ברוכים הבאים, אורח

רוצה להחלים ולהתקרב להקב"ה
(0 צופה) 

נושא: רוצה להחלים ולהתקרב להקב"ה 46797 צפיות

תגובה: רוצה להחלים ולהתקרב להקב"ה לפני 3 שנים, 11 חודשים #122706

• פשוט שמח
  • דירוג פלטיניום

אשריך.
תספר איך עברה השבת

כי ידיעת האמת מחזקת הנשמה ומרחקת ממנה היצר

תגובה: רוצה להחלים ולהתקרב להקב"ה לפני 3 שנים, 11 חודשים #122712

• Kdouchat
  • רצף ניקיון נוכחי: 246 ימים
  • דירוג פלטיניום

שלום חברים !
תודה רבה פשוט שמח !

בתחילת השבת אשתי היה במצב רוח ממש לא טוב ! השתדלתי להיות ולחיות עם ה' אמרתי כמה פעמים תפילת השלווה ושאלתי את עצמי כל רגע מה רצון ה' ממני.

אסירות תודה שהסעודה עברה בסדר גמור !

לפני שישנתי דיברנו קצת והצלחתי להוציא מהפה מילים מחזקות ואכפתיות אפילו שלא היה בא לי בטבעיות כלל וכלל !

אסירות תודה שהיום קמתי בזמן, ושלמדתי !

אסירות תודה שיש לנו מזגן, לא מובן מאיליו כלל וכלל !

היו כמה שניות של מבטים על אשתי שהיא נדה ובמקומות של תאווה, אבל אסירות תודה שהיה קצר ולא נמשכתי לזה.

מתפלל לשפיות ונקיות !

אוהב אותכם וצריך אותכם !

תגובה: רוצה להחלים ולהתקרב להקב"ה לפני 3 שנים, 11 חודשים #122717

• ניסן
  • רצף ניקיון נוכחי: 497 ימים
  • דירוג פלטיניום

תודה רבה על השיתוף והכנות.
עברה עלי שבת קשה, מצב רוח רע.
מרגיש שהחיים עוברים עלי בשיממון.
עבודה קשה, בעיות בבית עם הבנות של בת זוגתי, הבן שלי עסוק בלימודיו והבת שלי בצבא.
מרגיש עצוב שכך נראים חיי.
חשבתי לעצמי איך הם היו נראים אם לא הייתי בזוגיות.
הבעיה היא שהעצבות משתקת אותי, אני מנותק, לא מחייך, משדר דיכאון לכולם.
למדתי בתוכנית שזה ריכוז עצמי, רחמים עצמיים. מנסה לצאת מהמצב ללא הצלחה.
אלי, שחרר אותי מכבליי כדי שאוכל להיטיב למלא את רצונך.

תגובה: רוצה להחלים ולהתקרב להקב"ה לפני 3 שנים, 11 חודשים #122723

• פשוט שמח
  • דירוג פלטיניום

כמה כוחות אפשר לשאוב משניכם
תודה!
אוהבים

תגובה: רוצה להחלים ולהתקרב להקב"ה לפני 3 שנים, 11 חודשים #122758

• Kdouchat
  • דירוג פלטיניום

שלום חברים יקרים !

הבוקר עבר די בסדר. אבל לקראת הערב, לא היה טוב.

הייתי אמור לצאת עם אשתי לאן שהוא, במקום מאד קשה בעבורי ובפרט אחרי כל כך הרבה ימים בהם הייתי המון בבית...

שמתי את המשקפיים בכיס, וכל ההלוך היו המון ויתורים.

בחזור גם היו ויתורים אלא שכל הזמן אמרתי לעצמי וואוו איזה קושי ימים כאלה ומה היה קורה אם הייתי בלי אשתי, איך הייתי שורד את המקומות האלה בימים חמים כאלה...

ופתאום באמצע נסיעה אשתי הזכירה לי ששכחנו משהוא, ואני הצעתי לחזור לשם. האמת שזה לא בא משפיות אלא יותר מרצון לבדוק איך אני מסתדר בימים כאלה כשאני "לבד".

מיד שירדתי מהאוטובוס החזרתי את המשקפיים והתחלתי ללגום. עד שראיתי איזה מושאת תאווה כמו שאני רואה רק פעמים בודדות בודדות. לא הצלחתי לוותר מלהסתכל אחריה ולעקוב אחריה כמה דקות.

אסירות תודה שאשתי התקשרה והיתה חייבת אותי מהר כך שמיהרתי.

אני מרגיש מבועס מזה. בפרט אחרי הרבה ימים של שקט ושלווה.

המחשבות התחילו לומר לי שהערב זה הזמן בשביל מהמחשב להתחיל לחפש תאווה. ושמחר ומחרתיים.

מתפלל לשפיות ונקיות ולחזור לשלווה.

תגובה: רוצה להחלים ולהתקרב להקב"ה לפני 3 שנים, 11 חודשים #122761

• Kdouchat
  • דירוג פלטיניום

שלום חברים !

לצערי לא הצלחתי לוותר על המחשב. רציתי להתקשר לספונסר אבל היה יותר מדי אנשים בבית.

עוד לא הספקתי לשים סינון על המחשב הזה כי רק היום הגיע. 

לצערי חיפשתי ביו טוב להסתכל על נשים את מה שחיפשתי בשוטטות של הצהריים. אסירות תודה שלא נמשך הרבה זמן.

מקווה שהשימושים האלה יפסיקו ושמחר יהיה באמת טוב ועם הרבה החלמה וחיבור לה'. לבינתיים אני מרגיש רצון חזק מאד להשתמש מחר חס ושלום !

אוהב אותכם !

תגובה: רוצה להחלים ולהתקרב להקב"ה לפני 3 שנים, 11 חודשים #122762

• Kdouchat
  • דירוג פלטיניום

אסירות תודה ששמתי את הפלאקי על יום אחד !

ככה מהבחינה הזאת האובססיה אמורה לרדת בעזרת השם יתברך !

לרחוב אין פלאקי אבל יש אבא אוהב שיעזור לי ולנו בעזרת השם !

לילה טוב !

תגובה: רוצה להחלים ולהתקרב להקב"ה לפני 3 שנים, 11 חודשים #122764

• פשוט שמח
  • דירוג פלטיניום

אוהבים

מאחל לך שתעבור גם את זה! 
ותבשר לנו גבורה

תגובה: רוצה להחלים ולהתקרב להקב"ה לפני 3 שנים, 11 חודשים #122766

• ניסן
  • רצף ניקיון נוכחי: 497 ימים
  • דירוג פלטיניום

איזו כנות, כל הכבוד.
האם אתה יודע מה גורם לך לאובססיה?
אצלי זה יושב על הצורך לרצות אחרים, לקבל ערך מאחרים.
לא הודיתי הזה בכנות עד היום.
מקווה שעצם הכתיבה תשחרר אותי.

תגובה: רוצה להחלים ולהתקרב להקב"ה לפני 3 שנים, 11 חודשים #122820

• Kdouchat
  • דירוג פלטיניום

שלום חברים !

אסירות תודה על עוד יום נקי ברוך השם. 

לא היו הרבה מחשבות לשוטט רק קצת וה' עזר לי.

האמת היא שלא יצאתי מהבית אבל עם הכל היו ויתורים דרך החלון שלא התקרבתי אליו כדי לא להתחיל ללגום.

ואת האמת עצם זה שלא הלכתי לחפש תאווה בחוץ ושלא מצאתי תירוצים למה כן לצאת היום החוצה, זה בעצם נס ובפרט אחרי המעידות של אתמול.

הגעתי היום בס"ד לאיזה תובנה, שאני עוד לא יודע אם היא נכונה, אצטרך לדון בה עם הספונסר.

אני הרי יודע שיש מקומות שהם מאד מסוכנים לי בפרט בימים החמים. ימים ומקומות שאני בהם חסר אונים מוחלט. ואמנם נכון הדבר שלפעמים אני הייתי שמה ולא מעדתי אבל מקומות כאלה מסוכנים.

אני חושב שעצם השהייה במקומות האלה מהווה בעבורי איזו שהיא סכנה. והטריגרים הקטנים שאני עלול לראות שמה עלולים להדליק לי את האובססיה, ואחר כך שוב נכנסים לאובססיות של כן להשתמש או לא להשתמש.

הגעתי למסקנא זו כי בתחלס בימים של הבידוד לא היו לי כמעט מחשבות ללכת להשתמש, גם כי ידעתי שאין כל כך איפה אבל גם נראה לי כי לא היה כל כך מה שידליק את האובססיה. מיד כשיוצאים שוב החוצה, יתכן טריגרים שידליקו שוב את האובססיה ושיתנו לי את ההרגשה הנוראה שאם אני לא משתמש אני מת.

לכן יתכן שאני פשוט צריך לקבוע לעצמי שבימות הקיץ אין מצב שאסע במקומות האלה, ושאעלה לרכבת וכו' אלא פשוט אעלה במוניות כל פעם וזהו זה. ושבימים האלה אני לא הולך למקומות מסויימים. ורק אם במקרה מאד דחוף אני חייב ליסוע לשם בלי מונית וכדו' אז לבדוק אם אני על מצב יציב ואם אני באמת מרגיש שיש סיכוי שאצליח לוותר... ואז להשאיר את המשקפיים במקום בטוח וכדו'. 

את האמת היא שעד עכשיו לא עשיתי את זה מסיבה מאד פשוטה. אני תמיד הרגשתי שאין שום מעלה להצליח להיות נקי אם אני לא נמצא בחוץ, אלא המעלה היא להיות נקי על אף שאני נוסע ברכבת.

במילים אחרות ההוכחה שיש לי על זה שהתכנית עובדת היא אם אני מסוגל ליסוע למקומות מסוכנים ולא להשתמש שם. אז כאילו אני מחפש כמה שהכי הרבה סיבות בשביל כן ליסוע למקומות כאלה וליזהר וככה לקבל חותמת שזהו אני מחלים.

לכן בימות הקורונה על אף שהייתי נקי לא הרגשתי הצלחה גדולה כמו בימות הקיץ בשנה שעברה.

אבל את האמת שלדעתי המחשבה הזאת היא שקר.

כי אני הרי מודה שאני חסר אונים. שזה אומר שאני לא יכול ולא מסוגל ושבלי סייעתא דשמיא אדירה אין לי סיכוי להיות נקי אפילו יום אחד בימים חמים כמו אתמול היום ומחר... ואם כן מה פתאום לבדוק אם ההחלמה עובדת או לא עובדת, או מה פתאום להכניס את עצמי במצבים שאני בהם חסר אונים.

שמעתי מחבר וותיק נקי מעל 10 שנים שאמר שאצלו הרכבת זה מהווה סכנה עד היום ושהוא כמעט לא עולה שם.

אז לדעתי זה מה שאני אמור לעשות (כמובן אחרי התייעצות עם הספונסר) :

- ביום יום לא לצאת בחוץ בלי סיבה. כל הדרכים מהבית לישיבה וכו' לעשות בלי משקפיים ועם עיניים ברצפה (ממש לא בקטע של מלחמה אלא של חוסר אונים).

- בימים שאני חייב ליסוע, ליסוע רק עם מוניות, אלא אם כן זה לא מתאפשר או שאני ממש מרגיש במצב רוחני טוב מאד. 

- לזכור שכל יום שלא השתמשתי זה נס, וזה החלמה, כי אצל מכור כמוני עצם זה שאני לא הולך בדוקא למקומות מסוכנים זה החלמה וזה נס. פעם זה לא שלא יכולתי לעבור במקומות מסוכנים בלי להשתמש אלא שלא יכולתי להישאר במקום רגוע. הייתי חייב לצאת לשוטט במקומות מסוכנים על מנת לראות דברים מסוכנים.

והמחשבה החולה שאם כן אז זה אומר שאני לא נורמלי... האם בן אדם נורמלי מפחד לעלות לרכבת ??? אז בוקר טוב אליהו אני שמח לבשר לך שאכן אתה לא אדם נורמלי...

הנה אתמול היה לי תזכורת. אותה מושאת תאווה שלא היה לי סיכוי על פי דרך הטבע לוותר עליה, מרוב שהיא היתה פרוצה... והנה מכל אותם 100 אנשים שראו אותה אני הייתי היחיד שהייתי מתקרב איליה בשביל להסתכל עליה. נכון שזה לא שפיות ? נכון שאני לא אדם נורמלי ??

אני חושב שיש גם איזה קטע של פחד. אני כל הזמן חייב להוכיח לעצמי שהתכנית עובדת וכו'.

אני חושב שזה בא ממקום של :

- פחד ליפול. 
  - פחד שיתפסו אותי.
  - חוסר קבלה עצמית איך שאני.
  - חוסר ביטחון בה'.
  - רצון לשלוט בתוצאות.

מחר אעשה על זה צעדי 6 ו7 בעזרת השם.

תודה רבה וסליחה שהארכתי.

אשמח לקבל תגובות !

תגובה: רוצה להחלים ולהתקרב להקב"ה לפני 3 שנים, 11 חודשים #122829

• מתרפא
  • רצף ניקיון נוכחי: 210 ימים
  • דירוג פלטיניום

משתוקק אשמח אם תפרט על הסוגייה ההלכתית הזאת אני דווקא לא מכיר אותה ואשמח לשמוע!

רבי ג'י היקר כמו שגם הגבתי לך בפרטי.. אכן המסקנות והתובנות שלך נכונות ואני מזדהה איתן מאוד.

החוסר שפיות שלנו מתבטא גם ברעיונות מוזרים שצצים לנו בראש העיקר כדי שנהיה ליד התאווה.. 

אוהבים אותך ואתה עושה דרך מדהימה ועבודה מצויינת! איזה עוד הוכחה אתה צריך שהתכנית עובדת יותר מה500 ימים שאתה כבר לא יוצא לשוטטויות כמו פעם חוץ מכמה מעידות פה ושם?

אוהבים אותך ונהנה מאוד לקרוא את הכתיבה שלך!

תגובה: רוצה להחלים ולהתקרב להקב"ה לפני 3 שנים, 11 חודשים #122832

• Kdouchat
  • דירוג פלטיניום

תודה רבה חברים !

דיברתי והתייעצתי עם הספונסר, ועם עוד חברים, והנה המסקנות בעזרת השם יתברך :

אני הרי יודע שיש מקומות שהם מאד מסוכנים לי בפרט בימים החמים. ימים ומקומות שאני בהם חסר אונים מוחלט. ואמנם נכון הדבר שלפעמים אני הייתי שמה ולא מעדתי אבל מקומות כאלה מסוכנים.

אני חושב שעצם השהייה במקומות האלה מהווה בעבורי איזו שהיא סכנה. והטריגרים הקטנים שאני עלול לראות שמה עלולים להדליק לי את האובססיה, ואחר כך שוב נכנסים לאובססיות של כן להשתמש או לא להשתמש.

הגעתי למסקנא זו כי בתחלס בימים של הבידוד לא היו לי כמעט מחשבות ללכת להשתמש, גם כי ידעתי שאין כל כך איפה אבל גם נראה לי כי לא היה כל כך מה שידליק את האובססיה. מיד כשיוצאים שוב החוצה, יתכן טריגרים שידליקו שוב את האובססיה ושיתנו לי את ההרגשה הנוראה שאם אני לא משתמש אני מת.

לכן יתכן שאני פשוט צריך לקבוע לעצמי שבימות הקיץ אין מצב שאסע במקומות האלה, ושאעלה לרכבת וכו' אלא פשוט אעלה במוניות כל פעם וזהו זה. ושבימים האלה אני לא הולך למקומות מסויימים. ורק אם במקרה מאד דחוף אני חייב ליסוע לשם בלי מונית וכדו' אז לבדוק אם אני על מצב יציב ואם אני באמת מרגיש שיש סיכוי שאצליח לוותר... ואז להשאיר את המשקפיים במקום בטוח וכדו'. 

את האמת היא שעד עכשיו לא עשיתי את זה מסיבה מאד פשוטה. אני תמיד הרגשתי שאין שום מעלה להצליח להיות נקי אם אני לא נמצא בחוץ, אלא המעלה היא להיות נקי על אף שאני נוסע ברכבת.

במילים אחרות ההוכחה שיש לי על זה שהתכנית עובדת היא אם אני מסוגל ליסוע למקומות מסוכנים ולא להשתמש שם. אז כאילו אני מחפש כמה שהכי הרבה סיבות בשביל כן ליסוע למקומות כאלה וליזהר וככה לקבל חותמת שזהו אני מחלים. וכמו כן, אני שמח מהימים שממש ממש חם כי אני יודע שבאותם הימים כשאני לא יוצא לשוטטויות זה ההוכחה ההכי חזקה שיש לי שזה עובד, כי הרי לפני שנתיים לא היה מצב שביום כזה חם אשאר בבית או בבית מדרש ולא אצא לשוטטויות.

וזה ההסבר למה כל יום הייתי בודק את המזג האויר בשביל לדעת אם באותו היום זה מעלה שלא השתמשתי או שלא.

לכן גם בימות הקורונה על אף שהייתי נקי לא הרגשתי הצלחה גדולה כמו בימות הקיץ בשנה שעברה.

כל הזמן של הקורונה הייתי בפחד שיעבור הקיץ בבידוד ושאצטרך לחכות עוד שנה בשביל לבדוק שהתכנית עובדת.

וזה אמת שבימים שאני עובר במקומות מסוכנים ושאין לי אפילו קצת אובססיה אני ממש מרגיש שמח מזה וטוב מאד מזה !

היה לי גם מחשבה שאני הרי חייב להתחיל לתרגל את הכלים ואת החוסר אונים ולבדוק שזה עובד וכו'.

אבל את האמת שלדעתי המחשבה הזאת היא שקר.

כי אני הרי מודה שאני חסר אונים. שזה אומר שאני לא יכול ולא מסוגל ושבלי סייעתא דשמיא אדירה אין לי סיכוי להיות נקי אפילו יום אחד בימים חמים כמו אתמול היום ומחר...

בלי נס יום כמו היום אני לא מסוגל להישאר בבית ולא לצאת. ואם כן מה פתאום לבדוק אם ההחלמה עובדת או לא עובדת, או מה פתאום להכניס את עצמי במצבים שאני בהם חסר אונים.

שמעתי מחבר וותיק נקי מעל 10 שנים שאמר שאצלו הרכבת זה מהווה סכנה עד היום ושהוא כמעט לא עולה שם.

אז לדעתי זה מה שאני אמור לעשות :

- ביום יום לא לצאת בחוץ בלי סיבה. כל הדרכים מהבית לישיבה וכו' לעשות בלי משקפיים ועם עיניים ברצפה (ממש לא בקטע של מלחמה אלא של חוסר אונים).

- בימים שאני חייב ליסוע למקום מסוכן בעבורי רק עם מוניות, אלא אם כן זה לא מתאפשר או שאני ממש מרגיש במצב רוחני טוב מאד ולבדוק שאני לא עושה את זה בקטע של לבדוק אם התכנית עובדת.

- לזכור שכל יום שלא השתמשתי זה נס, וזה החלמה, כי אצל מכור כמוני עצם זה שאני לא הולך בדוקא למקומות מסוכנים זה החלמה וזה נס. פעם זה לא שלא יכולתי לעבור במקומות מסוכנים בלי להשתמש אלא שלא יכולתי להישאר במקום רגוע. הייתי חייב לצאת לשוטט במקומות מסוכנים על מנת לראות דברים מסוכנים.

- לא להתקרב לחלון במטרה לראות אם יש על משהוא לוותר או לא, ואם השכנה נמצאת, ואם היא פותחת או סוגרת תריסים וכדו'.

- לא ללגום בהסתכלויות על אשתי כשהיא לא לבושה ושהיא אסורה.

והמחשבה החולה שאם כן אז זה אומר שאני לא נורמלי... האם בן אדם נורמלי מפחד לעלות לרכבת ??? אז בוקר טוב אליהו אני שמח לבשר לך שאכן אתה לא אדם נורמלי...

הנה אתמול היה לי תזכורת. אותה מושאת תאווה שלא היה לי סיכוי על פי דרך הטבע לוותר עליה, מרוב שהיא היתה פרוצה... והנה מכל אותם 100 אנשים שראו אותה אני הייתי היחיד שהייתי מתקרב איליה בשביל להסתכל עליה. נכון שזה לא שפיות ? נכון שאני לא אדם נורמלי ??

האמת ששנה שעברה הספונסר כבר אמר לי ליסוע עם מוניות ולהפסיק לבדוק עד כמה התכנית עובדת. אבל לי זה קשה מאד מאד ! מכיון שאני מכור, וחייב הכל כאן ועכשיו. חייב לראות תוצאות מיידיות כבר יומיים לפני שאני רק מתחיל את התכנית. אבל עכשיו בזכות הצעדי 4 שאני משתדל לעשות בשביל ללמוד להכיר את עצמי יותר, אני שם לב שכל זה יושב על הרבה פגמי אופי ועל הרבה פחדים.

אני רוצה גם להבהיר לעצמי עוד נקודה מאד חשובה. הטוב שבהחלמה הוא לא רק להימנע משימושים אלא להתחיל לחיות חיים רוחניים הרבה יותר מלאי תוכן. ואת זה אני ממש מרגיש בזמן האחרון. ההחלמה נמדדת לפי המון קריטריונים ולא רק לפי הנקיות נטו. יום שאני כל היום בבית מדרש ולא יוצא לשוטט ולא חושב כל היום על שוטטות וכו', ושבאותו יום אני עם ה' לומד תורה בהתמדה עושה את מה שמשמח את ה', יש לי סיפוק מהלימוד, זה הדבר הטוב ביותר עלי אדמות.

זה בדיוק נקרא החלמה. בשביל זה היה כדאי לבוא לכאן !

גם אם מעכשיו אני כבר אף פעם לא נוסע ברכבת או גם אם מעכשיו כל פעם שאני יוצא בחוץ זה בלי משקפיים והסיבה שהצלחתי לוותר היא בגלל שלא היו לי משקפיים, דיינו ! זה המצב הטוב ביותר עלי אדמות ! שאדם חולה כמוני יצליח לוותר על לצאת לשוטטות עם משקפיים ובמקום זה לא יוצא בלי סיבה... וגם כשיוצא זה בלי המשקפיים וכדו', זה ממש התקדמות ודבר נפלא ביותר שבטח מאד משמח את הקב"ה.

ועכשיו יש לי ברוך השם את הכלים בשביל לבקש מהשם לשחרר אותי מזה ולא להיות מדי מנוהל מכל זה!

אני חושב שזה בא ממקום של :

- פחד ליפול.----------------------
שלווה לחיות את הרגע בו אני לא משתמש.
  - פחד שיתפסו אותי.-------------- שלווה שאני בידיים טובות של הקב"ה.
  - חוסר קבלה עצמית איך שאני. אני כבר רוצה להסתכל על עצמי כאדם לא חולה. להרגיש טוב עם עצמי.--------------- שאשמח עם מי שאני עם הטוב ועם הפחות טוב.
  - חוסר ביטחון בה'. שהוא יציל אותי בבוא היום שיהיה טריגר רציני. אני לא חייב לחפש תרגולים.-------------------------- לחיות עם אמונה ובטחון במאת האחוזים שה' דואג לי יותר ממה שאני אדאג לעצמי.

-  חוסר יכולת לסבול אי ודאות. רצון שהכל יהיה כאן ועכשיו.--- ענווה. המון ענווה ובטחון בה'.
  - רצון לשלוט בתוצאות. שהתוצאות יהיו כמו שאני רוצה.------ ענווה ושמח בחלקו.

- קושי להתרכז בהווה. ולא לחשוב על מה יהיה בעתיד, ביום חם, במקום מסוכן וכו'.--- רק להיום.

- חוסר יכולת למסור את כל כולי לאבא אוהב.------- לחיות צעד 3 ו11 הלכה למעשה.

אחרי זה עשיצי צעדי 6 ו7 ומתפלל שה' יתן לי שחרור עצום במקום הזה רק להיום.

אוהב אותכם מאד מאד וצריך אותכם !

תגובה: רוצה להחלים ולהתקרב להקב"ה לפני 3 שנים, 11 חודשים #122839

• מתרפא
  • רצף ניקיון נוכחי: 210 ימים
  • דירוג פלטיניום

תודה רבה משתוקק !!

כן את הסוגיה הזו אני מכיר ב"ה. פשוט לא זיהיתי אותה לפי המילים שתיארת בהודעה הראשונה.

תודה על ההשקעה והמאמץ!!

תגובה: רוצה להחלים ולהתקרב להקב"ה לפני 3 שנים, 11 חודשים #122891

• Kdouchat
  • דירוג פלטיניום

שלום חברים יקרים ואהובים !

אסירות תודה על עוד יום נקי ברוך השם. כל היום הייתי בבית חוץ מבשביל להתפלל מנחה וערבית. היו לי בשפע הזדמנויות לצאת אבל מכיון שלא היה נצרך כל כך, העדפתי להישאר בבית ולא להתעמת עם תאווה.

וכמובן שכשאתחיל שוב בשגרה אני סומך על אבא יקר שגם יהיה איתי.

שמתי לב שלא מספיק מתפלל על הילדים שלי בתפילות שלי, וזה בעייתי. איך אני יכול כל כך לצפות שיצאו ת"ח ובריאים בגופם ונפשם אם לא מתפלל על כל אחד ואחד...

מתפלל לה' שיעזור לי לבקש גם על זה הן בתפילות הדתיות והן בשאר התפילות הפרטיות.

אוהב אותכם וצריך את כולכם !

תגובה: רוצה להחלים ולהתקרב להקב"ה לפני 3 שנים, 11 חודשים #122938

קדושת,
אני מזכיר לך שבשבת זה ערב ר"ח סיון שבו הזמן המסוגל להתפלל את תפילת השל"ה.

אסירות תודה לאבא אוהב ששומר אותי נקי מ - י' ניסן חודש הגאולה ה'תשע"ה

........................................................................................................

מודה אני לך שאתה הוא ה' אלוקי ואלוקי אבותי לעולם ועד, צור חיינו מגן ישענו אתה הוא לדור ודור. נודה לך ונספר תהלתך, על חיינו המסורים בידך ועל נשמותינו הפקודות לך ועל ניסיך שבכל יום עמנו ועל נפלאותיך וטובותיך שבכל עת ערב ובוקר וצהריים, הטוב כי לא כלו רחמיך, והמרחם כי לא תמו חסדיך מעולם קוינו לך.

יומן המסע שלי - מתחיל שוב וצועד לאלוקים  או כאן.          הפוסט שלי ב"הצג עצמך"  או כאן.      המשפחה שלנו - משפחת "שמור עיניך"  או כאן

זמן ליצירת דף: 0.82 שניות

Are you sure?

כן