ברוכים הבאים, אורח

כנראה שכן צריך לכתוב יומן
(0 צופה) 

נושא: כנראה שכן צריך לכתוב יומן 22874 צפיות

תגובה: כנראה שכן צריך לכתוב יומן לפני 3 שנים, 1 חודש #134403

• KeepMovingForward
  • רצף ניקיון נוכחי: 5 ימים
  • דירוג פלטיניום

אשריך אלי שומר
חיזקת אותי מאוד
תמשיך לשתף בהתמדה
בע"ה נתנקה אט אט מההתמכרות הזאת
ונצא לחירות לכבוד חג החירות הקרב ובא
בהצלחה אחי

תגובה: כנראה שכן צריך לכתוב יומן לפני 3 שנים, 1 חודש #134413

• אלי שומר
  • רצף ניקיון נוכחי: 48 ימים
  • דירוג פלטיניום

היום אני משתף ממקום טוב ב''ה. אתמול למדתי את עצמי קצת יותר, וכך מצאתי מקום להזיז את הגדר יותר, ומימלא הרבה יותר התרחקתי מהנפילה. 
אני משתף גם כי זה מחזק אותי להמשיך במשימה, וגם כי אולי זה יעזור גם לאחרים. 
אני אדם מאד עסוק במשך היום ב''ה אין לי שנייה זמן. עוסק בעריכה תורנית, ובצרכי ציבור. בדך כלל בלילה מאוחר אני מגיע עיף, וצריך קצת הרפייה, ואז הייתי נכנס למחשב לסדר כל מיני דברי חול, לאתרים של הבנק, ואז מעט חדשות חרדיות, ואז בודקים במקום אחר מה נרמז באתר חרדי, וכמובן ההמשך עלול להיות. בפרט שזה תוך כדי מצב של הרפייה. וכמובן תוך כדי החיפוש זה הופך לקריז. 
אחרי שהבנתי שכך זה עובד, קיבלתי על עצמי בלנ''ד, שאחרי השעה 1 בלילה אני לא נכנס לשום דבר חול במחשב, גם לא להוריד דף חשבון דחוף, גם לא תור בקופ''ח, שום דבר. - חוץ משמור עינך כמובן.
בהצלחה לכלנו. 

תגובה: כנראה שכן צריך לכתוב יומן לפני 3 שנים, 1 חודש #134420

• KeepMovingForward
  • דירוג פלטיניום

שכוייח עצום. כל כך חשוב מה ששיתפת.
אין לנו אלא להתקדם בשמחה
ומהנסיון שאנו צוברים לשפץ ולשפר את הגדרות שלנו

מקבל ממך המון כוחות
תמשיך לשתף ולעדכן
בהצלחה

תגובה: כנראה שכן צריך לכתוב יומן לפני 3 שנים, 1 חודש #134704

• אלי שומר
  • דירוג פלטיניום

היום ערב שבת הגדול, ערב פסח. איזה התרגשות, מי היה מאמין שאגיע באמת לפסח נקי תשעים יום. 
כבר עשר שנים שאני כותב יומן, ובו אני מבטיח לעצמי כל שבוע שבועיים שעד המועד הבא, אחרי פורים כשנופל מבטיח על פסח. והפעם בזכותכם אחי הלוחמים האוהבים הגעתי אכן אחרת לפסח. 
ובכן השבוע היה לי שני מעידות, כתבתי מילים של חיפוש במכשיר חסום, המכשיר חסם, אבל החיפוש זו נפילה, זה אומר שאני עדיין שם. אבל באמת אני כבר יותר רחוק, זה היה תזכורת שאני מכור הייתי ואהיה מכור נקי, אבל מכור.
והקב''ה ברחמיו הוא מי שעוזר לי. איזה דמעות אחרות בשירפת חמץ, לא כמו תמיד דמעות עצב, אלא דמעות אהבה.
בעז''ה הצלחה לכולם לקבל את השפע הגדול בליל הסדר, לילה כיום יאיר.

תגובה: כנראה שכן צריך לכתוב יומן לפני 3 שנים, 1 חודש #134709

אתהפשוט ענק. מודל לחיקוי. חג חירות שמח!

תגובה: כנראה שכן צריך לכתוב יומן לפני 3 שנים, 1 חודש #134754

• יוסי91
  • רצף ניקיון נוכחי: 1 יום
  • דירוג פלטיניום

אלי שומר, קראתי את המסע שלך, שמח לראות שהצלחת את האתגר של ה90 יום!
תמשיך לשתף אם אתה רואה שזה עוזר לך.
חג פסח שמח 

תגובה: כנראה שכן צריך לכתוב יומן לפני 3 שנים, 1 חודש #134785

• אלי שומר
  • דירוג פלטיניום

תודה רבה לכל המגיבים חג שמח. 
משתף בתחושות. כל שנה בליל הסדר, אני יושב בראש השולחן, סביבי בני משפחה, ואורחים, ובשפוך חמתך אני פוחד אולי בכל זאת אליהו הנביא יפתח את הפה שלו ויספר לכולם את האמת, שמפורים שהבטחתי לעצמי להיות נקי, כבר הספקתי ליפול פעם אחת. השנה שמחתי לקראתו, ידעתי אמנם שכל אלו שסביבי לא יאמינו מה עשיתי בחיים כמה פעמים נפלתי. אבל הקב''ה יודע כמה פעמים התרוממתי, כמה הפעם החזקתי מעמד, ואני אכן 90 יום נקי. 
עד כאן הקטע האופטימי.
ועכשיו למציאות האכזרית. היצה''ר לא מת. והוא ממשיך לנסות. ואתמול שוב כתבתי איזה מילת חיפוש. אבל זה בסדר לא אשבר. הכל כצפוי, כשהתחלתי את התהליך ידעתי שמכור פעם זה מכור לתמיד, ולעולם זה יזמזם לי, אבל ידעתי שככל שיעבור הזמן, זה יהיה קל יותר, זה פחות ירגיש קריז, אוכל לעצור מוקדם יותר, בלי לרעוד בכל הגוף. - וכך ב''ה זה קורה. 
ממשיך להתפלל על כל החברים האהובים כאן, ואני בתוכם. בסלח לנו, השיבנו, ורפאנו. 

תגובה: כנראה שכן צריך לכתוב יומן לפני 3 שנים, 1 חודש #134800

• אלי שומר
  • דירוג פלטיניום

כותב מיד אחרי. בוש כולי. ישבתי ממרומי האולימפוס ונתתי עצות לכולם. - היה מקום לאפס. - ישבתי ושוב כתבתי מילה. במחשב החסום, בלי להוריד רמת הגנה, לא מדי מאוחר בלילה, כל הקבלות קיימתי. אבל, בדרך לא דרך נפתחה תמונה קטנה. אינה ראויה אינה מספקת, איכות גרועה, אבל תמונה לגמרי לא ראויה. אחרי כמה דקות של בדיקות, הרגשתי את הרעד המזעזע בגוף [לא ח''ו הוז''ל, רחוק מזה, אלא הרעד של הקריז]. ב''ה הפסקתי.
מדוע אני לא מאפס. בגלל שהפסקתי, בגלל שאני יודע את הקוד ולא הורדתי רמת הגנה, ולא פתחתי את החסימה. והעיקר מיד הפסקתי ואני כאן כותב. לא קלה לי הכתיבה אני מתבייש מכם, צר לי לאכזב. אבל אני כן מרגיש שהכתיבה עכשיו מחזירה אותי לשפיות. 
כל הזמן כותבים כאן שאם משהו לא עבד מדוע אתה חוזר עליו שוב. ובכן התשובה עובדה הוא כן עובד. בכל זאת מעל 90 יום נקי לגמרי. וגם פעם כזה דבר לא היה מפסיק אלא יורד מטה מטה, ועכשיו עצרתי ממש בתחילת הדרך. 
עכשיו אמשיך לשתף כאן, ואנא מכם תנו לי כוח. אני יודע אתם עסוקים בשלכם, נאבקים בניסיונות שלא יודע האם הייתי עומד בהם, אבל אני צריך אתכם.
אוהב אתכם. 

תגובה: כנראה שכן צריך לכתוב יומן לפני 3 שנים, 1 חודש #134809

• KeepMovingForward
  • דירוג פלטיניום

אלי שומר היקר!
אתה גיבור גדול.
מסכים שלא צריך לאפס ומאוד מסכים עם המבט שלך.
זה כן עובד! מה שאנחנו מקבלים בפורום זה לא את התוצאה.
זה את הכלים. ועכשיו יש לנו עוד דרך לעשות, להשתמש בהם פעם אחר פעם
ברגעים הקשים והקלים. כי עכשיו סוף סוף יש לנו הזדמנות הוגנת להתמודד.
כלומר, עכשיו רק התחלנו. לא נצפה ל-0 בעיות וקשיים ונפילות.
נצפה למלחמה קשה. אבל כזאת שיש לנו סיכוי ואת הכלים לנצח בה.
לכן הדבר הכי גרוע שיכול לקרות לנו עכשיו זה עצבות וקרב מוחות
האויב הבין שקנינו נשק, בנינו טכסיסי מלחמה, אימנו לוחמים - יש לנו סיכוי.
עכשיו הוא ינסה ליאש את הצבא שלנו. כדי שנוותר ונגיד הכלים שיש לנו הם לא עובדים הם לא מספיקים.
הוא ישתמש ברעש וצלצולים לבלבל אותנו שהסיכוי שיש לנו הוא שקר - והוא יצביע וידגיש את זה בהוכחות - נפלת/ מעדת! הנה זאת ההוכחה שהכלים שלך לא עובדים!

אבל במלחמה כמו במלחמה לא בוחנים לפי קרב נקודתי אלא לפי מערכה שלמה.
תתחזק בע"ה בשמחה עצומה כי יש לך צבא חזק ואיתן.
ומנהיג מדהים בראשו.
וחברי-ברית למודי נסיון להיעזר בהם ולקבל עצתם כשהמלחמה קשה
אוהב המון ובהצלחה
מצפה לעדכונים

תגובה: כנראה שכן צריך לכתוב יומן לפני 3 שנים, 1 חודש #134820

• קדימה
  • רצף ניקיון נוכחי: 371 ימים
  • דירוג פלטיניום

אתה גיבור חבר,
קודם כל שאפו ענק על  ה90יום אתה אלוף,
אשריך,
ועל המעידה,
אל תיבהל מהיצר שיגיד לך הנה נפלת,
תהיה חזק,
אוהבים.
וחג שמח.

נערך לאחרונה: לפני 3 שנים, 1 חודש על ידי קדימה.

תגובה: כנראה שכן צריך לכתוב יומן לפני 3 שנים, 1 חודש #134861

• אלי שומר
  • דירוג פלטיניום

ממשיך לעדכן אתכם אהובי, חברי לדרך הארוכה. 
לצערי, מאז עוד פעם אחת בדקתי את החסימה. לשמחתי בחסדי שמים כנראה החברה עלתה על הבעיה, והחסימה עכשיו חסמה לחלוטין. 
אבל זה שוב הזכיר לי את אילמלא הקב''ה עוזרו אינו יכול לו. אני לא יותר טוב משני חברים כאן שהיינו צמודים והם נפלו. פשוט הקב''ה שמר עלי ולא נתן לי את הניסיונות שנתן להם. - במה אני שונה ? להקב''ב פתרונים.
מה שכן, בהחלט המשכתי לשמור על העניים, גם בחוה''מ, גם במקומות הומי אדם. לא כמו אדם שכולם רואים שהוא שומר את העניים, אלא פשוט אמרתי לעצמי שאני לא מתכוון להסתכל, לא הסתכלתי מבט שני, ורוב הזמן במקומות הציבוריים הייתי עסוק. או עם המשפחה שלי שנתתי להם את היחס המגיע להם, או בטלפונים עם כל מיני אנשים שהיו צריכים אותי. -והקב''ה ברחמיו לא נתן לי ניסיונות גדולים מדי. 
כרגע אני מסכם חג, יפה, נקי. מאמין שבעז''ה אמשיך להיות נקי כל ספירת העומר, וכן הלאה. 
תודה לכולכם שמחזקים אותי, שבת שלום וחג שמח. 

תגובה: כנראה שכן צריך לכתוב יומן לפני 3 שנים #135073

• קדימה
  • רצף ניקיון נוכחי: 371 ימים
  • דירוג פלטיניום

בראבו על ה100 יום כל הכבוד,
,
תמשיך להשפיע עלינו מטל אמריך,
אוהבים.

תגובה: כנראה שכן צריך לכתוב יומן לפני 3 שנים #135074

• אלי שומר
  • דירוג פלטיניום

השיתוף הזה היה צריך להיות כבר לפני כמה ימים, ואולי בגלל שהוא התעכב, לצערי הוא נהיה גדול וסוער יותר .......... 
מדוע התעכבתי, קודם כל כי אני אדם מאד עסוק, עד שזה לא מובן מתי אני בכל זאת הייתי מוצא זמן ליפול. אבל כן היצה''ר מוצא את הזמן שלו. בדרך כלל זה אכן היה מתחיל בסוף היום אחרי חצות, קצת הרפיה, חדשות, ולאט בדיקה של חסימות, וכך גלישה שעה לפני עלות השחר, מנוחה של שעה, וריצה למקווה, ותפילה בנ''ץ עם שבועה שזה פעם אחרונה. שהחזיק מעמד עד הפעם הבאה. 
אבל גם לא שיתפתי, בגלל שרציתי לכתוב ממקום יותר טוב, וכנראה בגלל זה אני מגיע לכתוב ממקום יותר נמוך.
אחרי ההקדמות משתף. פסח עבר בנקיות גדולה, התרוממות רוח. אך במוצאי פסח אחרי שסיימתי לעזור לפנות את הפסח, ולשמור על רוגע עם כל הקושי. נכנסתי לחדר שלי, ורציתי קצת הרפייה מהמתח. ואז הורדתי רמת הגנה להגנה בסיסית, וגלשתי וחיפשתי בטויטר, ואכן הגיע למקומות מאד לא מוצלחים. למעשה שיתפתי את זה בקיצור. שוב שלושה ימים של מאבקים. 
ואז הגיע יום שלישי השבוע, היום המאה לנקיון. - התחיל מעולה, התפללתי נ''ץ, והחלטתי שאני קודם כל כותב איזה בירור הלכתי שאני צריך לכתוב, לפחות עד השעה 12, לפני שאגע בכל דבר חולין, למעשה למדתי רצוף משעה 7 בבוקר, עד מנחה גדולה. ואווי. ואחה''צ, שוב עם חברותא, וכן כל מיני דברים מאד חשובים. ממש יום נפלא עד השעה 12 בלילה. ואז ... החלטתי שאני צריך לבדוק את ההגנה של המחשב. ואח''כ לעבור על הקבלה ולהזיז לבסיסי. והמשכתי גם אחרי שהיה תמונות מפורשת, בגלל שהרי זה לא עושה לי זה לא סירטונים, ואחרי שהחיפושים הניבו סירטונים, נמנעתי ולא הסתכלתי בגלל שזה מגעיל אותי [מזהים את המשוגע, גם לכם זה קורה ?] כשהגיעו סירטונים מסוימים, סוג שאהבתי, והתחלתי להרגיש את הרעד, תפסתי מה אני עושה, ועצרתי אחרי 10 שניות.
ב''ה עברו מאז יומיים נורמליים. אתמול בלילה נכנסתי לפורום, לא היה לי כוח לכתוב שיתוף כזה, אבל התכתבתי עם חבר בפורום. והיום בלילה כשרצתי את ההרפיה החלטתי שאני גם חייב לעצמי ולכולם את הכתיבה כאן.
ועכשיו למה לא איפסתי ? קודם כל, בגלל שזה רחוק מאד מחוסר השפיות שהייתה פעם. עצרתי אחרי שניות שהרגשתי את הקריז. פעם זה היה עד הבוקר, ועד שהייתי מרגיש הקאה. [כן אני תמיד הרגשתי כמו השיכור בהתחלה שותה עוד ועוד אלכוהול, עד שמקיא]. ודבר נוסף בגלל שאני מרגיש שאם אאפס יהיה לי קשה מאד התחלת הספירה
אבל אני זכור, בעצם יש לי שני ספירות, מיום מאה תתחיל ספירה חדשה של נקיות לגמרי.
ותודה לכם חברי הגיבורים הלוחמים, על כך שאתם איתי במסע הזה. - בסוף גם אנחנו נסמן אלפי ימים נקיים, נוצצים.

תגובה: כנראה שכן צריך לכתוב יומן לפני 3 שנים #135127

• אלי שומר
  • דירוג פלטיניום

חסדי שמים, לא הייתה הוז''ל גם לא בשוגג. אבל הספירות שלי וחוסר השפיות שלי הם פחות על הוז''ל הם על עצם הגלישה. - והסיבה כאמור שלא איפסתי, בגלל שעצרתי את הגלישה ברגע שהגעתי לקריז, ולא אחרי שסיימתי. 
תודה לך.

תגובה: כנראה שכן צריך לכתוב יומן לפני 3 שנים #135141

• אחת שאלתי
  • רצף ניקיון נוכחי: 40 ימים
  • דירוג פלטיניום

אלי שומר אוהבים מאוד !.

מאוד מזדהה עם המצב שלך , באופן כללי שאני עושה מהלך של שבירת גדר בתחום הזה. למחרת אין לי סיכוי שלא לחזור עליו... רק שיתוף בזמן אמת יכול להציל אותי . 

מאחל לך הצלחה רבה בהמשך הדרך אוהבים.

זמן ליצירת דף: 0.55 שניות

Are you sure?

כן