ברוכים הבאים, אורח
  • עמוד:
  • 1

נושא: מוות 112 צפיות

מוות לפני 9 חודשים, 4 שבועות #147251

וואלה חבר טוב נהרג היום יש המון כעס כלפי שמיים חוסר הבנה וזעקה של הלב מאוד חושש מלברוח מלכעוס מפחד שזה יפיל אותי 
ריבונו של עולם הייה איתי בשוועתי בעת שברון ליבי.

אני צעקתי למה עכשיו
אתה אמרת בכאב שלך מונח הכאב של כל העולם
אבל אם למותי אין סיבה אז אין סיבה לכלום אם יש סיבה למשהו אז למותי יש גם.

תגובה: מוות לפני 9 חודשים, 4 שבועות #147253

אוהבים אותך.
בשורות טובות.

אסירות תודה לאבא אוהב ששומר אותי נקי מ - י' ניסן חודש הגאולה ה'תשע"ה

........................................................................................................

מודה אני לך שאתה הוא ה' אלוקי ואלוקי אבותי לעולם ועד, צור חיינו מגן ישענו אתה הוא לדור ודור. נודה לך ונספר תהלתך, על חיינו המסורים בידך ועל נשמותינו הפקודות לך ועל ניסיך שבכל יום עמנו ועל נפלאותיך וטובותיך שבכל עת ערב ובוקר וצהריים, הטוב כי לא כלו רחמיך, והמרחם כי לא תמו חסדיך מעולם קוינו לך.

יומן המסע שלי - מתחיל שוב וצועד לאלוקים  או כאן.          הפוסט שלי ב"הצג עצמך"  או כאן.      המשפחה שלנו - משפחת "שמור עיניך"  או כאן

תגובה: מוות לפני 9 חודשים, 3 שבועות #147262

• nbym
  • דירוג זהב
יוני555555 כתב on 04 יולי 2023 23:30:

וואלה חבר טוב נהרג היום יש המון כעס כלפי שמיים חוסר הבנה וזעקה של הלב מאוד חושש מלברוח מלכעוס מפחד שזה יפיל אותי 
ריבונו של עולם הייה איתי בשוועתי בעת שברון ליבי.

אני צעקתי למה עכשיו
אתה אמרת בכאב שלך מונח הכאב של כל העולם
אבל אם למותי אין סיבה אז אין סיבה לכלום אם יש סיבה למשהו אז למותי יש גם.

יוני יקירי, קודם כל ברוך דיין האמת. תנחומיי אליך ולמשפחה.
הרשה לי לשתף אותך גם אני - שאח של חבר שלי נרצח בפיגוע בעלי. הראל מסעוד הי"ד.
הכאב הוא חזק מנשוא. לצערי אני יודע. לצערי אני מכיר.

חוסר ההבנה כמעט משגע, אבל לצערי את הסיבה גם אני ואתה לא נדע לעולם. הלוואי והיינו יכולים לדעת.
מדבריך אני מבין שאתה אדם מאמין.
אחד הדברים שעזרו לי להתרומם מעל כל הכאב היא ההסתכלות הרחבה.
כרגע הלב שלך נמצא בכאן ועכשיו. ברגעים הקשים. תן לו זמן להתאבל. מותר, רצוי ואפילו חייב.
לאחר קצת זמן תוכל להרים את המבט ולהבין שיש עומק. כלומר, יש משמעות רחבה הרבה יותר לדברים שקורים כאן בעולם. ההסתלקות מהעולם, אינה שבירה, אלא דווקא תיקון, ובסופו של דבר האדם יוצא מכאן אל עולם אחר, כדי לחזור לכאן מתוקן ומחוזק יותר.
יחד עם זאת, אדם שנפטר יכול להמשיך בעולם. כיצד?
אם אנחנו ממשיכים אותו! אם נציב משימה לעצמנו לעשות טוב לאחרים, נמצא איזה משהו לעשות בין אדם לחבירו - דבר שבימינו כל כך נדרש. כגון: להחמיא אנשים, לעזור לאנשים, ללכת בדרכיו של הנפטר, וגם בין אדם למקום: נתפלל טוב יותר, נלמד טוב יותר וכדו'.
ככה נרגיש שיש משמעות לפטירה שלו. הוא לא נהרג לשווא!
תן לרגשות שלך להתבטא. זה חשוב - תהיה עצוב אך אל תשקע בעצבות. תתאבל אך אל תשקע באבלות - כנ"ל בכל הרגשה. זו הסכנה הכי גדולה. מאמין שהנפטר רוצה שתמשיך לחיות, שתמשיך להתפתח, שתמשיך לעלות.
אבל כאמור, עכשיו זה זמן אבלות - לאחר מכן תנסה להתרומם לאט לאט.

מאחל לך ולמשפחה שלא תדעו עוד צער. תודה על השיתוף - זה לא מובן מאליו. תנחומיי.

תגובה: מוות לפני 9 חודשים, 3 שבועות #147265

• תשבי
  • רצף ניקיון נוכחי: 5 ימים
  • דירוג כסף

יוני היקר
מעתיק לך מה שכתבת לי, אותי זה מאד חיזק במצבי, אולי יחזק גם אותך:
"אני מאמין בטוב ושא-לוהים הוא טוב מוחלט ושדרכו של הטוב להייטיב אז זה עוזר לי לראות את זה כחלק מעבודת ה' שלי על כל גווניה"
ובלע המוות לנצח.
מן השמים תנוחמו.

• עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.49 שניות

Are you sure?

כן