ברוכים הבאים, אורח

בדידות ונפילות
(0 צופה) 

נושא: בדידות ונפילות 1762 צפיות

תגובה: בדידות ונפילות לפני 9 חודשים, 1 שבוע #147726

• 9625
  • דירוג זהב

יקירי ואהובי שי!!!!!!
אני רוצה להתעכב על נקודה שלא התייחסו אליה [לדעתי] מספיק.
העיפו אותך מהתואר. זה מאוד כואב ומאוד משפיל. אני אוחז, תודה ושבח לקל בורא עולם, לאחר לימודי מקצוע הנדסאי בניין במשך כ-5 שנים.
ראיתי הרבה אנשים בתקופה הזו. רובם לא התאימו באופי שלהם ללימודי מקצוע. אני לא בטוח שהיה להם נעים להוודע לעובדה הזו. אולי הם עדיין לא נודעו אליה, אלא רק קיללו את כל מי ש[לדעתם] התנכל אליהם.
ואני אומר להם, חבר, תרגיע!!!! לא קרה כלום!!!! 
מי שגבוה הולך להיות שחקן כדורסל. מי ששמן לא יכול להיות אקרובט. אין בזה חסרון, אתה פשוט לא מתאים ללימודים.
העברתי שיעור פרטי חינמי לחבר, ובחצי מהזמן הוא היה עסוק בטלפונים ללקוחות שלו. ואני שואל את עצמי, בחור כזה יכול ללמוד מקצוע?
אני מוכרח להדגיש, אני רואה את עצמי עם כושר הסברה שיכול להסביר גם למי שלא מספיק "בעניין", אבל עדיין תהיה לו הרבה עבודה של תרגול. ואם הוא לא בעניין של לימודים, חבל!! שילך להיות נהג אוטובוס!!! [גם שם צריך לימודים, אבל הרבה יותר קצר וברור, וגם רובם עושים לימודים חינם על חשבון החברות]
כדאי לשבת עם דף ועט, ולהבין מה כל כך קשה במה שעברת שהעיפו אותך מהתואר.
מימון?
כניעה לאלו שציננו את ההתלהבות שלך בתחילת הדרך? 
גניזת החלומות של המקצוע שחשקת בו?
חברים מהלימודים שכעת אתה מתרחק מהם?
אתה חזק!!!!!!! אתה שומר!!!!!!!!!! הלואי כולם יתגברו על קשיי החיים כמוך!!!!!!!!

הסיפור מאחורי תמונת הפרופיל:
אחד הכלים להתמודד עם תאווה, הוא לזהות את הנקודה שלפני נקודת האל-חזור.
להגיע לנקודת האל-חזור ואז להלחם, זה גם קשה וגם מתיש.
לצורך דומה לזה בכביש קיים תמרור מס' 623.
לא תמיד התמרור ברור כמו בכביש, לפעמים הוא קצת נמוך, לפעמים הוא קצת מטושטש, אבל תמיד הוא קיים.
אם אשכיל לזהות את הנקודה הזו, יהיה לי הרבה יותר סיפוק והרבה פחות נפילות.

תגובה: בדידות ונפילות לפני 9 חודשים, 1 שבוע #147795

• shayy12
  • חבר קבוע

קודם כל תודה אני מנסה להתפקס על הטוב. אבל כאשר אני בן 26 עף מהתואר בלי חברים בלי כסף על הנשמה בלי עבודה בלי בת זוג ועוד צריך לשמור על הברית בידיעה שאני לא יודע מתי אתחתן אם בכלל אני בן 26 ובחיים לא דיברתי עם מישהי יותר מכמה שניות ברצף אני עם חרדה חברתית ודי ביישן ועדיין מנסה להמשיך ולשרוד אני מריש להבדיל כמו אסיר שיצא מהכלא אחרי עשרים שנה וצריך להתחיל הכל מהתחלה אין לי מושג מה לעשות ואין לי מושג עד מתי אצליח לשמור על הברית

תגובה: בדידות ונפילות לפני 9 חודשים #147845

• din123
  • דירוג זהב

היי שי. 
אני קורא את השיתופים שלך במשך תקופה - ואני רוצה להגיב אבל לא יודע איך.
אני רוצה לכתוב ולומר לך :
'אני מבין אותך',
אבל בעצם אני יודע שאני לא...
אף אחד בעולם לא יכול להבין את מה שאתה עובר
אבל אנחנו בפורום הזה (מדבר בשם עצמי כמובן) לפחות מבינים שאנחנו לא מבינים. 
אנחנו לא כאן כדי לשפוט אנחנו כאן כדי לתמוך ולומר לך אם אתה מאמין במטרה ובדרך - תלחם למענה!
אם אתה מוצא פגמים באופי שלך ואתה מעוניין לשנות אותם - לך על זה! 
זאת לא הולכת להיות עבודה קלה אבל זה אפשרי.

נפילות זה בסדר, אבל חשוב לקום ולהתחיל מחדש!
ובסוף אתה תצליח. 
מאחל לך הצלחה 
אוהבים אותך!

תגובה: בדידות ונפילות לפני 9 חודשים #147860

• shayy12
  • חבר קבוע

תודה רבה על ההקשבה קודם כל. ראשית אני במצב קשה ומיואש אני מרגיש כמו אסיר משוחרר שצריך להתחיל הכל ממהתחלה ולא יודע איך. למען האמת אני כבר לא מאמין שאתחתן אי פעם הסיבה היחידה שאני מנסה לשמור על הברית למרות שאני יודע שזה כנראה לנצח כי לא אתחתן זה רק בגלל תחושת הייאוש והעצבות שמגיעה אחרי שימוש

תגובה: בדידות ונפילות לפני 9 חודשים #147863

• din123
  • דירוג זהב

זה בסדר לבטאות את הכאב...
אבל לפעמים אנחנו מרגישים משהו וחושבים שכך היא המציאות...
שים לב שאתה כותב 'אני מאמין שלא אתחתן' 
ואז אתה עובר ל'אני יודע שזה כנראה לנצח כי לא אתחתן' 
אוהבים אותך 

לרגשות יש כוח מיוחד ליצור מציאות...
הרי ברור לך שאין לך דרך לדעת שלא תתחתן והרבה מזה יושב לך בראש ממקום ריגשי ולא שיכלי 
אז זה לאומר שאני ממעיט בערך הרגשות אבל מצד שני אתה חייב לדעת להפריד בין מה שאתה מרגיש למציאות - לדעתי זה יכול לעזור לך להתמודד
לדבר ולהתבטאות אתה יודע... כמו שאני רואה בכתיבה שלך...
אז יש לך כמה מחסומים לעבור אבל את הבסיס יש לך ברוך ה'
(כמו שזה נראה המחסום שלך הוא לא מגיע ממקום שאתה לא יודע להתבטאות אלא ממקום ריגשי יותר... מקווה שזה מנחם)

תגובה: בדידות ונפילות לפני 8 חודשים, 3 שבועות #147960

• 9625
  • דירוג זהב

בוקר טוב שי היקר!!!!!!
אני רוצה לומר לך רעיון ששמעתי פעם.
בכלכלה, אם אדם נמצא בגירעון של מליון ש"ח [לדוגמה], הדרך היחידה שלו לסגור את הגירעון היא ע"י מליון שח. לעומת זאת, בעולם הרגש, אם אדם נמצא בגרעון של מליון נקודות [בקשר עם אשתו לדוגמה, או הורים], הוא יכול לכסות מינוס של מליון נקודות עי גילוי רצינות אמיתית, גם עם פירעון של 100 נקודות.
[כמובן שהמספרים הם לא מדידים, ונכתבו רק לצורך המחשה].
התחושה שלי לגביך, שעם גילוי רצינות מצידך לשים את האצבע מה המקום שלך בעולם מצד לימודי מקצוע/התאמת מקצוע, והעול הזה ישתחרר ממך, יהיה לך הרבה יותר קל עם שאר ההתמודדויות.
תכתוב בגוגל - זילבר טסט, שם יש אבחון מאוד יפה על מציאת תחום התמקצעות.
אם תרצה, אוכל לכתוב כאן כמה תובנות אישיות שצברתי במשך השנים בתחום זה.
בנוסף, אני רוצה לחזק את דברי חברינו, din123, לא לדבר במונחים של יאוש. אתה צעיר, רענן, אוהב ללמוד את החיים, ואין שום מקום ליאוש.
לגבי נושא השידוך, כדאי שתקרא את מה שכתבו בפורום בכמה מקומות [כמדומני שגם בשרשור זה], על דרכים של השתדלות במציאת הזיווג.
[במאמר המוסגר, מי שרגיל לצפות בהאח הגדול, יכול מאוד להתאכזב מאותה אשה שרחוקה מהציפיות שלו. ולכן, מומלץ להתרחק מהם. ומי שכבר צפה בהם בעבר, שיידע שהם לא מייצגים את המציאות]. 
אוהבך ומייחל להצלחתך, 6925

הסיפור מאחורי תמונת הפרופיל:
אחד הכלים להתמודד עם תאווה, הוא לזהות את הנקודה שלפני נקודת האל-חזור.
להגיע לנקודת האל-חזור ואז להלחם, זה גם קשה וגם מתיש.
לצורך דומה לזה בכביש קיים תמרור מס' 623.
לא תמיד התמרור ברור כמו בכביש, לפעמים הוא קצת נמוך, לפעמים הוא קצת מטושטש, אבל תמיד הוא קיים.
אם אשכיל לזהות את הנקודה הזו, יהיה לי הרבה יותר סיפוק והרבה פחות נפילות.

תגובה: בדידות ונפילות לפני 8 חודשים, 3 שבועות #147996

• shayy12
  • חבר קבוע

קודם כל תודה רבה על העזרה אני אנסה למצוא את המקום שלי בעולם. רציתי לדעת מתי לדעתכם מגיע קצו כל הקיצים וחייב להגיע לקבוצות פרונטליות כדי להצליח להיגמל . אני אישית לא יודע אם אני במצב של חייב וגם אם כן כרגע אין לי רצון להחשף בפני אנשים אולי יש דרכי ביניים חוץ מקבוצות לדוגמא איימילים וואסטפ הודעות?

תגובה: בדידות ונפילות לפני 8 חודשים, 3 שבועות #147997

אני לא מכיר אותך ולא יודע מה להגיד לך בענין הזה של הקבוצות
הייתי עושה בשביל ההחלמה מה שעשיתי במחלה ואפי' יותר מזה.
אצלי זה היה כך, במחלה לא שיתפתי אף אחד, השימושים שלי היו עצמאיים וחשאיים מכולם (למעט כמה פעמים שההורים תפסו אותי)...
ובשביל ההחלמה היה לי מאד קשה להיחשף לאחרים, וניסיתי להתמודד לבד. אצלי זה לא עבד.
הפתרון שלי התחיל ברגע בו התחלתי לשתף אחרים בבעיה שלי...

בהצלחה רבה

אסירות תודה לאבא אוהב ששומר אותי נקי מ - י' ניסן חודש הגאולה ה'תשע"ה

........................................................................................................

מודה אני לך שאתה הוא ה' אלוקי ואלוקי אבותי לעולם ועד, צור חיינו מגן ישענו אתה הוא לדור ודור. נודה לך ונספר תהלתך, על חיינו המסורים בידך ועל נשמותינו הפקודות לך ועל ניסיך שבכל יום עמנו ועל נפלאותיך וטובותיך שבכל עת ערב ובוקר וצהריים, הטוב כי לא כלו רחמיך, והמרחם כי לא תמו חסדיך מעולם קוינו לך.

יומן המסע שלי - מתחיל שוב וצועד לאלוקים  או כאן.          הפוסט שלי ב"הצג עצמך"  או כאן.      המשפחה שלנו - משפחת "שמור עיניך"  או כאן

תגובה: בדידות ונפילות לפני 8 חודשים #148425

• shayy12
  • חבר קבוע

יש אולי אימיליים או מספרי פלאפון של מכורים שיהיה אפשר לדבר איתם?

תגובה: בדידות ונפילות לפני 8 חודשים #148426

תוכל ליצור איתי קשר, בהמשך אבדוק איך אוכל למסור לך פרטים ליצירת קשר איתי.
בהצלחה

........................................................................................................

מודה אני לך שאתה הוא ה' אלוקי ואלוקי אבותי לעולם ועד, צור חיינו מגן ישענו אתה הוא לדור ודור. נודה לך ונספר תהלתך, על חיינו המסורים בידך ועל נשמותינו הפקודות לך ועל ניסיך שבכל יום עמנו ועל נפלאותיך וטובותיך שבכל עת ערב ובוקר וצהריים, הטוב כי לא כלו רחמיך, והמרחם כי לא תמו חסדיך מעולם קוינו לך.

יומן המסע שלי - מתחיל שוב וצועד לאלוקים  או כאן.          הפוסט שלי ב"הצג עצמך"  או כאן.      המשפחה שלנו - משפחת "שמור עיניך"  או כאן

תגובה: בדידות ונפילות לפני 8 חודשים #148431

• ברון
  • חבר חדש

היי בחור תרגע קודם כול . מה התורה מלמדת אותנו הכול בידי שמיים חוץ מיראת שמיים . אתה יהודי. יש לך מה שאין ל7 מיליראד גויים בעולם. תורה ומצוות. אתה תתחתן ויהיו לך לך ילדים. הכול יבוא בזמן אל תדאג . מעבר לזה תלמד תכניכות לפיתוח בטחון עצמי. מה זה בעצם ביטחון עצמי אתן לך טיפ קטן גדול ומפה טטוס איתו. זה אני בטוח בעצמי. זה ביטחון עצמי שמה שאתה עושה הוא הכי נכון לך. תתעוד ילד אתה תפרח השם יתברך לא משאיר אף אחד בדרך.    הכי חשוב תתפלל להשם והוא יעזור לך. אתה יודע למה? כי הוא אוהב אותך. בנים אתם להשם אלוקיכם. אתה בנו. יש אבא שבנו קורא לו והוא לא עונה? גם אם זה יקח זמן אל תתיאש תמשיך להתפלל ספר תהילים תקרא. וידוי חרטה וקבלה לעתיד . בצלחה חבר יקר.

תגובה: בדידות ונפילות לפני 8 חודשים #148442

shayy12 כתב on 03 ספט' 2023 21:03:

יש אולי אימיליים או מספרי פלאפון של מכורים שיהיה אפשר לדבר איתם?

תוכל לפנות אליי בכתובת המייל הזאת: matchilgye@gmail.com
בהצלחה רבה

תגובה: בדידות ונפילות לפני 7 חודשים, 4 שבועות #148484

יש מקומות שעוזרים במימון במקרים מסוימים כמו חרדה חברתית ועוד 
מקומות כמו: ת"ת של הישיבה שאתה לומד בה, בית חם, ועוד אני לא זוכר אבל אם תחפש אולי תמצא 

תגובה: בדידות ונפילות לפני 7 חודשים, 4 שבועות #148542

• menhan22
  • חבר קבוע
אני ממליץ לך לא לעשות את זה בקטע דתי נטו רק בקטע של לעשות לעצמך טוב לא לחיות בטרוף כל הזמן תסיט את המחשבה וההתבוננות לראות האם התאווה עושה לי טוב או לא לא בקטע של אני יצליח כי אתה מעמיד את האגו שלך בסכנה ולכן הוא לא מוכן להיכנס לאתגר שלא יצליח חוץ אם אתה עושה את זה למען עצמך כמו כמה שפחות לצרוך קולה לא אומרים אם אתה צורך כבר אז עד הסוף....

ויש להאריך בזה 

תגובה: בדידות ונפילות לפני 7 חודשים, 4 שבועות #148556

• amexy1982
  • חבר חדש

היי שי.
אשמח לדבר איתך, 
תרשום את המייל שלי myfriendbestrong@gmail.com
יש לי נסיון בעולם ה NLP - אני לא מוכר את עצמי ולא מפרסם את משווק את את השירות.
אם תרצה לפרוק, להתכתב, או לקבל עצות וחיזוק, מוזמן בברכה ליצור קשר.
ושיהיה בהצלחה חבר יקר!!!!

זמן ליצירת דף: 0.78 שניות

Are you sure?

כן