ברוכים הבאים, אורח

כמה מחשבות שיוצאות מאדם שמתמודד מול התאווה
(0 צופה) 

נושא: כמה מחשבות שיוצאות מאדם שמתמודד מול התאווה 16270 צפיות

תגובה: כמה מחשבות שיוצאות מאדם שמתמודד מול התאווה לפני 2 שנים, 1 חודש #127219

• המשתוקק
  • רצף ניקיון נוכחי: 42 ימים
  • דירוג פלטיניום

אתה כותב מתוך הרבה חוסר ידיעה על יחסי אישות לפי ההלכה. - נכון שיש מקום גדול לתאווה - אבל יש כמה מגבלות.

לו היו עושים סרטי פורנו מיחסי אישות לפי ההלכה הטהורה - זה היה מאוד משעמם...

תגובה: כמה מחשבות שיוצאות מאדם שמתמודד מול התאווה לפני 2 שנים, 1 חודש #127237

• robinhood
  • דירוג פלטיניום
המשתוקק כתב on 27 אוג' 2020 09:19:

אתה כותב מתוך הרבה חוסר ידיעה על יחסי אישות לפי ההלכה. - נכון שיש מקום גדול לתאווה - אבל יש כמה מגבלות.

לו היו עושים סרטי פורנו מיחסי אישות לפי ההלכה הטהורה - זה היה מאוד משעמם...

אני יודע על מה אתה מדבר: ראיתי ספרי הלכה ממש מוזרים שלמשל לפני החדירה צריך "לכוון באימה וביראה לקיים מצוות פרו ורבו" ודברים מעין אלו, שכל נער יגחך עליהם. כתבו אותם אנשים שטועים.

לפי הרמב"ם, אפשר לבוא על האישה בכל דרך שרוצים, ובלבד שבסופו של דבר הזרע לא יהיה לבטלה.

בסופו של דבר, כל הרבנים שגוזרים כל מיני חומרות ומתיימרים לשלוט על הנעשה בחדר המיטות - טועים, והפוי' ממוטט את מגדל הקלפים הדק שהם בנו כמו יריית תותח.

שלום, אני robinhood, מומחה בטכנולוגיות סינונים של פורום שמור עיניך.
אני תמיד משתדל לשתף כל טיפת מידע שיש לי, אם אתה מעוניינים לקרוא:
איגוד כל המדריכים שלי בנושא סינון

נערך לאחרונה: לפני 2 שנים, 1 חודש על ידי robinhood.

תגובה: כמה מחשבות שיוצאות מאדם שמתמודד מול התאווה לפני 2 שנים, 1 חודש #127246

• עשר שמעון
  • רצף ניקיון נוכחי: 4 ימים
  • דירוג פלטיניום
מצטרף לדברי המשתוקק,
ולצערי אני  ממש ממש לא מהמחמירים...

ניכר מדבריך שאתה לא יודע מה זה חיי אישות של נישואין, 
אני מכיר ציבור חרדי דת'ל ואפילו לא דתיים בכלל, 
ואני אומר לך שאתה מדבר שטויות,
אין לי ענין להכנס כאן לויכוחים אבל חבל שרווקים יקראו את דבריך ויקבלנו תמונה על אישות ונישואין מאדם שלא כל כך מכיר את התחום כנראה, 
בכבוד.

נערך לאחרונה: לפני 2 שנים, 1 חודש על ידי עשר שמעון.

תגובה: כמה מחשבות שיוצאות מאדם שמתמודד מול התאווה לפני 2 שנים, 1 חודש #127254

• robinhood
  • דירוג פלטיניום
עשר שמעון כתב on 27 אוג' 2020 16:56:
מצטרף לדברי המשתוקק,
ולצערי אני  ממש ממש לא מהמחמירים...

ניכר מדבריך שאתה לא יודע מה זה חיי אישות של נישואין, 
אני מכיר ציבור חרדי דת'ל ואפילו לא דתיים בכלל, 
ואני אומר לך שאתה מדבר שטויות,
אין לי ענין להכנס כאן לויכוחים אבל חבל שרווקים יקראו את דבריך ויקבלנו תמונה על אישות ונישואין מאדם שלא כל כך מכיר את התחום כנראה, 
בכבוד.

לא ברור לי מה אתה חושב שטעיתי, ולא ברור לי מה הנימוק שלך לזה שטעיתי.

תגובה: כמה מחשבות שיוצאות מאדם שמתמודד מול התאווה לפני 2 שנים, 1 חודש #127256

• עשר שמעון
  • דירוג פלטיניום
'טעות' זה שכשאחד מכיר את הענין ו'טועה' לגבי פרט מסוים,
'חוסר הבנה' זה לקרוא את כל התאוריה שלך על חיי מין בהשקפת התורה,
בכבוד

תגובה: כמה מחשבות שיוצאות מאדם שמתמודד מול התאווה לפני 2 שנים, 1 חודש #127258

• robinhood
  • דירוג פלטיניום
עשר שמעון כתב on 27 אוג' 2020 18:46:
'טעות' זה שכשאחד מכיר את הענין ו'טועה' לגבי פרט מסוים,
'חוסר הבנה' זה לקרוא את כל התאוריה שלך על חיי מין בהשקפת התורה,
בכבוד

תראה, אני לא טוען שאני מושלם, אבל שים לב לתגובות שלך ושל משתוקק: אולי הם נבעו מכוונה טובה, אבל לא היה בהם בכלל טענות רציניות, הסגנון שלהם היה: "אנחנו מבינים יותר ממך, אז תשתוק ותקבל את זה שאתה טועה".

זה לא עובד ככה.

אז אם יש לך משהו רציני להגיד - תגיד, הבמה לרשותך.

אחרי הכול, אם נצטט אותך "חבל שרווקים יקראו את דבריך ויקבלנו תמונה על אישות ונישואין מאדם שלא כל כך מכיר את התחום כנראה"

אז זה הזמן שלך להראות שאני באמת לא מבין כלום, כדי שהרווקים הללו לא יטעו חלילה

תגובה: כמה מחשבות שיוצאות מאדם שמתמודד מול התאווה לפני 2 שנים, 1 חודש #127259

• עשר שמעון
  • דירוג פלטיניום

לא כל דבר יכול להיות מוסבר ונידון בפורום,
אמי גם לא מתיימר להגיד שאני מבין גדול,

תגובה: כמה מחשבות שיוצאות מאדם שמתמודד מול התאווה לפני 2 שנים, 1 חודש #127282

• המשתוקק
  • דירוג פלטיניום

רובינהוד היקר

שולחן ערוך זה ספר יחסית מקובל, לא?
לפי ההלכה - אסור לנשק באותו מקום. (חוץ מהרמב"ם פרק כ"א מהל' איסורי ביאה שכתב שמותר לנשק בכל מקום - כל הראשונים כתבו שאסור לנשק באותו מקום וכן אסור להסתכל ישירות באותו מקום - הראב"ד והטור - למשל, וכן פסק השו"ע או"ח סי' ר"מ)
לפי ההלכה חייב שהביאה תהיה בתנוחה מסויימת - ותנוחה אחרת - מאוד מסויימת מותרת רק כשזה לא בקביעות. (שו"ע).
לפי ההלכה - בשעת החיבור עצמו (לפחות...) האורות צריכים להיות מכובים. (הרמב"ם בעצמו באותו מקום וגם השו"ע - הלכה זו מוסכמת על כל הפוסקים ודי בהלכה זו לבד כדי לסתור את כל מה שכתבת)

לא דיברתי על "אימה ויראה" וכדומה... ולא הייתה שום כוונה לזה.

אלו הלכות שכתובות בשולחן ערוך - ומקובלות בכל העולם הדתי - מהחרדי - דרך מכון פועה - עד הרב קנהל זצ"ל מרבני גוש עציון ומהמקלים בנושא.

מכון פועה הוציאו דף עם 10 הדרכות הלכתיות בקיום יחסי אישות שמקובלים על כולם - מהמחמירים עד המקלים.

רב אחד מהשומרון הוציא לאחרונה ספר על יחסי אישות - שבו הביא דעות של כמה ראשונים שלא נפסקו להלכה - על נישוק באותו מקום - והותקף ע"י רוב הראשי ישיבות הציוניות ומכון פועה - למרות שהוא לא התיר זאת - כי הם חששו שזה יוביל לפירצה.

כל ההלכות הנ"ל כתובות גם בספר דרכי טהרה של הרב אליהו - שזה הספר שכל בחורי הישיבות (לפחות בציונות הדתית) משתמשים בו לפני החתונה, הדברים נפסקו גם בספרים שלפי שיטת הרב עובדיה. - ואין צריך לומר שהם נפסקו גם בספרי הפסיקה האשכנזים.

תגובה: כמה מחשבות שיוצאות מאדם שמתמודד מול התאווה לפני 2 שנים, 1 חודש #127283

• robinhood
  • דירוג פלטיניום
המשתוקק כתב on 28 אוג' 2020 11:24:

רובינהוד היקר

שולחן ערוך זה ספר יחסית מקובל, לא?
לפי ההלכה - אסור לנשק באותו מקום. (חוץ מהרמב"ם פרק כ"א מהל' איסורי ביאה שכתב שמותר לנשק בכל מקום - כל הראשונים כתבו שאסור לנשק באותו מקום וכן אסור להסתכל ישירות באותו מקום - הראב"ד והטור - למשל, וכן פסק השו"ע או"ח סי' ר"מ)
לפי ההלכה חייב שהביאה תהיה בתנוחה מסויימת - ותנוחה אחרת - מאוד מסויימת מותרת רק כשזה לא בקביעות. (שו"ע).
לפי ההלכה - בשעת החיבור עצמו (לפחות...) האורות צריכים להיות מכובים. (הרמב"ם בעצמו באותו מקום וגם השו"ע - הלכה זו מוסכמת על כל הפוסקים ודי בהלכה זו לבד כדי לסתור את כל מה שכתבת)

לא דיברתי על "אימה ויראה" וכדומה... ולא הייתה שום כוונה לזה.

אלו הלכות שכתובות בשולחן ערוך - ומקובלות בכל העולם הדתי - מהחרדי - דרך מכון פועה - עד הרב קנהל זצ"ל מרבני גוש עציון ומהמקלים בנושא.

מכון פועה הוציאו דף עם 10 הדרכות הלכתיות בקיום יחסי אישות שמקובלים על כולם - מהמחמירים עד המקלים.

רב אחד מהשומרון הוציא לאחרונה ספר על יחסי אישות - שבו הביא דעות של כמה ראשונים שלא נפסקו להלכה - על נישוק באותו מקום - והותקף ע"י רוב הראשי ישיבות הציוניות ומכון פועה - למרות שהוא לא התיר זאת - כי הם חששו שזה יוביל לפירצה.

כל ההלכות הנ"ל כתובות גם בספר דרכי טהרה של הרב אליהו - שזה הספר שכל בחורי הישיבות (לפחות בציונות הדתית) משתמשים בו לפני החתונה, הדברים נפסקו גם בספרים שלפי שיטת הרב עובדיה. - ואין צריך לומר שהם נפסקו גם בספרי הפסיקה האשכנזים.

היסוד של דבריי היה, שכל ההלכות של חז"ל בקשר לשמירת הברית ולצניעות, נועדה להגברת ההנאה המינית.

שאדם שמקיים את ההלכה - יהיה לו הנאה מינית רבה יותר מזה שלא מקיים את ההלכה.

והבאתי בתור דוגמא את מי שצופה בפוי' - שזה לכאורה ממש ממש כיף ומהנה, ובפועל זה נורא ואיום. כדוגמא לכך שההלכות של חז"ל למעשה שומרות על ההנאה המינית ולא שורפות אותו.

יוצא מכאן, שכל הלכה, מתחשבת בנקודה הזאת.

האם אתה מסכים איתי בנקודה הזאת ?

דבר שני - כל ההלכות שהבאת, מטבע הדברים, ניתן לפרש ולשנות ואפילו להפוך, כי הם תלויים בגלל סיבות מסויימות - יש סיבה למה אסור לנשק באותו מקום, יש סיבה למה אסור להסתכל, ויש סיבה למה האורות צריכים להיות מכובים, אם יעיינו בסיבות אלו, יוכלו גם לפרש אותם כך שאולי יהיה אפשר להתירם. ככה התורה עבדה ועובדת. אלו לא הלכות למשה מסיני.

אני לא טוען שצריך להתיר את כל הדברים שכרגע אסורים לפי המנהג בישראל.

אבל אני כן טוען, שכל ההסתכלות על יחסי המין הייתה עד עכשיו טכנית:
א. יחסי מין נועדו להוליד ילדים.
ב. יחסי מין נועדו כדי לקרב בין איש לאשתו - שזה מטרה טכנית, חשוב שההורים יהיו חברים טובים, כדי שיוכלו לגדל את הילדים תקין.
ג. יחסי מין נועדו מסיבות בריאותיות.

אבל עד עכשיו, אף אחד לא ראה את הערך של יחסי המין כהנאה, כערך עצמי, לא תלוי.
כלומר, ייתכן מאוד מצב, שהורים מקיימים יחסי מין פה ושם, מולידים ילדים, הם מסתדרים עם השני, והם בריאים, אבל הם לא נהנים מיחסי המין. וזה לא בעיה לכאורה. כי מה זה משנה שאין הנאה ?
אבל זה כן בעיה, זה בעיה יסודית.

תגובה: כמה מחשבות שיוצאות מאדם שמתמודד מול התאווה לפני 2 שנים, 1 חודש #127284

• המשתוקק
  • דירוג פלטיניום

מה שעורר את זעמי זו הפסקה הזו:

"שחושבים על תקופה שבה הכול היה מושלם ושלם, חושבים על תקופת בית המקדש.
אבל אם חושבים על זה, היו בערך מיליון זוגות בישראל בבית המקדש.

לכן, אם תיאורטית היינו מכניסים צוות צלמים לחדר המיטות של כל אחד ממיליון הזוגות הללו, היינו מקבלים מיליון סרטי פוי' לדפדוף באינטרנט. ביום.

אז אם נחשוב על זה, היה "פוי' " גם בתקופת בית המקדש, בתקופת השכינה והנביאים.

מה ההבדל בין זה לבין הפוי' ? ההבדל הוא פשוט מאוד - שם לא היה צוות צלמים", 
עד כאן דבריך.

תסלח לי, אבל אלו דברי הבל,  יחסי האישות שמתנהלים לפי אורח חיים דתי - בכלל לא דומים ולא נראים כמו יחסי האישות שאינם כאלה.  ההלכות הללו מוכיחות את זה.

מה שכתבת ש"מטבע הדברים" ניתן לשנות וכו'...  א - לא מסכים איתך.  ב - מה זה קשור? כתבתי לך שאלו ההדרכות שהרבנים ומדריכי החתנים מדריכים במגזר הדתי - א"כ זה מה שמקובל בעולם הדתי (למעט חריגים - או כאלו שלא מעוניינים לקיים את ההלכה בעניין זה).
זה נכון שיש מקום להנאה, אפילו מקום גדול, אבל אין בהם עזות וחוצפה, השפלת האישה והחפצתה.
הרוח של ההלכות הללו היא שההנאה של הגבר היא אמצעי חשוב אך לא מטרה, המטרה היא לשמח את האישה ולגרום לאהבה ואחוה בין בני הזוג וחיבור ריגשי שמתבטא בחיבור גופני. 

תגובה: כמה מחשבות שיוצאות מאדם שמתמודד מול התאווה לפני 2 שנים, 1 חודש #127285

• המשתוקק
  • דירוג פלטיניום

מה שאתה טוען זה דבר אחר....  אבל אל תטה את המציאות.

לעצם טענותיך.

אין ביהדות דבר כזה להנות בשביל להנות וזהו. - זה נקרא נבל ברשות התורה. - הרמב"ם כותב שכל הנאה צריכה להיות בשביל עבודת ה'.

דבר שני - אני לא רואה בקיום יחסי אישות - דבר טכני, אני רואה בזה ביטוי לחיבור הנשמתי הריגשי - בין בני הזוג (שזה עולם מלא) - כזה שמתבטא ביחסי אישות גופניים.

תגובה: כמה מחשבות שיוצאות מאדם שמתמודד מול התאווה לפני 2 שנים, 1 חודש #127286

• robinhood
  • דירוג פלטיניום
המשתוקק כתב on 28 אוג' 2020 12:22:

מה שעורר את זעמי זו הפסקה הזו:

"שחושבים על תקופה שבה הכול היה מושלם ושלם, חושבים על תקופת בית המקדש.
אבל אם חושבים על זה, היו בערך מיליון זוגות בישראל בבית המקדש.

לכן, אם תיאורטית היינו מכניסים צוות צלמים לחדר המיטות של כל אחד ממיליון הזוגות הללו, היינו מקבלים מיליון סרטי פוי' לדפדוף באינטרנט. ביום.

אז אם נחשוב על זה, היה "פוי' " גם בתקופת בית המקדש, בתקופת השכינה והנביאים.

מה ההבדל בין זה לבין הפוי' ? ההבדל הוא פשוט מאוד - שם לא היה צוות צלמים", 
עד כאן דבריך.

תסלח לי, אבל אלו דברי הבל,  יחסי האישות שמתנהלים לפי אורח חיים דתי - בכלל לא דומים ולא נראים כמו יחסי האישות שאינם כאלה.  ההלכות הללו מוכיחות את זה.

מה שכתבת ש"מטבע הדברים" ניתן לשנות וכו'...  א - לא מסכים איתך.  ב - מה זה קשור? כתבתי לך שאלו ההדרכות שהרבנים ומדריכי החתנים מדריכים במגזר הדתי - א"כ זה מה שמקובל בעולם הדתי (למעט חריגים - או כאלו שלא מעוניינים לקיים את ההלכה בעניין זה).
זה נכון שיש מקום להנאה, אפילו מקום גדול, אבל אין בהם עזות וחוצפה, השפלת האישה והחפצתה.
הרוח של ההלכות הללו היא שההנאה של הגבר היא אמצעי חשוב אך לא מטרה, המטרה היא לשמח את האישה ולגרום לאהבה ואחוה בין בני הזוג וחיבור ריגשי שמתבטא בחיבור גופני. 

כוונת דבריי הייתה שיחסי מין הם יחסי מין הם יחסי מין, ולכן מטבע הדברים הם מעוררים מינית את האדם שצופה בהם.
גם התנוחות המותרות על ידי התורה, מעוררות מינית, ולכן אם נכניס צוות צלמים לכל הזוגות בתקופה ההיא ונצלם, זה עדיין יהיה סרטון פוי' לכל דבר ועניין - כי זה יהיה מעורר מינית מאוד.

בנוסף, לא אמרתי שכל תנוחה אפשרית שבפוי' יש לאמץ, רחוק מזה. יש שם אכן דברים משפילים מאוד. וכל דבר שמוריד מכבוד האישה - אסור לעשות.

בקשר למה שכתבת:

לדעתי זה טעות גדולה, ואתה מפספס פה נקודה חשובה:
איך משמחים אישה ? 
איך משמחים גבר ?
מה גורם להם ל"אהבה ואחוה בין שני בני הזוג" ? 
איך קורה הקסם הזה ?

הקסם הזה קורה, בגלל שהאישה והגבר מכבדים את הערכים היסודיים של השני.

האישה מכבדת את הרצון האינסופי של הגבר להנאה ומכילה את זה - פיזית ורגשית.

הגבר מכבד את הרצון של האישה לקשר ואינטימיות ונותן לה קשר - פיזית ורגשית.

רק ככה אתה יוצר קשר, באמצעות כיבוד הערכים היסודיים שלך.

אם אני יגיד לך שאני רוצה להיות חבר שלך, אבל לא מכבד או אדיש לכל ערך שאתה מאמין בו, האם אתה מאמין שיהיה פה בסיס לחברות אמיתית ? לא.

אותו דבר עם האישה והגבר. המטרה היא בראש ובראשונה לכבד את הערכים הבסיסיים של הגבר והאישה. באמצעות יחסי מין שמכבדים - גם את הגבר, וגם את האישה.

הקשר שנוצר מכך, נוצר מעצמו.

תגובה: כמה מחשבות שיוצאות מאדם שמתמודד מול התאווה לפני 2 שנים, 1 חודש #127288

• עשר שמעון
  • דירוג פלטיניום
שלא כמו המשתוקק אין לי רצון להכנס לפולמוס איתך,
לדעתי אין בזה שום תועלת, הנושא גדול ומורכב מידי בשביל פורום,
בפרט כשהוא נדון עם כאלה שמדברים 'סברות כרס' ופחות מנסיון מעשי,
לטובת הרווקים כאן אומר שמה שכתבת על "הרצון האינסופי של הגבר להנאה ומכילה את זה - פיזית ורגשית" זה ממש רחוק מהאדיאל של חיי משפחה.
אם אתה חושב שזה דבר שהאשה צריכה לכבד,
את "הרצון האינסופי להנאה"
הרי שאין לך מושג מהם חיי נישואין
ומהי ההנאה של נישואין!
בכבוד

תגובה: כמה מחשבות שיוצאות מאדם שמתמודד מול התאווה לפני 2 שנים, 1 חודש #127289

• robinhood
  • דירוג פלטיניום
עשר שמעון כתב on 28 אוג' 2020 13:25:
שלא כמו המשתוקק אין לי רצון להכנס לפולמוס איתך,
לדעתי אין בזה שום תועלת, הנושא גדול ומורכב מידי בשביל פורום,
בפרט כשהוא נדון עם כאלה שמדברים 'סברות כרס' ופחות מנסיון מעשי,
לטובת הרווקים כאן אומר שמה שכתבת על "הרצון האינסופי של הגבר להנאה ומכילה את זה - פיזית ורגשית" זה ממש רחוק מהאדיאל של חיי משפחה.
אם אתה חושב שזה דבר שהאשה צריכה לכבד,
את "הרצון האינסופי להנאה"
הרי שאין לך מושג מהם חיי נישואין
ומהי ההנאה של נישואין!
בכבוד

אתה מדבר איתי בפורום של מכורים למין ופורנו. כאילו, קח צעד אחורה ותחשוב לפני שאתה מדבר.
אני במקומך לא הייתי ממהר כל כך לקבוע שאני יודע מהם חיי נישואים תקינים. או הנאה של נישואים.

אני חושב ששנינו נמצאים כאן בגלל חוסר ידיעה לאמת על חיי הנישואים. ההבדל בינינו, שרק אני מודע לזה. ומוכן להתדיין על זה.

הנושא מורכב וגדול מדי - אבל נחש מה ? שנינו תקועים בבוץ של הנושא המורכב והגדול הזה, אז אי אפשר לתת את זה לאיזה מישהו אחר.

אני חושש שהרצון שלך לקבוע מהר מהר מהם הדברים ה"נכונים" ולברוח מדיון, לא נובעת בגלל הבורות שלי, אלא בגלל הפחד שלך. 

אתה טוען לדוגמא שהרצון של הגבר להנאה הוא משהו לא נכון, אבל אתה ממש כאן, בפורום של מכורים לפוי' ולמין, שכל חפצם זה לרדוף אחרי עוד ועוד הנאה בלתי נגמרת מתמונות !!!

תאמין לי שאני מעדיף לקבל את הכרעת הרבנים לגבי כל דבר ועניין בקשר ליחסי מין, לסגור עניין, וללכת הביתה.

תאמין לי שהייתי מעדיף פשוט לקבל את הסינון של נטספארק שיסנן לי את הכול בצורה מושלמת והכול יהיה בסדר.

אבל הסינון של נטספארק הוא דפוק - ולכן אני חייב לחפש סינונים אחרים, ומצאתי את pluckeye, ומצאתי את screen time, ומצאתי את lock me out, ומצאתי את lockbox, ומצאתי עוד ועוד.

והתפיסה של הרבנים, תהיה מה שתהיה, יש בה טעות, שבגללה אחוזים מטורפים של אנשים - דתיים, חרדים, מזרחים, אשכנזים וספרדים, רואים דברים לא נתפסים באינטרנט, בלי שום כלים להמנע מכך.

אני לא מחפש אשמים, אבל אני מחפש איפה טעינו.

הרצון שלך לא להתפלס על כך, דומה לניסיון של ילד לברוח מתחת לשמיכה כדי שהמפלצת לא תיקח אותו - ברוך הבא לעולם האמיתי, המפלצת תיקח אותך בין אם תדבר על כך ובין אם לא.

תגובה: כמה מחשבות שיוצאות מאדם שמתמודד מול התאווה לפני 2 שנים, 1 חודש #127290

• עשר שמעון
  • דירוג פלטיניום
סבבה אחי.
נערך לאחרונה: לפני 2 שנים על ידי עשר שמעון.
זמן ליצירת דף: 0.75 שניות

Are you sure?

כן