ברוכים הבאים, אורח

מתחיל שוב - וצועד לאלוקים
(0 צופה) 

נושא: מתחיל שוב - וצועד לאלוקים 26186 צפיות

תגובה: מתחיל שוב - וצועד לאלוקים לפני 2 חודשים, 2 שבועות #121912

• מתחיל שוב - וצועד לאלוקים
  • רצף ניקיון נוכחי: 1925 ימים
  • דירוג פלטיניום
  • ההולכים בחושך ראו אור גדול חבר בקבוצה חיה

אסירות תודה על התוכנית הנפלאה, זה מדהים לראות כל פעם מחדש איך אני יכול להיות במצב ונראה שאי אפשר לצאת ממנו ולא יתכן שיהיה אחרת, אבל אלוקים יכול לעשות הכל הכל.
אתמול שיתפתי חברים על מה שאני מרגיש, וגם השתמשתי בבית עם הכלים של התוכנית, ודיברתי הרבה עם אשתי בצורה נכונה ובריאה על מה שקורה לנו, ואסירות תודה שקיבלנו את הרגשות שלנו וגם למדנו איך להתייחס בצורה אחרת לדברים שסובבים אותנו, וכעת חזר לנו המצב רוח בחסדי ה'.
וגם לגבי אח שלי כתבתי לו אתמול הודעה מאד ברורה על הענין, ולעת עתה הענין הסתדר מבחינתי. היתה לי שם נכונות לעמוד על שלי ולעשות את רצוני בלי שיכריחו אותי בצורה כזו או אחרת לעשות דברים שלא קל לי לעשות, ואסירות תודה שאני יכול לדעת ולהרגיש מה טוב לי ומה לא טוב לי.

יום טוב ונקי לכולנו
תודה רבה לכם חברים יקרים

אסירות תודה לאבא אוהב ששומר אותי נקי מ - י' ניסן חודש הגאולה ה'תשע"ה
........................................................................................................

מודה אני לך שאתה הוא ה' אלוקי ואלוקי אבותי לעולם ועד, צור חיינו מגן ישענו אתה הוא לדור ודור. נודה לך ונספר תהלתך, על חיינו המסורים בידך ועל נשמותינו הפקודות לך ועל ניסיך שבכל יום עמנו ועל נפלאותיך וטובותיך שבכל עת ערב ובוקר וצהריים, הטוב כי לא כלו רחמיך, והמרחם כי לא תמו חסדיך מעולם קוינו לך.

יומן המסע שלי "מתחיל שוב - וצועד לאלוקים"

הפוסט שלי ב"הצג עצמך"

המשפחה שלנו - משפחת "שמור עיניך"

תגובה: מתחיל שוב - וצועד לאלוקים לפני 2 חודשים, 2 שבועות #121958

• דירוג פלטיניום

אני רוצה לשתף אסירות תודה על יום נקי ומחובר.
אסירות תודה שהתחלתי היום את זמן קיץ בכפוף למגבלות התקופה והזמן.
אסירות תודה על נוכחות בבית, על חיבור לאשתי ולילדים, ועל שאני חווה את ההתפחות שלהם בעז"ה ושמח ונמצא וקיים איתם.
וזה לא ברור מאליו בכלל לאדם כמוני.

תודה רבה לך אבא אוהב שבשמים.

ותודה לכם חברים יקרים שבלעדיכם איני יכול להישאר נקי היום
לילה טוב וחודש טוב

........................................................................................................

מודה אני לך שאתה הוא ה' אלוקי ואלוקי אבותי לעולם ועד, צור חיינו מגן ישענו אתה הוא לדור ודור. נודה לך ונספר תהלתך, על חיינו המסורים בידך ועל נשמותינו הפקודות לך ועל ניסיך שבכל יום עמנו ועל נפלאותיך וטובותיך שבכל עת ערב ובוקר וצהריים, הטוב כי לא כלו רחמיך, והמרחם כי לא תמו חסדיך מעולם קוינו לך.

הפוסט שלי ב"הצג עצמך"

כתיבת בוקר לפני 2 חודשים, 1 שבוע #122219

• דירוג פלטיניום

אסירות תודה על שבת טובה ונפלאה שהיתה לי, גם פגשתי את הספונסר בתפילה לאחר הרבה מאד זמן שלא פגשתי אותו, גם בטיילי ברחוב עם משפחתי פגשתי שני חברי תוכנית, ואני רוצה להיות אסיר תודה על האשה והילדים על הבית שלי ועל עוד הרבה מתנות טובות שאלוקים נותן לי, ובעיקר בעיקר על שאני נקי היום, ובחסדי ה' אני בתוכנית ועובד את הצעדים, ויש נצחון גובר והולך על התאווה ועל הפגמי אופי.

אני רוצה לשחרר את כל האי ודאות שיש לי בענין העבודה של אשתי והילדים, שלעת עתה נראה שאשתי חוזרת לעבודה וצריכה לצאת מהבית, ואילו הילדים יישארו בבית ואצטרך לשמור עליהם ולא אוכל ללמוד במשך היום, וגם מפחיד אותי קצת שאשתי תצטרך לצאת מהבית ויכולים לקרוא הדבקות וכיוצ"ב.

אני מוסר לך אבא אוהב את החיים שלי, ואני מתפלל לעוד יום אחד נקי ושפוי, ותן לי את הנכונות ואת ההכוונה לעשיית הפעולה הנכונה הבאה, רצונך ייעשה ולא רצוני.

אמן ואמן.

הפוסט שלי ב"הצג עצמך"

כתיבת בוקר יום שני לפני 2 חודשים #122268

• דירוג פלטיניום

אסירות תודה על שאתמול היה לי סדר יום די נורמלי ורגיל בימים לא רגילים אלו, אסירות תודה לאשתי שמשחררת הרבה שעות מהיום ללכת ללמוד, אסירות תודה על האשה והילדים ועל עוד הרבה מתנות מאלוקים,  ואסירות תודה שבימים האלה יש לי התמודדויות שאין לי ביום יום ובחסדי ה' אני מזהה את התהליכים שלי ואת הרגשות שלי ובמיוחד את הפגמי אופי שלי, ואני עובד עליהם באמצעות תוכנית 12 הצעדים. אסירות תודה שאנחנו מסודרים מבחינה כספית גם בימים הללו.

אני עדיין לא יודע מה יהיה הלאה עם הקורונה, אני מאד רוצה להיפגש עם ההורים שלי אחרי שתקופה ארוכה מאד מאד לא נפגשנו ואני מאד מקוה שנוכל לעשות את זה בקרוב בצורה זהירה ובטוחה, וכן אותו הדבר עם ההורים של אשתי שגם תקופה ארוכה מאד לא נפגשנו. וכן אני רוצה לשחרר את האי ודאות שיש לי בענין העבודה של אשתי והמעונות של הילדים שיתכן שאשתי תצא לעבודה ומאידך עדיין לא יהיה סידור לילדים ואצטרך לשמור עליהם כל היום ולא אוכל לשבת וללמוד. 

אני מתפלל אליך אבא אוהב שתתן לי עוד יום אחד נקי ושפוי, ואני מתפלל לזכור ולא לשכוח שאני חסר אונים מול התאווה ולבד אני לא יכול להיות נקי היום, ואני גם לא יכול להרשות לעצמי לגעת ואפי' מעט בכל צורה שהיא של תאווה, וכל לגימה קטנה בתאווה אמורה לגרום אצל כמותי עוד ועוד לגימה.

תודה רבה לכם חברים 
יום טוב ונקי לכולנו

הפוסט שלי ב"הצג עצמך"

תגובה: כתיבת בוקר יום שני לפני 2 חודשים #122311

• המשתוקק
  • רצף ניקיון נוכחי: 28 ימים
  • דירוג פלטיניום

יהיה טוב...

בטח באחד ואל תפחד

כתיבת בוקר יום שלישי לפני 2 חודשים #122346

• דירוג פלטיניום

אסירות תודה על יום טוב שעבר עליי אתמול בחסדי ה', הלכתי אתמול לבקר את ההורים לאחר תקופה ארוכה מאד, ישבנו במקום פתוח במרחקים גדולים, אבל היה מאד טוב ונחמד.
מלבד זאת אני אסיר תודה שעליתי אתמול לקבוצה טלפונית שהיה אמור להיות בה מסר מאחד החברים ולבסוף אני מסרתי מסר כי החבר ההוא לא עלה, וא.ת. על האשה והילדים על בית יפה נעים ונחמד, על שבבוקר אני לומד עם חברותא ובצהריים ובערב אני לומד לבד, א.ת. על משכורת של אשתי שהתעכבה למעלה מחודש וכעת היא נכנסה, ומעל הכל אני אסיר תודה שאני נקי היום ושאני נמצא בתוכנית ואני עובד את הצעדים ועושה פעולות יומיות.

אני רוצה למסור את היום שלי לאבא אוהב, כולל כל הרצונות וכל החיים שלי, בתפילה לעוד יום אחד נקי שפוי ומפוכח, ושאהיה לעזר לעולם ולעשות את רצון ה', רצונך ייעשה ולא רצוני.

הפוסט שלי ב"הצג עצמך"

קבוצה חיה השבוע, ומה שקיבלתי בסוף הקבוצה לפני 1 חודש, 2 שבועות #122940

• דירוג פלטיניום

שלום חברים יקרים ואהובים,
באסירות תודה השבוע ביום שלישי התקיימה קבוצה חיה בירושלים עם 10 חברים בלבד, והלכתי לקבוצה הזו לאחר למעלה מחודשיים שלא השתתפתי בקבוצה חיה אלא רק בקבוצות הטלפוניות.
אני ממש שמח שיכלתי להגיע לקבוצה הזו כיון שזה עשה לי ממש טוב.
ובסוף הקבוצה כשהגיעו לחלוקת מדליות, החבר שאל בקול למי מגיע מדליה של 24 שעות, חודש, חודשיים, שלש... שנה, שנה וחצי, שנתיים, שלש... יום נקי לכולם. ורצה לסיים את חלוקת המדליות.
ואז קפצתי, נזכרתי שמגיעה לי מדליה, אלוקים נותן לי מתנה כל יום, ומשאיר אותי בחסדי ה' נקי במשך 5 שנים, חודש ו-18 יום, ואז קיבלתי מדליה (מצו"ב תמונה) שמזכירה לי את הניסים והחסדים שאלוקים עושה איתי בכל רגע ורגע, ואת הדרך של התוכנית.
אתם מוזמנים לעבור על ההודעות הראשונות שלי בפורום, ולראות את הסיפור חיים שלי עם התאווה (וזה עוד עם הרבה הכחשה שירדה בחסדי ה' כשהגעתי לתוכנית).
אבא, אני רוצה לומר לך תודה על כל רגע ורגע בנוכחות החברים היקרים בפורום הזה, ומאחל לכולנו עוד יום אחד נקי ושפוי.

This attachment is hidden for guests. Please log in or register to see it.

הפוסט שלי ב"הצג עצמך"

נערך לאחרונה: לפני 1 חודש, 2 שבועות על ידי מתחיל שוב - וצועד לאלוקים.

תגובה: מתחיל שוב - וצועד לאלוקים לפני 1 חודש, 2 שבועות #122943

• Kdouchat
  • רצף ניקיון נוכחי: 616 ימים
  • דירוג פלטיניום

מזל טוב !!

וואוו איך זה מרגש אותי לראות את הדרך שלך וכמה איכפת לך לתת תקווה לכולנו !!

תודה רבה לך !

תגובה: קבוצה חיה השבוע, ומה שקיבלתי בסוף הקבוצה לפני 1 חודש, 2 שבועות #122946

• ניסן
  • רצף ניקיון נוכחי: 356 ימים
  • דירוג פלטיניום

ואו כל הכבוד
נותן תיקווה גדולה לראות אנשים מחלימים.
מפרגן לך ושמח בשימחתך

תגובה: מתחיל שוב - וצועד לאלוקים לפני 1 חודש, 2 שבועות #122947

• מתרפא
  • רצף ניקיון נוכחי: 328 ימים
  • דירוג פלטיניום

המון מזל טוב ידידי היקר!! שמחתי מאוד לקרוא.

מתגעגע מאוד לקבוצות מחכה בקוצר רוח שיחזרו גם במרכז.

מזל טוב על המדליה! כן יירבו

תגובה: מתחיל שוב - וצועד לאלוקים לפני 4 שבועות, 1 יום #123733

• דירוג פלטיניום

שלום וברכה חברים יקרים, בתקופה האחרונה בגלל תקלה לא הצלחתי להיכנס לכאן.
בכל אופן אני רוצה לשתף שבשבועיים האחרונים היו לי כל מיני נגיעות בתאווה, במסווה של היתרים ותירוצים כאלה ואחרים. אבל הבעיה הגדולה יותר היתה שהתביישתי במה שעשיתי הן מחמת התאווה והן מחמת סיבות אחרות, ולמעשה לא הייתי כנה עם עצמי ולא עם הספונסר וגם לא עם חברים, אבל אסירות תודה שבשלב מסויים התעשתתי וקיבלתי את הכנות והנכונות לעשות את הפעולה הנכונה הבאה.
גם כעת אני רוצה לשתף שאני עדיין לא השתחררתי לגמרי מאותו ענין, ויש לי איזו אובססיה לענין כבר בלי קשר לתאווה.
אני רוצה לשחרר את הכל ולמסור את התאווה ואת כל החיים שלי לאבא אוהב שבשמים, ואני מתפלל לעוד יום אחד נקי ושפוי.

הפוסט שלי ב"הצג עצמך"

תגובה: מתחיל שוב - וצועד לאלוקים לפני 4 שבועות, 1 יום #123734

• המשתוקק
  • דירוג פלטיניום

אואה....    ברוך השב...  התגעגענו...

בהצלחה רבה בעז"ה

תגובה: מתחיל שוב - וצועד לאלוקים לפני 4 שבועות, 1 יום #123737

• מתרפא
  • רצף ניקיון נוכחי: 328 ימים
  • דירוג פלטיניום

אוהבים !

תודה רבה על הכנות הפתיחות והאומץ לשתף!

שיהיה המון בהצלחה בהמשך!

כנות ושיתופים לפני 3 שבועות, 2 ימים #123942

• דירוג פלטיניום

ערב טוב חברים יקרים ואהובים,
בסוף שבוע שעבר התקשר אליי חבר וביקש שאמסור מסר ביום ראשון במטרתינו העיקרית בירושלים, ואמרתי לו שבעז"ה אמסור מסר למרות שאני לא רגיל בכלל למסור מסרים, יש לי שם הרבה פחדים.
בכל אופן, החלטתי למסור מסר לעצמי, על הדבר שהיה מאד מאד חסר לי בשבועות האחרונים.
כנות.
זה מה שהיה חסר לי, וזה מה שהמשיך להוביל אותי לעוד נגיעה בתאווה ולעוד נגיעה בתאווה, מה שעזר לי לזהות את כל החוסר כנות שהיה לי זה לשבת ולכתוב את כל מה שקורה איתי בענין התאווה, והמדהים ביותר הוא שגיליתי שיש לי הרבה חוסר כנות בתוך הכנות, ולמשל חשבתי שכיון ששיתפתי את הספונסר בחלק מן הפעולות שלי על התאווה אז זה אומר שאני כנה, ואם אני עם כנות אז הכל הכל טוב, אבל שכחתי  שאחוז אחד של כנות זה לא נקרא כנות. כמו"כ נכנסתי לכמה אתרים בשביל לחפש הלבשה תחתונה (זהו התחום שבו התמקצעתי בשבועות האחרים  ופעלתי שם על התאווה), וידעתי שהסינון שלי חוסם את כל התמונות הבעייתיות ועל דעת זה הרשיתי לעצמי להיכנס לאתר, אז הנה חשבתי לעצמי שאני כנה ואני מוותר על התאווה, אבל האמת היא ממש ממש לא כך, כי אני לא צריך תמונה בשביל להתאוות, המח שלי מעבד כל נתון שקיים בעולם לתאווה אם אני רק לובש את המשקפיים של התאווה, ופשוט רימיתי את עצמי בסיפור הזה וסיפרתי לעצמי סיפורים שאני כנה ואין לי בכלל תאווה בכל הסיפור הזה. וכך היו עוד הרבה דברים שגיליתי על עצמי.
אני אסיר תודה שאחרי הכתיבה שכתבתי לפני כשבוע וחצי התחלתי להיות הרבה יותר כנה, וגם היה חבר מסויים שמאד מאד התביישתי לספר לו מה שקורה איתי עם התאווה, ודוקא אליו התקשרתי לחשוף ולשתף. משום מה חשבתי שהוא יתפלא עליי וישאל מה קורה איתי, אבל הוא לא שאל כלום, המסקנה היא שכנראה ההתנהגות שלי די נורמלית לאדם שעד לפני 1904 יום היה מאונן בוקר וערב ופועל על התאווה 24/7, אבל בעצם זה ממש ממש לא נורמלי בשבילי, כל רגע נקי הוא מעבר לנורמה. תודה רבה לך אבא אוהב.
לכן, אני מתפלל אליך אבא אוהב שתתן לי את הכח והנכונות לעשות את הפעולה הנכונה הבאה, וכן תן לי את הכנות עם עצמי עם הספונסר ועם חברים, ואני מתפלל להתמקד ברק להיום.
כמו"כ אני רוצה לשתף שתי דברים, הבוקר כשנסעתי בהסעה לכולל ראיתי בחור מושא תאווה ברחוב, ולגמתי אותו, אבל היה רכב שתקע את האוטובוס שלי והבחור המשיך הלאה, והתעצבנתי על זה שאני מפספס את הבחור שלי, ואח"כ האוטובוס המשיך לנסוע וראיתי אותו שוב, ושוב נתקע האוטובוס, וחוזר חלילה. אסירות תודה שאחר כמה דקות הרפיתי, ואח"כ גם עליתי לקבוצה הטלפונית ושיתפתי על כך.
כמו"כ אני רוצה לשתף שהערב היתה לי נגיעה קטנה מאד בתאווה בתחום של הלבשה תחתונה, ואני מתפלל לוותר על זה, ולהאמין בקב"ה שהוא יכול לעשות בשבילי הכל הכל הכל.
מתפלל לעוד יום אחד נקי ושפוי.
תודה רבה לכם חברים
אוהב אתכם וצריך אתכם
מתחיל שוב

הפוסט שלי ב"הצג עצמך"

תגובה: כנות ושיתופים לפני 3 שבועות, 1 יום #123971

• המשתוקק
  • דירוג פלטיניום

בהצלחה אחי!
כל הכבוד על האומץ!
בוודאי שיש לך כנות... כנות מדהימה...

ה' יתברך יעזור שתצליח להתמיד בנקיות מוחלטת וטובה

זמן ליצירת דף: 1.02 שניות