ברוכים הבאים, אורח

האם אני באמת שונה מכולם?
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1
  • 2

נושא: האם אני באמת שונה מכולם? 782 צפיות

תגובה: האם אני באמת שונה מכולם? לפני 11 חודשים #146370

• ליון
  • חבר חדש

חשוב לי להתווכח עם מה שחלק אמרו פה... העולם הוא לא שחור ולבן, ואור וחושך לפעמים משמשים בו בערבוביה.
העולם עשוי רבדים רבדים, וכפי שלכל אחד מאיתנו ישנחם חסרונות, גם לאדם צדיק וירא שמים יכולות להיות חסרונות מסוימים, שאחרי שהוא יתגבר עליהם הוא יהיה זך ונקי

תגובה: האם אני באמת שונה מכולם? לפני 11 חודשים #146373

איש יקר!
לא! כנראה שאתה לא יחיד!
אתה שונה מרבים אחרים שאין להם את הנסיון הזה, אבל אתה כמו כל מאות הצדיקים שהגיעו לשמור עיניך.
אשתף אותך בסיפור שלי ואני מאמין שזה יעזור לך להתקדם בדרך להחלמה.
כמוני כמוך, איש חינוך, אהוב מקובל, מכובד, נשוא פנים. האחרון שקשור לחטא הזה.
הגעתי לשם, וקמתי ונפלתי וקמתי ונפלתי, והתחזקתי ומעדתי והייתי בטוח כל פעם שזה נגמר וזה רק חד פעמי ולא הלכתי לטיפול.
אנסה לקצר כדי לא להלאות.
לפני כשנתיים וחצי, היתה לי תקופה קשה ולחוצה בחיים, בעבודה, וזה השתלט לי על החיים, ישבתי שעות וצפיתי והתכתבתי. תודה לא-ל שלא הגעתי למצב של שימוש חי...
ובאחד הלילות פגעתי באשתי באופן נוראי, אקט מסויים שאני לא מסוגל להעלותו על הכתב והיא קלטה אותי, הבינה מה שקורה איתי והחיים שלי נגמרו...
שנתיים וחצי עברו מאז!!! אנחנו חיים כפרודים, היא לא מצליחה להתאושש מהמכה שהיא חטפה. יודגש! לפני חיינו חיים מאושרים, מעולם לא התווכחנו אפילו בבית...
המילה גירושין מרחפת כל הזמן בבית.
אני עברתי טיפול פרטני
היא עברה טיפול פרטני
כמעט שנה אנחנו בטיפול זוגי שיודע עליות ומורדות
כרגע, במורד גדול... שבוע שעבר אמרה שמבחינתה יהיו גירושין, רק בגלל האדמור שהתוודע לסיפור והוא לא מסכים להתגרש היא בנתיים לא עושה את הצעד הזה, אבל מבחינתה ברור שזה יקרה והשאלה רק מתי.
היא כאובה, מיואשת, פגועה וסובלת ואני לא פחות ממנה
2 אנשים שמסתובבים בבית ולא מדברים ולא מחליפים ביניהם שום מילה חוץ ממה שקשור למשק הבית ול5 הילדים שלנו.
בקיצור החיים שלי התפרקו! אני צריך נס גדול כדי שהחיים שלי יחזרו למסלולם!
לא חלמתי בחיים שאגיע למצב הזה, הייתי בטוח שיום אחד זה ייגמר.
אני עוד מעט מתחיל טיפול בעלות של 2500 ש"ח לחודש שאין לי!!! אבל אני יודע שזאת הדרך להחלמה ואולי הסיכוי שלי לחזור לשגרת חיים.

עזרה ראשונה!
תשקיע זמן בתוכנית שקיימת באתר, לטוס אל החופש, פורטיפיי.
ב2 מילים אתה תבין שאתה יכול לחווט את המח שלך מחדש ולהגמל מכל זה.
זה תהליך אבל זה אפשרי.
אני כבר נקי 140 יום אחרי תקופה שהייתי שקוע בזה שעות.
החיים שלי השתנו מקצה לקצה, אני כבר לי חי חיים כפולים, אני רגוע ונינוח, יש לי מדי פעם תאווה אבל יש שם כלים מדהימים שעוזרים לי להתגבר, לזהות טריגרים ועוד ועוד.

תוכל לקבל פה הרבה עזרה והכוונה, כשיש לך דחף תקרא את הסיפור שלי, אולי זה יזכיר לך שבסוף התוצאה תהיה הרת אסון!!!

מקווה שהצלחתי להפחיד אותך! והיה זה שכרי!

ואם יש כאן מישהו שמתמודד בזוגיות והוא יכול להיות לי לעזר ותמיכה אשמח מאוד.

והעיקר צריך לזכור שאסור להתייאש!!!

תגובה: האם אני באמת שונה מכולם? לפני 11 חודשים #146374

יוסי91 כתב on 30 מאי 2023 20:31:

שלום חבר יקר,

קראתי את הסיפור שלך.
הרגשתי את הכאב בין השורות. ממש לחיות חיים כפולים.

באתר יש המון כלים שאפשר להיעזר בהם. יש גם המון שרשורים שאפשר ללמוד מהם המון!
בנוסף יש את הקבצות הטלפוניות, הקבוצות החיות, תכנית 12 הצעדים והספונסר.

תתנסה בכלים ותראה מה עוזר לך. לעניות דעתי הדבר החשוב ביותר הוא לא לוותר למרות הניסיונות החוזרים.

לשאר החברים שהגיבו - אולי ננסה להיות פחות שיפוטים/ביקורתיים? אני חושב שכל/כמעט כל מי שמגיע לפה מבין עד כמה התאווה/ההתמכרות יכולה לגרום לך לעשות מעשים שאף פעם לא חשבת שאתה תעשה.

גנבת לי את המילים מהפה.

אסירות תודה לאבא אוהב ששומר אותי נקי מ - י' ניסן חודש הגאולה ה'תשע"ה

........................................................................................................

מודה אני לך שאתה הוא ה' אלוקי ואלוקי אבותי לעולם ועד, צור חיינו מגן ישענו אתה הוא לדור ודור. נודה לך ונספר תהלתך, על חיינו המסורים בידך ועל נשמותינו הפקודות לך ועל ניסיך שבכל יום עמנו ועל נפלאותיך וטובותיך שבכל עת ערב ובוקר וצהריים, הטוב כי לא כלו רחמיך, והמרחם כי לא תמו חסדיך מעולם קוינו לך.

יומן המסע שלי - מתחיל שוב וצועד לאלוקים  או כאן.          הפוסט שלי ב"הצג עצמך"  או כאן.      המשפחה שלנו - משפחת "שמור עיניך"  או כאן

תגובה: האם אני באמת שונה מכולם? לפני 11 חודשים #146375

koki67 כתב on 30 מאי 2023 21:25:
אני לא חושב שזה נכון..יש מושג ידוע של אור וחושך משמשים כלומר שתי המצבים קיימים באותה העת ומשמשים יחד
יראת שמים מסוימת הראיה שיש לי סינון חזק בטלפון ובמחשב
שאני כותב כאן ומחפש עזרה
שאני בוכה להקב"ה שיעזור לי
שאני הרבה מאד פעמים התגברתי שניה לפני נפילה..
והכי חשוב שאני מודע לבעיה וממש לא מכחיש אותה גם אם מכורח הנסיבות אין לי אפשרות להכריז אותה ברבים..
אבל רוצה שינוי!!! כבר שנים ומשמים הגעתי לכאן
ואני ממש מודה על כל התגובות והעידוד זה מחייה את הנפש והנשמה תודה לכם מכל הלב..

קוקי היקר, אני מאד מאד מזדהה עם מה שאתה כותב.
אכן זה ממש משמש אצלינו בעירבוביה, מצד אחד אני הבחור הכי הכי טוב בחיידר ובישיבה, ומצד שני, אני גם עמוק עמוק בתוך התאווה, כך התנהלו החיים שלי כל השנים, זה לצד זה. עם הרבה הרבה הכחשה והרבה בלבול. חיים כפולים ומבולבלים, עם הרבה הרבה סבל.
אסירות תודה שכיום בזכות עבודת הצעדים אני יכול להיות אחד מהאברכים הכי טובים בכולל (למרות שלפעמים אני יוצא מהכולל לפני סוף ס"ב בשביל להגיע לקבוצה:blush:), וזהו. אני לא צריך לחיות יותר חיים כפולים, ואין לי צורך להסתיר שום דבר.
בהצלחה רבה

נ.ב. הייתי רוצה לתת לך את המספר פל' שלי אם תרצה להיעזר בי ולשתף אותי במה שעובר עליך, אך לעת עתה אין כאן הודעות פרטיות ואין לי איך להעביר לך את המספר שלי.

........................................................................................................

מודה אני לך שאתה הוא ה' אלוקי ואלוקי אבותי לעולם ועד, צור חיינו מגן ישענו אתה הוא לדור ודור. נודה לך ונספר תהלתך, על חיינו המסורים בידך ועל נשמותינו הפקודות לך ועל ניסיך שבכל יום עמנו ועל נפלאותיך וטובותיך שבכל עת ערב ובוקר וצהריים, הטוב כי לא כלו רחמיך, והמרחם כי לא תמו חסדיך מעולם קוינו לך.

יומן המסע שלי - מתחיל שוב וצועד לאלוקים  או כאן.          הפוסט שלי ב"הצג עצמך"  או כאן.      המשפחה שלנו - משפחת "שמור עיניך"  או כאן

נערך לאחרונה: לפני 11 חודשים על ידי מתחיל שוב - וצועד לאלוקים.

תגובה: האם אני באמת שונה מכולם? לפני 10 חודשים, 4 שבועות #146463

מה העניינים קוקי?
אני דואג לך
מקווה שאתה בסדר
אשמח שתעדכן

תגובה: האם אני באמת שונה מכולם? לפני 10 חודשים, 4 שבועות #146464

• האור שבקצה
  • רצף ניקיון נוכחי: 9 ימים
  • חבר קבוע

ואו איזה סיפור חיים 
תקשיב אל תתייאש!!! 
אני דיי בתחילת דרכי פה והכלים שיש פה הם מדהימים. 
אני יגיד לך על עצמי…
אחד הדברים שעוזרים לי זה קודם כל לעדכן כל יום את ההתקדמות, ובנוסף לקרוא פה בפורום את הסיפורים של אנשים נוספים 
וכמובן את התוכנית טיסה ושאר הכלים 

אבל בטוח שיש דרך החוצה! רק צריך להתמיד 
תפתח את היום שלך בכניסה לאתר פה 
כל בוקר כל בוקר! 
לפתוח את היום בעדכון יומי וקריאת סיפורים זה ממש מחזק אותי 

יש גם טלפון של קו חם (אני לא חייגתי אבל אולי תנסה.. 1599-500-119)
שיהיה לך בהצלחה 
ואל תתייאש!

תגובה: האם אני באמת שונה מכולם? לפני 10 חודשים, 4 שבועות #146469

• שבי1
  • רצף ניקיון נוכחי: 2485 ימים
  • דירוג פלטיניום

בוקר טוב , למען האמת גם אני דואג לקוקי. 
וממש נשמח לשמוע ממך , ולהתעדכן. 

תגובה: האם אני באמת שונה מכולם? לפני 10 חודשים, 3 שבועות #146475

• koki67
  • חבר חדש

יאוו ממש מחמם את הלב הדאגה הכנה של כל אחד זה מחזק ומעודד ייש"כ!
האמת זמנים קשים של התמודדות זה באמת מעייף וסוחט את הכוחות..
אבל גילתי שבינתיים יש דבר אחד שהוא עוזר יותר מהכל..וזה העיסוק! להיות עסוק כל הזמן זה ברכה גדולה..פשוט אין זמן לתאוות ולשטויות..וזה מה שאני משתדל לעשות וגם מתפלל על זה,לרוץ מעיסוק לעיסוק שיעורים חברותות בית ילדים וגם לקחת עוד דברים על עצמך עד כמה שאפשר בשביל להיות עסוק ..
זה סגולה בדוקה ועובד מצוין..פשוט שלא יהיה זמן פנוי..

תגובה: האם אני באמת שונה מכולם? לפני 10 חודשים, 3 שבועות #146479

המעשים שלנו לא משקפים את הערכים שלנו בהכרח. וכל מי שנמצא כאן יודע זאת.
ליבי איתך אחי ואני כולי תפילה שתצליח במסע הזה וכרב אתה גם תעזור להרבה אחרים לצאת מזה.
אולי באמת כדי שתלמד יותר על הנושא הזה, כך אתה תילמד יותר כלים וגם מתוך שתלמד זה יעזור אפילו יותר. 

תגובה: האם אני באמת שונה מכולם? לפני 10 חודשים, 3 שבועות #146494

העיסוק באמת עוזר אבל לדעתי זה סוג של הדחקה של הבעיה ולא פתרון אמיתי

תגובה: האם אני באמת שונה מכולם? לפני 10 חודשים, 3 שבועות #146499

koki67 כתב on 05 יוני 2023 11:08:

וגם לקחת עוד דברים על עצמך עד כמה שאפשר בשביל להיות עסוק ..

אוהבים אותך
אני מצרף כאן קישור לאחד השירשורים שהכי אהבתי בפורום
gye.org.il/forum/51-%D7%94%D7%A6%D7%9C%D7%97%D7%95%D7%AA-%D7%95%D7%A7%D7%A9%D7%99%D7%99%D7%9D/36535-%D7%AA%D7%9B%D7%A0%D7%99%D7%AA-12-%D7%94%D7%9E%D7%A7%D7%9C%D7%97%D7%95%D7%AA

תגובה: האם אני באמת שונה מכולם? לפני 10 חודשים, 3 שבועות #146582

• תשבי
  • רצף ניקיון נוכחי: 5 ימים
  • דירוג כסף

האמת כשנכנסתי לקבוצה לאתר ממש לפני כמה ימים, לא חשבתי שיש ממש אנשים ברי אוריין שנמצאים איתי בסירה, לדעתי צריך אולי להרים את הכפפה, בעולם הישיבות והכוללים החרדים, ושיהיה מענה לכל אלא שמתמודדים, אני אישית בתקופה הישיבה התמודדתי קשות (ראה סיפורי מאחורי המסיכה), עם מין עם בחורים, והכל בעקבות פגיעה מסוימת שעברתי, למרות שהמשיכה הטבעית שלי היא רק לנשים, אבל בעקבות הפגיעה יש לי רצון עז לחזור למצב הזה, וזה הוציא אותי משלוותי. אבל בעולם הישיבות למי ניתן לפנות ל'משגיח' ל'ראש כולל' זה פשוט בדיחה.
לדעתי צריך בכל דרך לידע והפיץ לאנשים על את שמור עיניך הוא היחיד שמסיר את הכפפות ומסכים לטפל בבעיה עצמה.
בכל אופן תודה לכם הרב קוקי והרב מתחיל שוב וצועד לאלוקים על ההזדהות ורצון הכנה, אני מצטרף אליכם.

תגובה: האם אני באמת שונה מכולם? לפני 10 חודשים, 3 שבועות #146588

תשבי כתב on 08 יוני 2023 12:12:

האמת כשנכנסתי לקבוצה לאתר ממש לפני כמה ימים, לא חשבתי שיש ממש אנשים ברי אוריין שנמצאים איתי בסירה, לדעתי צריך אולי להרים את הכפפה, בעולם הישיבות והכוללים החרדים, ושיהיה מענה לכל אלא שמתמודדים, אני אישית בתקופה הישיבה התמודדתי קשות (ראה סיפורי מאחורי המסיכה), עם מין עם בחורים, והכל בעקבות פגיעה מסוימת שעברתי, למרות שהמשיכה הטבעית שלי היא רק לנשים, אבל בעקבות הפגיעה יש לי רצון עז לחזור למצב הזה, וזה הוציא אותי משלוותי. אבל בעולם הישיבות למי ניתן לפנות ל'משגיח' ל'ראש כולל' זה פשוט בדיחה.
לדעתי צריך בכל דרך לידע והפיץ לאנשים על את שמור עיניך הוא היחיד שמסיר את הכפפות ומסכים לטפל בבעיה עצמה.
בכל אופן תודה לכם הרב קוקי והרב מתחיל שוב וצועד לאלוקים על ההזדהות ורצון הכנה, אני מצטרף אליכם.

אני נמצא איתך באותה סירה ממש. חבל שראשי הישיבות והרבנים לא יודעים ומודעים למושג של התמכרות לתאווה, ושב"ה יש לזה פתרון. והאמת היא שזה לא כ"כ פשוט לבא לראשי הישיבות ולספר להם על זה. אני לדוגמא, בודאי לא אלך לראש כולל ויספר לו היכן הייתי והיכן אני היום בס"ד.
אגב, נסעתי פעם עם הראש כולל שלי ליד בית שמש וכשעברנו ליד רטורנו, הוא התחיל לספר לי שרב אחד הרצה להם על איזה אחד שמוסר שיעורים בישיבה ובלילה הוא גולש למקומות נוראיים וכו', והראש כולל אמר לי 'איזה שטויות הוא מדבר אותו רב'... אך אותו ראש כולל לא יודע שלידו באוטו יושב אברך בכולל שגם היה באותו מקום ממש, ואילולא הפתרון שהוא הגיע אליו דרך שמור עיניך הוא היה ממשיך למסור חבורות ביום ולאונן ודומיו בלילה...

אנחנו צריכים להיות אסירי תודה שהגענו לכאן, ויש לנו את האפשרות למצוא את הפתרון. זה לא ברור מאליו הנס שהגענו לכאן, ושנזכה כולנו להגיע לפתרון ולקבל את מתנת הנקיון מאלוקים.

• עמוד:
  • 1
  • 2
זמן ליצירת דף: 0.90 שניות

Are you sure?

כן