ברוכים הבאים, אורח

צועד את צעדיי הראשונים במסע (אחרי מסעות כושלים רבים מאין מספר) וזקוק לחיזוקיכם
(0 צופה) 

נושא: צועד את צעדיי הראשונים במסע (אחרי מסעות כושלים רבים מאין מספר) וזקוק לחיזוקיכם 102847 צפיות

תגובה: צועד את צעדיי הראשונים במסע (אחרי מסעות כושלים רבים מאין מספר) וזקוק לחיזוקיכם לפני 1 שבוע, 3 ימים #118809

אתה פה. עכשיו. כותב את ההודעה הזאת
ואפילו הצעד הקטן הזה מדהים בעיני
אוהב וצריך

"הַשְׁלֵךְ עַל ה' יְהָבְךָ וְהוּא יְכַלְכְּלֶךָ לֹא יִתֵּן לְעוֹלָם מוֹט לַצַּדִּיק."

תגובה: צועד את צעדיי הראשונים במסע (אחרי מסעות כושלים רבים מאין מספר) וזקוק לחיזוקיכם לפני 1 שבוע, 3 ימים #118812

• Kdouchat
  • רצף ניקיון נוכחי: 381 ימים
  • דירוג פלטיניום

בהצלחה טהרני היקר !

כל הכבוד על הכנות !

צריכים אותך איתנו כאן !

אוהבים !

תגובה: צועד את צעדיי הראשונים במסע (אחרי מסעות כושלים רבים מאין מספר) וזקוק לחיזוקיכם לפני 1 שבוע, 2 ימים #118829

• נתן 01
  • רצף ניקיון נוכחי: 795 ימים
  • דירוג פלטיניום

אוהבים. 

תגובה: צועד את צעדיי הראשונים במסע (אחרי מסעות כושלים רבים מאין מספר) וזקוק לחיזוקיכם לפני 1 שבוע, 2 ימים #118836

• טהרני
  • רצף ניקיון נוכחי: 2097 ימים
  • דירוג פלטיניום
  • עלי לבחור בין כניעה להשפלה

תודה חברים. ובייחוד ג'וש.
בשנים האחרונות אני מרגיש בלבול מאוד עמוק שנוגע בשורשי הווייתי. זה ממש תוקע אותי ולא מאפשר לי להתקדם לשום כיוון, כי אין לי ביטחון מוחלט בשום דבר. אולי זה רעיון. הוא עולה לי עכשיו תוך כדי כתיבה. לעשות איזו שהיא רשימה של דברים שאני בטוח בהם. אמיתות שיהיו קצה חוט שממנו אוכל להתגלגל לאן שהוא. 

ליומן המסע שלי     הפוסט שהסביר לי מה הבעייה     הפוסט שהסביר לי מה הפתרון
אני חסר אונים, אנא עזור לי!

כאשר "בידך אפקיד רוחי" אז "פדית אותי ה' א-ל אמת". וככל שהצד הראשון של המטבע יהיה יותר בשלימות, כך גם הצד השני.

תגובה: צועד את צעדיי הראשונים במסע (אחרי מסעות כושלים רבים מאין מספר) וזקוק לחיזוקיכם לפני 1 שבוע, 2 ימים #118837

אוהבים
אני חושב שזה רעיון טוב
אני מנסה בעצמי לחדד לעצמי שהכל זה מסע אחד גדול, וצריך ללמוד לאהוב את המסע הזה. גם הגילוי הזה של עצמנו זה מסע אחד גדול שנמשך ונמשך, וכניראה גם הדרך שאנחנו עוברים בו חשובה, ולא רק היעד

שאלוהים יכוון אותך בדרך הנכונה והמיוחדת רק לך
אוהב וצריך

"הַשְׁלֵךְ עַל ה' יְהָבְךָ וְהוּא יְכַלְכְּלֶךָ לֹא יִתֵּן לְעוֹלָם מוֹט לַצַּדִּיק."

זמן ליצירת דף: 0.29 שניות

Are you sure?

כן