על זה... לפני 4 שנים #122053

• robinhood
  • דירוג פלטיניום
מתרפא כתב on 27 אפר' 2020 19:41:

אני יכול גם לדבר עם נתיב שיחסמו לי את האופציה להפוך את הטלפון למודם.. מה שהם למעשה לא הסכימו בהתחלה לעשות וממש נצרכתי לריב איתם כדי שייפתחו לי את זה... כי בלי זה האינטרנט בעבודה חוסם אתרים מהסוג הזה ולא אוכל להיכנס כלל..

לרימון/נטספארק יש אפשרות לחסום נקודה חמה בפלאפון אם אני לא טועה. 
בכל מקרה, בהצלחה רבה במאבקך.

הייתי אומר שהגיע הזמן לפתוח פה סוכנות הימורים ולהמר מי נופל ומתי, לפחות זה היה נותן קצת הומור לכל העניין.

שלום, אני robinhood, מומחה בטכנולוגיות סינונים של פורום שמור עיניך.
אני תמיד משתדל לשתף כל טיפת מידע שיש לי, אם אתה מעוניינים לקרוא:
איגוד כל המדריכים שלי בנושא סינון

תגובה: 90 יום... חחח... מי בכלל חשב על זה... לפני 4 שנים #122054

• Kdouchat
  • רצף ניקיון נוכחי: 254 ימים
  • דירוג פלטיניום

תודה רבה !

השיתופים שלך היום מחזקים אותי כמו השיתופים ששיתפת כשהתחלת את התכנית.

ממש תודה רבה לך !!!

אוהב אותך מאד ומתפלל שתצליח להירגע מזה.

אמן !

תגובה: 90 יום... חחח... מי בכלל חשב על זה... לפני 4 שנים #122063

• טהרני
  • דירוג פלטיניום
robinhood כתב on 27 אפר' 2020 20:03:

מתרפא כתב on 27 אפר' 2020 19:41:

לרימון/נטספארק יש אפשרות לחסום נקודה חמה בפלאפון אם אני לא טועה. 
בכל מקרה, בהצלחה רבה במאבקך.

הייתי אומר שהגיע הזמן לפתוח פה סוכנות הימורים ולהמר מי נופל ומתי, לפחות זה היה נותן קצת הומור לכל העניין.

מהמרים בהומור 

תגובה: 90 יום... חחח... מי בכלל חשב על זה... לפני 4 שנים #122161

• מתרפא
  • רצף ניקיון נוכחי: 210 ימים
  • דירוג פלטיניום

היום ה-259

אסירות תודה על יום שפוי. יומיים שפויים..

האובססיה מהמשחק ירדה.

עכשיו הבנתי את מה שענו לי חברים ותיקים כששאלתי האם התאווב עוזבת אחרי שנים של נקיות? והם ענו התאווה לא עוזבת אבל האובססיה עוזבת..

לא הבנתי את התשובה אז.. עכשיו אני מבין אותה.

יש לי עדיין תאווה לשחק במשחק האירוטי הזה.. ואני עדיין חושב / זוכר / מדמיין לפעמים סצינות ממנו וחושב ובטח ובטח שיש בי רצון לשחק בו שוב..
אבל האובססיה ירדה.. כלומר אני יכול להמשיך בשגרת היום שלי למרות המחשבות והרצונות והתאוות האלה..

אני יודע לצערי שהיא תחזור.. ומתפלל שיהיה בי את האומץ לעשות את הפעולות ולא לזרום לה לתוך הידיים.. אבל מיום שלישי בצהריים זה נחלש ודעך עד שירד לגמרי והקריז / גל המטורף הזה ירד.

הצלחתי להעביר את היום בעבודה כשהייתי מרוסק מעייפות.. חסר חשק וכבד מאוד.. קצת שיחקתי משחקים קצת עבדתי וקצת שיתפתי חברים וכך היום עבר לו..

לא הכי מרוצה מזה.. אבל מזכיר לעצמי איפה הייתי רק לפני כמה ימים...
אז אסירות תודה שאמנם לא הייתי הכי יעיל היום ולא עשיתי הרבה.. אבל לפחות לא נגעתי בתאווה.

אוהבים ותודה שאתם איתי בדרך.

תגובה: 90 יום... חחח... מי בכלל חשב על זה... לפני 3 שנים, 12 חודשים #122187

• שבי1
  • רצף ניקיון נוכחי: 2485 ימים
  • דירוג פלטיניום

בזמן החולי חשבנו שכל דבר שנעשה יעזור לנו להשאר נקיים.
הרבה נסיונות לימוד מרובה ואינטסיבי .
היום בהחלמה אני מבין שללא חיבור וכניעה לאבא יקר , כלום לא עוזר לי.
א.ת. על החלמה רק להיום.

תגובה: 90 יום... חחח... מי בכלל חשב על זה... לפני 3 שנים, 12 חודשים #122190

• יהודי מתוק
  • דירוג פלטיניום

שבי היקר יכול להיות שלך זה לא עזר זה לא אומר שלאף אחד בעולם זה לא עוזר אם הקדוש ברוך הוא אומר לנו "בראתי יצר הרע בראתי לו תורה תבלין" זה לא סתם סיסמא זאת האמת!!!
חיבור לקדוש ברוך הוא מתבטא גם בלימוד התורה..
נכון שאולי לבד זה לא עוזר וצריך עוד דברים ובדיוק בשביל זה אנחנו כאן אבל לבטל את זה במחי יד...
מצטער מאד על הדברים אבל קשה לי קצת עם האמירות האלה של עכשיו אני מבין שרק התוכנית שלי היא זאת שעוזרת ולא שום דבר אחר..
שוב סליחה והרבה אהבה!!!

תגובה: 90 יום... חחח... מי בכלל חשב על זה... לפני 3 שנים, 12 חודשים #122191

• יהודי מתוק
  • דירוג פלטיניום

אני לא בטוח שהבנתי את שבי נכון אז עזבו לא אמרתי כלום..

תגובה: 90 יום... חחח... מי בכלל חשב על זה... לפני 3 שנים, 12 חודשים #122194

• שבי1
  • רצף ניקיון נוכחי: 2485 ימים
  • דירוג פלטיניום
וואו ממש לא ..
ראשית יהודי מתוק , לא ביטלתי אפילו בטיפה את מה שכתבת..
לי זה לא עזר עד ש... מה שכתבתי .
ברור שלימוד עוזר מאוד ומה שלא עשיתי בעבר עם אהבה .. 
אז היום אני לומד עם הרבה אהבה , כי למדתי להיתחבר לאבא יקר ואוהב .
ברור שכל מה שעושה להחלמה זה נהדר.
מחילה אם דברי לא הובנו או נילקחו למקום אחר .
זמן ליצירת דף: 0.98 שניות

Are you sure?

כן