ברוכים הבאים, אורח

גמירה מתוך שינה
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1
  • 2

נושא: גמירה מתוך שינה 2822 צפיות

תגובה: גמירה מתוך שינה לפני 2 שנים, 12 חודשים #135938

שלום,
שמח שהקפצת את הדיון. בדיוק היה רלוונטי אליי מאוד.
הלילה חלמתי על משהו רע, (אמנם לא אני עשיתי את האקט, אבל אני הסתכלתי, והם ניסו לשדל אותי להצטרף וצחקו על מאמציי הנואשים להתרחק ולא לראות. כמה משקף את המציאות המרה...) לא אפרט יותר מזה, אבל חלמתי שגמרתי, פשוט יצא זרע, בלי לאונן, בלי לגעת באיבר.
וכשהתעוררתי נזכרתי בחלום, ואכן הייתי רטוב, אבל לא טיפה אחת קטנה, אלא די הרבה זרע.
מצד אחד, היצר כביכול "מקפיץ" לי את המחשבות הרעות, המייאשות, ומנסה לעורר אותי חזרה אליו, אל הרוע. "תראה", הוא אומר לי, "זה עדיין מה שאתה חולם בלילה, אז אתה כולך טמא. וחוץ מזה", הוא מוסיף, "הנה, אתה רטוב מזרע, נפלת. קדימה, לאפס מיד את הספירה, אל תכחיש. וכמובן, אם איפסת כבר, תיפול פעם אחת כמו שצריך, כמו שאתה אוהב, שעושה לך נעים, בכל מקרה אין לך מה להפסיד. אתה ב0 ימים נקיים, והבגדים מלוכלכים, והנשמה..."
אבל אסור, אסור, אסור להקשיב לו! אל תהי צדיק הרבה! אני ב"ה בתהליך יציאה והתנקות והיצר לא יגרור אותי למחשבות השקריות והמצטדקות לכאורה האלו.
ה', תן לי את היום הזה! רק להיום! להבין ולדעת ולהאמין שהמחשבות האלו הגיעו מהצד השני ולא ממך, כי אתה אוהב ומוקיר ומעריך את ההתקדמות האמיתית הזו.
שנזכה לטהרה גמורה של יעקב אבינו ע"ה ולישועה שלמה!
תודה לך, שליחו של הקב"ה שהקפיץ את הנושא הזה.

תגובה: גמירה מתוך שינה לפני 2 שנים, 12 חודשים #135941

• זעיר אנפין
  • רצף ניקיון נוכחי: 13 ימים
  • דירוג זהב

בס"ד

אשריך. נכון מאוד. חד וחלק. לא להתייחס. כאילו יורד גשם. תודה. 

תגובה: גמירה מתוך שינה לפני 2 שנים, 12 חודשים #135949

• KeepMovingForward
  • רצף ניקיון נוכחי: 5 ימים
  • דירוג פלטיניום

שכויח דייב שהקפצת את הנושא
ושכוייח עצום יתגבר על המבט הנכון ועל הדברים.
אמנם לא קרה לי אבל הדברים שנאמרו רלוונטים לכולנו- לנהל את הרגש
לאזן את התמונה השחורה שהיצר מצייר לנו.
במיוחד כשזה ממש לא בחירה שגויה שלנו. הוא רוצה שנתעצב ונתיאש...
שבת שלום וישר כוח

תגובה: גמירה מתוך שינה לפני 2 שנים, 11 חודשים #136282

שלום חברים,
מקפיץ שוב פעם.
למרות הדברים הנחרצים שכתבתי כאן לאחרונה, שאסור לאפס וכו' וכו', עכשיו אני צריך חיזוק.
חשוב לי ממש להיות כנה וישר. לא רוצה בערך ולא רוצה הנחות.
אתמול בלילה כשהלכתי לישון היו לי הרהורים. כבר התחילה לי זקפה ורציתי פשוט להתחיל לאונן. ב"ה בחסד גדול, עם טיפה השתדלות והמון סייעתא דשמיא, נרדמתי בלי שהספקתי להפיק את זממו של היצר.
אח''כ (לא יודע אם באמצע הלילה או בהתחלה), הסתובבתי על הבטן (אני זוכר קצת מעורפל, אבל אני די בטוח), ואני חושב שאוננתי, לא בטוח. לא חלום, ולא הרהורים. אוננות, עם פעולה. קמתי כמובן לבוקר רטוב.
אחד הדברים היפים והמחזקים פה בתוכנית, זה שקובעים לי את החוקים ולא אני צריך להחליט בעצמי.
"אוננות שנעשתה במתכוון. (עם גמירה)", ציטוט מחוקי הטבלה. האם אוננתי? די בטוח שכן. האם זה היה במתכוון? לא בטוח. אם אני באמת זוכר נכון (וכרגע זה הכלי היחיד לשחזר את מעשיי), הידיים שלי הלכו לאותו איבר ואוננו, בלי צפייה בשום דבר ב"ה, והאמת שאני אפילו לא זוכר הרהורים מסויימים, אבל זו ממש פעולה אקטיבית שהידיים שלי עשו כדי להוציא זרע.
עכשיו השיקולים: (אני לא יודע מי יצר טוב ומי יצר רע, אז אני קורא להם א' וב')
יצר א': "שמע, אוננת. חשבת על זה במהלך היום, והנה זה הגיע. פירקת את מה שהיה לך בארסנל ועכשיו אתה פרוק. מרגיש יותר טוב, עם פחות זרע בגוף, אבל רטוב ומלוכלך. אם אוננת, פיזית, עם הידיים, אתה לא נקי, ואל תשלה את עצמך."
יצר ב': ברור שאתה, יצר א', הוא היצר הרע. אתה מנסה להכשיל, לומר שנפלנו כי אתה מרוויח מזה. כמו שכבר הזכרתי וכתבנו בפורום, אחרי שהגדרתי נפילה, אני כמו פגר לנשר. טרף קל, ואז היצר הרע עובד בקלות, אין עם מי להילחם, והפעם, יצר א', אתה רוצה למצוא איזו פרצה בחסימה, ולעשות את אותו הדבר, רק עם פורנו"
יצר א': "'האם אתה מוכן לתהליך שדורש קצת יושר קפדני והגינות?' מוכן או לא? זו אחת השאלות בכניסה לאתגר. יכול להיות שאני לא בחרתי לאונן, אבל אוננתי. אז קדימה להיות ישר והגון, ולאפס.
וחוץ מזה, יצר ב', אל תשחק אותה תמים, אתה היצר הרע. היום אתה אומר לי, זה היה מתוך שינה ולא מבחירה, ומחר תגיד לי, תאונן, בכל מקרה הטבלה כבר לא שווה כלום, כי בכל מקרה אתה לא סופר נפילות גם אם נפלת. אתה בכלל לא ישר והגון וא"א לעבור איתך תהליך אמיתי ועמוק.
יצר ב': אתה יודע מה? יש לי פתרון טוב. הבעיה שלך איתי היא שאני זה שמחליט מה היא נפילה ומה לא, ומחר אני אאונן ואגיד שזה בלתי רצוני, אז הפתרון שלי הוא להעלות את השאלה לפורום, ולדווח כפי שיגידו לי החברים בתוכנית.

יצר א' הסכים וככה הגענו לכאן.

חברים יקרים, השתדלתי מאוד להציג את הדברים כהוייתם ובצורה הכי ברורה שהצלחתי. אני באמת זקוק לעזרתכם.

אשמח גם לתשובה קצרה של כן, או לא.

תודה רבה לכם!
שנזכה לבשורות טובות, ולטהרה גמורה, בלי התלבטויות, נפילות ומעידות.
הקב"ה, קרב אותנו אליך ותן לנו לב חדש לעבודתך!

תגובה: גמירה מתוך שינה לפני 2 שנים, 11 חודשים #136284

• דף חדש
  • רצף ניקיון נוכחי: 18 ימים
  • דירוג פלטיניום

אם זה היה תלוי בי הייתי מאפס.. יותר בגלל שלאורך הזמן הייתי מרגיש שאני לא שלם עם עצמי בספירה..
אבל כמובן זו רק דעתי. 

"תמיד נזכור שאנחנו בנים של מלך"

תגובה: גמירה מתוך שינה לפני 2 שנים, 11 חודשים #136343

• שמשול
  • דירוג כסף
רק אלוקים אוהב יודע כמה פעמים גמרתי מתוך שינה.

אני יודע שזה לא בשליטתי, אבל אני מרגיש שזה המחלה שלי אשתי יכולה להיות טהורה ואני קיימתי אתה יחסים אבל בסופו של דבר אני מאונן תוך כדי שינה - למה ה' יודע...
  • עמוד:
  • 1
  • 2
זמן ליצירת דף: 0.47 שניות

Are you sure?

כן