ברוכים הבאים, אורח

אני חדש ואשמח לשמוע ממכם
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1
  • 2

נושא: אני חדש ואשמח לשמוע ממכם 606 צפיות

אני חדש ואשמח לשמוע ממכם לפני 1 שנה #145818

אני נשוי כבר כמה שנים וב"ה כבר יש לי ילדים.
כשהייתי בחור לצערי התמודדתי מאד קשה עם פגם הברית..
זה התחיל מחשיפה מקרית בגלישה באייפד של חבר..(שכמובן אז הייתי בהלם גמור וזה ממש הגעיל אותי כביכול)
והמשיך לחשיפה לתמונות לא צנועות ואז פשוט הייתי מאונן הרבה, וכנראה שבתת מודע פשוט התמכרתי לתחושה ולההנאה שנגרמת מכך, כמובן שגם הייתי מנסה להפסיק וגם לא כ"כ היו לי תמיד אמצעי חשיפה, וככה עברו כמה שנים...
ובמשך הזמן הרף גירוי עלה ומתמונות עברתי לסרטים לא צנועים ואח"כ לפורנו ממש וכו'...
כל הזמן הייתי נאיבי ובטוח שכשאתחתן הכל יעבור..
התחתנתי בגיל 22 עם אשה מדהימה אשת חיל אמיתית ויפה (אני בדוקא מדגיש שהיא בוודאי ובוודאי לא הבעיה,)
כמובן שבתחילת הנישואין נזהרתי ממש מחשיפה לפורנו והצלחתי יחסית להחזיק מעמד בהתחלה.
אבל לאחר תקופה כל פעם שהייתי מגיע למחשב לא מסונן ממיד הייתי פותח פורנו...וכמובן נופל לאוננות.. וכל פעם מתחרט מחדש ומתוסכל שגלשתי(תרתי משמע)והגעתי לזה.
אשתי לא יודעת מכלום...ואני מרגיש ממש תסכול גדול מזה...וכמובן תמיד יש את הפחד הגדול שהיא תגלה....
אני מאד מאד רוצה להפסיק עם זה... הבו לי עצה..אני  מרגיש שתוכלו לתת לי עצות ורעיונות.
תודה רבה לכולם.

נערך לאחרונה: לפני 1 שנה על ידי רוצה להיות צדיק. סיבה: שגיאת כתיב

תגובה: אני חדש ואשמח לשמוע ממכם לפני 1 שנה #145819

ברוך הבא חבר יקר.
כל הכבוד על השיתוף הכנה ששיתפת אותנו, מיד כשנרשמת כאן לפורום.
ממליץ לך בחום להישאר כאן בפורום, לקרוא את מה שהחברים כותבים, וכמובן לנסות להיעזר בכל הכלים שהאתר מציע, ולאחרונה עלו תוכניות חדשות ומשודרגות, כמו לטוס אל החופש ושאר התוכניות שתוכל לראות כאן באתר

בהצלחה רבה

אסירות תודה לאבא אוהב ששומר אותי נקי מ - י' ניסן חודש הגאולה ה'תשע"ה

........................................................................................................

מודה אני לך שאתה הוא ה' אלוקי ואלוקי אבותי לעולם ועד, צור חיינו מגן ישענו אתה הוא לדור ודור. נודה לך ונספר תהלתך, על חיינו המסורים בידך ועל נשמותינו הפקודות לך ועל ניסיך שבכל יום עמנו ועל נפלאותיך וטובותיך שבכל עת ערב ובוקר וצהריים, הטוב כי לא כלו רחמיך, והמרחם כי לא תמו חסדיך מעולם קוינו לך.

יומן המסע שלי - מתחיל שוב וצועד לאלוקים  או כאן.          הפוסט שלי ב"הצג עצמך"  או כאן.      המשפחה שלנו - משפחת "שמור עיניך"  או כאן

תגובה: אני חדש ואשמח לשמוע ממכם לפני 1 שנה #145820

• Kdouchat
  • רצף ניקיון נוכחי: 252 ימים
  • דירוג פלטיניום

שלום אחי היקר !!

אני ממש מזדהה איתך. אני גם עברתי את מהשאתה מתאר כמעט בכל פרט.

מצאתי כאן את הפיתרון. בזכות הפיתרון זכיתי להרבה שינויים טובים בחיים שלי. לתקופות של מפוכחות ארוכות יחסית. לפני שבוע נפלתי אבל אני שוב מנסה לעלות על דרך בס"ד.

בהצלחה אחי !!

תגובה: אני חדש ואשמח לשמוע ממכם לפני 1 שנה #145821

אחי היקר 
כל הכבוד על האומץ ועל השיתוף 
מניסיון אני ממליץ לך לשתף לפחות אדם אחד שאתה סומך עליו שילווה אותך ויתן לך כוחות ואיתו תוכל לדבר על התהליך לגמילה 
אוהב אותך 
בהצלחה רבה 

תגובה: אני חדש ואשמח לשמוע ממכם לפני 1 שנה #145827

אוףףףףףףףףףףףף יום אחרי שהצטרפתי וכבר נפלתי הכי חזק שיכול להיות...
פשוט מיואש...
מרגיש כאילו שזה אף פעם לא ייעלם ממני.

תגובה: אני חדש ואשמח לשמוע ממכם לפני 1 שנה #145828

חבר יקר ואהוב מבין אותך מאד, הרגשתי כמוך הרבה מאד שנים, ובס"ד כיום אלוקים עושה איתי נס באופן יומיומי.
תמשיך לבא, לשתף, להתחבר לחברים, ותנסה למצוא את הפתרון שיעבוד עבורך, וכמו שכבר כתבתי לך אתמול - יש כאן באתר הרבה כלים, תנסה להתחיל להשתמש בהם.
בהצלחה רבה

........................................................................................................

מודה אני לך שאתה הוא ה' אלוקי ואלוקי אבותי לעולם ועד, צור חיינו מגן ישענו אתה הוא לדור ודור. נודה לך ונספר תהלתך, על חיינו המסורים בידך ועל נשמותינו הפקודות לך ועל ניסיך שבכל יום עמנו ועל נפלאותיך וטובותיך שבכל עת ערב ובוקר וצהריים, הטוב כי לא כלו רחמיך, והמרחם כי לא תמו חסדיך מעולם קוינו לך.

יומן המסע שלי - מתחיל שוב וצועד לאלוקים  או כאן.          הפוסט שלי ב"הצג עצמך"  או כאן.      המשפחה שלנו - משפחת "שמור עיניך"  או כאן

תגובה: אני חדש ואשמח לשמוע ממכם לפני 1 שנה #145832

• יוסי91
  • רצף ניקיון נוכחי: 1 יום
  • דירוג פלטיניום

שלום רוצה להיות צדיק,

כל הכבוד שהיה לך את האומץ לכתוב את ההודעה הראשונה (היא ההודעה הכי קשה לשליחה)

כמו שכתבו לפני - האתר פה מציע המון כלים/שיטות דרכים.
תקרא, תלמד ותחפש מה שמתאים עבורך.
מקווה שצליח למצוא את הדבר והדרך שאתה מחפש.
לילה טוב חבר

תגובה: אני חדש ואשמח לשמוע ממכם לפני 11 חודשים, 1 שבוע #146175

שלום!
מה לעשות לא יכול להיות נחמד בזה.
תתבייש לך! פשוט ככה, תתבייש לך! אני רווק בן 37 נלחם על כל יום, ולך יש אישה יפה ואתה נופל?
מאמין שאתה רואה את הזוית הנכונה במה שאני כותב.

מקוה, תיקון הכללי, ותחזור לאשתך!

תגובה: אני חדש ואשמח לשמוע ממכם לפני 11 חודשים, 1 שבוע #146176

תחשיב את זה כבגידה באשתך לא פחות מזה שאתה הולך עם מישהי אחרת,
תעשה הכל רק לא זה אפילו אם תעשה שטויות ולא יבינו אותך אבל זה יגרום לך לא לראות את הרעל הזה.
למשל לך תרוץ תקפוץ לתוך שלולית או קפוץ לים עם הבגדים משהו מרגש שהוא אפילו שטותי
בקיצור אל תפחד מה יגידו עלייך
בהצלחה גם אני מתמודד שוב פעם 

תגובה: אני חדש ואשמח לשמוע ממכם לפני 11 חודשים, 1 שבוע #146179

תגידו לי אתם רציניים?
אתם יודעים בכלל על מה אתם מדברים?
סליחה על הבוטות אדון רואה נכוחה אבל אתה מדבר לא לעניין, כל עוד שלא היית נשוי אתה לא מכיר את הניסיון, חוצמזה שכל אחד והקושי שלו א"א להשוות בין אחד לשני, למשל יש לי חבר שנופל בפוי' ולא באוננות בכלל, אין לו ניסיון כזה, אז מי אתה שתגיד שבגלל שיש לו אשה יפה הוא לא אמור ליפול, אתה בכלל לא יודע על מה אתה מדבר, גם לי יש אשה יפה וגם אני נופל וכמוני עוד הרבה רבים וטובים
הניסיון הוא קשה ובשביל להתגבר עליו צריך לעשות עבודה רצינית דרך הכלים שבאתר
ואני ממש לא מתכוון לומר שאין פתרון, יש פתרון ועל כל אחד מוטלת החובה לעבוד קשה מאד בשביל למצוא אותו, אבל אסור לך לזלזל ולומר שמי שיש לו אשה יפה אמור סתם ככה לא ליפול מצד עצם זה שיש לו אשה יפה
סליחה שוב אבל זה פשוט קשקוש
ולא נראה לי שמקווה ותיקון הכללי יעזרו כ"כ...

תגובה: אני חדש ואשמח לשמוע ממכם לפני 11 חודשים, 1 שבוע #146181

ערב טוב חברים יקרים ואהובים,
בואו נשתדל כולנו אך ורק לנסות אחד לשני ולקבל את השני, גם אם נראה לנו אחרת ממנו. המטרה כאן של הפורום היא לעזור לכל אחד ואחד שנמצא כאן, ושכל אחד יוכל לשתף בחופשיות בלי שישפטו אותו.
לאט לאט נלמד כולם את האופי המיוחד של הפורום הנפלא הזה.

ברוכים הבאים לכל החברים החדשים כאן בפורום
ובהצלחה לכולם

תגובה: אני חדש ואשמח לשמוע ממכם לפני 11 חודשים, 1 שבוע #146185

אלף כל אין לי מושג מה "פוי'",
(ובקשר לשורה התחתונה, אפתח לך קצת מזעיר מדוע רק תיקון הכללי יכול לעזור.
בשכידוע הפגם מפזר ניצוצות בשלשה חלקי העולם, וגורם להיפרדות השכינה מהמרכבה, ולהדבקות מלכות ישראל בס"א ח"ו. ורבינו שהוא ממלכות בית דוד, גילה 10 מיני נגינה, שורש הקמת המלכות, ודוד המלך רגל רביעי בחיר ה' הקים עול תשובה על ידי תהילים, נמצא כלול ודרכו עובר התיקון, נמצא, שתיקון הפגם רק על ידי תקומת מלכות בית דוד וכניעה למשיח ה'. כל זה על קצה המזלג, והדברים עתיקים, ולמכסה עתיק.
נכון שנדמה ש"מה זה נראה לך שתיקון הכללי יעזור", שמעתי דיבור כזה שאומר אפילו במזיד עוזר.

נערך לאחרונה: לפני 11 חודשים, 1 שבוע על ידי מתחיל שוב - וצועד לאלוקים. סיבה: נערך ע"י פיקוח האתר

תגובה: אני חדש ואשמח לשמוע ממכם לפני 11 חודשים, 1 שבוע #146186

רואה נכוחה כתב on 22 מאי 2023 19:30:

שלום!
מה לעשות לא יכול להיות נחמד בזה.
תתבייש לך! פשוט ככה, תתבייש לך! אני רווק בן 37 נלחם על כל יום, ולך יש אישה יפה ואתה נופל?
מאמין שאתה רואה את הזוית הנכונה במה שאני כותב.

מקוה, תיקון הכללי, ותחזור לאשתך!

קשה מאוד לקרוא כזאת תגובה אפילו שהיא באה בתמימות ומחוסר ידע
אם אני הייתי המנהל הייתי מוחק אותה

תגובה: אני חדש ואשמח לשמוע ממכם לפני 11 חודשים, 1 שבוע #146190

ואו המשתוקק אני ממש מעריך אותך!
מילים מכבדות וברורות
הלוואי עליי כזאת שלווה 

תגובה: אני חדש ואשמח לשמוע ממכם לפני 11 חודשים, 1 שבוע #146208

• nbym
  • דירוג זהב

קראתי את הסיפור שלך, רואה נכוחה. רציתי בכל זאת להכיר אותך מעט יותר לפני שאני כותב.
הסיפור שכתבת בפוסט האישי שלך לא פשוט בכלל. ליבי יוצא אליך. שמח שכיום לאחר כל המסע אתה במקום אחר לטובה.
בפוסט הראשון שכתבת באתר מופיע: "ראיתי שישנה כאן כנות מיוחדת ונדירה בנושא זה, אז לחזק באתי ויצאתי מחוזק". 
גם אם אתה חושב אחרת ממני - תרשה לי להיות כנה איתך. 
היה קשה לי מאוד לקרוא את הפוסט שכתבת. לדעתי הוא ההיפך ממחזק.
אני דן אותך לכף זכות ואני מאמין שהם נכתבו מתוך רצון טוב, אבל למילים יש כוח.
זה נשמע שאתה מרבה לקבוע.
כתבת בפוסט אחר בנוגע לשרשור הזה:
1. אז בלי אישה הוא לא יצליח להתמודד.
2. יכול לקבוע לך כאן.
וכאן כתבת:
3. זה הכי גרוע שיכול להיות.
לצערי לא אני ולא אתה ולא אחרים יכולים לקבוע שום דבר. זה דבר ששמור רק לבורא עולם. כל אדם הוא עולם ומלואו ולכל אחד התמודדות שונה - כתוב במפורש: "ואל תדין את חברך עד שתגיע למקומו" (משנה אבות ב ד).
הפרשנים מפרשים זאת:

• ואל תדין את חברך עד שתגיע למקומו:    כשאתה מנהיג הצבור ותדון אדם שעבר עון אשר חטא, שפוט אותו בחמלה, אל תבזהו, אבל תצטער על רפיונו שלא היה יכול לעמוד בנסיונו (תפארת ישראל).
  • ואל תדין את חבירך עד שתגיע למקומו. זהו גם כן מהענין הראשון שאם ראית חבירך נכשל בדבר כשבא לידי ניסיון או כשעלה לגדולה על תדין אותו לכף חובה ולומר ראוי הוא לישרף ראוי הוא ליצלב ראו מה שעשה זהו לשון אל תדין אל תעשה כן (מגן אבות - רשב"ץ).

וכו'...
המטרה המרכזית היא לנסות לעזור ולסייע, לבקש להוציא את האדם מהמצבים בהם הוא נתון ולעזור לו לבחור בטוב.
מידת הדין אינה הבחירה הנכונה אל מול אנשים שפותחים את הלב. הקב"ה אוהב כל אדם שמנסה להתקרב אליו גם אם הוא ממשיך ליפול. איך אני יודע? תחשוב אם אתה היית רואה מישהו אחר שלמרות הקושי מתאמץ ורוצה להשתפר, לא היית מעודד אותו? לא היית רואה בזה משהו טוב?

דבר נוסף, לעניות דעתי ציטוטים מדברי קבלה עמוקים מחטיאים את המטרה.
"הפגם מפזר ניצוצות בשלשה חלקי העולם, וגורם להיפרדות השכינה מהמרכבה, ולהדבקות מלכות ישראל בס"א ח"ו". ניצוצות, היפרדות, מלכות ישראל - אלו לא דברים שניתן להבין כפשוטם ועל אחת כמה וכמה להתאים למקרה ספציפי. הציטוטים נשארים קצת "באוויר". קבלה היא דבר נפלא - אבל לכל דבר יש מקום, בשרשור הנ"ל זה לא שייך.
אנחנו אנשים פשוטים ומנסים כמה שיותר לעזור בעזרת כלים מעשיים - כמו שהאתר מציע.
אני מאמין שיש לך את היכולת לחזק אחרים דרך אהבה, קבלה הכלה וראיית הטוב.
להשאיר את התוכחה בחוץ. תוכחות יש למכביר, מה שאנחנו צריכים באמת זו מילה טובה, עידוד ותקווה.

נערך לאחרונה: לפני 11 חודשים, 1 שבוע על ידי nbym.
  • עמוד:
  • 1
  • 2
זמן ליצירת דף: 0.77 שניות

Are you sure?

כן