ברוכים הבאים, אורח

התחלה חדשה
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: התחלה חדשה 593 צפיות

התחלה חדשה לפני 3 שנים, 10 חודשים #124440

• הרוצה בחיים
  • רצף ניקיון נוכחי: 112 ימים
  • דירוג כסף

שלום לכולם,
האמת שאני לא כל כך יודע מאיפה להתחיל. מקווה שזה לא יהיה מבולגן מידי.
אז כך, אני מכיר את האתר כבר קרוב לעשר שנים עוד כשהייתי בישיבה תיכונית, אבל אף פעם לא הייתי כאן בצורה שוטפת. האמת שפשוט לא הייתי מוכן להתחייבות שהאתר דורש. אז אמרתי לעצמי תירוצים שונים,זה יעבור עם הגיל/זה יעבור בישיבה וכו'.
אבל פתאום בתקופה של הקורונה שגרמה לי להיות בבית הרבה(כמו כולם) שמתי לב שאני כבר הרבה שנים מורח את עצמי ותולה שאיזשהו שינוי קטן שקורה לי בחיים יגרום לזה שלא תהיה לי יותר ההתמודדות הזאת של שמירת הברית.
אז באמת זה גרם לי להתפכח ולהחליט להיכנס לאתר כדי לעשות מעשה ולצאת מהמצב שאני שקוע בו.
במשך השנים האלו כמעט תמיד הנפילות לא היו אצלי באופן יומיומי אלא בעיקר כשהייתי חוזר הבייתה בימי שישי מהישיבה/צבא וכו' וכנראה שזה מה שגרם לי להשתכנע שאני לא מכור וזה רק משהו קטן ישעבור. אבל לפתע התפכחתי והבנתי שאני מושך את זה כבר הרבה שנים וזה סתם תירוץ בבחינת "עבר עבירה ושנה בה נעשית כהיתר"
מה גם שבתקופה האחרונה נכנסתי לכל הקטע של שידוכין ואני רוצה באמת להגיע נקי ולבנות בית מלא קדושה.
נראלי שאעצור כאן למרות שיש לי הרבה עוד מה לספר, כולי תקווה שבעזה זאת תהיה תחילתה של דרך של תשובה ונקיות.
כמו שנאמר על חודש תמוז
ר"ת זמני תשובה ממשמשים ובאים
שבת שלום

תגובה: התחלה חדשה לפני 3 שנים, 10 חודשים #124442

• מתרפא
  • רצף ניקיון נוכחי: 210 ימים
  • דירוג פלטיניום

אוהבים אחי וברוך הבא !!

באמת זמני הקורונה יצרו עבור הרבה אנשים קשיים בהתמודדות הזאתי... והרבנ חברים חדשים יחסית הצטרפו.. גם לפורום וגם לקבוצות.

מניח שהשימוש אצלך לא היה בצורה יום יומית אבל כן היה משהו שלא הצלחת להימנע ממנו תקופה שתספק עבורך..

נשמח לשמוע עוד וברוך הבא!

אוהבים

תגובה: התחלה חדשה לפני 3 שנים, 9 חודשים #124834

• הרוצה בחיים
  • רצף ניקיון נוכחי: 112 ימים
  • דירוג כסף

לא כתבתי כאן כבר שבוע, אני בעז"ה מתכנן לכתוב כאן בעיקר בימי שישי שאלה בדרך כלל הימים הבעייתיים אצלי(למרות השבוע היתה נפילה באמצע השבוע).
אז כפי שסיפרתי קודם השבוע הייתה נפילה באמצע השבוע ואפילו יומיים ברצף אחרי שזה כבר די הרבה זמן לא קרה. 
במהלץ החודשיים האחרונים מאז שהתחלתי להיכנס לאתר ב"ה עברו עלי תקופות של כשבועיים שלושה בדרך כלל בלי נפילה (אבל עם מעידות בדרך)
השבוע בעקבות הנפילות האלו החלטתי להדק עוד קצת את חגורת ההגנה (על הפלאפון ועליי )
כשחסמתי את המקום שממנו היגיעו הנפילות שלי בתקופה האחרונה(YouTube ), למרות שהדבר כרוך באי נוחות בשבילי. אבל בכל זאת החלטתי שהגיע הזמן להפסיק לשקר לעצמי ולקחת החלטות חדות ולא נעימות שיעזרו לי להישמר.
כולי תקווה שה' יתברך יחוס עליי ויראה את הוייתורים שאני עושה ויעזרני לעלות על דרך טובה מתוך קדושה וטהרה

תגובה: התחלה חדשה לפני 3 שנים, 9 חודשים #124836

• אחת שאלתי
  • רצף ניקיון נוכחי: 24 ימים
  • דירוג פלטיניום

כל הכבוד על ההחלטה האמיצה לחסום את היוטוב . אני גם חסמתי אותו במחשב אחד וזה לא פשוט ,אבל כמו שאמרת אנחנו לא יכולים לשקר לעצמנו.

בהצלחה ענקית בהמשך הדרך עלה והצלח - שהשם יהיה בעזרך תמיד.

תגובה: התחלה חדשה לפני 3 שנים, 9 חודשים #124841

• מתרפא
  • דירוג פלטיניום

אוהבים ! מאוד מאוד מזדהה!

נצרכתי לוותר על המון המון דברים ואפליקציות שהתרגלתי אליהם כדי רק להתחיל את המסלול של ההחלמה...

הורדתי פייסבוק, אינסטגרם, יוטיוב, וואצפ, ynet, one ועוד הרבה גדולים וטובים שהייתי רגיל לקרוא בהם ולהשתמש בהם ביום יום.. כיוון שהגעתי לשם לתאווה בסוף.. ולנפילה..

כל הכבוד על הויתור! עבורי הוא היה הכרחי אך לא מספיק

המון בהצלחה בהמשך! אוהבים

תגובה: התחלה חדשה לפני 3 שנים, 9 חודשים #125292

• fish
  • חבר ותיק
די התייאשתי הסינון הזה לא מונע ממני כלום ותמיד יש עוד פרצה אין ולא יהיה סינון מושלם.
ואני שואל את עצמי שאלה שאני שואל בערך מגיל 15, האם הסינון הוא טוב בכלל?
האם אני צריך להשתמש בכלי חיצוני כדי לרסן את התאווה?
בסופו של דבר זה צריך להיות בחירה והחלטה שלי ולא ההתמודדות של הסינון שלי,  אולי אני צריך לעבור תהליך של שליטה עצמית.
פתוח לשמוע מה דעתכם בנושא

תגובה: התחלה חדשה לפני 3 שנים, 9 חודשים #125293

• robinhood
  • דירוג פלטיניום
fish כתב on 13 יולי 2020 12:19:
די התייאשתי הסינון הזה לא מונע ממני כלום ותמיד יש עוד פרצה אין ולא יהיה סינון מושלם.
בסופו של דבר זה צריך להיות בחירה והחלטה שלי ולא ההתמודדות של הסינון שלי,  אולי אני צריך לעבור תהליך של שליטה עצמית.

תראה, הבאת בעיה, הראתי לך את השורה לפתור אותה, אמרת שזה לא עובד, אמרתי לך שיש מצב שלא הגדרת את זה נכון. נסה לתקן וסלאמת.

אני מבין אותך ואני מבין שבתור מכור היוזמה היא ממך והלאה, אני באמת מבין את זה, אבל אין לי מה לעשות - סינון דורש קצת עבודה, אחרי זה יש מנוחה.

אם יש לך פירצה - ספר לנו, ואל תחזיק את זה בבטן מתוך מחשבה טיפשית שאתה לא רוצה להחטיא אחרים, תאמין לי הכול בסדר.

שלום, אני robinhood, מומחה בטכנולוגיות סינונים של פורום שמור עיניך.
אני תמיד משתדל לשתף כל טיפת מידע שיש לי, אם אתה מעוניינים לקרוא:
איגוד כל המדריכים שלי בנושא סינון

נערך לאחרונה: לפני 3 שנים, 9 חודשים על ידי robinhood.

תגובה: התחלה חדשה לפני 3 שנים, 9 חודשים #125297

• מתרפא
  • דירוג פלטיניום
fish כתב on 13 יולי 2020 12:19:

לדעתי ונכון למצב שלי אישית אתה צודק ל-ח-ל-ו-ט-י-ן שאתה צריך לעבור תהליך של שליטה עצמית, כי מעבר לחסימות צריך אותו כי החסימות באמת לא מספיקות עבורי..

אבל חייב גם את החסימות כדי בכלל להתחיל לעבור תהליך שכזה...

נרקומן שמכור לסמים, שרוצה להיגמל, השלב הראשון זה להתרחק מסמים.
הוא לא יוכל לשבת בבית עם ג'וינט מוכן לו במאפרה ולשכנע את עצמו שלא כדאי לו לעשן.. אין שום שליטה עצמית שם..
השליטה העצמית תתחיל כשהוא יעיף את כל החומר מהבית, ואז יצטרך לשלוט על עצמו לא לצאת לקנות עוד בכספומטים בלוד...
שם יש לי סיכוי בכלל לוותר.. וגם.. לא לבד. לבד אין לי סיכוי.

אוהבים אותך ותמשיך לבוא ולשתף ולהתחבר !

תגובה: התחלה חדשה לפני 3 שנים, 9 חודשים #125531

• אבי גולן
  • רצף ניקיון נוכחי: 208 ימים
  • דירוג פלטיניום

וואיי, איזה מילה מפוצצת, "שליטה עצמית",
יש המון פסיכולוגים שמנסים לעבוד עם הבן אדם על שליטה עצמית, לצערי, רובם ככולםהעולם נכשלו, מכור, אין לו שליטה, זה תהליך לוותר על כל הבקבוקים של התאווה, לחיות ולהתנהג כחסר אונים, זה הבסיס הראשון להחלמה, צר לי להגיד, מנסיון, יש חברים שסבלו כמוך והיו חייבים לעבור לטלפון רק לשיחות בלי הודעות ואינטרנט, זה קשה, אבל יותר קשה להשתמש,
רק שיתפתי מנסיון של חברים, ממליץ להיצמד לחברים בפורום, וביחד לצעוד בדרך החלמה.

אֲנִי מַאֲמִין בֶּאֱמוּנָה שְׁלֵמָה. שֶׁהַבּוֹרֵא יִתְבָּרַךְ שְׁמוֹ הוּא בּוֹרֵא וּמַנְהִיג לְכָל הַבְּרוּאִים. וְהוּא יכול בכוחו לתת לי עוד יום נקי ומפוכח.
  • עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.43 שניות

Are you sure?

כן