ברוכים הבאים, אורח

המסע המיוחד שלי
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1
  • 2

נושא: המסע המיוחד שלי 718 צפיות

המסע המיוחד שלי לפני 3 שנים, 5 חודשים #130302

• eyalatpt
  • חבר חדש

אהלן חבר'ה
פעם ראשונה שאני כותב כאן, למרות שאני כאן כבר כמה שנים.
למעשה המסע שלי קצת שונה ממה שרוב האנשים כאן חווים.
אני מתמודד עם משיכות לבני מיני, ולכן הקשיים שלי הם שונים , אני מנסה להימנע מאוד מאוננות ופורנו, אך למעשה במקרה שלי לעיתים אני נאלץ להשתמש באוננות כדי להימנע מדברים גרועים יותר(מפגש מיני עם גברים). לצערי יצא לי להיפגש לא מעט עם גברים ,אך אף פעם לא עשיתי משכב זכר ברוך השם. 
אני כרגע שבוע ויום נקי מאוננות ופורנו, וכשבועיים וחצי ממפגש מיני. שמתי לי מטרה קצרת מועד להחזיק מעמד 3 שבועות בלי אוננות ופורנו. לא קל, לפעמים אני כמעט מתחרפן, אך ברוך השם יש לי אנשים שאני מדבר איתם בנושא חופשי ולכן זה קצת עוזר לי.
אני יודע שיש פורום למתמודדים עם משיכה תוך מגדרית כמוני, אבל ראיתי שאין שם פעילות במיוחד, אז אני כותב כאן. לא יודע כל כך מה המטרה שלי בכתיבה כאן, כנראה בעיקר לשתף קצת בכתב, להשמיע את קולי הייחודי.
שאו ברכה אחים יקרים

תגובה: המסע המיוחד שלי לפני 3 שנים, 5 חודשים #130303

• אחת שאלתי
  • רצף ניקיון נוכחי: 24 ימים
  • דירוג פלטיניום
אשרייך אחי היקר , שמחים מאוד שאתה משתף !

בסופו של הדבר המטרה היא לשחרר את הסודות הקמוסים שלנו ולכתוב אותם וכך זה צריך לעזור להוריד את הלחץ .
כך שלא משנה מה מטרת הפורום תמשיך לכתוב ולשתף אותנו בע"ה שתצליח בתהליך ותעלה מעלה מעלה בסולם הנקיות !!!

השם יתברך אוהב אותך!.

תגובה: המסע המיוחד שלי לפני 3 שנים, 5 חודשים #130305

• robinhood
  • דירוג פלטיניום
eyalatpt כתב on 23 נוב' 2020 08:00:

אהלן חבר'ה
פעם ראשונה שאני כותב כאן, למרות שאני כאן כבר כמה שנים.
למעשה המסע שלי קצת שונה ממה שרוב האנשים כאן חווים.
אני מתמודד עם משיכות לבני מיני, ולכן הקשיים שלי הם שונים , אני מנסה להימנע מאוד מאוננות ופורנו, אך למעשה במקרה שלי לעיתים אני נאלץ להשתמש באוננות כדי להימנע מדברים גרועים יותר(מפגש מיני עם גברים). לצערי יצא לי להיפגש לא מעט עם גברים ,אך אף פעם לא עשיתי משכב זכר ברוך השם. 
אני כרגע שבוע ויום נקי מאוננות ופורנו, וכשבועיים וחצי ממפגש מיני. שמתי לי מטרה קצרת מועד להחזיק מעמד 3 שבועות בלי אוננות ופורנו. לא קל, לפעמים אני כמעט מתחרפן, אך ברוך השם יש לי אנשים שאני מדבר איתם בנושא חופשי ולכן זה קצת עוזר לי.
אני יודע שיש פורום למתמודדים עם משיכה תוך מגדרית כמוני, אבל ראיתי שאין שם פעילות במיוחד, אז אני כותב כאן. לא יודע כל כך מה המטרה שלי בכתיבה כאן, כנראה בעיקר לשתף קצת בכתב, להשמיע את קולי הייחודי.
שאו ברכה אחים יקרים

מעניין אם יש סינון בדפדפן שמאפשר לסנן גברים שלבושים לא צנוע בסטנדרטים של הומואים, האם פגשת סינון כזה אי פעם ? יהיה מעניין לעשות עליו מדריך. 

שלום, אני robinhood, מומחה בטכנולוגיות סינונים של פורום שמור עיניך.
אני תמיד משתדל לשתף כל טיפת מידע שיש לי, אם אתה מעוניינים לקרוא:
איגוד כל המדריכים שלי בנושא סינון

תגובה: המסע המיוחד שלי לפני 3 שנים, 5 חודשים #130306

המון בהצלחה גיבור אנחנו איתך במסע!

תגובה: המסע המיוחד שלי לפני 3 שנים, 5 חודשים #130316

• eyalatpt
  • חבר חדש

טוב עברתי יומיים קשים במיוחד. חלומות קשים ומיניים, עם קרי .
אבל ברוך השם מחזיק מעמד.
הלילה חלמתי שאני מנוצל מינית על ידי מישהו, וזה גרם לי לקום בתחושה של גועל. אבל אני מחזיק מעמד בינתיים.

תגובה: המסע המיוחד שלי לפני 3 שנים, 5 חודשים #130317

• beliver
  • רצף ניקיון נוכחי: 10 ימים
  • דירוג פלטיניום

אוהבים אותך, 
מכיר ומזדהה עם תחושת הגועל לאחר חלומות אירוטיים..

תגובה: המסע המיוחד שלי לפני 3 שנים, 4 חודשים #130381

• eyalatpt
  • חבר חדש

ברוך השם  אני נקי שבועיים בדיוק. 
אני לא יודע מה יקרה בעתיד, אבל למדתי לא מעט מהתקופה שאני נקי, למדתי שהנפילה מגיעה הרבה לפני שאני בכלל חושב על משהו מיני. זה מתחיל משוטטות חסרת תכלית ברשת, למשל בפייסבוק, ולכן החלטתי למחוק את הפייסבוק מהטלפון ולהשבית את החשבון שלי . היא מגיעה משיטוטים באתרים מסויימים ששם קל מאוד להגיע לכתבות לא צנועות. היא מגיעה מלשוטט בשעות מאוחרות . השבועיים האלו היו מלאים בגילוי עצמי, הבנה איפה כדאי לשים לעצמי את הגדרות שלא אפול, זה לא אומר שלא אפול, אבל זה כן מפחית את הסיכוי. אני מוצא את עצמי הרבה פעמים בא להיכנס לאיזשהו אתר(לא פורנו ) ואז קולט שזה אתר שמביא אותי בסוף לנפילות, אז נמנע.
בנוסף, אני לומד לשתף יותר אנשים בחיי, ככל שאני משתף יותר, ככל שאני פחות מתבייש , ככה הדחפים יותר ניתנים לשליטה. ברוך השם יש לי כמה אנשים בחיי שאני יכול לשתף אותם בפרטים הכי אינטימיים, בידיעה גמורה שהם לא ישפטו אותי , ככה משחרר בושה, ומצליח להתגבר. 
ב2 שבתות האחרונות היו לי דחפים ודמיונות שנגעו לגבר מסויים שכמעט שכבתי איתו, העובדה שאחרי שבת סיפרתי את זה לאנשים , גרם לי פחות להיות מזועזע מעצמי, שחרר את הבושה סביב המחשבות, ועזר לי להמשיך קדימה. 
המסע ממשיך.

תגובה: המסע המיוחד שלי לפני 3 שנים, 4 חודשים #130382

• ווני
  • חבר חדש
וואו!

נשמע קשה במיוחד!

מקווה בשבלך שתצליח!!!

תגובה: המסע המיוחד שלי לפני 3 שנים, 4 חודשים #130385

• מתרפא
  • רצף ניקיון נוכחי: 210 ימים
  • דירוג פלטיניום

אוהבים אותך אחי!!!

כל הכבוד על ההישג של שבועיים!! לא דבר פשוט בכלל! כל הכבוד על השיתוף! ומעולה התובנה הזאתי שמצאת משהו שמוביל אותך לשימושים ואתה מנסה להימנע כבר ממנו !

גם עבורי, רוב רובן של הנפילות לא הגיעו מתוך איזה חשק או קריז אלא סתם שוטטות של שיעמום ואז העיניים מתחילות להימשך אחרי הפרסומות והתאווה ובסוף מוצא את עצמי באתר פורנו...

מאחל לך שתמשיך לוותר על השוטטויות החסרות תכלית האלו ותמשיך בצבירת ימי הניקיון מעתה ועד ביאת משיח צדקינו במהרה בימינו אמן !

אוהבים

תגובה: המסע המיוחד שלי לפני 3 שנים, 4 חודשים #130392

• eyalatpt
  • חבר חדש
מבואס... היה לי חלום אירוטי עם קרי(והתעוררתי בזמן שקרה הפורקן) . יודע שזה לא היה בשליטתי. אבל זה גורם לי להרגיש ריק מאנרגיה ומטונף.
יצר הרע הרבה דרכים לו
מקווה להמשיך לנצח.
המסע ממשיך.

תגובה: המסע המיוחד שלי לפני 3 שנים, 4 חודשים #130402

• Kdouchatnakimimabatim
  • רצף ניקיון נוכחי: 69 ימים
  • דירוג זהב

שלום אחי !!

מאד מזדהה איתך, אמרתי פעם שהשם לפעמים רוצה להזכיר לנו את הסבל שבמחלה אז הוא שולח לנו את זה בחלום.

אני מאמין שעם הזמן זה הולך ונפחת. בהצלחה רבה !!

תגובה: המסע המיוחד שלי לפני 3 שנים, 4 חודשים #130403

• דייב 2
  • רצף ניקיון נוכחי: 247 ימים
  • דירוג פלטיניום

אוהבים אותך
קודם כל אני שמח שעוד חבר משתף 

תגובה: המסע המיוחד שלי לפני 3 שנים, 4 חודשים #130426

• eyalatpt
  • חבר חדש
17 ימים נקי,

אתמול קרה לי מצב מאוד מביך עם  מישהי שאני מכיר, במצבים כאלו אני נוטה להסתגר בתוך עצמי , לשפוט את עצמי, ובעקבות זה גם התאוות מתעוררות, כסוג של אלחוש. הפעם נתתי מזור לעצמי, קיבלתי תמיכה מאחרים לגבי מה שקרה, ולפני שהתאווה הספיקה להתעורר, סיפקתי את הריק שהיה בתוכי ע"י אוכל שאני אוהב ושלא אכלתי הרבה זמן(מסיבות בריאותיות, אבל מותר פעם ב..) 

גאה בעצמי, אך יודע שאני רק בתחילת המסע, ועוד יגיעו קשיים.
עוד 4 ימים מגיע ליעד הראשון שלי: שלושה שבועות נקיות. אחרי זה היעד הבא שלי יהיה 30 יום שזה יום שאני אמור לקבל תשובה אם אני מקבל מלגה שהגשתי אליה בקשה, אז מבחינתי זה היה יום ראוי לשים אותו כמטרה, להגיע ליום הזה עם הזכות של להיות חודש נקי, ואולי בזכות זה ה' יעזור לי לקבל את המלגה(כבר היום סיכויי מאוד טובים, אבל אולי אני גבולי וצריך פוש קטן של זכויות).

תגובה: המסע המיוחד שלי לפני 3 שנים, 4 חודשים #130453

• eyalatpt
  • חבר חדש

אחרי שבוע שעבר בלי הרבה קשיים, פתאום היצר התחיל לתקוף כשעתיים לפני צאת שבת, כמעט הפיל אותי, גרם לי לחשוב מחשבות שאני מפסיד את כל הכיף בחיים, ואומנם ידעתי בדיוק מה יקרה אם אני אאונן, ידעתי שארגיש ריקנות ולא התמלאות, ובכל זאת היצר הרע מכניס ספקות. כמו שסיפרתי בהתחלה, ברוך השם אף פעם לא עשיתי משכב זכר, אבל הפעם היצר תקף בעוצמה כזאת שאני ממש חושש לעצמי, חושש שבקרוב אגיע למצב של משכב זכר. מקווה שלא, אני יודע שזה בידי, אבל היצר משגע אותי, לא יודע מה לעשות, שוקע בדמיונות על מקרה שכמעט קרה, ומפנטז על מה היה קורה אם , מקווה שזה קושי חולף. כי כרגע אני מרגיש שהנפילה קרובה מתמיד

תגובה: המסע המיוחד שלי לפני 3 שנים, 4 חודשים #130509

חבר יקר!!!
יש תועלת עצומה מכך שכתבת כאן, גם אני כמוך באותה הסירה, גם אני בדקתי בפורום וראיתי שאין כל כך פעילות ולכן כתבתי כאן את הסיפור שלי, דע לך שזה נורא מחזק, כבר היו לי 60 יום נקיים, וכעת אני אוחז ב19 ימים ב"ה...
אל תיפול ברוחך, תחזיק מעמד, אני מאמין שכלנויח נצליח לצאת מהכל בעזרת ה'
אחינו, אתך אנחנו, רק חזק ואמץ.

• עמוד:
  • 1
  • 2
זמן ליצירת דף: 0.72 שניות

Are you sure?

כן