ברוכים הבאים, אורח

כושר זה דבר טוב או רע לאדם מכור ? דיון פתוח
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1
  • 2

נושא: כושר זה דבר טוב או רע לאדם מכור ? דיון פתוח 1609 צפיות

תגובה: כושר זה דבר טוב או רע לאדם מכור ? דיון פתוח לפני 4 שנים, 10 חודשים #117350

• gidi
  • דירוג פלטיניום
robinhood, אני מודה שגם אני הרגשתי קצת מותקף מהתגובות שלך כשישר "צחקת" על מה שכתבתי ותקפת את הדעות שלי (למרות שציינתי שאני רק מעלה מה שאני חושב כדי לשתף וזה לא בהכרח נכון) ובגלל זה הפסקתי להגיב לפוסט הזה כי ממש לא רציתי שזה יגרר לויכוח.

אני אנסה שוב לענות בקצרה ובצורה יותר ממוקדת לשאלתך- הסיפור והניסיון האישי הקטן שלי זה שאני מכניס כושר לשגרת היום וגם אם זה לא הפתרון הכי טוב אני מרגיש שזה נותן לי סדר יום וזמן של שפיות (שזה מה שחשוב לי) ויש תקופות שזה ממש ממלא לי את היום ועוזר מאוד ויש תקופות שהיצר מצליח להתגבר גם על זה.
הרבה פעמים שזנחתי את הכושר מתוך עצלנות הרגשתי שישר היצר ניצל את המקום הריק והתחיל לעבוד עלי עד לנפילה כואבת.

מאחל לך כל טוב והמון הצלחה, אוהב אותך!

קצת סדר על עצמי 
הפעם הראשונה שלי באתר , הפעם הראשונה שלי בקבוצות
יומן המסע שלי  , ציון דרך שנה נקיות
ההתלבטות שלי לגבי נישואים

~~~מידע על הכלי העיקרי של ההחלמה - קבוצות SA~~~

צעד 0  , יומן צעד ראשון

**כל מי שמעוניין לגבי הכוונה, עזרה או כל שאלה לגבי קבוצות SA מוזמן ליצור איתי קשר בפרטי ואשמח לעזור.

תגובה: כושר זה דבר טוב או רע לאדם מכור ? דיון פתוח לפני 4 שנים, 9 חודשים #117541

• robinhood
  • דירוג פלטיניום

אחרי הרבה מחשבה, זה דעתי.

כושר לכאורה יכול לגרום למצב שלך כמכור להיות גרוע יותר ,אתה בכושר מפותח יותר, לכן אתה יכול ליפול (הכוונה פה היא לאו', לאונן)  למשך זמן ממושך יותר, וזמני ההמתנה בין נפילה לנפילה יהיו קצרים יותר.
זה האמת, ואין איך להתחמק ממנה.

אבל עדיף תמיד תמיד לעשות כושר מאשר לא לעשות כושר, למה ? חוסן מנטלי.

אנשים מפחדים ליפול זה נכון, אבל מה שהם מפחדים ממנו יותר זה אובדן התודעה שלהם, אובדן הנחישות, אובדן התחושה מה נכון ומה לא נכון, מה בסדר ומה לא בסדר, מה טוב ומה רע. הפוי' (פורנו) יכול למחוק את זה ממך.

כושר יעניק לך חוסן מנטלי גדול. כושר נותן לך רוגע, יציבות, עומק, כושר זה לא סתם עלייה סתמית של השרירים שלך או עלייה סתמית במספר הקילומטרים שאתה מסוגל לרוץ, כושר הוא בעל משמעות עמוקה לנפש.
כאשר הגוף מתפתח, הנפש מפסיקה להסתתר.

התקופה שבה אני נמצא בכושר זכורה אצלי כתקופה בה הנפש שלי הייתה יציבה יותר, יציבות ושלווה - אלו דברים שהכושר מעלה אצלך בצורה משמעותית.
יציבות ושלווה לא יצילו אותך מההתמכרות שלך, אבל הם כן 2 כלים משמעותיים מאוד בארגז למנוע ממך לממש את ההתמכרות או להתמכר.

למה יש אנשים שהכושר לא נותן להם לא יציבות ולא שלווה ? כי לחלקם יש התמכרות לבני האדם ולהערכתם - הם עושים כושר כדי לקבל תשואות, הם עושים כושר כדי לקבל מבטים או הערות, הם עושים כושר כדי להיתפס כאנשים הרציניים, המפותחים והמגניבים שהם רוצים להיתפס בעיני אחרים. התמכרות כזאת היא עולם של לחץ ושל מתח רב (שעליי להודות שלעיתים דוחף אותך להתקדם בדברים חיוביים), ולכן הוא יוצר מתח רב.

כושר לא ייעשה אותך חכם יותר, כושר לא ייתן לך תובנות נוספות על החיים - כושר זה לפתח שרירים, לא את השכל, זה לפתוח את הנפש, אבל לא את המחשבה.

אדם בלי כושר יתרוצץ לכל עבר בלי לעצור שנייה ולחשוב, אדם עם כושר יישב עם עצמו ויידע לעצור דברים ופשוט להתרכז.

כושר זה רוגע, ריכוז, יציבות, תנועה מלאת כוונה, המשכיות, חוסן, 
חוסר כושר זה אקראיות, תנודתיות, התחמקות, 

"סוד הכניעה" - אחד מהאנשים בפורום שכבר יש להם בערך אלף שנים של נקיות, אומר על עצמו שהוא עושה ריצה 4 פעמים בשבוע.
ויש אנשים רבים לדעתי שנקיים זמן רב ועושים כושר, רק שוטה יתעלם מהמידע הזה - נראה שכושר זה חלק מהותי מהסיבה שהם נקיים, גם אם לא נבין עד הסוף למה, למה שפשוט לא נחקה אותם וזהו ?
אני מבין לגמרי שיש רתיעה מתוכנית ה-12 צעדים כי היא דורשת חשיפה, אך כושר לא דורש חשיפה - כושר דורש 2 נעליים טובות וחצי שעה ביום ומחוייבות ארוכת טווח.

אני מאמין שאם אנשים לא ילחיצו את גופם לעשות משהו שהוא לא רוצה לעשות או לא מסוגל לעשות - הן מהבחינה הנפשית והן מהבחינה הגופנית, הכושר יכול להיות טוב מאוד מאוד עבורם

שלום, אני robinhood, מומחה בטכנולוגיות סינונים של פורום שמור עיניך.
אני תמיד משתדל לשתף כל טיפת מידע שיש לי, אם אתה מעוניינים לקרוא:
איגוד כל המדריכים שלי בנושא סינון

תגובה: כושר זה דבר טוב או רע לאדם מכור ? דיון פתוח לפני 4 שנים, 7 חודשים #117959

• robinhood
  • דירוג פלטיניום
אבי גולן כתב on 20 יוני 2019 18:33:

ייש חבר תכנית שהוא מאמן כושר,
ובשילוב של איזה מסגרת הוא מנסה לבדוק את זה,
הוא מוציא קבוצה חברים קבועה לכושר פעם בשבוע,
הנסיון התחיל לפני חודש,
מחכים לתוצאות.

עבר 3 חודשים מאז התחיל הניסוי... יש תוצאות ?

שלום, אני robinhood, מומחה בטכנולוגיות סינונים של פורום שמור עיניך.
אני תמיד משתדל לשתף כל טיפת מידע שיש לי, אם אתה מעוניינים לקרוא:
איגוד כל המדריכים שלי בנושא סינון

תגובה: כושר זה דבר טוב או רע לאדם מכור ? דיון פתוח לפני 3 שנים, 3 חודשים #132425

• דייב 2
  • רצף ניקיון נוכחי: 247 ימים
  • דירוג פלטיניום
כושר - תלוי איזה?

הדופמין יכול להשתחרר על ידי כושר [ריצה, התעמלות מסוג כזה או אחר...]

אבל פעמים אפשר להשתמש בזה ככח לתאווה...

אין בזה כללים...

על זה נאמר עשה לך ספונסר
  • עמוד:
  • 1
  • 2
זמן ליצירת דף: 0.46 שניות