ברוכים הבאים, אורח

פעם ראשונה באתר
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1
  • 2
  • 3

נושא: פעם ראשונה באתר 2588 צפיות

תגובה: פעם ראשונה באתר לפני 4 שנים, 4 חודשים #119687

• מתרפא
  • רצף ניקיון נוכחי: 210 ימים
  • דירוג פלטיניום
robinhood כתב on 18 דצמ' 2019 07:13:

מתרפא כתב on 18 דצמ' 2019 05:25:

אני חושב שהאומץ הנדרש שניסן התכוון אליו הוא לאו דווקא בלהקשיב לנפילות של אחרים...
אגב... לפי מסורת 5 המטרה היחידה של קבוצה זה לעזור ולהעביר את המסר לסקסוהוליסט שעדיין סובל
כלומר השיתופים בקבוצה לא אמורים להיות על נפילות וכמה קשה אלא איך אני מתמודד עם זה היום כשאני בהחלמה

נכון שהרבה חברים (ואני בינהם) מנצלים את זה לצערי כפח אשפה לבוא ולזרוק בו את כל הזבל שיושב לי על הלב ולהתנקות ממנו.. אבל יש גם חברים ותיקים יותר שדרך ההקשבה להם אתה יכול ללמוד הרבה על איך להתנהל בצורה בריאה יותר ואיך לוותר ועל מה לוותר כשצריך.

זה נמצא שם בין השורות ואתה צריך לתפוס את זה ולאמץ את זה לחיים שלך, וזה דורש הרבה אומץ.

אני חושב שהבנתי.
שאתם מדברים בקבוצות או בטלפון של 12 הצעדים, אתם לא מדברים על כזה זה קשה ליפול, או נפילות שהיו, או התחושות מהנפילות.
כי זה משהו שממצה את עצמו מהר מאוד - כולם כבר מכירים את זה, כולם כבר חוו את זה, אולי יש תועלת לדבר על כך מעט, כדי ליצור תחושה הדדית של הבנה, אבל לא מעבר לכך.

מה שאתם כן מדברים עליו (במקרה שלך 15 שעות בשבוע), זה מה קורה אחרי שאתם מפסיק ליפול, ואז עולם הרגשות הבוסרי שלך נחשף לעולם - לילות בלי שינה בגלל הילדים מובילים לכעס, מריבה עם הבוס מובילה לחשש, עימות עם מישהו מוביל לפחד, כל מיני דברים שלא היה לנו מושג מה לעשות איתם עכשיו, ואילו עכשיו אתם מדברים על זה.

כן, עכשיו אני אולי מבין למה זה דורש הרבה אומץ - אם למשל אומרים לך לעשות משהו, גם אם זה מאבד לך כסף חברתי (שזה מה שניסן אמר שייראו אותי בחולשות שלי), או מה אם מישהו אומר לך לכבות את המנגנונים שלך במוח שאחראים לכך שתראה את חצי הכוס המלאה בכל תכונה ותכונה נפשית שיש לך.

מדוייק להפליא !

הבנת בצורה אבסולוטית וסיכמת את זה עוד יותר טוב ממני 

אוהבים
  • עמוד:
  • 1
  • 2
  • 3
זמן ליצירת דף: 0.30 שניות

Are you sure?

כן