ברוכים הבאים, אורח

האם לצאת לדייטים זה מיותר?
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: האם לצאת לדייטים זה מיותר? 200 צפיות

האם לצאת לדייטים זה מיותר? לפני 1 שנה, 4 חודשים #145055

• ברית
  • חבר ותיק
אני אסביר מה כוונתי. השבוע חבר דיבר איתי על החשיבות להתחתן בגיל מוקדם(אני לא כזה מוקדם כבר 23...). על כל פנים בוודאי שיש לי לי עוד כמה סיבות אישיות שלא דיברתי איתו על זה וגם כאן לא אכתוב על זה(לבינתיים) שאני חושב שאני לא יכול לצאת בגלל זה. אבל מה שאני כן בטוח בוודאות שהסיבה המרכזית שאני לא מוכן לשמוע על הצעות לשידוך בגלל הנפילות שלי בברית:sleepy:. איך אפשר להכיר בחורה למטרת נישואין כשהראש מלא זבל וזימה.
עכשיו גם אם תגידו הרבה סיבות כמו: הגיע הזמן וצריך להתחתן וחייב לעשות את זה כמה שיותר מהר ואם אני לא אתחיל לחפש עכשיו אז כל שנה שעוברת יש ההיצע של הבחורות הדתיות והתורניות פחות או יותר כמו שאני מחפש הולך וקטן, אני אגיד לכם את האמת להתחיל לצאת "כשאתה לא שם" זה פשוט בזבוז זמן כי זה לא ילך וסתם חבל לעוגמת נפש של הבחורה שאני לא עושה את הפגישות בחשק ויש סיכויים טובים שהקשר יופסק וחבל לי ולה על הזמן. הזכרתי כבר בהתחלה אבל עכשיו אני מחדד שבעיקר מתסכל אותי איך אפשר להתחיל לצאת כשאני נופל 2-3 בשבוע??. האם לא כדאי לעשות איזה שבועיים הפסקה מהנפילות האלה קצת שיהיה לי חלון לעולם נורמלי ואז להתחיל לצאת. כאילו לא כדאי להציב לעצמי איזה יעד מסויים שאני אשמור את הברית ורק אחר כך להתחיל לצאת?
(אגלה לכם שזה מה שניסיתי לעשות כבר חצי שנה שאני רוצה לצאת ואומר לעצמי כל פעם את אותו דבר אבל לא ממש נכון כי הייתה לי תקופה[אמנם לפני כמעט שנה] ששמרתי 3 חודשים ובכל זאת מסיבות אחרות לא רציתי לצאת]שהייתי יכול לצאת. אני יודע שאין לדבר סוף אבל אולי יש לדבר סוף?
בין אם כן בין אן לא הכותרת עדיין עומדת בעינה נראלי שזה מיותר לצאת לדייטים, אני ממש לא רוצה לדעת מה הבחורה תחשוב עלי אם היא תדע כמה בנות ראיתי(במקרה הטוב שהם גם צנועות....)לפניה. אנחנו לא בדור שהבת הראשונה שאתה רואה זה אשתך....אז איך אפשר להתחתן בכלל?!

תגובה: האם לצאת לדייטים זה מיותר? לפני 1 שנה, 4 חודשים #145056

• דייב 2
  • רצף ניקיון נוכחי: 247 ימים
  • דירוג פלטיניום

מאד מזדהה
עם המצב 
אני קצת יותר גדול ממך
ואני יכול לומר שרק אמונה באלוהים
יכול לעזור בסיטואציה.
הנתונים בשטח גדולים מאיתנו
אבל אנשים מתחתנים, ובסוף כולם מתחתנים - אם באמת רוצים!
ברור שהתאוה לא מאפשרת להתחתן שפוי ונורמלי.
שאפשר להקים בית של אהבה, של רוח וכו'.

צריך בשביל זה להקריב ולקרוע את עצמך בשביל להיות נקי.

תגובה: האם לצאת לדייטים זה מיותר? לפני 1 שנה, 4 חודשים #145065

• ברית
  • חבר ותיק

אז תאכלס מה אתה ממליץ?
שאני אחכה 90 יום להיות נקי ואז לצאת?

תגובה: האם לצאת לדייטים זה מיותר? לפני 1 שנה, 4 חודשים #145066

• דייב 2
  • רצף ניקיון נוכחי: 247 ימים
  • דירוג פלטיניום

מה שאתה חושב
תלך עם נימי הלב שלך!
תתייעץ עם ספונסר, חבר ותיק
או מי שבא לך!

תגובה: האם לצאת לדייטים זה מיותר? לפני 1 שנה, 4 חודשים #145078

• gidi
  • דירוג פלטיניום

אוהבים אותך!
מבין אותך ואם יצא לך לקרוא עליי אז אתה יודע שגם הייתי בספיקות האלו.
אני גם זוכר תקופות בעבר שהייתי יוצא לדייטים משומש, רגעים לפני היציאה הייתי צופה בתכנים מקולקלים ומגיע לפגישה עם ראש מוצף ומבולבל.

יש גישות והצעות לפה ולשם בתוכנית מתי ואיך לצאת לדייטים. 
העניין המרכזי בעייני הוא שאתה צריך להיות בתהליך החלמה- בתהליך טיפול והתקדמות.

יש מליון ואחד סיבות למה-
כשקשרים יתחילו להיות רציניים או שתעבור תקופות מורכבות שם 'עדיף לך' להיות בהחלמה כי אחרת התאווה תיקח אותך למקומות רעים.
כדי שהקשר יצליח ותוכל לתפקד באופן שפוי ביצירת קשר.
כדי שכשתרצה לפתוח דברים בינך לבינה עדיף שתוכל להיות במקום כנה שאתה אומר לה שאתה בהתקדמות והחלמה (לא ניכנס לדיון אם לספר או לא..).
ועוד..

אבל הסביה היחידה צריכה להיות בשביל עצמך. אתה צריך לרצות להתנקות ולפנות למקום בריא יותר בשביל ההתפתחות האישית והמצב שלך מול עצמך..

בהצלחה מכל הלב.

קצת סדר על עצמי 
הפעם הראשונה שלי באתר , הפעם הראשונה שלי בקבוצות
יומן המסע שלי  , ציון דרך שנה נקיות
ההתלבטות שלי לגבי נישואים

~~~מידע על הכלי העיקרי של ההחלמה - קבוצות SA~~~

צעד 0  , יומן צעד ראשון

**כל מי שמעוניין לגבי הכוונה, עזרה או כל שאלה לגבי קבוצות SA מוזמן ליצור איתי קשר בפרטי ואשמח לעזור.

• עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.54 שניות

Are you sure?

כן