ברוכים הבאים, אורח

חדש פה...
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: חדש פה... 340 צפיות

חדש פה... לפני 3 שנים, 7 חודשים #128593

• BOOS123
  • חבר חדש

שלום לכולם!

נשוי, בן כמעט 30.

הייתי מגדיר את עצמי מכור, לפורנו, אוננות. צופה בפורנו ומאונן כל יום, ולפעמים יותר מזה. רק לעיתים רחוקות, אני מצליח לעשות הפסקה של יום, יומיים, שלושה ללא צפייה ואוננות.
בנוסף, מתכתב באתרי היכרויות (מבלי שזה התקדם הלאה תודה לאל).

בימים האחרונים סיפרתי ושיתפתי את אשתי בנוגע לפורנו ולאוננות (על ההתכתבויות היא לא יודעת), מתוך רצון שלא לחיות חיים כפולים. 
לשמחתי, היא קיבלה בהבנה, גם אם היתה מאוכזבת.
אני מרגיש שזה עשה טוב, וזה פתח אצלי יכולת לשים את ההתמכרות על השולחן ולהתמודד איתה בצורה גלויה.

לכן אני כאן, קודם כל לשמוע חיזוקים וסיפורים של אנשים שעשו את זה, שבאמת הצליחו להגיע ממצבי (הייתי אומר שפורנו ואוננות כל יום ללא יכולת להפסיק הם מצב די גרוע) להימנעות משמעותית יותר.

מה הדרך? איך עשיתם את זה? 

תודה!

תגובה: חדש פה... לפני 3 שנים, 7 חודשים #128595

• מתרפא
  • רצף ניקיון נוכחי: 210 ימים
  • דירוג פלטיניום

ברוך הבא חבר חדש ויקר!

הצעד הראשון של כל אחד ואחד כאן היה להגיע לכאן.להיכנס לפורום הזה.

זה כבר מראה שאתה מודע לבעיה.. ואצלך אתה אפילו ישר יודע לקרוא לילד בשמו - התמכרות.

אנחנו דור שגדל על המציאות של האינטרנט, הפייסבוק האינסטגרם התאווה בכל מקום וכן גם הפורנו בלחיצת כפתור פתוח לכל דורש ומיליוני אתרים שונים ומגוונים שמחזיקים בתוכם תוכן של מילארדי סרטונים ותמונות... והיום פשוט רואים את התוצאות של זה ואת ההרס..

אותי מאוד ניחמה העובדה שאני לא לבד.. שיש איתי עוד אנשים בדרך.. והרבה. ואנשים טובים ומעולים.. אנשים "מהשורה הראשונה"

לי אישית מה שעזר היה קבוצות SA. הגעתי לקבוצות פגשתי מלא אנשים כמוני. בדיוק כמוני בכל מובן המילה. לקחתי ספונסר שזה חבר ותיק שגם הגיע מהמקום שאני הגעתי ויש לו נקיות של 5 שנים, כדי שידריך אותי מה לעשות. איך מגיעים מהנקודה שלי לנקודה שהוא נמצא בה.

באסירות תודה שזה עזר לי ב419 ימים האחרונים ולא נפלתי. אבל אני עדיין עלול ליפול כל יום.. אין פה הבטחה.. איך אומרים, אין אפוטרופוס לעריות ואל תבטח בעצמך עד יום מותך..

כל עוד אני בתכנית ועושה את הפעולות היומיות והצעדים ומשתף חברים אז אלוקים עושה לי את הנס הזה שאני לא יכול בשום צורה לעשות לבד..

ממליץ לך מאוד בתור התחלה לקרוא קצת יומני מסע של חברים, דרכם תוכל לראות מה עבד עבורם ומה הם עשו וכו'.

אני כאן בשבילך בשביל כל דבר שתצטרך באהבה!

אוהבים

תגובה: חדש פה... לפני 3 שנים, 7 חודשים #128598

• טהרני
  • רצף ניקיון נוכחי: 3306 ימים
  • דירוג פלטיניום
  • עלי לבחור בין כניעה להשפלה

שלום חבר יקר וברוך הבא!

גם אני חושב שאם אתה מכור ברמה שאתה מתאר, בהחלט תוכנית שנים עשר הצעדים עשויה לעזור לך כמו שעזרה לי.

אם אשתך כרגע קיבלה זאת בהבנה, זו הזדמנות טובה להתחיל. מניסיון פעמים רבות לאשה יש "הצתה של פלורוסנט" בדברים האלה, כלומר: בהתחלה היא מקבלת והכל בסדר, אבל אחר כך פתאום מכה בה המשמעות של מה שזה אומר, ואז התגובה הרבה יותר קשה. זה הניסיון האישי שלי ושל חברים רבים נוספים.

כאשר האשה פוגשת לא רק את חושך המחלה אלא גם את אור ההחלמה ודרך החיים החדשה שמתלווה אליה, המצב הוא בדרך כלל הרבה יותר טוב.

כאן באתר אני ממליץ לך לפתוח יומן מסע ולשתף בו את התקדמותך והתמודדויותיך, וגם להצטרף לאתגר ספירת תשעים ימים נקיים. 

ליומן המסע שלי     הפוסט שהסביר לי מה הבעייה     הפוסט שהסביר לי מה הפתרון
אני חסר אונים, אנא עזור לי!

כאשר "בידך אפקיד רוחי" אז "פדית אותי ה' א-ל אמת". וככל שהצד הראשון של המטבע יהיה יותר בשלימות, כך גם הצד השני.

תגובה: חדש פה... לפני 3 שנים, 7 חודשים #128624

• mitmoded
  • דירוג זהב

בהצלחה רבה אחי היקר !

תדע שאחד הכלים שעוזרים זה שיחות טלפניות בין חברים (בעיקר ברגעים של נפילה)

אם אתה מעוניין אתה יכול לשלוח הודעה !

בעזרת ה' תזכה להגיע לשלווה ושפיות.

• עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.35 שניות

Are you sure?

כן