ברוכים הבאים, אורח

90 יום... חחח... מי בכלל חשב על זה...
(0 צופה) 

נושא: 90 יום... חחח... מי בכלל חשב על זה... 75898 צפיות

תגובה: 90 יום... חחח... מי בכלל חשב על זה... לפני 3 שנים, 10 חודשים #123636

• Kdouchat
  • רצף ניקיון נוכחי: 256 ימים
  • דירוג פלטיניום

שלום מתרפא היקר !

מאד מזדהה איתך !

אני גם היו לי אובססיות שלא קשורות בדיוק לתאווה. בהתייעצות עם הספונסר החלטתי לשים קץ לזה. אחת הסיבות היא בגלל שם ני מרגיש כל הזמן לא בסדר בגלל האובססיה השנייה אז זה שוב יפיל אותי לתאווה כדי לברוח.

אז מתפלל שיהיה לך שחרור מהפוקר ושהשחרור הזה יוביל אותך לעוד יותר שחרור עם התאווה.

אוהב אותך מאד !

תגובה: 90 יום... חחח... מי בכלל חשב על זה... לפני 3 שנים, 10 חודשים #123637

• מתרפא
  • רצף ניקיון נוכחי: 210 ימים
  • דירוג פלטיניום

השכבתי את הילדה לישון, והפעם, כמו פעם, ניצלתי את זה כדי להתפלל ערבית יחיד תוך כדי.. במקום לשחק בפוקר..

אז אסירות תודה שהנה.. עוד דבר שחוזר בע"ה...
ובשומע תפילה פשוט לא יכלתי לעצור את הדמעות... 

התחננתי לאלוקים שיעזור לי שיוציא אותי מכל הבריחות האלה שאני מוצא לדברים חסרי משמעות ובטח לא לחזור אחורה עכשיו לבריחות לתאווה...

שיעזור לי לברוח אליו.. לברוח למצוות לחסדים למעשים טובים ללימוד התורה לתפילות..
להתמכר לזה!! טאטאאאא למה אני לא מתמכר אלייך אף פעם?! למה אני מתמכר רק לזבל??? תן לי להתמכר אלייך תן לי להתמכר לספרים!! לתורה!! תן לי שאישתי תגיד לי ממי חאלאס עזוב את הספר ולך תקלח את הילדים אני חא יכולה יותר שאתה ככה לומד תורה כל היום אני צריכה עזרה בבית!!!

נשמע כל כך לא מציאותי אבל זאת המציאות להרבה אנשים...
וזו יכולה גם להיות המציאות עבורי.. אני רק צריך להתפלל לזה..

לפני 15 שנה כשאני עם שיער ארוך עגילים צמידים וקוקו התחלתי להתפלל בנוסח קבוע שאתחתן ואקים בית יהודי דתי בארץ ישראל, בית שומר תורה ומצוות ושבת...
הבקשה הזאת אז הייתה כל כך רחוקה מהמציאות... זה היה כמו לבקש לגור על הירח בוילה 10 חדרים עם בריכה..
והנה 15 שנים חלפו ופתאום אני אשכרה שם...
הקב"ה אשכרה שמע את התפילות שלי והביא לי את הזיווג המדוייק שלי בדיוק בזמן המתאים ופתאום היום אנחנו שומרים שבת אישתי עם כיסוי ראש וחצאיות ארוכות.. הילדים בחינוך תורני..
מי היה מאמין?! ופתאום זה נראה נורמלי...

אז גם מה שאני מבקש עכשיו יכול לקרות.. רק צריך להתפלל על כך !!

אלי! תן לי למצוא בך את אותה התשוקה הבוערת שמצאתי בתאווה או במשחקים או בכל דבר שטותי אחר! תן לי למצוא את זה בך, במצוותיך ובלימוד תורתך הקדושה!! תן לי לערוג לכסוף ולהתגעגע כל לילה לתורה שאלמד מחר!! שאחכה לבוקר שיגיע לרגע פנוי בעבודה בשביל לקרוא עוד איזה הלכה!! כמו שחיכיתי לרגע פנוי בשביל הפוקר..

תן לי למצוא את השלווה, המרגוע והשקט שמצאתי שם בך. אמן.

אוהבים

תגובה: 90 יום... חחח... מי בכלל חשב על זה... לפני 3 שנים, 10 חודשים #123639

• עשר שמעון
  • רצף ניקיון נוכחי: 406 ימים
  • דירוג פלטיניום
בוכה איתך

תגובה: 90 יום... חחח... מי בכלל חשב על זה... לפני 3 שנים, 10 חודשים #123646

• Onhorseback
  • דירוג כסף

דברים היוצאים מן הלב . הקב"ה שומע רואה את הרצונות האמיתיים שלנו ולא את כל השטויות החיצוניות.

ה' איתך בכל אשר תלך מתרפא אהוב. אתה דוגמא וסמל עבורי.

תגובה: 90 יום... חחח... מי בכלל חשב על זה... לפני 3 שנים, 10 חודשים #123650

• אחת שאלתי
  • רצף ניקיון נוכחי: 40 ימים
  • דירוג פלטיניום

אוהבים !!!

תגובה: 90 יום... חחח... מי בכלל חשב על זה... לפני 3 שנים, 10 חודשים #123652

• מתרפא
  • דירוג פלטיניום
בוקר טוב..

הבוקר ה-298 לנקיות.
25 ימים ללא שוטטויות או כניסה לאתרי תאווה.

רוצה לשתף שאני מרגיש לא טוב. אני עצבני.. חסר מצברוח.. עייף.. עצוב.. מדוכא.. כועס.. בעיקר על עצמי.. ומעל הכל כועס שהחזרתי את עצמי למצב הזה במו ידיי.. הכל כבר היה בסדר.. התנתקתי מההרגשות האלה.. לא הרגשתי את החרא הזה בבוקר כבר הרבה זמן.. והראש שוב בורח לתאווה.. והעיניים מזגזגות ברחוב ימינה שמאלה מחפשות על מה להסתכל ומאיפה לשאוב משהו.. פתאום שימוש שוב נראה לי דבר הגיוני ונורמלי.. מרגיש חסר כוחות להיאבק לעשות פעולות.. כאילו כל זה לא מספיק גם אישתי קיבלה מחזור היום אחרי איזה 4 חודשים שלא היה.. וגם שכחתי בבוקר את הטלפון בבית אז גם הייתי עם עצמי לגמרי כל הנסיעה לגנים וחזור.. והילדים הביאו לי עצבים וברחתי למבטים כל הדרך הלוך וחזור.. ועכשיו שוב הראש אומר לי להוריד תפלאקי.. להיכנס לאתרי פורנו לראות חרא וזבל ולהתפלש בבוץ.. ואני עצבני וכועס.. שוב על עצמי.. הייתה לי בריחה שיחסית יכלתי לשלוט בה.. הבריחה לפוקר.. לנווט אותה.. למסד אותה.. לשלוט בה.. יחסית.. והיא לא תבעה מחיר גבוה כמו שהתאווה גבתה.. וזרקתי אותה לפח וחזרתי להתמודד עם החיים או יותר נכון עם החרא חיים שלי.. ושוב חוזר הניגון....

עד מתי?..

אוהבים

תגובה: 90 יום... חחח... מי בכלל חשב על זה... לפני 3 שנים, 10 חודשים #123654

• אוהב ימים
  • רצף ניקיון נוכחי: 3 ימים
  • דירוג זהב

אח שלי היקר! אני מציע לך לקחת הפסקונת קטנה, שים את הפלאפון בצד, תכין קפה סיגריה, צא החוצה קצת לנשום אוויר לפני שאתה מתחיל את היום...
ותגיד לריבונו של עולם "אני עושה היום את ההשתדלות לעבור את היום הזה בלי כעסים, אני עושה את ההשתדלות לשמוח היום גם כשקשה, אני עושה את ההשתדלות להשאר נקי היום, מעבר לזה הכל בידך ריבונו של עולם, תסדר לי את היום הזה שאני אצליח לעבור אותו בשלווה, בנקיות, בשמחה"

אתה קובע לעצמך איך יראה היום
תכניס את אלוקים ליום שלך, להתמודדות שלך,
ואתה תעבור את זה בעז"ה

אוהב

תגובה: 90 יום... חחח... מי בכלל חשב על זה... לפני 3 שנים, 10 חודשים #123655

• Onhorseback
  • דירוג כסף

אני איתך חבר אהוב.
הכל חולף , כל הרגשות הללו בדרך להיעלם בקרוב.
זו טבעה של הנפש .

תחזיק חזק . מתפלל לה' שישלח בך כוחות של אור ואמונה

תגובה: 90 יום... חחח... מי בכלל חשב על זה... לפני 3 שנים, 10 חודשים #123663

• aviyodea
  • דירוג זהב

מתרפאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאא

הרצון שלך כל כך חזק ואתה ממש נחוש להצליח להתמודד עם התאווה והמשחקים וכדומה..

אתה עכשיו מיישר עיניים לעבר המציאות, אין לך פוקר לברוח אליו, נכון שזה יותר קשה, הרבה יותר קשה, כי התאווה מחרפנת את השכל, אבל זו החלמה!!! לא באנו להחליף התמכרויות באנו לחיות חיים ללא התמכרות. התפילות שלך ועוד עם דמעות הם ההחלמה, המצב שאתה חי את החיים בלי לברוח הוא מצב תקין וככל שתעצים את ההרגל של לא לברוח תוכל לחיות יותר בשלווה. זה קשה מאוד!! גם לי זה קשה מאוד, גם אני בורח, כל אחד בורח למקומות שלו, אבל המכנה המשותף הוא שאנחנו לא מסתכלים על המצב ולא מקבלים אותו, לא מוכנים לקבל שעמום וחוסר (ואני גם לא מוכן לקבל קושי). 

יש בך מלאאאא עוצמות ואנרגיות, מלא כוחות של חיים ואתה מחפש גם מקום להשקיע אותם, וללא ספק הרבה מהם אתה משקיע בהחלמה..  
אני בטוח שהתפילות שלך למצוא את זה בתורה יתקבלו, אל תוותר, כל תפילה בתקופה כזאת קשה שווה אלפי תפילות אחרות, הדבר דומה לבן של מלך שמדבר איתו גם כשקשה לו לדבר, המלך-אבא שלו, הרי יעריך כל מילה הרבה יותר כי בנו מתאמץ ממש לדבר איליו, ומה הוכחה יותר טובה שתפילותיך יתקבלו מחז"ל ש"שערי דמעה לא ננעלו". 

אוהב מאוד ומעריך מאוד, ומתפלל לגלים שלווים ושקטים ומלאים בטוב.

תגובה: 90 יום... חחח... מי בכלל חשב על זה... לפני 3 שנים, 10 חודשים #123698

• מתרפא
  • דירוג פלטיניום

תודה רבה לכם חברים... תודה רבה רבה לכם.. על כל תגובה ותגובה.. על כל חיזוק.. על כל דחיפה..

על הדאגה על הטלפונים במהלך היום...
על שאתם ממלאים לי את היום במקום דברים אחרים לא טובים עבורי...

אסירות תודה על עוד יום נקי.
יום שהתחיל מחורבן לגמרי.. אבל שיחת טלפון אחת באיזור 12 בצהריים עם חבר תכנית יקר ואהוב לליבי שינתה והפכה לי את הכל !

חבר שהתקשר ואמר לי "אחי למה מחקת את הפוקר?!?! למה אתה עושה יתר על המידה למה אתה מחפש להיות צדיק?!?! אז תשחק קצת פוקר אז תברח קצת לפוקר מה יש?!?! זה כל כך עזר לך מול התאווה אולי תחזור לזה!"

ומצאתי את עצמי פתאום במקום של התגוננות... במקום של להסביר למה מחקתי...
לשכנע אותו.. להסביר לו שלא יכלתי עם זה שזה הרס לי את היום ואת החיים והוריד לי את כל הסבלנות למשפחה לאישתי לילדים לאבא שלי לכולם...
ופתאום תוך כדי שאני מסביר לו למה מחקתי בעצם שכנעתי את עצמי...

לא מחקתי מתוך "חסידות".. ולא בשביל להיות צדיק ולהפסיק עם הבריחות... ולהתמקד במציאות ולהתמודד עם החיים ולהיות גיבור.....
בכלל לא!! לא חיפשתי להיות גיבור... 
פשוט זה הרס לי את הבריאות!! לא יכלתי לשחק יותר!! שנאתי את זה!! שנאתי את מה שנהייה ממני! שנאתי את עצמי ואת ההתנהגות שלי שכל פעולה שעשיתי עשיתי רק כדי לסיים אותה מהר ולחזור לפוקר...

והשתכנעתי בעצמי... הפסקתי להאשים את עצמי ולכעוס על עצמי ולחשוב שאני זה שהכנסתי את עצמי לקושי עכשיו... 
הקושי היה שם גם לפני... וזה הרס לי ימים שלמים ולילות שלמים הפוקר הזה.. ואסירות תודה שנפטרתי מזה.

וזה השתחרר באותו רגע.

חלף כאילו כלום..

והבנתי שבעצם זה היה חוויה של גמילה מסם.. קריז של געגוע למשחק...

ואסירות תודה שמאותו רגע התמקדתי בעבודה ובמשימה שלי.. והייתי פעיל מאוד היום.. גם בעבודה גם בכתיבה גם המון המון שיחות טלפון במהלך היום לחברים לשתף.. ולעזור.. 
והתפללתי מנחה במניין סוף סוף!!
הייתי בנתינה ובעשייה וחזרתי הביתה ב7 וחצי בערב קילחתי את הילדים וצחצחתי להם שיניים והשכבתי אותם לישון ויצאתי ב9 לשיעור גמרא של יום שני שלא הייתי בו כבר 3 חודשים לפחות...
כמה התגעגתי..

והנה השעה כבר 11 בלילה.. מתקלח ונכנס לישון.. מותש! אבל מרגיש שהיום עשיתי משהו עם החיים שלי ! עשיתי המון!

אסירות תודה לאלוקים על עוד יום נקי. מתפלל לעוד אחד כזה גם מחר.

אוהבים! ותודה שאתם איתי בדרך.

תגובה: 90 יום... חחח... מי בכלל חשב על זה... לפני 3 שנים, 10 חודשים #123699

• beliver
  • רצף ניקיון נוכחי: 10 ימים
  • דירוג פלטיניום

אוהבים אותך.
אתה לפיד של השראה עבורי.

תגובה: 90 יום... חחח... מי בכלל חשב על זה... לפני 3 שנים, 10 חודשים #123705

• Kdouchat
  • רצף ניקיון נוכחי: 256 ימים
  • דירוג פלטיניום

וואוו !!

נפלא !! אתה תהיה צדיק עצום וענק !! תלמיד חכם גדול !!

תזכה לבנים תלמידי חכמים וקדושים !  אמן !

תודה רבה לך על השיתופים !

תגובה: 90 יום... חחח... מי בכלל חשב על זה... לפני 3 שנים, 10 חודשים #123709

• טהרני
  • רצף ניקיון נוכחי: 3306 ימים
  • דירוג פלטיניום
  • עלי לבחור בין כניעה להשפלה

הזכרת לי בשיתוף על כמה שהפוקר הרס לך את החיים, את המחשבה שעלתה לי היום, בכל פעם שהתאווה גובה ממני מחירים כאלה - לרשום אותם. סוג של צעד ראשון אחרי כמה שנים בתוכנית. מקווה ומתפלל ליישם את זה. היום היה לי קטע כואב, בהקשר הזה.

ליומן המסע שלי     הפוסט שהסביר לי מה הבעייה     הפוסט שהסביר לי מה הפתרון
אני חסר אונים, אנא עזור לי!

כאשר "בידך אפקיד רוחי" אז "פדית אותי ה' א-ל אמת". וככל שהצד הראשון של המטבע יהיה יותר בשלימות, כך גם הצד השני.

תגובה: 90 יום... חחח... מי בכלל חשב על זה... לפני 3 שנים, 10 חודשים #123758

• מתרפא
  • דירוג פלטיניום

היום ה-300. 10 חודשים.
ספירה משנית 27 ימים ללא שוטטויות או כניסה לאתרים.

מתחיל להיות לי קשה..
מרגיש את הגל הקרב ובא אחרי כמעט חודש של שקט יחסי...
התאווה מתחילה להרים את הראש.. התזכורת שאני עדיין חולה ומכור..

מבעס אותי שעל אף שאני דובק בפעולות התכנית זה כנראה באמת עוזר לי להישאר בנקיות.. אבל לא מונע את הגלים האלה מלהגיע..

מתחיל לאבד חשק, סבלנות.. מתחיל להיות עצבני.. מתחיל להיפגע ולהיעלב מכל שטות..
החוסר ביטחון שוב צף על פני השטח.. שוב מרגיש את עצמי חסר יכולת.. חדל אישים.. 
כל דבר קטן מפוצץ אותי..
נהייה מגעיל שוב.. לעצמי לאישתי לסביבה..

והרצון שכמובן מגיע מאליו ביחד עם כל הדברים האלה זה לברוח לתאווה.

הצרה אצלי, שכשהגל מגיע, זה לא רק גל תאווה.. הוא יודע מה התרופה שלי ואיפה יש לי סיכוי לעבור אותו אז היצר נלחם אצלי בדיוק בזה.. בתכנית.. בפעולות.. 
יורד לי החשק לדבר.. נכנס למין עצבות כזאתי.. דיכאון.. עייפות..

ואז בד"כ אני מתחיל לחפף בפעולות..

כולי תקווה שבאמת בכל התקופה האחרונה שהקפדתי לעשות את כל הפעולות הצלחתי לטוע הרגל שימשיך גם עכשיו כשלא בא לי.
שאמשיך להיכנס לפורום ולשתף ולדבר עם חברים וללכת לקבוצות ולכתוב ולעשות צעדים על הדברים שמפריעים לי (שפתאום צצים כמו פטריות אחרי הגשם)

הלוואי שאזכה לעבור את הגל הזה (שעוד נמצא בעלייה) בהצלחה ובמהרה..

עולות לי מחשבות שאני רוצה לשתף אותן.
עולות לי מחשבות לחזור להשתמש. לחצות גבולות. להגשים פנטזיות..
כל ויכוח עם האישה עכשיו על זה שאני הולך לקבוצות (שזה לא משהו חדש פשוט עכשיו אני מגיב אליו אחרת) הופך להיות לתואנה עבורי למה אני יכול וצריך להפסיק עם התכנית..

הראש שלי לוקח אותי למקום היחידי שממנו הוא יודע שהנפילה תגיע..

אומר לי להתנתק.. רק לכמה ימים..
אז יום אחד לא תהיה בקשר עם אף אחד.. מה יש?
ומה עם הכתיבה הדבילית הזאת?? יאללה.. חאלאס.. קלטנו כבר שזה רק עובד כשהכל טוב.. על מי אתה בא לעבוד?..

מדהים אותי הפיצול אישיות שיש בי... ושתמיד היה בי..
כמו בחיים שמצד אחד צדיק ירא שמיים מצד שני חוטא ארור.. כך גם בהחלמה שלי..

לרגע אחד אני מסנגר על התכנית מזמין אליה אנשים מבין שדרך שם מגיעה ההחלמה שלי ושזה באמת עובד! עולה על דרך שנראית דרך של החלמה.. סוף סוף מרגיש מנותק מהאובססיה ומהמחשבות האלה של ליפול..
ורגע אחרי שוב אני למטה.. חושב על השימוש מנתח אותו.. מתדיין עם עצמי למה כדאי ואיך ולמה לא.. והראש מספר לי שהתכנית זה חארטה.. 

מתפלל לאלוקים להישאר בשפיות כי אני מתחיל לאבד אותה..

ברור לי שהראש שלי מספר לי שקרים העיקר שאלך להשתמש.. הוא ימכור לי הכל.. מתפלל לא להשתכנע.

מתפלל לעוד יום אחד נקי מחובר ומפוכח. אמן.

תגובה: 90 יום... חחח... מי בכלל חשב על זה... לפני 3 שנים, 10 חודשים #123761

• robinhood
  • דירוג פלטיניום
מתרפא כתב on 10 יוני 2020 10:50:

היום ה-300. 10 חודשים.

מתחיל להיות לי קשה..

חחחחח, רק עכשיו התחיל ?

שלום, אני robinhood, מומחה בטכנולוגיות סינונים של פורום שמור עיניך.
אני תמיד משתדל לשתף כל טיפת מידע שיש לי, אם אתה מעוניינים לקרוא:
איגוד כל המדריכים שלי בנושא סינון

נערך לאחרונה: לפני 3 שנים, 10 חודשים על ידי robinhood.
זמן ליצירת דף: 0.85 שניות

Are you sure?

כן