ברוכים הבאים, אורח

פעם ראשונה באתר
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1
  • 2
  • 3

נושא: פעם ראשונה באתר 2589 צפיות

פעם ראשונה באתר לפני 4 שנים, 4 חודשים #119568

• wol e
  • רצף ניקיון נוכחי: 5 ימים
  • חבר חדש
.
נערך לאחרונה: לפני 4 שנים, 4 חודשים על ידי wol e.

תגובה: פעם ראשונה באתר לפני 4 שנים, 4 חודשים #119570

• robinhood
  • דירוג פלטיניום
wol e כתב on 12 דצמ' 2019 19:25:

היי זוהי הפעם הראשונה שלי באתר הזה 
אני בן 26 סטודנט גר עם ההורים 
אין לי שקל על התחת.
הלכתי לתרום זרע היום בחיפה וקיבלתי על זה כסף ומיד הוצאת חלק גדול ממנו על זונה 
תכננתי להשתמש בכסף הזה לפרויקט גמר שלי ולדמי כיס , דברים קטנים. אבל חצי ממני מיד ידע כשקיבלתי אותו שלא ממש בטוח שזה מה שיקרה.
בכללי אני בחור די דכאוני וההליכה למקומות כאלה משחררת לי את העצבות לפעמים (אם זוהי חוויה טובה) .
בוא נגיד שזה לא הלך אבל גם לא ממש היה אכפת לי . היא הייתה שמנה מאוד ובדיוק אוננתי בבית חולים  .
בדרך הביתה התקשרתי לראש קבוצה של תמיכה במכורים שהתחלתי להיות בקשר איתו שלחתי לו תיאור קצר של מה שעשיתי . 
כתגובה הוא שלח"אתה מכור אמיתי אוהבים אותך".
חשוב לי לציין שאני לא שלם לגמרי עם התוכנית הזו והמונחים. זה נשמע לי קצת כמו הלקאה עצמית .
אבל מכיוון שעכשיו יש לי זמן פנוי ואני לא עמוס אז אני יכול לתת לזה קצת צ'אנס לא מבטיח כלום.

ברוך הבא.

אם אתה דכאוני מטבעך, תשקול טיפול תרופתי קבוע.
יש אנשים שנולדו בלי רגל, או בלי יד, ויש אנשים שנולדו עם דיכאון (חלש/חזק) קבוע במוח, אין מה להתבייש בזה.

שלום, אני robinhood, מומחה בטכנולוגיות סינונים של פורום שמור עיניך.
אני תמיד משתדל לשתף כל טיפת מידע שיש לי, אם אתה מעוניינים לקרוא:
איגוד כל המדריכים שלי בנושא סינון

תגובה: פעם ראשונה באתר לפני 4 שנים, 4 חודשים #119573

• שבי1
  • רצף ניקיון נוכחי: 2485 ימים
  • דירוג פלטיניום

ברוך הבא לחבר החדש. 
מקווה שתמצא כאן מה שרובנו מצאנו, מאחל לך הצלחה רבה. 
אגב הלקאה עצמית זה מושג שלא רוצים לשמוע. 
מה שכן עובד כאן זה קבלה ואהבה עצמית. 
וברגע שתוכל לקבל את עצמך שאתה מכור , יהייה לך יותר קל בהחלמה. 
"קבלה היא המפתח"

תגובה: פעם ראשונה באתר לפני 4 שנים, 4 חודשים #119574

• ניסן
  • רצף ניקיון נוכחי: 497 ימים
  • דירוג פלטיניום

ברוך הבא לחבר החדש
מה שאתה מתאר עבר עלי בדיוק.
הגעת למקום היחיד שיכול לעזור לך, וטוב שהגעת בגיל צעיר.
ממליץ לך לשקול הצטרפות לתוכנית SA על כל הטוב שהיא מציעה.
שיהיה לך הרבה הצלחה

תגובה: פעם ראשונה באתר לפני 4 שנים, 4 חודשים #119577

• מתרפא
  • רצף ניקיון נוכחי: 210 ימים
  • דירוג פלטיניום

ברוך הבא ידידי היקר.

אני באופן אישי הגעתי למצב בהתמכרות שלי ש"כלו כל הקיצין"

דכאון זה לונה פארק לעומת המצב שאני הגעתי אליו.. סבלתי בצורה בלתי נסבלת וכבר איבדתי את הרצון לחיות
לא היה לי אומץ להתאבד.. אבל קרוב לשנתיים שבאמת ממקום עמוק ואמיתי העדפתי למות. בתאונה.. ממכת ברק.. מהכשת נחש.. אפילו הייתי מתפלל לזה.

כשנודע לי שיש תוכנית כזו של החלמה ושל עוד מכורים כמוני לא עניין אותי לא הלקאה עצמית לא בושה ולא פחדים.. לא היה כבר ממה לפחד עוד כי כבר לא היה בי רצון לחיות.

אני לא שופט אותך, כי אני כלל לא מכיר אותך עדיין, אבל יכול להיות שפשוט "לא סבלת מספיק" מונח שיצא לי כבר כמה פעמים לשמוע מחברי תכנית.. 

מציע לך לשים את הכל בצד, אם אתה סובל מהתמכרות ורוצה להפסיק זה המקום לעשות את זה (sa) ואם אתה עדיין לא סגור על זה- זה גם בסדר, אנחנו כאן בכל מקרה.

מאחל לך באמת באהבה שלא תצטרך להגיע למקומות שאני הגעתי.. שתתחיל את ההחלמה הרבה לפני שאתה מגיע לתחתיות האלה, אבל מבין ויודע שלפעמים זה לא אפשרי.

אוהבים אותך וברוך הבא!

תגובה: פעם ראשונה באתר לפני 4 שנים, 4 חודשים #119588

• wol e
  • חבר חדש
/

תגובה: פעם ראשונה באתר לפני 4 שנים, 4 חודשים #119590

• robinhood
  • דירוג פלטיניום

היי תודה על התגובות..

כמו רבים מכם בוודאי אני מלא בתהופוכות, רגע אחד אני מסכים עם הנאמר ורגע אחרי בא לי לנתק כל קשר.

דימוי עצמי נורא שברירי והרגשה חשופה למדי מניעים אותי לחזור בי מדברי.

אני מרגיש תלות נורא חזקה בתגובות ובתשומת לב מה שמעורר בי תחושת אשמה חזקה .

כדור ברזל בבטן ומיגרנה מתפתחת .

אני שואל את עצמי שוב ושוב אם אני באמת מתאים למקום הזה .

אולי זה בכלל הרצון לתשומת לב שגורר אותי לכתיבה המביכה הזאת?

החכמים אומרים שהתמכרות בבסיסה הינה הרצון לקשר . מה שקורה זה עיוות של הרצון הבסיסי הזה

אני קורא את החומר על כך שהתמכרות למין היא לא כמו התמכרויות רגילות היא יותר כמו דחף cumpolsion בלעז ואני מזדהה עם הנכתב כי מה שהרגשתי היה דחף. 

וקשה לי נורא

כי בתוך תוכי אני מרגיש וקצת מאמין שהייתי באמת חייב לבקר באותו מקום בחמישי ושבלעדי זה הייתי יותר עצוב היום ממה שאני עכשיו ויותר עסוק במחשבות שלי ויותר מרגיש ''משוגע''

מרגיש שזה שחרר את הפקק . מה ששום דבר אחר אולי לא היה מצליח לעשות. שזוהי חוויה שאפילו בנתה אותי ואין לה תחליף.

הידיים רועדות ואני מרגיש שחשפתי איזושהיא אמת על המקלדת. כן אני נהנה מזה מההרפתקה אל הלא נודע אולי אני לא רוצה בכלל להפסיק אולי זה עושה לי טוב באמת? מה התחליף? אנשים אומרים תמצא יחסים בריאים . אבל אולי זה הבריא בשבילי ? אני לא ממש צריך את הכסף ולא נמצא במצב ממש קשה בכל מקרה . 

ומה אם הייתי מצליח לאזן את הכסף אז זה סימן שאני בסדר? זה המדד?

אם להיות כנה, את אותה התלבטות עושה כרגע כל מיליארדר שמרוויח כסף כמו זבל, ואוהב את הריגוש של להרוויח כמויות גדולות של כסף. שזה ריגוש שקראתי עליו שהוא גדול כמו יחסי מין.

אומרים לו "תמצא יחסים בריאים", אבל אולי זה הבריא בשבילו ? הרי איש העסקים הזה לא ממש צריך את הכסף ולא נמצא במצב קשה בכל מקרה.

הרי ברמת הרעיון, אתה מקיים יחסי מין, אתה משחרר דופמין, אתה מרגיש טוב.

וגם איש העסקים עושה מה שהמיליארדרים האלה עושים, מרווחים כסף איכשהוא, מרוויחים כסף, מרגישים טוב.

(ההבדל היחיד הוא שאתה מקבל תגית שלילית בעיני החברה, ומי שמקבל תגית שלילית בעיני החברה ומרגיש זאת מאבד דופמין וסורוטונין.)

הבעיה היא שבדרך, אתה רוצח מישהו, אתה רוצח את החלק המרגיש שלך - את האישה שבתוכך.

בכל אישה יש גבר קטן, ובכל גבר יש אישה קטנה.

האישה שבתוכך משוגעת לגמרי - היא עצובה, היא בוכה, היא שמחה, היא מאושרת, היא מתלהבת, היא אוהבת, היא מרגישה, באמת, בצורה שלגבר מכור בלתי אפשרי להבין. כל מה שהוא יכול לעשות הוא לזכור את התקופה שהוא כן הבין, אבל לא יותר מכך.

אתה רוצה להמשיך בחייך, כאשר אתה מאמין רק בחצי מהאלגוריתמים שבתוך המוח שלך ? בבקשה, אתה יכול, אתה באמת ובתמים יכול, בלי ציניות. אתה יכול להיות אדם שמאמין רק בעונג של יחסי מין ללא רגש, יש אנשים כאלו, אני יודע את התהליכים המחשבתיים להגיע לשם, (אם כי אני לא יחלוק אותם בשום פנים ואופן).

אתה רוצה להאמין באישה הקטנה שבתוכך ? בצורת המחשבה הנשית ? ברגשות ? אתה מוכן להכניס את העצב ואת הבכי לחייך ולזנוח את העונג ואת הכיף המיני ? אז כדאי שתהיה מוכן להקריב דברים לצורך האמונה שלך - כי כל אמונה, דורשת הקרבה. אפילו הקרבה רצינית.

אתה מאמין כרגע בחשיבות של העונג המיני - ולשם כך אתה מקריב כסף.

ואם תאמין בחשיבות של הרגשות - אתה תקריב עונג.

שום דבר לא בא בחינם.

מקווה שעזרתי. כתבתי את זה גם לך וגם לעצמי.

נערך לאחרונה: לפני 4 שנים, 4 חודשים על ידי robinhood.

תגובה: פעם ראשונה באתר לפני 4 שנים, 4 חודשים #119591

• wol e
  • חבר חדש
/

תגובה: פעם ראשונה באתר לפני 4 שנים, 4 חודשים #119593

• wol e
  • חבר חדש
[

תגובה: פעם ראשונה באתר לפני 4 שנים, 4 חודשים #119594

• robinhood
  • דירוג פלטיניום
wol e כתב on 14 דצמ' 2019 19:26:

אני מתחבר למה שכתבת .
אני הייתי מת לשמור על האישה שבתוכי 
אבל מה לעשות בסוף אני גבר. מלא יצרים ותאוות שברגע האמת גוברים ועושים את את האישה לקטנה וכמעט לא קיימת 
קשה לתאר את התחושה שאתה עומד ברחוב ויודע בוודאות שמה שאתה עומד לעשות פוגע בך אבל אתה יודע שאכלת אותה ואתה תקוע על אוטומט בדרך אל היעד.
השקט הנפשי שאוחז בך הוא מבהיל וכאילו אתה יודע שבשביל הרגע הזה נולדת בשביל זה אתה קיים סוף סוף מצאת את הייעוד שלך .. ללכת לבתי בושת,
אין דברים כאלה.  וודאות מוחלטת שאין כמוה ולא הייתה מזה שנים או אולי אי פעם נוחתת עליך ואתה נכנס מעבר לדלת אל הלא נודע או הידוע טוב מאוד מראש.

אני לא עושה את תוכנית 12 הצעדים, אבל ממה שאני קראתי, הצעד הראשון בתוכנית 12 הצעדים הוא:
"הודינו שאנו חסרי אונים מול התאווה, שאבדה לנו השליטה על חיינו." 

מה שאתה כותב כאן מעומק הלב נשמע בדיוק כאילו באמת ובתמים אבדה השליטה על חייך - כאילו רעיון גדול ממך, הרעיון לפיו העונג הוא הכי חשוב, תפס את הנפש שלך ולא שיחרר. אתה צריך עכשיו להבין את זה.

עכשיו זה תלוי בך אם להגיע גם לצעד מספר 2:
"הגענו לאמונה שכוח גדול מאתנו יכול להחזיר לנו את שפיות דעתנו."
יש עוד כוחות גדולים בעולם הזה חוץ מהכוח של העונג, איש יקר, זה תלוי בך אם תבחר להאמין בהם, או אם תבחר להאמין לכוח שמחזיק אותך כרגע בשבי.

ממה שאני קראתי על התוכנית, ההמשך תלוי לגמרי בך.

אבל שים לב ליופי של התוכנית - התוכנית לא מבקשת ממך להיות חזק עכשיו, או להיות יותר עמיד מול התאווה.
תוכנית בתור התחלה, רק מבקשת ממך רק להכיר באמת הפשוטה של מה שכתבת לי עכשיו - שאבדה לך השליטה על חייך. כמה מדהים זה שהדרך שלך לשחרור עוברת דרך צעד כל כך קל.

אבל אני לא באמת מבין בתוכנית 12 הצעדים, אולי אחרים יגידו לך דברים מדוייקים יותר

תגובה: פעם ראשונה באתר לפני 4 שנים, 4 חודשים #119597

• robinhood
  • דירוג פלטיניום
wol e כתב on 14 דצמ' 2019 19:08:

לכל דבר יש מחיר.
ונכון אני מקריב את האישה שבתוכי את הרגש 
לפעמים הרגש מוגזם 
לפעמים אני טובע בתוכו כמו תינוק שזרקו אותו למים וצריך למצוא דרך להתנתק 
צריך למסור את הכדור למישהו אחר לתת לעצמי מנוחה 
למה שאשא בעול הזה לבדי למה להיות אגואיסט?
לפעמים ההגנה הכי טובה היא התקפה לפעמים לתת ליצר לשחרר קצת זו הדרך הטובה לחזור הביתה .
לפעמים אני מוצף כל כך שאין בי טיפת גבריות אני כל כך עדין שהדבר היחידי שטוב בשבילי זה האקט הבודד והמוזר הזה שהוא כל כך לא אני וכל כך כן.
טיפה בשבילי שאוכל לחיות בשקט עוד שבוע עוד חודש בלי ייסורי מצפון חסרי פרופורציה ובלי חרטות מוגזמות . רק אני בשקט שלי לבד בים הכלום ושום דבר שקוראים לו החיים.

אתה צודק לגמרי, לפעמים הרגש הוא כמו גל ענק שלוקח אותך למקום אחר. פחד, חרדה, חשש, הם דברים עצומים. וכאשר אתה מרגיש אותם, פתאום השליליות של פוי' (פורנו) או או' (אוננות) לא נראית כל כך נורא.

אז אני לא יתעלם מכך שלרגש יש צד אפל, ממש לא.
אבל אני גם לא יתעלם מכך שלעונג יש צד אפל מאוד.

ואם יש לך/להורים כסף, רגש מוגזם ולא מבוקר יכול להיות מטופל - אני ינחש שאם היית מבזבז את הכסף על מטפלים רגשיים או קאוצרים לבטחון עצמי ודברים מעין לו, במקום לבזבז על תאווה, היית במקום אחר לגמרי עכשיו.
נניח שיש לך 89 נקודות להבין או לטפל ברגש שלך כדי להיות בריא לחלוטין מבחינת הרגש. אז אם היית ב-3 חודשים האחרונים מבזבז את הכסף על טיפולים במקום תאווה, אולי היית מתקן 13 נקודות, או 15 נקודות בנושא הרגש. זה יותר מ-20 אחוז טיפול.

נערך לאחרונה: לפני 4 שנים, 4 חודשים על ידי robinhood.

תגובה: פעם ראשונה באתר לפני 4 שנים, 4 חודשים #119601

• מתרפא
  • רצף ניקיון נוכחי: 210 ימים
  • דירוג פלטיניום

וקשה לי נורא

כי בתוך תוכי אני מרגיש וקצת מאמין שהייתי באמת חייב לבקר באותו מקום בחמישי ושבלעדי זה הייתי יותר עצוב היום ממה שאני עכשיו ויותר עסוק במחשבות שלי ויותר מרגיש ''משוגע''

מרגיש שזה שחרר את הפקק . מה ששום דבר אחר אולי לא היה מצליח לעשות. שזוהי חוויה שאפילו בנתה אותי ואין לה תחליף.

קראתי כל מה שכתבת ואגיב בע"ה גם על השאר אבל הייתי חייב קודם כל להגיב לך לגבי זה.

מה שרשמת כאן זה מדוייק ברמה שאתה לא מצליח עדיין לעכל! 

זאת בדיוק הנקודה!!

אנחנו צריכים את זה חייבים את זה כי בלי זה נמשיך להרגיש חרא... זה משחרר אותנו והופך אותנו "לרגועים" יותר אולי אפילו ל"טובים" יותר... לסביבה לחברים לאישה לבית לילדים...

בשרשור שלי בפורום של ה90 יום יש הודעה שאני מתאר שם בדיוק מה שאתה אומר כאן...

יום קשה אחד של קריז שקיבלתי שלא הצלחתי לתפקד... לא יכלתי לדבר עם אף אחד לא להנות לא לעבוד ולא לנוח... והראש צוות בעבודה יצא עליי והאישה עם הדרישות שלה ופשוט הרגשתי שאני הולך להתפוצץ עוד רגע.. זה כבר לווה בדפיקות לב מואצות.. לא רואה טוב בעיניים.. כואב הראש והבטן.. ממש הרגשה רעה נפשית ופיזית ואני ידעתי שאם אני הולך לשירותים ומאונן הכל נגמר באותו רגע ומתהפך לטובה ואני נהייה סופרמן!! 

זה נכון... אבל זאת הרמאות הכי גדולה של המחלה שלנו.. זאת בדיוק ההתמכרות. 

אז אנחנו מפסיקים מההרגל שלנו ובהתחלה הכל נראה כמו חור שחור וריקני שבולע אותנו לגמרי... פתאום הכל גרוע ואין לאן לברוח... אני עצבני מתוסכל פוחד עצוב מבולגן ואין לי איך לצאת מזה כי אני לא רוצה להשתמש יותר.. אין לי יותר את הבריחה שלי שתיתן לי כמה שעות של שקט בתוך ים סוער שמאיים להטביע אותי...

החדשות הטובות הן שזה עובר. כי זה שקר זה התמכרות זה תסמינים של הגוף שדורש את הסם בדיוק כמו כל דבר אחר.

זה בנוסף לעבודת 12 הצעדים ושיתוף עם חברי תכנית שסובלים בדיוק מאותן בעיות כמו שלי הן בדיוק הדרך להתמודדות.. מול הקריזים ומול הדכאונות והעצבים וכל מה שכתבתי.. ולא לברוח שוב לשימוש.

משפט שמאוד מלווה אותי בכל התהליך הזה זה "כמה שרע לי עכשיו אם אני אשתמש יהיה לי רק עוד יותר רע" גם אם תהיה לי רגיעה של כמה שעות או ימים.. זה יחזור ויחזור בצורה קשה יותר.

כל יום שעובר בלי הסם מנתק אותי ממנו עוד חתיכה.. ועוזר לי להתמודד עם קשיי היום יום כמו בנאדם נורמלי...

זה לא קל.. ויש המון רגעים קשים במיוחד בהתחלה.. אבל זה מגיע לאט ובטוח.

כמו שאומרים בגמרא ומפרשים בתניא - הדרך הארוכה והקצרה, קרי זאת דרך ארוכה מאוד אבל אם אתה הולך בה אתה בטוח מגיע ליעד.

אוהבים אותך ותודה שאתה מזכיר לי בדיוק איפה הייתי עד לא מזמן ולאן בדיוק אני עלול ליפול בחזרה אם איכנע חס ושלום פעם אחת לרצונות שלי

תגובה: פעם ראשונה באתר לפני 4 שנים, 4 חודשים #119603

• ניסן
  • דירוג פלטיניום

מסכים לחלוטין
יש לי 2 רגשות חזקים מאד שמשתלטים עלי:
טינות - על אירועים שקרו בעבר.
פחדים - על אירועים שאני חושב שיקרו בעתיד.

הפחדים לעיתים מוצדקים לכאורה ( מנסיון העבר ), ולעיתים הם דמיונות שלי בלבד.
הרגשות הללו מעיקים מאד, אני מרגיש כאב פיזי בחזה. מתסובב עם זה כל היום.
רק בעת שימוש בתאווה אני מרגיש הקלה פיזית ונפשית.
אני מנסה לשים את מבטחי בכח עליון, להפסיק לרצות שהכל יקרה כפי שאני רוצה בדיוק. הרי זה ממש לא ייתכן שהכל יסתדר כפי שאני רוצה, תמיד משהו לא יסתדר.
ניסיתי בעבר שיחות עם פסיכולוגים שונים, לא הרגשתי הקלה.
אני מנסה עכשיו את הצעד השלישי בתוכנית 12 הצעדים.
אלי, הסר מעלי את המכשולים כדי שאוכל להיטיב למלא את רצונך. רצונך ולא רצוני.
אשמח לתגובות

תגובה: פעם ראשונה באתר לפני 4 שנים, 4 חודשים #119609

• robinhood
  • דירוג פלטיניום
ניסן כתב on 15 דצמ' 2019 08:17:

מסכים לחלוטין
יש לי 2 רגשות חזקים מאד שמשתלטים עלי:
טינות - על אירועים שקרו בעבר.
פחדים - על אירועים שאני חושב שיקרו בעתיד.

הפחדים לעיתים מוצדקים לכאורה ( מנסיון העבר ), ולעיתים הם דמיונות שלי בלבד.
הרגשות הללו מעיקים מאד, אני מרגיש כאב פיזי בחזה. מתסובב עם זה כל היום.
רק בעת שימוש בתאווה אני מרגיש הקלה פיזית ונפשית.
אני מנסה לשים את מבטחי בכח עליון, להפסיק לרצות שהכל יקרה כפי שאני רוצה בדיוק. הרי זה ממש לא ייתכן שהכל יסתדר כפי שאני רוצה, תמיד משהו לא יסתדר.
ניסיתי בעבר שיחות עם פסיכולוגים שונים, לא הרגשתי הקלה.
אני מנסה עכשיו את הצעד השלישי בתוכנית 12 הצעדים.
אלי, הסר מעלי את המכשולים כדי שאוכל להיטיב למלא את רצונך. רצונך ולא רצוני.
אשמח לתגובות

טינות אף פעם אין לי כמעט בכלל.
פחדים יש לי המון.

זה הרבה פחדים של לאבד את הסטטוס החברתי שלי או לאבד כסף.
כאשר אני נופל בתאווה, אני מרגיש כמו מיליונר שמקבל המון כסף - הרי איך גבר ייקרא למצב בו הוא יכול לבחור מיליון נשים כרצונו וליפול עליהם ? זה ההגדרה של "כסף מיני".
ושאתה מקבל כל כך הרבה כסף מיני, אתה לא פוחד יותר לאבד את הכסף החברתי שלך או לאבד כסף אמיתי. אתה פשוט מרגיש כל כך "עשיר" באותו רגע שזה כבר לא משנה לך כל הבעיות האלו.

אלוקים לא נותן לי את הכסף החברתי שאני רוצה, או את הכסף האמיתי שאני רוצה ?
אז יש לי "תוכנית חירום" להרגיש כאילו השגתי את כל מה שאלוקים מנע ממני להשיג - אז אין לי את העבודה שרציתי להשיג , והאנשים שרציתי להתחבר איתם דחו אותי, ולכן אני איבדתי "כסף", אז אני מושך כתפיים והולך למאגר הכסף הכי גדול שיש, כל כך גדול שאם תשחה בו לא תראה יבשה במשך שבועות. זה מאגר הכסף המיני.

כי לא ייתכן שאני לא יקבל את הכסף שרציתי, כי לא ייתכן שדברים לא מסתדרים כמו שאני רוצה.

תודה לך ניסן

תגובה: פעם ראשונה באתר לפני 4 שנים, 4 חודשים #119621

• ניסן
  • דירוג פלטיניום

אצלי הפחדים לא יושבים על לאבד כסף פיזי.
אצלי הפחד הוא שלא אהיה מוערך ע"י אחרים. אני תמיד צריך לרצות אחרים.
מכיוון שכך, ברור שאין לזה גבול. אתן דוגמא.
אני מאד רוצה לרצות את הבוס שלי לכן אני משקיע המון מחשבה ומאמץ בתחום העיסוק שלי. לבוס שלי יש עסק נוסף, בצפון הארץ, שמייצר פריטים שאני מומחה בהם בגלל עיסוקיי בעבר.
הבוס שלי מבקש שאעסוק גם בתהליכים ההנדסיים המורכבים בעסק האחר, ולכן אני משקיע את כולי שם ומתנתק מעיסוקי העיקרי. כמובן שעיסוקי העיקרי נפגע קשה.
מיד אני מרגיש שאני לא מוצלח, כי לא הצלחתי לעשות גם וגם וגם.
לעיתים אני שואל את עצמי האם נולדתי לרצות את כולם?
אני חי כמו בכלוב - מנסה לרצות, לא הכל מסתדר, מרגיש פחדים נוראיים וטינות, אח"כ מתכנס בתוך עצמי לרחמים עצמיים , וכדי להקל על הכאב משתמש בתאווה ככדור קסם שיפתור לי את המצוקות. לאחר מכן מתחיל שוב את מעגל הקסמים הזה שלא נגמר לעולם.
אלי, תן בי את השלווה לקבל את הדברים שאין ביכולתי לשנותם. את האומץ לשנות את הדברים שביכולתי ואת התבונה להבחין בין השניים.
אני צריך להיות אמיץ כדי לצאת מהסחרור בו אני נמצא כל חיי.
להפסיק לרצות את כולם!

• עמוד:
  • 1
  • 2
  • 3
זמן ליצירת דף: 1.45 שניות

Are you sure?

כן