ברוכים הבאים, אורח

מפחד ליפול
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: מפחד ליפול 322 צפיות

מפחד ליפול לפני 2 שנים, 9 חודשים #138044

מה קורה חברה אני בן 21 ואני משתמש בפורנו מאז גיל 13 אוננתי כמעט כל יום בחיים שלי עד לפני כמה חודשים שהצלחתי לשמור על נקיות של 45 יום עם לגעת בעצמי עכשו אני כבר ביום 36 בלי לגעת בעצמי פעם אחת אני מקווה מאד להצליח לטווח הארוך . אני התחלתי ללכת לטיפול אצל פסיכולוג למכורים לפורנו/מין אני מאד מקווה שזה יהיה מספיק ואני יוכל להתגבר על הבעיה.
אני לא נשוי עדיין זה משמח מאד שאני יכול לעבוד על הבעיה לפני חתונה ומאד מקווה שאצליח לשמור על עצמי עם אשתי לעתיד ושאני באמת יאהב אותה ורק אותה . אשמח למי שראה את ההודעה להביא לי טיפים איך להתמודד עם הבעיה ביום יום . ואני רוצה להוסיף שאני שמתי סינון נטספארק בפלפון שלי וגם שכנעתי את אבא שלי לשים סינונים בכמעט כל המכשירים בבית.

תגובה: מפחד ליפול לפני 2 שנים, 9 חודשים #138059

• דייב 2
  • רצף ניקיון נוכחי: 247 ימים
  • דירוג פלטיניום
אוהבים אותך
אשרך על הנכונות
ללכת צעד קדימה - ללכת לפסיכולוג - זה סוג של כניעה מאד חשובה

תגובה: מפחד ליפול לפני 2 שנים, 9 חודשים #138069

• שמח בחלקי
  • רצף ניקיון נוכחי: 635 ימים
  • דירוג פלטיניום

בשםהשםנעשהונצליח. השם שלך אומר הכל.
לבד אנחנו לא יכולים!
רק בעזרתו יתברך. להפסיק להילחם ולחשוב שאתה לבד יכול להילחם ולנצח כי היצר יצחק עלייך.
להיכנע לה' יתברך ולבקש ממנו רק להיום לעזור לך להישאר נקי, רק להיום לוותר.
כמובן להמשיך להיכנס בפורום, לקרוא ולהגיב, יש פה המון ידע ולאט לאט תראה שאתה מקבל מושגים ומבין את העניין ותעלה מעלה מעלה בסולם ההחלמה.
רק תזכור שלא משנה כמה נמוך הגעת, אפשר לעלות לפסגות ולהשאיר את הפורנו מאחוריך ולחיות חיים נקיים. זה אפשרי. לאט לאט אתה תגיע לזה. תמשיך לבא

תגובה: מפחד ליפול לפני 2 שנים, 9 חודשים #138071

שלום עליכם וברוכים הבאים,
ראשית כל הכבוד על הצעד, צעד לפעולה תמיד עוזר,
ספירת ימים נקיים עוזרת גם היא,
אם אתה מרגיש שאתה מכור אני ממליץ לך על תכנית 12 הצעדים,
אני די חדש בה אז טרם יכול להגיד לך מהניסיון שלי, אבל מהניסיון של שאר החברים פה ובעולם רואים שמי שהולך בהתמדה בשיטה הזו מתרפא ומחלים.

הפעולות שעשית נפלאות, החסימה שעשיתם בכל הבית זה מדהים, לך תדע אולי יש עוד בני משפחה שהיו נופלים ועכשיו בזכות החסימה הבית מתקדש יותר ויותר

מאחל לך את כל ההצלחה שבעולם, לא לפחד כלל, ראש למעלה מבט קדימה והשם יעזור.

תגובה: מפחד ליפול לפני 2 שנים, 9 חודשים #138452

• אבי גולן
  • רצף ניקיון נוכחי: 208 ימים
  • דירוג פלטיניום

תזכור, שווה להשקיע הכול כדי לבוא לחתונה נקי ושפוי, קח טיפ קטן מהתכנית,
אל תסתכל רחוק, תתמקד כל יום ביומו להיות נקי, ותראה ניסים.

אֲנִי מַאֲמִין בֶּאֱמוּנָה שְׁלֵמָה. שֶׁהַבּוֹרֵא יִתְבָּרַךְ שְׁמוֹ הוּא בּוֹרֵא וּמַנְהִיג לְכָל הַבְּרוּאִים. וְהוּא יכול בכוחו לתת לי עוד יום נקי ומפוכח.
  • עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.44 שניות

Are you sure?

כן