ברוכים הבאים, אורח
  • עמוד:
  • 1

נושא: חדש פה 302 צפיות

חדש פה לפני 2 שנים, 8 חודשים #138787

• נ.ד
  • רצף ניקיון נוכחי: 3 ימים
  • חבר חדש

אני חדש פה ונרשמתי לפני שבוע וקצת. כבר הייתי מיואש מהמחשבה שאני יכול לבד וזה רק להיות חזק וכו' כי כל פעם מחדש נפלתי. 
חיפשתי באינטרנט רפואה לדבר הזה. שלצערי, מנגן במוח שלי מגיל קטן.. ומצאתי בדרך נס את האתר הזה. חסד עצום. האתר הזה זה מים קרים לנפש עייפה וצמאה. כי אין הרבה מקומות שממש מבינים את ההתמודדות. במיוחד לא בעולם החילוני.. אבל גם בעולם הדתי לא נוהגים לדבר על זה הרבה.. ואפשר להבין למה.. 
אבל אז זה יוצר מצב שהמכורים מרגישים מצורעים- ממש ככה. אין להם מנחם. ולכן האתר הזה מבורך מאוד! זה מראה שיש לך עזרה! זה נותן לך תקווה!

לכן יישר כוח לכל העוסקים במלאכה ותודה לכם

וגם תודה לרשומים והמשתמשים באתר ואוזרים אומץ ומתמודדים בגבורה.

אז כמו שאמרתי לפני שבוע וקצת נרשמתי לאתגר ה90 יום. והייתי באורות. וממש כאילו שום דבר לא עניין אותי חוץ מלהצליח באתגר הזה. ובדר"כ בדברים אחרים בחיים כשאני מרגיש את ההרגשה הזאת אני גם מצליח ליישם כל מה שאני רוצה. במסגרת עבודתי, אני גם עובר לפעמים במקומות לא צנועים והפעם במהלך הימים האלה פשוט לא עניין אותי להסתכל ואפילו סלדתי מדברים לא צנועים.

ואז פתאום אחרי 5 ימים- פאח. משהו שכאילו השכיח ממני כל מה שחשבתי וכל מה שרציתי לפני. כאילו אין אתגר 90 יום.. ולצערי הרב לא הצלחתי במשימה..

אני מתחיל שוב- בעז"ה בהצלחה. למען עם ישראל, למען המשפחה שלי. למענכם חברים יקרים.

תגובה: חדש פה לפני 2 שנים, 8 חודשים #138791

• טהרני
  • רצף ניקיון נוכחי: 3306 ימים
  • דירוג פלטיניום
  • עלי לבחור בין כניעה להשפלה

בהצלחה חבר יקר וברוך הבא!

ליומן המסע שלי     הפוסט שהסביר לי מה הבעייה     הפוסט שהסביר לי מה הפתרון
אני חסר אונים, אנא עזור לי!

כאשר "בידך אפקיד רוחי" אז "פדית אותי ה' א-ל אמת". וככל שהצד הראשון של המטבע יהיה יותר בשלימות, כך גם הצד השני.

תגובה: חדש פה לפני 2 שנים, 8 חודשים #138805

ברוך הבא בשם ה'.

חזק ואמץ!

תגובה: חדש פה לפני 2 שנים, 8 חודשים #138809

• מתרפא
  • רצף ניקיון נוכחי: 210 ימים
  • דירוג פלטיניום

ברוך הבא חבר יקר !

מה שאתה מתאר זה בדיוק הבעיה בהתמכרות ובדיוק הסיבה למה אני לא יכול לבד פשוט להחליט שזהו..

החלטתי מאות פעמים שזהו.. נשבעתי שלא עוד...

אבל אז פשוט מגיע איזה רגע כזה.. שאני יוצא משליטה.. אני לא זוכר כלום.. ולא יכול לעשות כלום.. חוץ מלהשתמש..

החברותא התכנית החברים הקבוצות עוזרים לי לא להתנתק ולהמשיך למסור את הרצון הזה לאלוקים שברוב חסדו לוקח את זה ממני ועוזר לי לעבור עוד יום אחד... בנס..

אוהבים אותך ותודה שהצטרפת ושיתפת!

תגובה: חדש פה לפני 2 שנים, 8 חודשים #138956

• אבי גולן
  • רצף ניקיון נוכחי: 208 ימים
  • דירוג פלטיניום

ברוך הבא לפורום הנפלא,
התהליך לפעמים לוקח זמן, תיצור קשר עם חברים מהפורום באנונימיות כמובן, חברים ישמחו לעזור לך, ביחד זה עובד.

אֲנִי מַאֲמִין בֶּאֱמוּנָה שְׁלֵמָה. שֶׁהַבּוֹרֵא יִתְבָּרַךְ שְׁמוֹ הוּא בּוֹרֵא וּמַנְהִיג לְכָל הַבְּרוּאִים. וְהוּא יכול בכוחו לתת לי עוד יום נקי ומפוכח.
  • עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.47 שניות

Are you sure?

כן