בחן את עצמך – שאלון התמכרות לפורנו ואוננות

כפי שראית בסרטון, זה לא יעיל לשאול את עצמך אם אתה ״מכור״ או ״לא מכור״. במקום זה הרבה יותר יעיל לבדוק מה היא העוצמה והתדירות של ההרגל השלילי לצפות בפורנוגרפיה. כך תוכל לבחור תוכנית מסודרת ומותאמת להתמודדות האישית שלך.

בדוק מה ״רמת ההתמודדות״ שלך בעזרת 7 שאלות פשוטות (3 דק’), וגלה איזו תוכנית הכי מתאימה לך.

למה כדאי לי למלא את השאלון?

לרבים מאוד קשה להפסיק את ההרגל לצפות בפורנו. הם מנסים כמה רעיונות אבל לא באמת רואים שיפור. כשאתה יודע איזה רמת התמודדות יש לך ובוחר להתמקד רק בתוכנית שמתאימה לך, היציאה לחופש יכולה להיות הרבה יותר מהירה וקלה. הנה עוד כמה סיבות לבחון את עצמך בעזרת השאלון:

כל אחד הוא סיפור מיוחד

להתנהגויות שליליות יש דרגות שונות, וכל דרגה דורשת אסטרטגיית התערבות שונה. טווח רמות ההתמודדות הוא רחב, החל מ”פספוסים” קטנים ועד לרמה של תלות מוחלטת. הצעד הראשון שלך לחופש מפורנו הוא להבין באיזה רמה אתה נמצא כיום.

אל תשקיע בפתרונות לא יעילים

יותר מדי אנשים מבזבזים שנים וכסף רב על פתרונות שאינם מתאימים להם. זיהוי המצב שלך יכול לחסוך לך זמן רב ותסכול מיותר.

קבל המלצות מותאמות אישית

לאחר שתענה על השאלות, תקבל מאיתנו הצעות לדרכי פעולה מעשיות המותאמות לך אישית, ותוכל ליישם אותן באופן מיידי. כל הצעה מיועדת להדריך אותך במסע שלך אל החופש מפורנוגרפיה.

על מה מבוסס השאלון?

השאלון שלנו מבוסס על כלי שנקרא Hypersexual Disorder Screening Inventory – HDSI, או בתרגום חופשי לעברית: רשימת מצאי לאבחון הפרעת היפר-מיניות. היפר מיניות היא שכיחות גבוהה של דחפים מיניים או פעילות מינית, והכלי לאבחון ההפרעה פותח אל ידי קבוצת העבודה של האגודה האמריקאית לפסיכיאטריה DSM-5. זהו כלי ההערכה המקוון היחיד מסוגו בתחום זה.

שים סוף לאי הוודאות, ענה על השאלון עכשיו!

בחן את עצמך