ברוכים הבאים, אורח

אני חדש ואשמח לשמוע ממכם
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1
  • 2

נושא: אני חדש ואשמח לשמוע ממכם 605 צפיות

תגובה: אני חדש ואשמח לשמוע ממכם לפני 11 חודשים, 1 שבוע #146211

nbym תודה לך!
כדג חדש בבריכה, ממהר להתנצל על מה שצריך, וצריך.
וגם על מה שלא צריך.
על הכל אני מקבל אחריות מלאה, ומבקש סליחה מחילה וכפרה מכל מי שמצא עצמו נפגע בצורה כל שהיא מכל מה שכתבתי עד הנה וכו' וכו', וכן להיפך.

לא באתי לעשות רעש וצילצולים, נחבא אל הכלים, נכנסתי בשלום ואצא בשלום.
הנקודה המרכזית שהולכת ומתחדדת אצלי, היא הצורך להבהיר לכל באי המקום, שללא "הצדיק" אין שום יכולת לצאת "באמת" מ"רשת זו טמנו לי", וכולם יודעים מי זה "הצדיק", ובעזרת השם יתברך שנזכה.

ובאמת יישר כוח גדול, ברכות ופירגון ענק, לכל היזמים התומכים המסייעים המקימים והעוסקים במלאכת הקודש הזו.
וגם לגולשים וכו'....
בעיניי זה כרטיס כניסה לבית המקדש השלישי, ממש מקרב את הגאולה כל זה.

תגובה: אני חדש ואשמח לשמוע ממכם לפני 11 חודשים, 1 שבוע #146212

רואה נכוחה כתב on 23 מאי 2023 01:17:
לא באתי לעשות רעש וצילצולים, נחבא אל הכלים, נכנסתי בשלום ואצא בשלום.
הנקודה המרכזית שהולכת ומתחדדת אצלי, היא הצורך להבהיר לכל באי המקום, שללא "הצדיק" אין שום יכולת לצאת "באמת" מ"רשת זו טמנו לי", וכולם יודעים מי זה "הצדיק", ובעזרת השם יתברך שנזכה.

תודה על ההודעה
אבל לא הבנתי למה כתבת 'ואצא בשלום' - אתה לא  צריך לצאת, אתה יכול להישאר איתנו כאן. בהצלחה רבה.

רואה נכוחה כתב on 23 מאי 2023 01:17:

אשמח להבהיר שוב בענין הזה, אתה יכול לנסות לעזור ולייעץ לאחרים ממה שעוזר לך, והם יראו ויבדקו האם זה יעזור להם או שמא דברים אחרים יעזרו להם. אני לא חושב שהדרך הנכונה היא 'להבהיר לכל באי המקום' וכו'

אסירות תודה לאבא אוהב ששומר אותי נקי מ - י' ניסן חודש הגאולה ה'תשע"ה

........................................................................................................

מודה אני לך שאתה הוא ה' אלוקי ואלוקי אבותי לעולם ועד, צור חיינו מגן ישענו אתה הוא לדור ודור. נודה לך ונספר תהלתך, על חיינו המסורים בידך ועל נשמותינו הפקודות לך ועל ניסיך שבכל יום עמנו ועל נפלאותיך וטובותיך שבכל עת ערב ובוקר וצהריים, הטוב כי לא כלו רחמיך, והמרחם כי לא תמו חסדיך מעולם קוינו לך.

יומן המסע שלי - מתחיל שוב וצועד לאלוקים  או כאן.          הפוסט שלי ב"הצג עצמך"  או כאן.      המשפחה שלנו - משפחת "שמור עיניך"  או כאן

תגובה: אני חדש ואשמח לשמוע ממכם לפני 11 חודשים, 1 שבוע #146219

• Be Better
  • דירוג כסף
רוצה להיות צדיק כתב on 18 אפר' 2023 08:36:

אני נשוי כבר כמה שנים וב"ה כבר יש לי ילדים.
כשהייתי בחור לצערי התמודדתי מאד קשה עם פגם הברית..
זה התחיל מחשיפה מקרית בגלישה באייפד של חבר..(שכמובן אז הייתי בהלם גמור וזה ממש הגעיל אותי כביכול)
והמשיך לחשיפה לתמונות לא צנועות ואז פשוט הייתי מאונן הרבה, וכנראה שבתת מודע פשוט התמכרתי לתחושה ולההנאה שנגרמת מכך, כמובן שגם הייתי מנסה להפסיק וגם לא כ"כ היו לי תמיד אמצעי חשיפה, וככה עברו כמה שנים...
ובמשך הזמן הרף גירוי עלה ומתמונות עברתי לסרטים לא צנועים ואח"כ לפורנו ממש וכו'...
כל הזמן הייתי נאיבי ובטוח שכשאתחתן הכל יעבור..
התחתנתי בגיל 22 עם אשה מדהימה אשת חיל אמיתית ויפה (אני בדוקא מדגיש שהיא בוודאי ובוודאי לא הבעיה,)
כמובן שבתחילת הנישואין נזהרתי ממש מחשיפה לפורנו והצלחתי יחסית להחזיק מעמד בהתחלה.
אבל לאחר תקופה כל פעם שהייתי מגיע למחשב לא מסונן ממיד הייתי פותח פורנו...וכמובן נופל לאוננות.. וכל פעם מתחרט מחדש ומתוסכל שגלשתי(תרתי משמע)והגעתי לזה.
אשתי לא יודעת מכלום...ואני מרגיש ממש תסכול גדול מזה...וכמובן תמיד יש את הפחד הגדול שהיא תגלה....
אני מאד מאד רוצה להפסיק עם זה... הבו לי עצה..אני  מרגיש שתוכלו לתת לי עצות ורעיונות.
תודה רבה לכולם.

רואים שזה ממש קשה לך,ונכון אחי זה לא קשור לאישה
בדרך כלל זה קורה שאתה חי בלחץ מתמיד,אם זה מקום שאתה נמצא בו ולא טוב לך
לפעמים צריך לשנות דברים שיש לך בחיים
ולפעמים מעדיפים להישאר עצלנים ולהישאר בסדר היום הרגיל
מה שיכול להיות יותר גרוע
אני הכי יכול להציע לך זה שתהיה פה,תישאר באתר תראה סירטונים וקורסים,תדבר על זה
זה כבר פיתרון ממש גדול
ואתה לא היחיד שמתמודד בזה (נשוי עם אישה יפה וכו..)
מקווה שתמצא כלים פה שיעזרו לך ותמשיך לשתף בלי להתבייש כי זה פה אנונימי
בהצלחה אחי!

תגובה: אני חדש ואשמח לשמוע ממכם לפני 11 חודשים, 1 שבוע #146221

• nbym
  • דירוג זהב

רואה נכוחה, ישר כוח! תודה לך! 
מעריך אותך אף יותר על האומץ לקבל אחריות מתוך ענווה. זה לא מובן מאליו.
אשריך! מעלה גדולה! 
מתפלל כמוך, שנזכה כולנו במהרה לבית המקדש השלישי ולביאת גואל במהרה בימינו. וכמו שכתב מתחיל שוב וצועד לאלוקים - מוזמן להישאר ולזכות את הרבים! לכל אחד יש מקום. עלה והצלח! 

תגובה: אני חדש ואשמח לשמוע ממכם לפני 11 חודשים, 1 שבוע #146242

ואוו אני ממש חדש כאן ואני קורא תגובות עומד באותו נסיון ופשוט בוכה ובוכה כמה חכמים ונבונים יש כאן וכולנו נפלנו לרשת צרת רבים חצי נחמה והסיבה כי ודאי יש דרך לישועה ואני בטוח שכולנו נמצא אותה

תגובה: אני חדש ואשמח לשמוע ממכם לפני 10 חודשים, 3 שבועות #146455

תודה רבה לכל המחזקים.
אין לכם מושג עד כמה זה מחזק.

תגובה: אני חדש ואשמח לשמוע ממכם לפני 10 חודשים, 3 שבועות #146456

• א.ס
  • רצף ניקיון נוכחי: 38 ימים
  • חבר חדש

שלום לך רוצה להיות צדיק (כשמו כן הוא)
נתחיל קודם במה שאתה משתף את כולנו 
ואני חושב שהאומץ הגדול יותר הוא במה שכתבת יום אחרי ההתחברות שלך שאתה נפלתה כי כמו שכתבו לך כל מי שהגיע לאתר הזה יש לו תיק לא פשוט עם הדברים אלו אבל מי שיכול להוריד ממנו קצת מהתיק הכבד של פחד אם יגלו ומה יגידו זה פחד שלא ירד רק אחרי שתתחיל להוריד אותו ואת זה אפשר לעשות כאן.
ועל עצמי אני רוצה לומר לך שיש לי תיק לא פשוט אבל אני חי בסדר יום טוב ואולי אפשר להיגד בריא אני יש לי שני ילדים מתוקים ואני לוקח אותם כל יום לגן ואח"כ מנסה ללמוד בכולל ומגיע אח"כ הבית אוכל ארוחת ערב עם האישה ואוכלים לישון. נשמע פשוט אבל מה שמסתתר מאחורי זה.
זה מה שיש למי שנמצה כאן באתר שזה קשים באינטרנט בנשים ברחוב ועוד ועוד.
אבל אני גם כמו כולם בכל אפשרות חפשתי מקום עם אינטרנט ונפלתי וגם ברחוב ועוד. 
ובשבוע האחרון קרא לי הלא יאומן אני לתומי אחרי ארוחת ערב עם אשתי לקחתי את הטבלט שלה שכמובן היה חסום אבל מי כמונו יודע שאפשר לפרוץ הכול (מידין אין דבר העומד בפני הרצון) והלא יאומן קרא הטבלט נתקה על הסרטים הכי גרועים........ 
ואשתי רוצה אותו היא צריכה אותו לשלוח מיל אני האדמתי הכחלתי והיא לא מבינה. עד שהעזרתי אומץ ואתחלתי לספר לה על הכול זה היה לילה קשה (ועוד יותר קשה שהיא הייתה נדה) והרבה כאב 
אני יושב עכשיו אם הרגשה מאוד לא ברורה מיצד אחד אני אומר לעצמי למה עשיתי את זה למה הרסתי לעצמי וסיפרתי לה אבל מיצד שני אני מאוד ומאוד שמח בזה כי היא קיבלה את זה קשה מאוד אבל היא הלכה לרב שמבין בנושא והוא אמר לה שאני צריך להשתנות ולחפש דרכים אך לצאת מיזה. (ניסתי ללכת לרטורנו אבל משוגעים 3000 אלף ש"ח בחודש)
למסקנה אחרי כל הסיפור אני רוצה לומר לך שזה הרגשה ממש טובה להוריד את האבן הגדולה שאשתי לא תדע מיזה (אבל אני לו לוקח החראיות כל אחת והתגובה שלה ולא כידאי לעשות משהוא שתתחרת עליו אח"כ)
וגם זה נותן כוחות להתחיל דף חדש (הדף החדש שלא נגמר) 
אני הייתי אצל הרב שכנזי וסיפרתי לו הוא אמר לי משפט שאמח מי שיודע מה ההסבר "אתה הכנסת אותך לזה ואתה תוציא את עצמך מיזה"  
ועוד הרב אמר לי לקרא חמש פרקי תהילים לפי הסדר כל יום עם דמעות (התחלתי וזה הרגשה מאוד טובה שיש לי קצת רגש בכול העולם הזה של הבריחה)

נערך לאחרונה: לפני 10 חודשים, 3 שבועות על ידי א.ס. סיבה: טעות כתיב

תגובה: אני חדש ואשמח לשמוע ממכם לפני 10 חודשים, 3 שבועות #146594

• תשבי
  • רצף ניקיון נוכחי: 5 ימים
  • דירוג כסף

גם לי זה קרה
אסור להתייאש

• עמוד:
  • 1
  • 2
זמן ליצירת דף: 0.60 שניות

Are you sure?