ברוכים הבאים, אורח

רוצה להחלים ולהתקרב להקב"ה
(0 צופה) 

נושא: רוצה להחלים ולהתקרב להקב"ה 10917 צפיות

תגובה: רוצה להחלים ולהתקרב להקב"ה לפני 5 ימים #120809

• מתחיל שוב - וצועד לאלוקים
  • רצף ניקיון נוכחי: 1785 ימים
  • דירוג פלטיניום
  • ההולכים בחושך ראו אור גדול חבר בקבוצה חיה
הסיבה של השימושים שלי זה לא החום או הקור או שתיהם, השימוש לא מגיע ממשהו חיצוני לי, אלא הוא מגיע מתוכי מתוך המחלה שלי, ואני צריך לוותר על התאווה שבתוכי ולוותר על הפגמי אופי שפועלים בי.

זה הכיוון וזה נראה לי מה שיכול לעזור לך.

לילה טוב ובהצלחה

ושבעז"ה יהיו לך עוד 24 שעות נאים גם ביום הנאה

אוהב אותך מאד

מתחיל שוב

נ.ב. אגב, לי אין הבדל בין הימים, ב"ה אני מאד כשרוני במחלה שלי ולכן יש לי חוסר אונים בכל האופנים ובכל עונות השנה.

אסירות תודה לאבא אוהב ששומר אותי נקי מ - י' ניסן חודש הגאולה ה'תשע"ה
........................................................................................................

מודה אני לך שאתה הוא ה' אלוקי ואלוקי אבותי לעולם ועד, צור חיינו מגן ישענו אתה הוא לדור ודור. נודה לך ונספר תהלתך, על חיינו המסורים בידך ועל נשמותינו הפקודות לך ועל ניסיך שבכל יום עמנו ועל נפלאותיך וטובותיך שבכל עת ערב ובוקר וצהריים, הטוב כי לא כלו רחמיך, והמרחם כי לא תמו חסדיך מעולם קוינו לך.

יומן המסע שלי "מתחיל שוב - וצועד לאלוקים"

הפוסט שלי ב"הצג עצמך"

המשפחה שלנו - משפחת "שמור עיניך"

נערך לאחרונה: לפני 5 ימים על ידי מתחיל שוב - וצועד לאלוקים.

תגובה: רוצה להחלים ולהתקרב להקב"ה לפני 4 ימים, 17 שעות #120811

• מתרפא
  • רצף ניקיון נוכחי: 187 ימים
  • דירוג פלטיניום

אוהב אותך רבי ג'י היקר!

מאוד מזדהה כמובן עם הקושי ועם החוסר אונים...
מרגיש פיספוס שלא הייתי איתך יותר בקשר אתמול אולי זה היה עוזר לך לוותר.. אבל מזכיר לעצמי ששום דבר לא תלוי בי בסופו של דבר..

גם אני כמעט כל יום כשאני מקפל את המחשב בעבודה ומתכונן לנסיעה הביתה ישר עולה בראש המחשבה רק לעשות "סיבוב" קטן במקומות השוטטות שלי לפני שאני נכנס הביתה..
המחשבה הזאת כל פעם כמעט עולה... ורק בנס שאלוקים עושה איתי אני מצליח להרים את הטלפון לחבר יקר שמלווה אותי על הקו בכל הנסיעה הביתה כבר מזה חודש וחצי...

כבר חודש וחצי שאני לא נוסע הביתה חזרה מהעבודה בלי החבר הזה על הקו..

אוהבים אותך רבי קדושת ומתפלל עבורך שתזכה לעוד יום שפוי נקי מחובר ומפוכח למרות הקשיים!

תמשיך לשתף.

תגובה: רוצה להחלים ולהתקרב להקב"ה לפני 2 ימים, 2 שעות #120833

• Kdouchat
  • רצף ניקיון נוכחי: 475 ימים
  • דירוג פלטיניום

שלום חברים יקרים !

אסירות תודה על יום נקי לגמרי לא מובן מאיליו אפילו שהיו שעות שהיה חם והיה שמש !

דיברתי עם חברי תכנית ועם הספונסר ועם הספונסי !

אחד מחברי תכנית שסיפרתי לו את המעידות של סוף שבוע שעבר ואמרתי לו שאני רוצה להיות עם 0 סובלנות לתאווה, רק שאלתי אותו איך עודשים את זה. הוא ענה לי שאחד מחברי תכנית הוותיקים אמר לו לפני שבוע על אותה שאלה :

"אלוקים ייכנס איפה שתכניס אותו. כמו שאלוקים עזר לך לא ליפול כך הוא יעזור לך לא למעוד אם תכניס אותו במקום הזה ושתתחנן אליו גם בנושא של מעידות ומבטים".

התחלתי לפחד על זה שעוד מעט יש לי איזה נסיעה ארוכה, ובפעם שעברה שהיה לי את זה ישבה לא רחוק ממני אשה שמניקה את התינוק והייתי משך כל הנסיעה כמשוגע. זה היה לפני שהגעתי לתכנית. אבל אני יודע שאם יקרה דבר כזה שוב אני עלול לאבד עשתונות.

עשיתי על הפחד הזה צעדים 4 5 6 ו7. והתחננתי לה' לשחרר אותי מהפחדים האלו ולהסיר ממני את הפגמי אופי כמו החוסר ביטחון שה' יכול לעזור לי גם במקומות האלה.

כן יהי רצון !

אוהב אותכם וצריך אותכם !

תגובה: רוצה להחלים ולהתקרב להקב"ה לפני 2 ימים #120834

• מתחיל שוב - וצועד לאלוקים
  • רצף ניקיון נוכחי: 1785 ימים
  • דירוג פלטיניום
  • ההולכים בחושך ראו אור גדול חבר בקבוצה חיה

מזדהה מאד עם הפחד בנסיעה, אבל כמו שכתבת צריך להכניס את אלוקים למקום הזה ולמסור לו את הפחדים, וזה עובד, והייתי בהרבה מאד סיטואציות שלא יכולתי להאמין שאשאר בהם נקי, דהיינו, לפני התוכנית הייתי משתמש שוב ושוב ולוגם עוד ועוד באותם מקומות, אז רק תאמין בו ותמסור לו את הפחדים, ותשחרר את השליטה שלך ותן לו לשלוט שם.

בהצלחה רבה חבר יקר
היה לי נעים לשוחח איתך היום
לילה טוב

אסירות תודה לאבא אוהב ששומר אותי נקי מ - י' ניסן חודש הגאולה ה'תשע"ה
........................................................................................................

מודה אני לך שאתה הוא ה' אלוקי ואלוקי אבותי לעולם ועד, צור חיינו מגן ישענו אתה הוא לדור ודור. נודה לך ונספר תהלתך, על חיינו המסורים בידך ועל נשמותינו הפקודות לך ועל ניסיך שבכל יום עמנו ועל נפלאותיך וטובותיך שבכל עת ערב ובוקר וצהריים, הטוב כי לא כלו רחמיך, והמרחם כי לא תמו חסדיך מעולם קוינו לך.

יומן המסע שלי "מתחיל שוב - וצועד לאלוקים"

הפוסט שלי ב"הצג עצמך"

המשפחה שלנו - משפחת "שמור עיניך"

אחראים כללים: testchart1, למען הסדר הטוב
זמן ליצירת דף: 0.30 שניות

Are you sure?

כן