רוצה לחזור לחיות בלי פורנוגרפיה? הגעת למקום הנכון.

תוכנית דיגיטלית חינמית לגמילה עצמית

hero

למעלה מ-40,000 נרשמים מרוצים מרחבי העולם.

15 שנות ניסיון.

28,820 ארה”ב
12,240 ישראל
3,560 דרום אמריקה וצרפת

האם אני מכור?

רוצה לחזור לחיות בלי
פורנוגרפיה?

סיפורי הצלחה

מוישי 180 יום נפלאים

התודעתי לאתר הנפלא הזה לפני כמעט שנה, במצב של יאוש מוחלט. משהו כאן תפס אותי, איזה משב מרענן של תקוה. הדבר הכי חשוב שלמדתי היה שאני יכול להתגבר! למדתי שהבעיה היא הגישה שלי, שהסיבה שאני לא יכול לנצח היא שאני בטוח שאני לא יוכל לנצח. הפנמתי שאני כן יכול, שאפילו אם יש רצון חזק לא חייבים לממש, מחכים וזה עובר… זה עבד! וזה עדיין עובד - 180 יום. תודה רבה למיסדי האתר הנפלא הזה, שאת שארית חיי השפויים (אני מקוה...) אני חייב להם.

יאיר הגעתי הביתה

אחרי שנים של סבל הגעתי ל-GYE, ומצאתי כאן פיתרון. הרגשתי כאילו חזרתי הביתה, כאילו תמיד חיכו לי וידעו שאני יגיע, וזה רק עניין של זמן. אני מרגיש, כמו לצאת מהכלוב שבניתי לעצמי, ואז לגלות שמחוץ לכלוב יש עולם שלם, חי, שמח, נושם. הגעתי למצב של יאוש, ואז הישועה הגיעה ממקום לא צפוי. מרגיש שאבא שבשמים לא שכח אותי, ושלח אלי מלאכים טובים.

נתן במתנה תודה לאבא שבשמים

הלב שלי מוצף ברגשות תודה. מעולם בחיי לא האמנתי שתהיה לי תקווה, והנה אחרי שהגעתי ל-GYE חיי הולכים ומשתנים. חוזר לי האמון, בי, בך - אבא שבשמים. לא דמיינתי שאחזור אי פעם לחיות בלי הפורנוגרפיה, בלי המשא הכבד של החטא שלא יכופר, בלי הזעקה המיואשת והמרה. אוהב מאוד. תודה.

מתחרט נס של חצי שנה

אני לא בטוח אם אני חולם או שזה אמיתי. אבל לפי החישוב שלי אני נקי נכון להיום חצי שנה. לפני חצי שנה פלוס לא האמנתי שאני מסוגל להפסיק לתקופה של יותר מכמה ימים. אמנם ראיתי חברים שבאו ממקום יותר גרוע כביכול ממני ועלו על דרך. אבל משהו בי לא יכל להאמין שהמחשבה ש'גורלי נקשר עם הפורנוגרפיה' לא נכונה, ולכן הייתי בטוח שעלי זה לא יעבוד. מודה אני לפניך מלך חי וקיים שהחזרת בי את חיותי בחמלה ואהבה רבה. קירבתני אליך ולימדת אותי להכירך.

רוצה טוב חיים חדשים

תודה ל-GYE, המקום שבזכותו השתחררתי, שבזכותו אני חי חיים אחרים עכשיו. יותר טובים,יותר שלווים. כמה התקופה שהייתי כאן רחוקה ממני, שנות אור. התחושות הקשות שלי מול עצמי, השנאה העצמית, המבט הביקורתי על המציאות, חוסר השקט הפנימי שבוער ולא מניח ורק גורר אותך למטה למטה עד התחתית (יותר נכון עד האין-תחתית...). אהובים שלי, חברים שלי, תדעו כולם, יש כאן דרך החוצה. קחו אותה עם שתי ידיים.

ב-GYE נעזור לך לנצח

GYE+

קורסים דיגיטליים שרכשנו ממיטב המומחים בעולם בתחום שינוי הרגלים: כל הקורסים של ארגון פורטיפי האמריקאי, קורסים של פרופ׳ קווין מג׳רס מאוניברסיטת הרווארד, ועוד.

GYE LIVE

תוכנית 12 הצעדים וקבוצות טיפוליות אחרות.
הבטחת לעצמך, בכנות, שזאת הפעם האחרונה, אבל אתה לא מצליח לעמוד בהבטחות שלך? כלפי חוץ החיים שלך נראים כאילו הם מתנהלים כרגיל, אבל אתה מפחד שאם תיתפס העתיד שלך יהרס? ייתכן שהקבוצות שלנו זה הפתרון שאתה מחפש.

תכנית אונליין לגמילה עצמית

תוכנית דיגיטלית חינמית, פשוטה, חדשנית ויעילה שפיתחנו כאן ב-GYE במשך כשלוש שנים בעלות של למעלה ממיליון ש״ח.

פורום

תמצא כאן אלפי אנשים שמתמודדים עם אותו אתגר כמו שלך בדיוק. מבלי לוותר על האנונימיות שלך, בפורום תוכל ללמוד מהניסיון המשותף של רבים שצעדו בדרך הזאת לפניך. אם עד היום הרגשת לבד, התחברות לפורום יכולה להיות חוויה מעצימה באופן מיוחד.

בהמלצת רבנים ומומחים

ד"ר אברהם טוורסקי

מייסד ומנהל קליני Gateway Rehab ב-GYE תוכל לעשות את מה שרבים לפניך כבר הצליחו: לצאת לחופשי ולהפסיק לסבול. הכלים של GYE פותחו על ידי מיטב המומחים בתחום, ואלפי מתמודדים, בכל הרמות השונות נעזרו בהם בהצלחה.

הרב איתן אקשטיין

מנכ"ל ומייסד רטורנו ברצוני להביע את הערכתי הרבה לפועלכם החשוב והמבורך. אתם שוקדים יומם וליל על מתן מענה סיוע ובמקרה הצורך גם טיפול לכל מי שמוצא עצמו לכוד ברשת בדרכים רבות ומגוונות.

הרב יהושע שפירא

ראש ישיבת ההסדר רמת גן אני מכיר באופן אישי אנשים שחיפשו מוצא, נעזרו באתר, ומעידים על עצמם שהם נקיים בזכות GYE. הם זכו לחירות וחל מהפך גמור בחייהם, בטהרה שלהם ובשאר הדברים שהם איבדו ענין בהם.

גם אתה יכול לנצח!

אם יש בך רצון, ואפילו חלקי, לחזור לחיות בלי פורנוגרפיה, הגעת למקום הנכון. הפעם זה יהיה אחרת כי אחרי שתרשם, תקבל גישה לכלים ולידע המתקדם ביותר שקיים בארץ, ובעולם. הצעד הזה שאתה עומד לעשות יגדיל בעשרות אחוזים את סיכויי ההצלחה שלך.