ברוכים הבאים, אורח

עזרה נגד נפילות
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: עזרה נגד נפילות 411 צפיות

עזרה נגד נפילות לפני 3 שנים, 8 חודשים #127359

היי חברים
הסיפור שלי הוא כזה.
מגיל 17 מאונן כמה פעמים בשבוע ולפעמים היו תקופות טובות שלא
כיום אחרי החתונה הגעתי מכל דרך אפשרית לסרטי התועבה ותאמינו לי שאני אלוף בלהסתיר את זה
וכמובן שיש לי סינון על המחשב בבית ועל הפלאפון אבל יש לי עוד את מקום הלימודים ועוד מקומות שבהם אין חסימה
כך שזה לא תעזור התשובה של תעשה חסימה
אבל זו ההרגשה המטומטמת של בגידה מאחורי הגב וכמובן שזה בא על חשבון הילדים והאישה והלימודים.
ברוך השם אני עוד יכול לתקן לפני שזה יהיה נזק בלתי הפיך מבחינת המשפחה. כי כמו שאמרתי אף אחד לא יודע מזה .
חברים עצות בבקשה כי אני לא רוצה צרות יותר גדולות
תודה יוסף

תגובה: עזרה נגד נפילות לפני 3 שנים, 8 חודשים #127370

• פנימה
  • רצף ניקיון נוכחי: 3201 ימים
  • דירוג פלטיניום
  • "...ואם לא עכשיו אימתי"?

ברוך הבא אחינו היקר

שאלת את השאלה הכי חשובה שסביבה כל האתר הקדוש הזה סובב.
לי עזר מאד בתחילת הדרך כשהבנתי מהחברים הותיקים איך שהתאווה הייתה בשבילי מקום מפלט שמצאתי כדי לפתור לעצמי הרבה בעיות כאבים וקשיים שסחבתי מהעבר שלי ושחוויתי ובהווה.
ממילא החלמה אמיתית מגיעה מטיפול והבנה של המקומות הכאובים בנשמתי. 
לצערי לא מצאתי תרופת קסם איך להפסיק ליפול עם התאווה, ואולי בעצם לשמחתי לא מצאתי תרופת קסם כי הדרך הארוכה בהחלמה גילתה לי הרבה מאד דברים על עצמי, על דברים שעברתי בהווה ובעבר, למדתי יותר על תכונות אופי חיוביות שיש בי ועל כמה שליליות שאני מנסה לפעמים קצת לתקן, ולא הייתי מצליח לגלות ולהבין את כל זה ללא תהליך ההחלמה הארוך שכולנו פה מנסים כל יום להתקדם בו, עוד קצת, 'רק להיום' (כלומר משתדלים לא להסתכל קדימה על כל מה שעוד נשאר לנו לתקן, אלא מתמקדים ביום הנוכחי ובהתקדמות המזערית שבכוחנו לבצע היום, ומשאירים את השאר לאבא שלנו ששכחנו עד כמה הוא אוהב אותנו ומחכה שנחדש את הקשר איתו).
בקבוצות של המחלימים אומרים שחבר חדש בקבוצה הוא החבר הכי חשוב, אז אני מרשה לעצמי גם בקבוצה הוירטואלית פה לברך אותך כחבר הוירטואלי הכי חשוב בפורום היום.
כל הכבוד לך על הצעד הראשון שעשית! 
מאחל ומתפלל בשבילך שכמו שאני קיבלתי גם אתה תקבל פה את החיבוק והעזרה הוירטואליים שהחברים היקרים והמיוחדים מאד פה יודעים לתת.
ושה' ימשיך תמיד להיות בעזרך בתהליך ההחלמה
בהצלחה רבה אח יקר
אוהבים אותך

- "מצבי היום לא משקף את האני הפנימי האמיתי שלי, אלא רק את מה שעשיתי בחיים עד היום".
- "עיקר כוחו של האדם הוא להודות בחולשתו ולפנות אל ה'. זה הכוח הגדול של האדם" - הרב מנחם פרומן.
שיהיה יום טוב ונקי - לך לי ולכולנו
----------------------------------------------------------
לסיפורי האישי - פנימה

ליומן המסע שלי - חיים פנימיים

תגובה: עזרה נגד נפילות לפני 3 שנים, 8 חודשים #127379

• מתרפא
  • רצף ניקיון נוכחי: 210 ימים
  • דירוג פלטיניום

ברוך הבא חבר חדש.
עם כל יום של נקיות הגיעה תובנה חדשה. מה שחשבתי בעבר שכל הסבל שלי בחיים הוא בגלל הנפילות שלי התהפך לחלוטין כשהבנתי שכל הנפילות שלי הם בגלל הסבל.
הסבל שלי מקורו בפגמי אופי רבים שלי.. שאני לא מצליח או לא רוצה להתמודד איתם ולכן בורח מהם. וזו הבריחה שמצאתי לעצמי.

שנים התפללתי לבורא עולם שייקח ממני את התאווה.. לא הבנתי שאני מתפלל לדבר לא נכון.. אני בורח לשם בגלל הסבל ולא בגלל שיש לי תאווה מוגברת לנשים.. 

אבל בכלל כדי להגיע לתובנות האלה הייתי חייב זמן מסויים של נקיות.. בלי הסימום שלי.. וזה לא משהו שהצלחתי להשיג לא משנה כמה ניסיתי..

מה שעבד עבורי זה ההצטרפות לSA, לקיחת ספונסר, התמדה בפעולות יומיות והשתתפות בקבוצות חיות. וכן עבודת הצעדים שהתחלתי. 
גם אם בהתחלה הכל נראה סתמי ולא מובן, הדברים האלה נתנו את אותותיהם והנקיות הגיעה ממש בדרך נס.

להיות נקי 382 ימים כשהכי הרבה שהצלחתי לבד היה 29 יום מאז שאני זוכר את עצמי זה נס.. נס מהלך. כל יום ויום. כל יום ויום מהרגע שהגעתי לתכנית זה פשוט נס גלוי שאלוקים עשה איתי.. 
ועברתי ואני עדיין עובר מכשולים רבים בדרך..
רק אתמול שוב עוד שיחה מבעסת עם האישה.. שאומרת לי שירד לה החשק להיות ביחד ושזה הרבה מושפע מהמחלה שלי.. גם מהיחס הלא טוב שלי אליה אבל גם מהמחלה שלי מהעובדה שהיא יודעת שאני נמשך לנשים אחרות ומסתכל עליהן.. 
ואני פשוט מסתכל בה בחוסר אונים.. מזדהה איתה אבל אין לי מה לעשות.. זה אני כך ברא אותי אלוקים...

הרגשה שלא משנה כמה אני מנסה דברים חיצוניים עדיין מושפעים ממני ומשפיעים עליי.. אין לי מה לעשות שם.. חוסר אונים.

זה גורם לי לרצות להשתמש.. לחזור לשימושים.. אולי לנהל רומן ולהתעלם מאישתי ומהרגשות שלה.. אולי אפילו להתגרש ולהתחיל חיים חדשים...
אבל אני יודע שהכל זה עצת היצר.. עצת המחלה שלי שרק רוצה שאחזור להשתמש..

מוריד את הראש בכניעה.. בפני אבא שבשמיים. יודע ומבין שזהו רצונו עבורי.. שהוא איתי ועוזר לי לעבור גם את הנקודות האלה והמשברים האלה.. ששום דבר לא מהווה סיבה עבורי להשתמש. ששימוש רק יחריף את הבעיה ויגרום לי לסבל הרבה יותר חזק..
מודה לאלוקים שעוזר לי לזכור את זה גם ברגעים הקשים האלה - רק להיום.

אוהבים!

תגובה: עזרה נגד נפילות לפני 3 שנים, 8 חודשים #127420

אחינו היקר קודם אוהבים אותך.

לפני אנשים הגיבו לך בצורה נפלאה אז אין צורך להאריך בכתיבה.
אני מציע לך לדבר עם הקו החם ולהקשיב למה שיגידו לך אפילו זה ישמע לך שזה לא בשבילך.
לחסום אינטרנט זה רק צעד סור מרע אין כאן שינוי מהותי עבודה פנימה יש כאן רק צעד די קטן שמקטין את הדחף להתאוות אך לא מטפל בה בכלל.
אנחנו בתור מכורים צריכים לדעת שאנחנו חסרי אונים מול התאווה ואיבדנו שליטה על חיינו מתוך הבסיס הזה נבין שרק כוח גדול מאיתנו יכול להחזיר לנו את השפיות.
לכן חבר יקר אל תשמור את הכאב אצלך תגיע לקבוצות חיות ותגלה שאתה בכלל לא לבד במאבק שלך יש כאן רבים וטובים בכל הגילאים שהיו במקומות האלה או במקומות יותר נמוכים משלך והצליחו בזכות הקבוצות החיות.
לנסות להתמודד לבד או רק דרך האתר הזה זה לא הפתרון .
האתר הזה רק משמש כמקפצה לקבוצות חיות.
בהצלחה חשוב אוהבים

תגובה: עזרה נגד נפילות לפני 3 שנים, 8 חודשים #127466

תודה רבה חברים על העידוד 
אתם בטח מכירים את זה שרגע אחרי שיוצאים מהאתר הזה 
בא לי לצפות בדברים מלוכלכים
אבל תדעו לכם שמאז שנכנסתי לאתר יש לי איזה מעצור חזק יותר
אז באמת תודה רבה 
יוסף
  • עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.40 שניות