ברוכים הבאים, אורח

שלום לקהילת המתמודדים הקדושה
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: שלום לקהילת המתמודדים הקדושה 443 צפיות

שלום לקהילת המתמודדים הקדושה לפני 3 שנים #135312

• טובי
  • רצף ניקיון נוכחי: 1 יום
  • חבר חדש

משתף אתכם בסיפור שלי על מנת לחזק ולהתחזק. אספר כאן את השתלשלות הדברים בהקשר של התאווה וההתמודדות עמה בלבד.

אני זוכר את עצמי, וגם לפי הסיפורים המשפחתיים כילד שמח, מצחיק ומתוק. בגיל שבע בערך אני זוכר את עצמי עומד ליד אימי בבית שלנו, רק היא ואני כשפתאום הטלפון צלצל. האדם שהיה בקו השני אמר לאימי את הדבר הגרוע מכל שילד בן שמונה יכול לשמוע “בעלך בוגד בך אם אשתי”. לא יודע אם הבנתי מה זה אומר אבל את מה שעבר על אימא ועליי באותם רגעים לעולם לא אשכח. בגיל 12 בערך (יכול להיות שזה היה לפני..אני לא ממש זוכר את הגיל המדויק) הייתי לבד בבית כשפתאום מצאתי את עצמי מחטט במגירות שלצד מיטתו של אבי שם גיליתי מספר חוברות וקלטות וידאו עם חומרים פורנוגרפיים כבדים. נשכבתי על המיטה והתחלתי להסתכל בחוברות בתמימות של ילד. תוך כדי שאני מביט בתמונות פתאום הרגשתי הרגשה מוזרה ונעימה - שפיכת זרע. אני חושב שמאז בעצם נפתח אצלי העניין הזה וגרר אחריו אירועים שונים ומגוונים שכוללים: צפייה בקלטות, אוננות,הייתי מתקשר למודעות זנות שהופיעו אז בעיתון במטרה לדבר עם נשים ולשאול שאלות גסות, הייתי מסתכל מהחלון על נשים שהיו בגן הציבורי ומאונן תוך כדי, בתקופה מסוימת הייתי מאונן כמעט על כל אישה שראיתי ומצאה חן בעיני מבחינה מינית. דבר מעניין – אם הייתי מאוהב במישהי ומחליט שאני רוצה אותה כחברה "רצינית" לא הייתי מסוגל לאונן ולדמיין אותה. כאילו הייתה אצלי הפרדה כלשהי בין אוננות, זנות וכו לבין יחסים וקשר אמיתי. היו לי שתי חברות בתחילת גיל הנעורים אחת בגיל שתים עשרה בערך לתקופה של שנה עד שעזבה אותי לאחר שעברתי תאונה קשה והנטישה הייתה קשה לי מאוד, נראה לי שבתקופה שלאחר מכן חזרתי לעניין האוננות וכו', זוכר שהיינו יושבים אצל חבר שלי כשאימא שלו לא בבית צופים בפורנו ומאוננים ביחד כל החברים (כל אחד עם עצמו). והשנייה בגיל ארבע עשרה לתקופה של שנה. לא קיימתי יחסים עם אף אחת מהן ונראה לי שבתקופות שהייתי בקשר נשכח אצלי עניין האוננות וכו'. את החברה השנייה, אני עזבתי. בתקופה זו התחלתי ללמוד בבית ספר תיכון שם הכרתי מישהי וקיימתי יחסי מין מלאים בפעם הראשונה, יחסי מין שלא הובילו לקשר כלשהו. בתקופה זו גם זכור לי שכל בחורה מבית הספר וכו' שהצטיירה בעיני כפרובוקטיבית וזנותית ממש דחתה אותי עד כדי כך שהיו בנות שממש רצו קשר אינטימי איתי והייתי נגעל מהן ודוחה אותן. באותה תקופה התאהבתי במישהי חדשה והתחיל בנינו קשר רציני שנמשך שלוש שנים. הכל היה איטי ותמים נשיקה ראשונה אחרי מספר חודשים וכו'. ולאחר מכן גם קיום יחסים אינטימיים מלאים. במהלך הקשר חזרתי לתמימות של נער בלי פזילות לצדדים בלי מחשבות זרות וכו'. הייתי מאוהב רק בה. אפילו זוכר שירדנו חברים לאילת והזמינו זונה לדירה וזה לא ממש עניין אותי, אולי רק כחוויה מצחיקה. אחרי 3 שנים של קשר התחיל להיות לי משעמם ולאט לאט הובלתי את הקשר לסיום. הייתה פרידה קשה וכואבת, בעיקר בשבילה. כאן נכנסתי לתקופה של אוננות, זונות וכו'. עד שהכרתי בחורה נוספת (בערך בגיל 19) שבהתחלה בכלל לא נמשכתי אליה אבל עם הזמן נהינו זוג מאוהב. כאן כבר היו בגידות, בגדתי בה פעם אחת עם החברה הקודמת. היא הייתה אחת כזו חסרת ביטחון והייתה מפלרטטת עם גברים אחרים בקיצור דיי זנותית וגם היו לה בעיות נפשיות, בולמיה וכו’. זה היה קשר מלא קנאה וחוסר נאמנות משני הצדדים. הייתי גם מפלרטט עם בנות אחרות וזוכר גם מספר פעמים שהלכתי לזונות לבד או עם חברים. למרות שהיו בגידות פה ושם(רוב הזמן היינו מאוהבים) אני חושב שעניין הפורנו והאוננות היה רגוע בתקופה זו. אחרי בערך שנה שהיינו ביחד, אני טסתי לחו"ל לטיול ואחרי מספר חודשים היא הצטרפה אליי. כשהיא הגיעה אליי אחרי מספר חודשים שלא התראינו היא הייתה נראית לי פתאום ממש מכוערת וגם שינתה את הצבע של השיער שלה, ורציתי לקבור את עצמי באדמה, רציתי לסיים את הקשר והייתי מתוסכל ומבוהל כיוון שהיא עשתה את כל המאמצים כדי להגיע אליי ועכשיו אני פשוט אזרוק אותה. לא יודע איך הגענו לזה אבל ביקשתי ממנה שתביא צבע לשיער ונצבע לה את השיער בצבע המקורי. זה עזר כנראה כי המשכנו לטייל כמעט שנה ביחד (בתקופה זו נעלמו האוננות והפורנו). חזרנו לארץ ולאחר מספר חודשים טסתי שוב פעם למקום אחר בחו"ל. גם הפעם היא הייתה אמורה להצטרף אליי לאחר כ-חודשיים. היא בינתיים חסכה כסף, עזבה עבודה ואירגנה את כל הבירוקרטיה שכרוכה בנסיעה כולל רכישת כרטיס וכו’. אני חיכיתי לה שם בציפייה רבה. שבוע לפני שהיא הייתה אמורה להגיע הכרתי בחורה אחרת התאהבנו והודעתי לה (לחברה בארץ) שזה נגמר ואין לה למה לבוא. היא נשברה מזה טוטאלית והנקמה שלה הייתה שהלכה וקיימה יחסים עם הרבה מהחברים שלי. כל התקופה הזו אני עדיין בלי פורנו אוננות וכו’ (לפחות לא ברמה שאני זוכר משהו לגבי זה). אהבה חדשה התחילה זו הייתה ממש התאהבות מטורפת החלום שלי התגשם וסוף סוף מצאתי את אהבת חיי עם המראה המושלם, המבטא הכי מיוחד, תנועות גוף מדויקות, בקיצור אשת חלומותיי, זו שתמיד דמיינתי. ממש אהבה ממבט ראשון. אחרי מספר חודשים שהיינו ביחד אני הייתי צריך לעזוב את אותה המדינה כיוון שנגמרה לי הוויזה. התחתנתי אם אותה אישה על מנת שאוכל לחזור לשם. חזרתי לארץ למספר חודשים על מנת לעבוד על קבלת ויזה מתאימה. בקיצור לא הצלחתי לקבל את הוויזה ותקופה של כשנה וחצי קיימנו קשר מרחוק כשמידי כמה חודשים היינו נפגשים למספר שבועות במקומות שונים בעולם. בינתיים הספקתי כבר לגור במספר מקומות בעולם בזמן שאני מחכה שהיא תסיים את התחייבויותיה באותה מדינה ונוכל שוב להיות ביחד. לקראת סיום תקופת הקשר מרחוק. כאשר חיכיתי לה באחת הארצות בחו"ל חזרתי שוב לענייני הפורנו, זנות ואוננות. לאחר כחודש היא גם הגיעה לאותה מדינה, אני לא זוכר בוודאות אבל נראה לי שהטינוף שוב הפסיק כי החיבור איתה הסיח את דעתי מזה. אם כי אני זוכר שבתקופה שהייתי באותה מדינה ולפני שהיא הגיעה אלי לשם יצרתי קשר עם בת הזוג הקודמת בניסיון לחדש את הקשר ולבדוק מה קורה איתה (החברה הנוכחית עלתה עליי כשראתה התכתבות שלי במיילים עם בת הזוג הקודמת וזה מאוד פגע בה). אח"כ עברנו למדינה אחרת בחו"ל ושם הייתי מתחיל עם נשים כל הזמן והלכתי עם אישה נשואה גם. אח"כ עזבנו את אותה מדינה ויצאנו לטייל בעולם. ואז התיישבנו במדינה אחרת בחו"ל שם כבר הגעתי למצב של כמויות של פורנו (למרות הזוגיות היפה) אוננות וכו’. בשלב מסוים חזרתי לארץ לעניין משפחתי דחוף. והיא הייתה אמורה להגיע אחריי או לפגוש אותי שוב במקום כלשהו בעולם. איך שנחתתי בארץ בגדתי בה אם איזו בחורה שהכרתי שהייתה בכלל חברה של קרוב שלי באותה תקופה. ואחרי מספר ימים החברה שלי מחול הודיעה לי שהסיפור בנינו נגמר (זה היה אחרי יותר משלוש שנים של קשר). מצד אחד הייתי מאוהב בה ומצד שני גם אני הייתי כבר חצי רגל בחוץ אבל בגלל הצורה והטיימינג שבו היא סיימה את זה נפגעתי עד עמקי נשמתי ורציתי למות. תקופה ארוכה הייתי בדיכאון והרגשתי שאין שום טעם לחיות בלעדיה. מבחינתי הקשר איתה היה אהבה הכי גדולה ואמתית שיכולה להיות. אחרי מספר חודשים של דיכאון (כשאני עדיין לא מסוגל לקבל את הפרידה) התחלתי למשוך אליי כל מיני קשרים מיניים עם בחורות. נכנסתי שוב חזק לפורנו, זונות, אישה נשואה שוב ורדיפת שמלות חסרת גבולות. נסעתי שוב לחו"ל לכל מיני מקומות וגם שם מלא זונות מלא בחורות מלא פורנו ממש בכמויות. בשלב כלשהו התחלתי להתחזק אבל עדיין מלא זימה ובערה לתאווה. נכנסתי לישיבה בשלב כלשהו ובהתחלה עוד הייתי נוסע מהישיבה לזונות ונלחם בפורנו. וכו’.. עוד לפני הישיבה ובתקופה שהתחלתי להתחזק אני זוכר שהתחילה המלחמה בתוכי. הייתי נוסע לזונה ואז כל הדרך חזרה מרביץ לעצמי וצועק כדי ליצור חוויה שלילית סביב כל העניין. פעם הגעתי כבר לזונה שהייתי הולך אליה בקביעות עמדתי בחוץ בחנייה והתחלתי לצעוק להשם שיעזור לי, צרחתי. לא רציתי לצאת אבל זה היה חזק ממני. פתאום עלתה לי מחשבה לפתוח איזה ספר שהיה לידי באוטו. פתחתי את הספר ובתחילת העמוד שנפתח מצד ימין היה כתוב "ועיקר התשובה שיחזור לאותם מקומות שבהם עבר עברה ויפנה עורף" תשובת המשקל. כולי רעדתי. הסתובבתי וברחתי משם. אחת הפעמים שיצאתי מהישיבה לזונה היא אמרה לי "אתם הדתיים …” התמלאתי בושה ולא הבנתי איך היא עלתה עליי הרי הורדתי את הכיפה, אז לא היו לי סממנים דתיים חוץ מכיפה. החלטתי לגדל זקן ופאות כדי שתהיה לי בושה וזה ירחיק אותי מהזנות. באמת זו הייתה הפעם האחרונה (לפני כ-5 שנים). עם זקן ופאות כבר לא העזתי להתקרב למקומות כאלה. ב"ה זכיתי להתחתן ויש לי ילדים ואישה טובה ויפה. אני יכול להגיד לכם שזה לא הסוף. נכון שהצלחתי מאז להחזיק תקופות רבות בנקיות אפילו תקופה אחת של כמעט שנה. ב"ה מעולם לא בגדתי באשתי מאז שהתחתנו. אבל כן יש לי נפילות באינטרנט אחת לכמה חודשים ונפילות בכלל. אחת מהפעמים שהייתי שמור תקופה ארוכה ובדרך לאומן בשדה התעופה פתאום קפץ למולי ניסיון מפחיד ביותר ותמונה שנצרבה לי במוח חזק וכל הדרך לאומן לא הצלחתי לשחרר. זה היה מבט של שנייה ששרף אותי. באוטובוס בדרך לאומן רק מהמחשבות הגעתי לפורקן פיזי (ככה בתוך האוטובוס..). כרגע המצב שלי הוא כזה, יש לי נפילות בעניים מידי פעם וגם נפילות באינטרנט לעתים רחוקות ואוננות גם לעתים רחוקות. המצוקה העיקרית שלי היא שאחת לכמה זמן כל הזוגיות שלנו נצבעת בשחור ואשתי נראית לי כמכוערת ומגעילה ואני דוחה אותה, באותם רגעים משכנעים אני מרגיש שכל החתונה וכו’ הכל זה היה טעות במציאות. ושאם כל הקושי שלי נגד התאווה. מילא אם הייתי נמשך לאשתי זה היה מקל עליי ואיזו אהבה הייתה לי פעם עם הבחורה הזו בחו"ל אני לא מסוגל לסבול את ההרגשה הזו זה מרגיש כמו מוות כאילו אני כלוא בתוך סיוט הסיוט של חיי לחיות עם אישה שאני לא אוהב לחיות בלי אהבה אני לא יודע איך להסביר במילים את התחושה והמצוקה הנוראית שזה מביא זה מפרק אותי. בהקשר הזה אני זוכר שפעם יצאתי עם מישהי מספר חודשים למטרת חתונה, בתקופה שכבר הייתי בהתחזקות בישיבה. אני זוכר שהכל קרה בהשגחה. זו מישהי שמאוד רציתי לצאת איתה עוד לפני שהציעו לי אותה. וכשהציעו לי אותה לא האמנתי חשבתי שזה חלום התרגשתי ושמחתי מאוד. יצאנו מספר חודשים והייתי בטוח שזו אשתי. איך שהיא אמרה את המילה חתונה וזה נהיה רציני פתאום ראיתי מולי מפלצת, כפשוטו היא הפכה בין רגע למכוערת באדם וברחתי ממנה – הקשר נותק. אני מבין שכוח המדמה פועל עלי חזק ומראה לי תמונה מעוותת לגמרי של המציאות אבל כשאני נמצא בתוך החוויה הנוראית אני לא רואה כלום פשוט רוצה לברוח ולפרק הכל, אני משווה את אשתי עם נשים אחרות ורואה כמה היא גרועה וכמה אני גרוע. הפתח היחיד שאני רואה זה פרידה וזה עוד יותר מפרק אותי אני חושב על הילדים ועל אשתי המסכנה להרוס להם את החיים לגדול עם הורים פרודים ואח"כ מה? אני אמצא את עצמי בעוד זוגיות ומצוקה והשוואות על אשתי הראשונה. אני זוכר שכשהייתי ילד פעם ראיתי זוג שחיו ביחד בלי אהבה (ככה לפחות זה היה נראה בעניים שלי) אני זוכר שראיתי את זה וריחמתי עליהם נורא. באותו רגע חרטתי בלבי "לי זה לא יקרה" והנה הסיוט הגרוע מכל התגשם הנה זה קורה לי. סיפור החיים שלי מורכב מעוד הרבה פרטים, ציינתי כאן רק את פרטי המסלול הנוגעים לעניין של יחסים וקשר. עניין אחד נוסף – יש לי אחות שטוענת שאבי אנס אותה בילדותה. אני לא יודע אם זה נכון או לא, אבל אני יודע שגדלתי עם הדיבורים האלה. לימים אחותי נהייתה מכורה לסמים ומאובחנת במצב פסיכיאטרי קשה. היא תמיד הייתה אומרת "לאבא יש חיים כפולים" “יש לו עוד משפחה וכו’".

זה הסיפור שלי. פעם ראשונה שאני כותב את זה בצורה כזו. אני חושב שתוך כדי כתיבה מתברר לי שהמצוקה שלי היא להיות בקשר אמיתי ללא בגידות ללא הסתרות. משעמם. אישה אחת עד הסוף מרגיש כמו מוות. בלי בגידות, נקודות יציאה. מפחיד! בקיצור לא מאמין שיכולה להיות לי אהבה, נאמנות קשר אמיתי.

יוצא בסוף שאני ממשיך את דרך אבי. בגידות, פורנו, הסתרות, שקרים. הלוואי ואצליח לבחור אחרת ולתקן.

בסופו של דבר ככה השם רצה, זה הסיפור שלי.

מישהו מזדהה עם זה ויכול לחזק, לעודד?

אגב, חשוב להגיד שאחרי הרגעים האלה של החושך (לפעמים גם כמה ימים) יש התבהרות וגם תקופות טובות יותר עם אשתי אבל ההתמודדות ממשיכה כל הזמן.

נערך לאחרונה: לפני 3 שנים על ידי טובי. סיבה: קטן מידי

תגובה: שלום לקהילת המתמודדים הקדושה לפני 3 שנים #135313

• עשר שמעון
  • רצף ניקיון נוכחי: 406 ימים
  • דירוג פלטיניום

וואו סיפור ארוך ומפורט...
הגעת למקום טוב של שיתופים ושל רצון להתחזק ולהתקדם! 
תמשיך לשתף אותנו לתת מנסיונך ובעז"ה דברים טובים יקרו!!

תגובה: שלום לקהילת המתמודדים הקדושה לפני 3 שנים #135318

• מתרפא
  • רצף ניקיון נוכחי: 210 ימים
  • דירוג פלטיניום

וואו!

כמה אומץ.. לבוא ולשפוך ככה את כל סיפור חייך.. בפני זרים.. אשרייך ואשריי חלקך !

תשמע הסיפור שלך מאוד מאוד דומה לשלי.. דומה בצורה מבהילה...

לרגע חשבתי שעובדים עליי כשהתחלתי לקרוא... כל כך הרבה פרטים בינינו דומים עד כדי שוויון...

החברות המערכות יחסים הבגידות בחברות האבא הבוגד (אבא שלי בגד באמא שלי עם החברה הכי טובה שלה שהייתה נשואה בעצמה ובהמשך הם גם התחתנו...)

החזרה בתשובה...

הנסיעה לאומן...

הזונות השקרים ההסתרה ההרגשה שאתה לא אוהב את אישתך פתאום ושכל החתונה הייתה טעות (רק היום אמרתי את זה לחבר יקר מאוד שלי שמחכה לשידוך שלו שלא יחכה כל כך כי כנראה גם יגיע הרגע שהוא יצטער שהוא התחתן כמו שקרה לי היום...)

בקיצור אני מזדהה איתך ב90% מהסיפור חיים שלך...

כולל הבריחה מהזונה ברגע האחרון... עם אותו משפט שפתחת בספר... "תשובת המשקל"...
זה אפילו כתוב אצלי איפשהו אני חושב ביומן מסע שלי...

אני ממליץ לך להצטרף לSA, חבל על כל רגע.. הפורום הזה לא ייתן לך מענה מספיק לצרות האלה..
המחלה שלי מתדרדרת... בדיוק כמו שלך..
בסוף אתה בוודאות תגיע לזונות.. גם עכשיו כשאתה נשוי וחרדי..

גם אני גידלתי פאות כדי שלא אוכל ללכת.. שלא אוכל אפילו להסתובב שם...

ויפה שעה אחת קודם.

מוזמן לדבר איתי בפרטי ובטלפון, מאמין שנוכל לעזור המון אחד לשני.

אוהבים אותך!

נערך לאחרונה: לפני 3 שנים על ידי מתרפא.

תגובה: שלום לקהילת המתמודדים הקדושה לפני 3 שנים #135321

• דייב 2
  • רצף ניקיון נוכחי: 247 ימים
  • דירוג פלטיניום
וווווואווו טובי
אוהב אותך חיבוק גדול
מאד יכול להזדהות עם הקטע של הגיל הצעיר
ואוננות לבד עם כל מיני חומרים...
ג"א מצטרף לדברי המתרפא ללכת על תוכנית SA

תגובה: שלום לקהילת המתמודדים הקדושה לפני 3 שנים #135325

• אלי שומר
  • רצף ניקיון נוכחי: 48 ימים
  • דירוג פלטיניום

אתה צדיק גדול. וגם המתרפא. 
לא מזדהה עם כלום, לא עברתי אלפית מהניסיונות הללו. ורוצה לקבור את עצמי מבושה, מהניסיונות שלי. - אבל האמת אין הבדל גדול למה אתה מכור. 
חוסר השליטה, איבוד השפיות זה הקושי. 
תלך לקבוצות. פגשתי רבים שזה הציל אותם. 

תגובה: שלום לקהילת המתמודדים הקדושה לפני 3 שנים #135326

• בוגי
  • חבר ותיק

שלום טובי.
אני שמח שהצטרפת אלינו.
בדרך כלל זה עושה רק טוב.

אני ממליץ לך לקבל את ההזמנה של 'מתרפא' לשוחח איתו בטלפון.

לקרוא את סיפור החיים שלו ולראות לאן הוא הצליח להגיע באמצעות עבודה קשה - זה מחזק מאוד.

אני בטוח שאתה תרוויח מזה המון.

המון בהצלחה 

תגובה: שלום לקהילת המתמודדים הקדושה לפני 3 שנים #135367

• טובי
  • רצף ניקיון נוכחי: 1 יום
  • חבר חדש

בס"ד
תודה רבה על התגובות החמות, על העידוד, התמיכה וההזדהות. לגבי תכנית SA אשמח לשמוע על מה בדיוק מדובר, איך זה עובד ובאיזה אזורים בארץ יש קבוצות כאלה. עולות בי הרבה שאלות , ספקות וכו' לגבי הגישה המתאימה. זכיתי לקחת חלק ולהשתתף במשך כשנתיים בסדנא הכוללת מפגש קבוצתי של שיתופים וכו' אחת לשבוע וגם פגישה שבועית עם מטפל/תומך כולל התחייבות להתבודד כל יום שעה וטבילת מקווה שלקחתי על עצמי לפני כשלוש שנים ומאז מצליח להתמיד בדברים אלו יום יום ב"ה. (לא מזכיר את שמה של הסדנא כדי לא לעורר התנגדות).

במסגרת הסדנא הזו עברתי תהליך מדהים וגם זכיתי להיות נקי אפילו תקופה של כמעט שנה. ב"ה אני עם טלפון כשר ואינטרנט מסונן (אתרוג). בהתקפה האחרונה שהייתה לי לקחתי את אחד הפלאפונים הישנים שאצלנו בבית הכנסתי את כרטיס הסים שלי וגלשתי לאתר לא צנוע. אני כמובן צריך להעיף מהבית גם מכשירים ישנים. כל פעם שאני תחת התקפה של היצר הזה אני מוצא פרצה כלשהי ואז אחרי שזה עובר אני מנטרל גם אותה. אני חושב שאחרי שאפטר מהטלפונים הישנים שבבית אז דיי סגרתי את כל הפינות (כמובן שנשאר הרחוב, המחשבות, מפגשים חברתיים וכו'). 

לגבי דרכי התמודדות אני באמת מבולבל. לדוגמה הייתה תקופה של מספר חודשים לאחרונה שהלכתי עם הספר של הרב הרוש של שלום הבית והייתה תקופה מדהימה עם אשתי וגם הצלחתי להיות שמור תקופה ארוכה. אבל מאידך לא יודע אם הייתי מצליח להיפתח לספר ולעשות את העבודה הנדרשת שם ללא הסדנא שעברתי לפני. החוויה שלי מהסדנא וזה גם הכיוון הכללי שם לדעתי, לתת הרבה מקום לילד הפנימי ולרגשות קשים, כאב, פחד וכו' ולתחם את זה לזמן ההתבודדות. במקביל הרבה עבודה של גבולות ברורים וחזקים בקיצור הרבה אהבה, חמלה וכו' עם כניסה לגבולות ברורים. אני אנסה לחדד את הנקודה עוד קצת.. לתת מקום לחוויה הקשה, לרגשות הקשים, תסכול, כעס, כאב, בדידות, פחד ולא רק לחשוב על הרגשות האלה אלא ממש לנסות להרגיש. לעורר את הרגשות. גם אם בהתחלה זה מעושה. ואז להתפלל ולבקש ישועה מתוך המצוקה הרגשית האמתית. אבל לתחם את זה לזמן ההתבודדות בלבד ובשאר היום להיות בשמחה ממש כמו העצה של רבי נחמן.

לעומת זאת בספרים של הרב הרוש כמו בריתי שלום והספר של שלום הבית לגברים נשואים. יש עצות והדרכה ברורה איך להצליח וגם זה מאוד עזר לי. אם כי שם יש פחות מקום לרגשות לא פתורים, לתת מקום לחוויה הקשה וכו' אלא רק התחזקות, דרך ברורה עם עצות מעשיות ותפילה (התבודדות) ממוקדת על הנושא. האמת שאף פעם לא חשבתי שאמצא מזור בספרים של הרב עד שפגשתי חבר שעכשיו הוא החברותא שלי שממש התרפא לגמרי בזכות הספרים של הרב. הוא הלך עם זה עד הסוף והוא נקי לגמרי ב"ה כבר הרבה שנים. המשפחות שלנו התחברו הילדים הנשים וכו' ובאמת אני רואה אצלו הצלחה גדולה גם בלימוד תורה, זוגיות, חינוך ילדים וכו'. לא שהוא מלאך ואין לו התמודדויות אבל הוא כן קיבל רפואה בעניין הנ"ל שמשפיעה על כל תחומי החיים.

אני מרגיש שיש גם עניין של ציור שכל אחד מצייר לעצמו לדוגמה אני יכול לצייר לעצמי שזה דבר קל לצאת מהתאווה ואפשר בפעולות פשוטות של תפילה, רצון  וכו' ואז כך השם ינהיג אותי בדרך פשוטה להצלחה ולעומת זאת אני יכול לצייר שזה כבד וקשה וצריך הרבה יגיעה ומאמץ וכו' ובדרך שאדם רוצה מוליכין אותו. בקיצור אשמח לשמוע מניסיונם של החברים ולנסות לברר את הנקודה לעומקה.

שוב תודה על החיזוקים ועל המקום הזה שמאפשר לשתף בנושא החשוב הזה. בע"ה שנזכה להמשיך להחזיק ביחד.   

תגובה: שלום לקהילת המתמודדים הקדושה לפני 3 שנים #135373

• עשר שמעון
  • רצף ניקיון נוכחי: 406 ימים
  • דירוג פלטיניום

אכן כן,
אס אי זה לא הדרך היחידה ויש דרכים רבות שאפשר לצאת מהם מתאווה כולל ספרים/רבנים/סינונים/התבודדות/סדנאות וכו' 

אס איי בנויה על אנשים שניסו את הדברים האלה ובכל זאת לא הרגישו שחרור מהתאווה ותוצאותיה, ולכן מעצמם (בלי שכנועים של אחרים...) הם מנסים את השיטה הזאת, 
אם הסדנאות עוזרות,או כל דרך אחרת אין לך מה לחפש באס איי, כי אס איי בנויה על העקרון של "לי דברים אחרים לא עוזרים"... 
תודה על השיתופים הכנים והיפים, 
שבת שלום חבר יקר! 

תגובה: שלום לקהילת המתמודדים הקדושה לפני 3 שנים #135597

• אבי גולן
  • רצף ניקיון נוכחי: 208 ימים
  • דירוג פלטיניום

וואי, סיפור כואב מאוד,
הגעת למקום הנכון, יש פה פתרון שעובד,
אשמח להיות איתך בקשר,
שולח לך הודעה בפרטי.

אֲנִי מַאֲמִין בֶּאֱמוּנָה שְׁלֵמָה. שֶׁהַבּוֹרֵא יִתְבָּרַךְ שְׁמוֹ הוּא בּוֹרֵא וּמַנְהִיג לְכָל הַבְּרוּאִים. וְהוּא יכול בכוחו לתת לי עוד יום נקי ומפוכח.

תגובה: שלום לקהילת המתמודדים הקדושה לפני 3 שנים #135600

• שמח בחלקי
  • רצף ניקיון נוכחי: 658 ימים
  • דירוג פלטיניום
כפי שכתבת, כתבת רק את החלקים הנוגעים לעניין של האתר הזה, בטוח שחייך מלאים בעוד שלל עצום של חוויות ואירועים... לא ייאמן כמה בנאדם יכול לעבור בסרטון קצר של 80-90 שנה בעולם.
עברת חוויות כל כך עמוקות ומעצבי אישיות, החל מהשיחה ששמעת מהטלפון של אמא שלך, מעניין שבחרת להתחיל את סיפר חייך מהמקרה הזה. כנראה שאכן שם נשתל הזרע שהלך וגדל עד שהגעת למקומות שהגעת. 
נראה שכל האירועים האלה הובילו אותך כולם אל אבא שבשמיים, הקב"ה משך אותך אליו ולא נתן לך מרגוע עד שתתקרב אליו יותר ויותר, אני מאמין שכך הייתה גם ההתחזקות שלך, כל פעם קצת בעקבות הנפילות.
גם אני התחזקתי עוד ועוד יחד עם התאווה, מחכה לעבור את הריפוי.

יש לי שאלה אלייך בכנות - האם היית מוכן לוותר על כל התאווה המנהלת אותך ואת כל סיפור חייך ומחליף בסיפור של ילד שגדל באופן הכי מלטף ומסלול חיים טוב ויפה?
האם אתה שלם עם חייך ומקבל את עצמך ואת סיפור חייך ואוהב אותו/אותך?

אני צריך לסיים את הכתיבה עכשיו וחייב ללכת, אולי הייתי כותב עוד אם היה לי זמן.
בכל מקרה, אני אוהב אותך ומחזק אותך, תמשיך להיכנס לפה לאתר, לשתף וללמוד את עצמך.
השינוי הגדול של החיים שלי בתחום התאווה התחיל בעקבות הכניסה לאתר הזה והדברים שקיבלתי מהחברים פה.

בהחלט רואים את הדמיון בסיפור של "מתרפא", טובים השניים מן האחד.

שיהיה המון בהצלחה, עלה והצלח

תגובה: שלום לקהילת המתמודדים הקדושה לפני 3 שנים #135607

• מתרפא
  • רצף ניקיון נוכחי: 210 ימים
  • דירוג פלטיניום

מוזמן לפנות אליי בפרטי או אפילו בטלפון אשמח לשוחח להסביר ולעזור.

אוהבים

• עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.81 שניות

Are you sure?

כן