ברוכים הבאים, אורח

אולי הפעם...
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: אולי הפעם... 228 צפיות

אולי הפעם... לפני 3 שנים, 3 חודשים #131595

אולי הפעם , זה הקול שאני הולך איתו מאז הלילה האחרון - אולי הפעם זה יצליח לי.

אולי מעכשיו אני אגשים את המשאלה הכי עמוקה שיש לי - הכי פנימית שיש לי והכי קשה לי - לא להכנס לחפש תכני מין,להתגרות ולהתפוצץ.

הייתי במקום הזה ואני עדיין נמצא בו- במיאוס עצמי , גועל,לא מבין איך שוב ושוב אני מוצא את עצמי בסיטואציה הזו והפעם אני מחליט לא רק לקרוא אלא גם לכתוב ולפרוק את מה שעל ליבי.

באמת שאני לא מבין איך אני חי - אני חי כרגע מאדים של חומר כלשהו שמחזיק אותי כי אחרת הייתי באמת מעדיף לא לחיות ככה.

מסכנה אשתי - תפסה אותי על חם עם המכנסיים למטה - זו לא הפעם הראשונה. איזהו הדחקה אני חי והיא...מסכנה ממש מה היא יכולה לעשות עם 3 ילדים,האחרון בן חודשיים.

תודה רבה שיש אתכם כאן. תודה רבה שיש רצון קלוש מפרפר לחיות את החיים שכרגע נראים לי , אחרי כמעט 3 חודשים של נקיון - כבלתי אפשרים.

אשמח לכל סוג של עצה איך אפשר לצאת מזה - מה הדרך שמישהו מכיר בדוק ומנוסה כי אני חייב להציל את הנפש הסובלת שלי יותר מדי זמן.

שולח דרישת שלום והזדהות עמוקה עם כל מי שמרגיש כמוני.אנחנו לא צריכים לסבול את זה (ובטח גם לא לעשות שטויות) ,

וטוב שכך כי אחרת היינו תלושים אפילו מהמחשבה של מה שנקרא חיים.

תגובה: אולי הפעם... לפני 3 שנים, 3 חודשים #131598

• יהודה מ
  • רצף ניקיון נוכחי: 54 ימים
  • דירוג פלטיניום
הסובל לא סובל כתב on 10 ינו' 2021 13:44:

אולי הפעם , זה הקול שאני הולך איתו מאז הלילה האחרון - אולי הפעם זה יצליח לי.

אולי מעכשיו אני אגשים את המשאלה הכי עמוקה שיש לי - הכי פנימית שיש לי והכי קשה לי - לא להכנס לחפש תכני מין,להתגרות ולהתפוצץ.

הייתי במקום הזה ואני עדיין נמצא בו- במיאוס עצמי , גועל,לא מבין איך שוב ושוב אני מוצא את עצמי בסיטואציה הזו והפעם אני מחליט לא רק לקרוא אלא גם לכתוב ולפרוק את מה שעל ליבי.

באמת שאני לא מבין איך אני חי - אני חי כרגע מאדים של חומר כלשהו שמחזיק אותי כי אחרת הייתי באמת מעדיף לא לחיות ככה.

מסכנה אשתי - תפסה אותי על חם עם המכנסיים למטה - זו לא הפעם הראשונה. איזהו הדחקה אני חי והיא...מסכנה ממש מה היא יכולה לעשות עם 3 ילדים,האחרון בן חודשיים.

תודה רבה שיש אתכם כאן. תודה רבה שיש רצון קלוש מפרפר לחיות את החיים שכרגע נראים לי , אחרי כמעט 3 חודשים של נקיון - כבלתי אפשרים.

אשמח לכל סוג של עצה איך אפשר לצאת מזה - מה הדרך שמישהו מכיר בדוק ומנוסה כי אני חייב להציל את הנפש הסובלת שלי יותר מדי זמן.

שולח דרישת שלום והזדהות עמוקה עם כל מי שמרגיש כמוני.אנחנו לא צריכים לסבול את זה (ובטח גם לא לעשות שטויות) ,

וטוב שכך כי אחרת היינו תלושים אפילו מהמחשבה של מה שנקרא חיים.

אם אשתך תפשה אותך עם המכנסיים למטה
לפחות תנצל את זה ותרתום אותה לעזור לך להרים את המכנסיים בחזרה
לפעמים לאשה כנה ואוהבת יש יכולות על בעלה שאין לאף אחד
אני יכול להעיד
כמכור לפטישים הייתי משגע את אשתי 
והיא זו שבזכותה התקדמתי הרבה בחיים

תגובה: אולי הפעם... לפני 3 שנים, 3 חודשים #131600

"לפחות תנצל את זה ותרתום אותה לעזור לך להרים את המכנסיים בחזרה"

אשמח לשמוע איך

תגובה: אולי הפעם... לפני 3 שנים, 3 חודשים #131602

• יהודה מ
  • דירוג פלטיניום
הסובל לא סובל כתב on 10 ינו' 2021 13:56:
"לפחות תנצל את זה ותרתום אותה לעזור לך להרים את המכנסיים בחזרה"

אשמח לשמוע איך

אתה כבר לא במצב של להחביא, פתח איתה את הנושא, תסביר לה את הקשיים המיניים שלך כגבר, את היצה"ר שלך. אתה תופתע כמה כח היא תתן לך להתנקות, בהנחה שאתה בטוח שהיא טיפוס עם אופי.

תגובה: אולי הפעם... לפני 3 שנים, 3 חודשים #131604

• דגל
  • חבר קבוע

הסובל לא סובל אנחנו איתך! עם הקושי והכאב והמיאוס העצמי. אלו באמת מצבים קשים שכולנו פה צריכים להתמודד איתם אבל כראה שהגענו למקום הנכון.

אני בעצמי לא מצפה שהפורום והשיתוף בו באמת ירפאו אותי לגמרי וייקחו ממני את כל הכאב והסבל כי זה לא נראה לי שזה אפשרי אבל ממה שקצת הספקתי לקרוא מאחרים וקצת ממה שהספקתי אני להרגיש מכתיבה פה זה באמת עוזר בכל המובנים. הן בהצלחה עצמה עם ההתמודדות ולדעתי יותר חשוב בהתנהלות מול ההתמודדות- איך אנחנו מקבלים אותה ואיך אנחנו מקבלים את עצמינו בתוכה

בכל מקרה כמו שהמשתוקק כתב- תקרא מה שאחרים כתבו ואיך הם מתמודדים, תשתף בעצמך ותתייעץ פה עם מי שנמצא פה בפורום זה בטוח יעזור וייתן לך לפחות מענה ראשוני למה שאתה מחפש. 

בהצלחה! מחכים לשמוע עוד ממך(:

תגובה: אולי הפעם... לפני 3 שנים, 3 חודשים #131606

• מתרפא
  • רצף ניקיון נוכחי: 210 ימים
  • דירוג פלטיניום

אוהבים אותך אחי! וברוך הבא!

מאוד מאוד מזדהה איתך... 
עם האולי הפעם הזה...

כמה פעמים כבר הגעתי לאובדן שפיות והרבצתי לעצמי מרוב עצבים ובכיתי את הנשמה וצרחתי בקולי קולות - "זהו!!!!! לא עוד!!!! נגמרררררר!!! לא חוזר לזה בחיים!!!! בחיים!!!!!! שמעתתתתת?!?!?!??! בחיים!!!!!!! אתה יכול לעשות מה שאתה רוצה אני לא חוזר לזכ בחיים שלי יותר!!!! אפילו לא עושה תשובה יותר כי זהו פה זה נגמר!!!"

עשרות אולי מאות פעמים...

עד שפשוט איבדתי את הרצון לחיות. כי ידעתי שאני לא יכול להפסיק...
ידעתי בידיעה גמורה וברורה שכמו שהשמש תזרח מחר בוודאות כך גם אני אשתמש שוב בוודאות ושום כוח בעולם ושום דבר בעולם לא יעזור לי ולא אוכל לשנות את הגזירה הזאת....
אז התחלתי במקום לעשות תשובה בשדה ולצעוק כל פעם אחרי נפילה כמו שהייתי עושה תמיד פשוט להתפלל למות. ביקשתי למות. מאות אולי אלפי פעמים התפללתי לאלוקים שימית אותי.

אני לא ידעתי על קיומו של הפורום לפני שהגעתי לתכנית SA לכן אינני יכול לדעת אם הפורום היה מספיק לי או לא אבל אני כן יודע שההגעה לSA, וההליכה לקבוצות והלקיחת ספונסר והיצמדות להנחיות שלו הצילו לי את החיים. לפחות ב-514 ימים האחרונים ולפחות באופן חלקי.

גם אם אני לא תמיד המאושר באדם אני לפחות רק להיום לא הייתי בשדה ולא התפללתי לאלוקים שייקח אותי וזאת בהחלט התקדמות עבורי...

מתפלל בשבילך שתמצא את הדבר הנכון שיעזור לך להתקדם לאט לאט. יום אחרי יום רק להיום ולהישאר נקי.

אוהבים!

תגובה: אולי הפעם... לפני 3 שנים, 3 חודשים #131610

• יהודה מ
  • דירוג פלטיניום
המשתוקק כתב on 10 ינו' 2021 14:07:

דווקא לא הייתי מציע לך.

צריך לחשוב המון לפני מהלך כזה.

אתה צריך להיכנס לתהליך החלמה

כמובן, בתאום עם הספונסר.

תגובה: אולי הפעם... לפני 3 שנים, 3 חודשים #131655

• אבי גולן
  • רצף ניקיון נוכחי: 208 ימים
  • דירוג פלטיניום

תודה על הכנות, אח, אין פתרון הוקוס פוקוס, החלמה זה תהליך, ממליץ בחום להתחבר לחברים מהפורום, לא להיות לבד,
אין פתרון חד משמעית מה עושים, אבל אין לנו מקום אחר, נשמח לשמוע ממך בהמשך הדרך מה קורה.

אֲנִי מַאֲמִין בֶּאֱמוּנָה שְׁלֵמָה. שֶׁהַבּוֹרֵא יִתְבָּרַךְ שְׁמוֹ הוּא בּוֹרֵא וּמַנְהִיג לְכָל הַבְּרוּאִים. וְהוּא יכול בכוחו לתת לי עוד יום נקי ומפוכח.
  • עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.65 שניות

Are you sure?

כן