ברוכים הבאים, אורח

בדידות ונפילות
(0 צופה) 

נושא: בדידות ונפילות 1765 צפיות

בדידות ונפילות לפני 10 חודשים, 3 שבועות #146651

• shayy12
  • חבר קבוע

היי היום אני מתחיל לשמור 
( תאחלו לי בהצלחה אין לי מושג איך מכור כמוני יצליח להעביר יום אחד} אחד הבעיות המרכזיות שלי בחיים מעבר לחוסר העצום בביטחון העצמי זה הנושא של הבדידות לצערי אני באמצע שנות העשרים שלי ולא זכיתי עדיין לחברים בחורה כמובן שמעולם לא הייתה לי . היצר הרע עובד עליי חזק  מאוד בנושא הזה כל פעם שאני מנסה לשמור הוא אומר לי למה לשמור הרי אי אפשר לשמור כל החיים אתה סתם מתחיל . אני יודע שאחת השיטות היא לשמור רק את היום אבל מצד שני אני כן מסכים עם היצר הרע עד היום לא דיברתי עם בחורה יותר מדקה ברצף כמובן שהדבר הזה גורם לחוסר ביטחון עצמי. הבעיה היא גם שאין מי שיכיר לי בנות לחתונה הדבר גורם לי לחלישות הדעת כי אני כל פעם חושב מתי אזכה להתחתן שאוכל להשתמש באנרגיה הזאת לדברים חיוביים .הרי לא באמת מצופה ממני להימנע כל החיים? או שכן? תודה למי שיענה

תגובה: בדידות ונפילות לפני 10 חודשים, 3 שבועות #146652

אני מציע לך ללכת לקאוצ'ר או מאמן NLP שיעזרו לך להעצים את עצמך. יתנו לך כלים לעשות את זה ושיטות.
אל תעבור את זה לבד. תשקיע קצת כסף ומאמצים כי בגיל שלך זה לא הולך ומשתפר. דברים מסוג הזה דורשים טיפול מידי וזה לא סובל דיחוי. זה לא רק התמכרות לפורנו אלא מעבר לזה. 

תגובה: בדידות ונפילות לפני 10 חודשים, 3 שבועות #146655

• shayy12
  • חבר קבוע

אני אשתדל ללכת אבל זה שאין לי חברים או חברה זה האמת די מתסכל אותי אני חושב שמישהו אחר היה שונא את ה ועוזב את הדת אבל אני לא מסוגל אני יודע שה זה האמת ואני רוצה להשאר אבל הפחד הזה שלעולם לא יהיה לי חברים או בת זוג משתק אותי

תגובה: בדידות ונפילות לפני 10 חודשים, 3 שבועות #146657

בקשר לחברים יש לי עצה,
אל תחפש הרבה חברים, חפש חבר אחד, בחור טוב ושקל לך לדבר איתו

תגובה: בדידות ונפילות לפני 10 חודשים, 3 שבועות #146665

אין לי הרבה מה לומר בכל אופן יש באתר הזה אחלה חברים:wink:
ואני כן ממליץ לך על התכנית "לטוס אל החופש" אני מרגיש שהיא עזרה לי מאד, ולא רק בפוי'
בהצלחה!

תגובה: בדידות ונפילות לפני 10 חודשים, 3 שבועות #146667

• א.ס
  • רצף ניקיון נוכחי: 38 ימים
  • חבר חדש

נשמע שאתה מאוד כאוב על המצב שלך.
קודם כל חברים וחברה אני חושב שזה נוצר מהמקום שאתה נמצה כל היום, במקום שאתה מבלה בו את רוב שעות היום.
דבר שני הכיוון חשיבה שכך אני ישאר כל הזמן לא נכון בעליל, וטעות מהיסוד אני לא מכיר אותך אבל אני אומר לך העולם מלא מאוד בהפתעות (ובחברה כמונו זה רק הפתעות לטוב כי אנחנו רוצים להשתנות).
וחוץ מכל זה מה אתה רוצה לצאת מהבדידות יש משפט אמיתי שאלווי שאני יקים אותו "אם תגשים את החלום שלך הוא יהפוך למציאות".
ובשביל לחלום צריך שני דברים אחד לדעת מה השאיפות שלי ומה אני מסוגל לעשות, דבר שני לחלום את מה שאני רוצה להיות (לדמין את השאיפות שלי). 
ואולי לצאת מהבדידות זה לחיות את מה שאתה אוהב לא קשור למשהוא או למשהו 
בהצלחה

תגובה: בדידות ונפילות לפני 10 חודשים, 3 שבועות #146670

• shayy12
  • חבר קבוע

קודם כל אני רוצה להודות על התגובות זה ממש עוזר אני כן יצטרך קאוצ'ר או מישהו שיעזור לי פשוט קשה לי לתאר לכם מה התחושה של מישהו ללא חברים ואחד שלא דיבר בחיים שלו עם בת יותר מדקה ברצף כמה זה גורם לך לחשוב שאולי לא תתחתן לעולם והיצר הרע שלי עובד על זה הוא אומר לי למה אתה מנסה להפסיק ליפול הרי שום אדם לא יכול להחזיק לנצח ולך אין אישה אני רק צריך אחת ואני לא מוצא תודה

תגובה: בדידות ונפילות לפני 10 חודשים, 3 שבועות #146674

• יוסי91
  • רצף ניקיון נוכחי: 1 יום
  • דירוג פלטיניום

שלום שי,

דבר ראשון - ברוך הבא לפורום. אני מקווה שתמצא פה את מה שאתה מחפש.
דבר שני - כל הכבוד על ההודעה הראשונה - היא ההודעה הכי קשה.

לגבי תוכן ההודעה שלך,
ההתמכורת/התמודדות עם התאווה מתלבשת בהמון דרכים: פחדים, קנאה, כעסים, תסכול, רעב, חוסר שינה, ביטחון עצמי נמוך ועוד הרבה דברים.
יכול להיות שאתה מרגיש את זה בנושא של הביטחון העצמי (את זה רק אתה יכול לדעת).
אבל התאווה מציגה גם שקר. תשתמש ואז "הכל יהיה בסדר", תשתמש ואז "הבעיה כבר לא קיימת".

תרשה לי לשאול אותך משהו.. אם תשתמש/תיפול האם זה יעלה את הביטחון העצמי שלך? האם זה יוסיף לך חברים?
אצלי התאווה גרמה לניתוק ולא לחיבור..

ממליץ לך לנסות לטפל בשורש ולחשוב איך אתה יכול להרים את הביטחון העצמי שלך..

לילה טוב חבר

תגובה: בדידות ונפילות לפני 10 חודשים, 3 שבועות #146677

• shayy12
  • חבר קבוע

ברור לי שהתאווה לא פותרת כלום ואף גורמת לי נזק שכן אני נכנס עוד יותר לעצבויות וגם מאבד את סף הריגוש שלי ממין תקין לכן אני פה כדי להילחם זה במאמר המוסגר אבל אחת הסיבות שצריך להתחתן גם זה כדי להינצל מהחטא אבל כאשר אתה לא רואה קצה חוט לחתונה היצר הרע משחק על זה מאוד חזק שכן אי אפשר לשמור לנצח. למרות שאני מנסה להגיד רק היום וזהו אני תמיד חושב שזה יצטרך להיות לפחות להמון זמן

תגובה: בדידות ונפילות לפני 10 חודשים, 3 שבועות #146690

ברוך הבא חבר יקר!
אני מאוד מבין את הפחדים שלך זה לא קל
אני אישית מרגיש שהרבה מהבדידות שלי זה לאו דווקא כי אין לי חברים
אלא כי אני לא מספיק אוהב את עצמי (הרי אני שונא את עצמי על כל הסבל שאני מביא על עצמי כשאני משתמש...)
מה שעזר לי זה ללכת למטפל כדי להכיר ולהתחבר לעצמי
וגם ללכת לקבוצות חיות ולקבל אהבה מחברים מה שמחזיר לי את האמון בעצמי 
ונותן לי את היכולת גם לאהוב את עצמי
אוהבים אותך!
בהצלחה!

תגובה: בדידות ונפילות לפני 10 חודשים, 3 שבועות #146734

• shayy12
  • חבר קבוע

החזקתי יומיים ונפלתי היצר הרע תופס אותי חזק בנושא של הבדידות ואומר לי למה לשמור אם אין לך אף אחת עד כמה תוכל לשמור בדידות ועצבות. בכל מקרה הנפילה אחרי זה מרגישה נורא אז אני רוצה להתחיל שוב לשמור

תגובה: בדידות ונפילות לפני 10 חודשים, 3 שבועות #146735

מבין את הכאב

אוהבים אותך

שאלוקים יאיר פניו אליך

תגובה: בדידות ונפילות לפני 10 חודשים, 3 שבועות #146736

• shayy12
  • חבר קבוע

תודה החלטתי לכבות את הפלאפון שאני לבד ככה יהיה לי פחות טריגר משמעותי . אני מקווה להשיג חברים ובת זוג למה קשה מאוד להיות רווק הרבה זמן ולשמור

תגובה: בדידות ונפילות לפני 10 חודשים, 3 שבועות #146747

• נדב321
  • חבר חדש

למצוא חברים ולהרחיב בכללי את המעגל החברתי שלך זו משימה לא פשוטה ובטח שלא מהירה וקלה. זה תהליך נפשי ארוך. אז:
א. תכין את עצמך מנטלית לתהליך ולא למשהו מהיר וחפוז
ב. תבין שאתה **חייב** למצוא חברה, זה קריטי ובסיסי לבריאות הנפשית של כל אדם באשר הוא, ותאמין לי שאדם ללא זה, התמכרות לפורנוגרפיה היא אולי הצרה הקטנה שתבוא עליו, יתכן והרבה מעבר לכך.
ג. תודה לאל ה נתן לנו כוח להשתפר ולקחת אחריות על חיינו. תתחיל במשהו קטן, תמצא חבר אחד, מישהו שיכול להוציא אותך מהבדידות שלך, שחולק תחומי עניין זהים לשלך, ובמקביל תלך לטיפול פסיכולוגי או קואוצ'ינג שיעזור לך להתמודד עם זה.
בדידות זו מחלה קשה ומסוכנת מאין כמוה. יש לה תרופה קלה מאוד, זמינה מאוד, ואפשרית לגמרי. בלי להכיר אותך אני בטוח שאתה יכול, אנחנו בני אדם, זה ביכולתך. תהליך, יקח זמן ותרגיע לשם. בעה 

תגובה: בדידות ונפילות לפני 10 חודשים, 3 שבועות #146753

• shayy12
  • חבר קבוע

תודה רבה. אני יודע שצריך לטפל בבדידות זה תהליך גם למצוא מקור מימון וגם לעבור את התהליך עצמו הבעיה שההתמכרות לא פשוטה כי אני חושב על זה כרווק שלא בטוח מתי אתחתן והיצר הרע אומר לי אתה חושב שאתה מסוגל לשמור שנים לעומת זאת אם הייתי נשוי לא אומר שזה יותר קל אבל היה זמן שהיה מותר לי אבל אני יודע אסור לי להיכנע כי זה רק עושה לי רע ההתמכרות הזאת אני מקווה שאני אחזיק מעמד למרות שלצערי אין לי תאריך תפוגה של כמה זמן אני צריך להחזיק מעמד

נערך לאחרונה: לפני 10 חודשים, 3 שבועות על ידי shayy12.
זמן ליצירת דף: 0.60 שניות

Are you sure?

כן