ברוכים הבאים, אורח

האם אני באמת שונה מכולם?
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1
  • 2

נושא: האם אני באמת שונה מכולם? 783 צפיות

האם אני באמת שונה מכולם? לפני 11 חודשים #146337

• koki67
  • חבר חדש

שלום חברים יקרים נרשמתי רק אתמול ב"ה ואני מתפלל ומקווה מכל הלב שמכאן תבוא הישועה באמת..
השאלה שלי היא אמיתית האם אני שונה מכל המכורים? כי אני מרגיש שאני לא כל כך עונה לשום הגדרה של מכור אמיתי אבל בכל זאת אני בכלא הכי קשה שאפשר להעלות על הדעת ואני יסביר..
אני אדם נשוי באושר עם כמה ילדים מתוקים לא חסר לי כלום ב"ה אדם ידוע בציבור כת"ח ורב שלומד ומלמד בכל שעות היום..
מאז שאני זוכר את עצמי כילד עדין לפני עידן האינטרנט אני נמשך לנשים בצורה קיצונית ביותר לא משנה גיל צורת גוף או גזע..פעם זה היה עם מספרי טלפון של הכרויות וכדו' ליפול לתחתית בזמן שאני בישיבה (אחד מהטובים ביותר) ואז אחרי הנפילה חרטה הרגשה דפוקה של ריחוק מה' וכ'ו מחזיק מקיסמום חודשיים וחוזר חלילה..עד שהתחתנתי עם אשתי היקרה והכנסתי אינטרנט הביתה נפילה פה נפילה שם חרטה וחוזר חלילה..
ואז הגיע הנפילה הגדולה באמת.. הגעתי למצב שהצפיה בפורנו כבר לא מספקת אותי בכלל וצריך משהו אחר אמיתי יותר..(מין בתשלום) וכמובן אם עד עכשיו הרגשתי בוגד וצבוע אז עכשיו אני מרגיש את אותה הרגשה כפולה בעשרת מונים גם כלפי אשתי כלפי הילדים כלפי הקהילה שלי כלפיי וכמובן כלפי בורא עולם..אבל מה שמטריף אותי שאף פעם זה לא לוקח יותר משתי דקות לפעמים אני נוסע למקום חצי שעה מתכנן וכ'ו ובסוף שמגיע לסיפוק מיני אני בורח משם כמו מאש..
אבל הדבר התמוה ביותר אני מסוגל ללכת לעבירה ובדרך להקפיד על שמירת העינים..כן!! שמעתם על זה פעם? וזה אמיתי בלי משחק כי יש לי יראת שמים חזקה ואני זוכה לחזק עשרות אנשים מידי יום..וזה הורס לי את החיים מה עושים??
וכמובן שיש לי את הסינון הטוב ביותר בטלפון (אני צריך אותו לצורך עבודה של הקהילה) אבל אני מספיק חכם וערמומי להוריד אותו כל פעם עם תירוץ אחר אפילו לכמה דקות ..(כי אצלי יש איזה סוכן שיש לו את הקוד והוא פותח לפי בקשה פרטית) ולפעמים אני מסוגל לקנות טל רק בשביל זה ואח"כ לזרוק אותו...
מה הייתם לאדם כמוני ??
תודה רבה לכם שבזכות האתר הזה פעם ראשונה בחיי משתף את ההתמודדות שלי לאחרים. 
יום טוב לכולם.

תגובה: האם אני באמת שונה מכולם? לפני 11 חודשים #146340

• Be Better
  • דירוג כסף

אתה באמת במצב ממש קשה
מה שאתה מספר פה
אני חושב שאתה צריך עזרה מקצועית
המצב שלך זה חירום
אתה יכול להגיע לגירושים ודברים נוראים
אמרת שאתה נמשך לנשים לא משנה גיל
יכול להיות שיש לך גם משיכה פדופילית לפי מה שהבנתי (גם איך שאתה מספר על החיים שלך מצד אחד רב גדול מצד שני בוגד ולא מה שאתה מייצג)
אם כן (ואתה יודע אם כן) אתה יכול להיכנס לכלא על זה
הכי חשוב שתהיה כנה עם עצמך,אולי יש כאלה שיעדיפו ללטף לך את האגו
אבל אני אמיתי איתך
אתה חי בהסתרה לפי מה שאני שומע שנים
ואתה ממש בלחץ שלא יגלו, זה רק מחריף לך את הבעיה
אתה צריך עזרה מיקצועית או קבוצות או גם וגם (זה לא בושה,זה מראה שאתה מבין וחכם לא לתת להתמכרות לסקס ופונוגרפיה לשלוט לך על החיים)
אל תשאיר את זה ככה,אתה נשמע אדם רוצה שינוי
וכן אתה מכור לפי מה שאני שומע
וזה יהרוס לך את החיים
תיקח את עצמך בידיים והלוואי שתצליח
נשמח לראות אותך פה בלי קשר משתף איך אתה מתקדם 
והלוואי שבאמת תבין את המצב שאתה נמצא בו,ולא תוותר לעצמך

בהצלחה

נערך לאחרונה: לפני 11 חודשים על ידי Be Better.

תגובה: האם אני באמת שונה מכולם? לפני 11 חודשים #146347

ברוך הבא לפורום.
תודה על הכנות שלך בסיפור חיים המתומצת שלך שכתבת כאן.
כשהגעתי לכאן לא היה נראה לי שאני מכור, והסיפור חיים שלי כביכול הרבה יותר קל משלך. בהמשך ידעתי שאני מכור, אבל לא הבנתי מה זה מכור, ואחרי שנתיים וחצי אלוקים העיף אותי לקבוצות 12 הצעדים, ומאז אני שם, ובס"ד מקבל הרבה הרבה מתנות מאלוקים. וממוות נולדתי לחיים.
חלק מהמחלה של ההתמכרות שלי היא "הכחשה", אילו לא הייתי חי בהכחשה מול כל מה שאני עושה ומול המצב של החיים שלי, לא הייתי מסוגל להתמודד עם כל הרגשות הקשים הללו, ולכן הועילה לי ההכחשה, אך מאידך, אני באמת חושב שאני בסדר ואני רק קצת רואה פורנו וקצת הולך לזונות וקצת מפנטז וכו' וכו' וכו', ובפועל אני חי במקום שאני מאד מאד לא רוצה לחיות שם ולא עושה לי טוב בשום צומת.
ובכל אופן אני לא יאמר לך שאתה מכור, כי אף אחד לא יכול להחליט לאדם אחר אם הוא מכור או לא, אך כן הייתי ממליץ לך לשבת עם עצמך ולכתוב לעצמך קצת יותר באריכות את הסיפור חיים שלך עם התאווה, ולבחון את ההתדרדרות בשימושים בתאווה, ואת התחושות לפני ואחרי, וכן לכתוב היכן זה פוגע בי ביום יום, אם זה חוסר תפקוד וכו' וכו', ולחיות כל הזמן בהסתרה, וכן תציין לעצמך דברים חסרי שפיות שעשית בשביל התאווה, כשיהיה רשום לך כל הדברים הללו, תוכל יותר בקלות לבחון האם אתה מכור או לא.
תמשיך לבא לכאן, לשתף ולקרוא מהנסיון של החברים
בהצלחה רבה

אסירות תודה לאבא אוהב ששומר אותי נקי מ - י' ניסן חודש הגאולה ה'תשע"ה

........................................................................................................

מודה אני לך שאתה הוא ה' אלוקי ואלוקי אבותי לעולם ועד, צור חיינו מגן ישענו אתה הוא לדור ודור. נודה לך ונספר תהלתך, על חיינו המסורים בידך ועל נשמותינו הפקודות לך ועל ניסיך שבכל יום עמנו ועל נפלאותיך וטובותיך שבכל עת ערב ובוקר וצהריים, הטוב כי לא כלו רחמיך, והמרחם כי לא תמו חסדיך מעולם קוינו לך.

יומן המסע שלי - מתחיל שוב וצועד לאלוקים  או כאן.          הפוסט שלי ב"הצג עצמך"  או כאן.      המשפחה שלנו - משפחת "שמור עיניך"  או כאן

תגובה: האם אני באמת שונה מכולם? לפני 11 חודשים #146348

• koki67
  • חבר חדש

תודה על התגובה. רק להדגיש שכתבתי כל גיל כמובן מה שנורמלי עפ"י הטבע! חס ושלום בחיים לא היה לי משיכה לא לילדים ולא לבנים! בשום צורה ובשום אופן ככה שענין הכלא פה הוא לא פונקציה בכלל..תודה לאל. 
ולגבי ההמשך מה שכתבת נו זה בדיוק מה שאני עושה אחרת לא הייתי נמצא פה אם לא הייתי חושב שצריך עזרה או שהייתי חושב שאני בסדר..

תגובה: האם אני באמת שונה מכולם? לפני 11 חודשים #146349

שלום וברכה koki67 היקר!
ראשית כל זה שאתה כאן זה כבר דבר גדול, וזה שאתה יודע שזה לא טוב לך זה כבר חצי מהתרופה ואני רוצה לאחל לך הצלחה רבה בתהליך שאתה נכנס אליו! תהליך לא פשוט בכלל.
הסתירה הפנימית המאוד חזקה, שמצד אחד אתה תלמיד חכם וירא שמים שזה דבר גדול בפני עצמו, ומצד שני אתה נופל למקומות ממש נמוכים יוצרת לחץ, תסכול ועוד שלל רגשות שליליים בצורה חזקה מאוד, שזה אחד מהגורמים העיקריים לעוד נפילות.
אני לא הייתי במצב כמו שאתה מתאר ולכן אין לי יותר מידי מה לומר לך, רק שתדע שלעולם לא מאוחר ותמיד אפשר לתקן!

תגובה: האם אני באמת שונה מכולם? לפני 11 חודשים #146350

תנסה להתחיל במשהו אחד שנראה לך הגיוני, אפילו לא כזה משמעותי, אבל שתהיה בטוח שתוכל להילחם בו בתקופה הקרובה.
וכמובן תעבור על הכלים באתר כמו יומן הדחפים וכו'
בהצלחה!

תגובה: האם אני באמת שונה מכולם? לפני 11 חודשים #146352

אחד הדברים הטובים שיש באתר הוא המגוון הגדול של הכלים להתמודדות שנותן כיסוי רחב לכל מצב שלא יהיה, לדוגמא פעם חשבתי שאם יהיה לי אינטרנט מסונן אני יצליח, אבל האמת היא שזה לא מספיק גם בבית וגם בגלל שיש מקומות אחרים..., אז דאגתי בבית לחסימה כפולה גם על המכשיר וגם על השרת ועדיין נשארו המקומות האחרים ובאתר מצאתי פתרונות גם למקומות האחרים, ועדיין נשארה אוננות וגם לזה יש פתרונות, 
בקיצור אני מאמין שתוכל למצוא פה הרבה עזרה, מה שאתה צריך לעשות זה לקחת את העניינים ברצינות, אני למשל קבעתי לעצמי זמן קבוע שבו אני יושב על התכנית של לטוס אל החופש ועל התכנית טיסה האישית שלי, אני אישית רואה התקדמות גדולה, למרות שלא תמיד מלקק דבש
בהצלחה 

תגובה: האם אני באמת שונה מכולם? לפני 11 חודשים #146353

• Be Better
  • דירוג כסף
koki67 כתב on 30 מאי 2023 12:19:

תודה על התגובה. רק להדגיש שכתבתי כל גיל כמובן מה שנורמלי עפ"י הטבע! חס ושלום בחיים לא היה לי משיכה לא לילדים ולא לבנים! בשום צורה ובשום אופן ככה שענין הכלא פה הוא לא פונקציה בכלל..תודה לאל. 
ולגבי ההמשך מה שכתבת נו זה בדיוק מה שאני עושה אחרת לא הייתי נמצא פה אם לא הייתי חושב שצריך עזרה או שהייתי חושב שאני בסדר..

אם טעיתי בזה אוקי זה היה ניחוש,אתה יודע מה שאתה עושה ועוד דברים שעשית בלי שיודעים עליך

בכל מקרה זה רק נקודה אחת ממה שכתבתי אני מקווה שבאמת תחשוב על עזרה מיקצועית
אתה קורא לעצמך רב,ירא שמיים
אתה יודע שזה מצחיק לקרוא לעצמך כך,במיוחד שאתה עושה לגמרי ההיפך ממה שזה מייצג
כל החיים שלך זה סתירה אחת גדולה למה שאתה מראה בחוץ
וכל עוד שלא תבין שזה חלק גדול מהבעיה
זה ההסתרה שלך
אם אתה כזה במצב ביש שלא יכול ואין לך שליטה על עצמך,אתה חייב עזרה,להיות פה ולכתוב זה יפה מאוד,ונרצה לשמוע איך אתה מתקדם זה יתן חיזוק לכולם פה
אבל באמת אני אומר אתה צריך איזה עזרה ממטפל,או לפחות קבוצה לדבר על החיים הכפולים שאתה חי
שכמו שאמרתי יכול להוביל לגירושים אם אשתך תדע ולילדים בלי אבא
אני מכיר את המקום הזה שאומר אוקי יש לי בעיה ובסדר אני רק ישתף,ונראה איך החיים התגלגלו
אתה נמצא בכלא (מדבר על שאתה כבול לזה),ואם לא תעזור לעצמך אף אחד לא יעזור
כי גם מסתבר שאף אחד בחיים שלך לא יודע כדי לעזור
שיהיה שוב בהצלחה!

נערך לאחרונה: לפני 11 חודשים על ידי Be Better.

תגובה: האם אני באמת שונה מכולם? לפני 11 חודשים #146356

אני לא ממש חושב שזה סותר ליראת שמים בעצם כי מאד מאד קשה לשלוט בזה
מה שכן אדם יר"ש מחויב לנסות לעשות מה שאפשר בשביל לצאת מזה

תגובה: האם אני באמת שונה מכולם? לפני 11 חודשים #146357

koki67 היקר!
זה שאתה עושה את מה שאתה עושה לא אומר שאתה לא רב. יהודי שמשקיע את רוב חייו בלימוד התורה, שאכפת לו והוא רוצה לעזוב את הזוהמה הזאת, הוא בוודאי יהודי ירא שמיים.
זה שאתה לא מצליח זו בעיה. חמורה. אבל זה לא מוחק את כל הדברים הטובים והזכויות שלך. את כל התורה שלמדת ולימדת לאחרים.
בדיוק כמו שגם הרופא הכי טוב יכול לחלות בצורה חמורה ל"ע.

תגובה: האם אני באמת שונה מכולם? לפני 11 חודשים #146359

• שבי1
  • רצף ניקיון נוכחי: 2485 ימים
  • דירוג פלטיניום

ערב טוב קוקי

תגובה: האם אני באמת שונה מכולם? לפני 11 חודשים #146360

• שבי1
  • רצף ניקיון נוכחי: 2485 ימים
  • דירוג פלטיניום

כל כך אמיתי  ונכון מה שכתבת , ממש שובר את הלב, להיזכר בעבר.
מבין אותך וכואב אותך מאוד.
כל מה כתבת , נכון ואמיתי אבל ממש לא שפוי , אנחנו ממש מאבדים את השפיות עם ההתמכרות הזאת .
היא כואבת מאוד עד שנראה שאין סיכוי להחלים.
 אבל זה ממש לא נכון .
 אני מצאתי את "הפתרון" בתוכנית החלמה עם 12 צעדים וחברותא מדהימה.
אסירות תודה לאבא יקר ואוהב שנגע בי בך ובעוד חברים.
אם תרצה ותהיה מוכן לשמוע עוד פרטים שלח לי הודעה בפרטי.
 אוהבים אותך מאוד ..

תגובה: האם אני באמת שונה מכולם? לפני 11 חודשים #146364

• ליון
  • חבר חדש

תקשיב.
קראתי את מה שכתבת.
את האמת - לא התרגשתי.
וגם אני מאמין שאתה כבר לא מתרגש.
כי זה מה שהפורנו עושה - הופך אותך לאדיש וגורם לך לא להזדעזע מדברים שלימדו אותך מאז היותך קטן כמה הם נוראים ואיומים (ותאמין לי שהם כך).
יש לי בקשה אליך. 
כמו שאני נלחם - תילחם גם אתה.
אבל המלחמה הכי גדולה שלך, לדעתי, היא לא בפורנוגרפיה.
גם לא במין, בסקס או בתאוות אסורות אחרות, מגונות ככל שיהיו.
המלחמה שלך היא נגד הא-ד-י-ש-ו-ת.
תנסה ככל האפשר לזעזע את עצמך מהמצב בו אתה נמצא.
תתקשר לקו "ונשמרתם"..
תשמע הרצאות.
תקרא את ערך הוצאת זרע באינצקלופדיה תלמודית.
ברגע שתתחיל להרגיש - להזדעזע, להתחלחל מהעוון הנורא הזה, זה כבר ההצלחה המרכזית שלך, לאחר מכן נשאר רק לתקן.
אמליץ לך ללמוד בכל יום חצי שעה אור החיים הקדוש או זוהר במשך חצי שעה, זה עוזר מאד (תתאמץ להתמיד בזה גם כשלא מתחשק- וזה לא תמיד יתחשק, כי זה יחזיק אותך במצב השפל שאתה נמצא בו).
מקווה שעזרתי במשהו,
יהודי מלא תקווה.

תגובה: האם אני באמת שונה מכולם? לפני 11 חודשים #146365

• יוסי91
  • רצף ניקיון נוכחי: 1 יום
  • דירוג פלטיניום

שלום חבר יקר,

קראתי את הסיפור שלך.
הרגשתי את הכאב בין השורות. ממש לחיות חיים כפולים.

באתר יש המון כלים שאפשר להיעזר בהם. יש גם המון שרשורים שאפשר ללמוד מהם המון!
בנוסף יש את הקבצות הטלפוניות, הקבוצות החיות, תכנית 12 הצעדים והספונסר.

תתנסה בכלים ותראה מה עוזר לך. לעניות דעתי הדבר החשוב ביותר הוא לא לוותר למרות הניסיונות החוזרים.

לשאר החברים שהגיבו - אולי ננסה להיות פחות שיפוטים/ביקורתיים? אני חושב שכל/כמעט כל מי שמגיע לפה מבין עד כמה התאווה/ההתמכרות יכולה לגרום לך לעשות מעשים שאף פעם לא חשבת שאתה תעשה.

תגובה: האם אני באמת שונה מכולם? לפני 11 חודשים #146369

• koki67
  • חבר חדש
אני לא חושב שזה נכון..יש מושג ידוע של אור וחושך משמשים כלומר שתי המצבים קיימים באותה העת ומשמשים יחד
יראת שמים מסוימת הראיה שיש לי סינון חזק בטלפון ובמחשב
שאני כותב כאן ומחפש עזרה
שאני בוכה להקב"ה שיעזור לי
שאני הרבה מאד פעמים התגברתי שניה לפני נפילה..
והכי חשוב שאני מודע לבעיה וממש לא מכחיש אותה גם אם מכורח הנסיבות אין לי אפשרות להכריז אותה ברבים..
אבל רוצה שינוי!!! כבר שנים ומשמים הגעתי לכאן
ואני ממש מודה על כל התגובות והעידוד זה מחייה את הנפש והנשמה תודה לכם מכל הלב..
  • עמוד:
  • 1
  • 2
זמן ליצירת דף: 0.62 שניות

Are you sure?

כן