ברוכים הבאים, אורח

מבקש עצה: איך להרחיק מעצמי את הזמינות של הפורנו?
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: מבקש עצה: איך להרחיק מעצמי את הזמינות של הפורנו? 253 צפיות

מבקש עצה: איך להרחיק מעצמי את הזמינות של הפורנו? לפני 4 שנים, 7 חודשים #118018

• אלוף העולם
  • רצף ניקיון נוכחי: 106 ימים
  • חבר חדש

שלום חברים אלופים,
אני כבר שנים מנסה להפסיק אם כי רק פעמים מעטות בכל הכוח וגם אז בלי הכוונה...
עכשיו מנסה מחדש עם תכנית אופק באתר.
אני בתחילת השבוע השני של הרצף, מרגיש מצויין ויודע שתסמיני הגמילה בוא יבואו. מניסיון. זה הזמן לדאוג להכין את עצמי לרגעים הקשים.
ההכנה גם נפשית וגם טכנית.
בצד הטכני אני צריך חסימה כלשהי. הבעיה שאני בחו"ל, אין כאן ספק כשר. ולגבי תוכנות, ניסיתי נטספארק והיא מעולה. אבל במכשירים חדשים יש אפשרות של "כפה עצירה" או "אלץ עצירה", ואני כמנהל המכשיר יכול לעצור את התוכנה בכוח ולהתרסק (גם כן בכוח...).
יש למישהו עצה פרקטית?
לא חושב שאוכל לוותר על טלפון חכם בשלב זה למרות שזה מפתה.
אשמח לשמוע בעניין

תגובה: מבקש עצה: איך להרחיק מעצמי את הזמינות של הפורנו? לפני 4 שנים, 7 חודשים #118019

• robinhood
  • דירוג פלטיניום
אלוף העולם כתב on 05 ספט' 2019 02:28:

שלום חברים אלופים,
אני כבר שנים מנסה להפסיק אם כי רק פעמים מעטות בכל הכוח וגם אז בלי הכוונה...
עכשיו מנסה מחדש עם תכנית אופק באתר.
אני בתחילת השבוע השני של הרצף, מרגיש מצויין ויודע שתסמיני הגמילה בוא יבואו. מניסיון. זה הזמן לדאוג להכין את עצמי לרגעים הקשים.
ההכנה גם נפשית וגם טכנית.
בצד הטכני אני צריך חסימה כלשהי. הבעיה שאני בחו"ל, אין כאן ספק כשר. ולגבי תוכנות, ניסיתי נטספארק והיא מעולה. אבל במכשירים חדשים יש אפשרות של "כפה עצירה" או "אלץ עצירה", ואני כמנהל המכשיר יכול לעצור את התוכנה בכוח ולהתרסק (גם כן בכוח...).
יש למישהו עצה פרקטית?
לא חושב שאוכל לוותר על טלפון חכם בשלב זה למרות שזה מפתה.
אשמח לשמוע בעניין

מה פירוש שב"מכשירים חדשים" אפשר לעשות "כפה עצירה" ?
מכשירים חדשים של איזה מערכת הפעלה ? אנדרואיד ?
מכשירים חדשים - הכוונה שיצאו ב-2018 ? 2019 ?

כדי לעזור לך צריך להבין קודם מהו סוג הסמארטפון שלך - סמסונג ? אייפון ?

שלום, אני robinhood, מומחה בטכנולוגיות סינונים של פורום שמור עיניך.
אני תמיד משתדל לשתף כל טיפת מידע שיש לי, אם אתה מעוניינים לקרוא:
איגוד כל המדריכים שלי בנושא סינון

תגובה: מבקש עצה: איך להרחיק מעצמי את הזמינות של הפורנו? לפני 4 שנים, 7 חודשים #118020

• מתרפא
  • רצף ניקיון נוכחי: 210 ימים
  • דירוג פלטיניום

אתה מדבר על חסימת מכשיר סלואלרי או מחשב?

אם זה מכשיר סלולארי, לי יש סמארטפון כשר של נתיב, עם דפדפן כרום מוגן. אין אפשרות דרכו להגיע לכל מיני אתרים מפוקפקים. אין אפשרות לעצור או לבטל שום דבר.. התוכנה שלהם צרובה פיזית במכשיר.

אם זה חסימה על מחשב, אני נתקלתי בבעיה דומה בעבודה שלי, המחשב שלי הוא מק כך שאין הרבה תוכנות חסימה שמתאימות למק, מה גם שהחברה לא מסכימה להתקין כמעט שום תוכנה כזאתי מכיוון שיש לה גישה בסופו של דבר לתכנים שיש לך בדפדפן והחברה מטעמי ביטחון מידע לא מוכנה לקחת את הסיכון לכך, אז אני התקנתי תוסף שנקרא PLUCKEYE 

אתה מוזמן לקרוא עליו, ואם יש לך עוד שאלות אני אפרט עוד אבל בגדול אם אתה מתקין אותו ברמת הגנה הגבוהה שלו הוא מתלבש לך על המחשב לגמרי, וחוסם לך את כל התמונות והסרטים בכל האתרים באופן גורף אלא אם כן זה אתר שאתה מחליט שאתה פותח. ואתה יכול לסדר לעצמך "זמן שהייה" מסויים נגיד שעתיים, ואז רק אחרי השעתיים האלה האתר אכן נפתח.

כך שכשאתה בזמן של שליטה עצמית, תפתח את כל האתרים הרגילים שאתה גולש בהם שאין בהם סכנה של תמונות לא צנועות או פורנו, ואז תעלה את הזמן המתנה לכמה שאתה צריך. (דקות - שעות - ימים - שבועות...)
כך לא תוכל לצפות בפורנו ברגע של קריז אלא תצטרך להיאלץ להמתין את זמן ההמתנה שקבעת לעצמך.

ניסיון להסרת התוסף דורש גם הוא המתנה של זמן ההמתנה שקבעת. כל ניסיון להסיר את התוסף בצורה לא קונבנציונאלית (כלומר לא דרך כפתור ה UNINSTALL של התוכנה עצמה) ידפוק לך את המחשב ולא תוכל לגלוש כלל אף עלול לדרוש פרמוט של המחשב.

תגובה: מבקש עצה: איך להרחיק מעצמי את הזמינות של הפורנו? לפני 4 שנים, 7 חודשים #118043

• נתן 01
  • רצף ניקיון נוכחי: 2260 ימים
  • דירוג פלטיניום

מאחל לך המון טוב. 
תמשיך לשתף אותנו. 

• עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.35 שניות

Are you sure?

כן